PDA

View Full Version : Moderated:Мога ли да забременея докато съм в мензис?



03-31-2006, 08:54
Hi! Не знам дали тука трябва да поствам това и дали ве4е няма такава тема но все пак да питам. Мога ли да забременея докато съм в мензис? Беше ми до6ло преди6ниа ден и с приателя ми правихме необезопасен секс и той свър6и в мен. Нали по принцип овулациата е някъде около 12-13 дни преди следва6тия мензис, а цикъла ми е сравнително дълъг (30-32 дни)... Не знам, не знам, ако някой може да ми помогне нека пи6е! Thnx


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Savina612
03-31-2006, 09:36
moge6 da zabremenee6 be vie ne se li nau4ihte hora da izpolzvate prezervativ?

California
03-31-2006, 09:39
Винаги можеш да забременееш...
Никога няма 100% гаранция, просто не мога да проумея защо е свършил в теб...

DitmataMC
03-31-2006, 09:53
Не можеш да забременееш.тия те лъжат.

-=DaRkNeSs=-
03-31-2006, 09:57
Зависи :?

xOtkiSsSs
03-31-2006, 10:19
Ми винаги има възможност,ама има едно учебниче дето на нго пише биология за 8-ми клас там си пише квото ти трябва надявам се поне да не си 11-12 год :shock:

Master_88
03-31-2006, 10:19
Винаги има риск

pipi`e`golqma
03-31-2006, 11:03
Естествено че можеш... Абе хорА вие не мислите ли :smt012 :smt017 Не е много сигурно но може и да забременееш.

TheDarkLady
03-31-2006, 11:25
NE - kogato ti e do6lo e nevuzmojno...osven ako niama niakvi anomalii :-k

Tova biah az :-D

VORTEX
03-31-2006, 12:25
estestveno 4e NE moje6 da zabremenee6! prosto ne e vuzmojno! nqma da ti obqsnqvam v podrobnosti no budi sigurna 4e ne moje6!!!!

girlka
03-31-2006, 12:37
estestveno 4e NE moje6 da zabremenee6! prosto ne e vuzmojno! nqma da ti obqsnqvam v podrobnosti no budi sigurna 4e ne moje6!!!!
Аре обясни бе г*лупачко ... естествено, че може да забременееш земете прочетете повече литература :idea: :idea: :idea: :!: #-o

03-31-2006, 12:39
mn qsno che mojesh kvi sa tiq glupusti deto si vuobrazqvat povecheto che po vreme na menzis ne moje da se zabremenee! [-X [-X

VORTEX
03-31-2006, 12:51
purvo ne sum glupa4ka girlke!

vtoro 4ela sum dostatu4no za da komentiram!

treto predi da doide menzisa v opredeleniq den qi4nicite sa se podgotvqli za eventualniq zarodi6! suotvetno kogato si doide cqlata taq podgotovka s vsi4kite i tam raboti se izhvurlq! taka 4e ako pomisli6 malko 6te razbere6 4e ne moje da se zabremenee samiq organizum ne e gotov za tova v tozi moment!

4etvurto nai malkoto spermatozoidite 6te budat po4ti vednaga umurtveni i bez tova jivota im e karatuk!

djigi
03-31-2006, 13:46
Аз лично също си го представям както го обясни VORTEX, но съм чела че ако овулацията ти е скоро след менструацията и ако са останали живи (годни) сперматозоиди може да се оплоди яйцеклетката

Винаги можеш да забременееш...
Никога няма 100% гаранция,...

girlka
03-31-2006, 16:08
Ехх най - мразя ем тъпи ем прости ... овулацията ако знаеш какво е това, е ПОДВИЖНА може да се премести точно преди кръвотечението, по време на кръвотечението и след кръвотечението. Ти с някакви малоумни думи си обяснила като дете във втори клас грешната си информация. Бременност може да настъпи когато е настъпила и овулацията. Следователно ако се е случило овулацията да съвпада с цикъла то при попадане на сперматозоиди във влагалището, бремеността е почти сигурна.Сперматозоидите могат да живеят в женското тяло определено време (няма да коментирам колко точно защото не съм сигурна, но мисля, че беше 3 дена) ТОЕСТ може и да ти е свършил мензисът, но да има годни сперматозоиди в теб и когато настъпи овулацията те (един от тях ;) ) да те оплоди !

Като не знаеш не се излагай. Сега поне запази малко достойнство и млъкни вместо да спориш за неща, които не разбираш =; :-# :-$

LoLita^
03-31-2006, 16:30
az sam saglasna s girlka vazmojnostta da zabremenee6 vinagi sa6testvuva. Tai 4e ne se izlagaite a pravete bezopasen sex

03-31-2006, 16:47
-Ехх най мразя ем тъпи ем прости ... овулацията ако знаеш какво е това, е ПОДВИЖНА може да се премести точно преди кръвотечението, по време на кръвотечението и след кръвотечението. Ти с някакви малоумни думи си обяснила като дете във втори клас грешната си информация. Бременност може да настъпи когато е настъпила и овулацията. Следователно ако се е случило овулацията да съвпада с цикъла то при попадане на сперматозоиди във влагалището, бремеността е почти сигурна.Сперматозоидите могат да живеят в женското тяло определено време (няма да коментирам колко точно защото не съм сигурна, но мисля, че беше 3 дена) ТОЕСТ може и да ти е свършил мензисът, но да има годни сперматозоиди в теб и когато настъпи овулацията те (един от тях ;) ) да те оплоди !

Като не знаеш не се излагай. Сега поне запази малко достойнство и млъкни вместо да спориш за неща, които не разбираш =; :-# :-$ bravo bravo bravo ;Pppp
Mnogo dobre go obqsni mila;))) :) :) tala iskam da dopulnq 4e ima spermatozoidi koito mogat i da izdurjat pove4e dori do pet dena...pravete sex s predpazni merki ...ne riskuvaite 6toto posldstviqta sa fatalni!:)

P_O_L_N_K_A
03-31-2006, 16:50
-Ехх най мразя ем тъпи ем прости ... овулацията ако знаеш какво е това, е ПОДВИЖНА може да се премести точно преди кръвотечението, по време на кръвотечението и след кръвотечението. Ти с някакви малоумни думи си обяснила като дете във втори клас грешната си информация. Бременност може да настъпи когато е настъпила и овулацията. Следователно ако се е случило овулацията да съвпада с цикъла то при попадане на сперматозоиди във влагалището, бремеността е почти сигурна.Сперматозоидите могат да живеят в женското тяло определено време (няма да коментирам колко точно защото не съм сигурна, но мисля, че беше 3 дена) ТОЕСТ може и да ти е свършил мензисът, но да има годни сперматозоиди в теб и когато настъпи овулацията те (един от тях ;) ) да те оплоди !

Като не знаеш не се излагай. Сега поне запази малко достойнство и млъкни вместо да спориш за неща, които не разбираш =; :-# :-$ bravo bravo bravo ;Pppp
Mnogo dobre go obqsni mila;))) :) :) tala iskam da dopulnq 4e ima spermatozoidi koito mogat i da izdurjat pove4e dori do pet dena...pravete sex s predpazni merki ...ne riskuvaite 6toto posldstviqta sa fatalni!:)OPS OPS OPS tova bqh az ama zabraih da vlqza v profila si :oops: :oops: :oops:

-=DaRkNeSs=-
03-31-2006, 17:29
Ехх най - мразя ем тъпи ем прости ... овулацията ако знаеш какво е това, е ПОДВИЖНА може да се премести точно преди кръвотечението, по време на кръвотечението и след кръвотечението. Ти с някакви малоумни думи си обяснила като дете във втори клас грешната си информация. Бременност може да настъпи когато е настъпила и овулацията. Следователно ако се е случило овулацията да съвпада с цикъла то при попадане на сперматозоиди във влагалището, бремеността е почти сигурна.Сперматозоидите могат да живеят в женското тяло определено време (няма да коментирам колко точно защото не съм сигурна, но мисля, че беше 3 дена) ТОЕСТ може и да ти е свършил мензисът, но да има годни сперматозоиди в теб и когато настъпи овулацията те (един от тях ;) ) да те оплоди !

Като не знаеш не се излагай. Сега поне запази малко достойнство и млъкни вместо да спориш за неща, които не разбираш =; :-# :-$
Е тва е истината до някаде :) А като краи на спора бих заявил че нема неважможни неща :smt016 :smt019 и че вероятноста за забременяване е 60 на 50 (%) ( верно че 60 и 50 праи 110 ама са така %тите :) ) и са в полза на незабременяването. НЕ СЕ :smt014 щото истината е некаде по средата :P

SuN4o_F
03-31-2006, 22:17
az sam saglasna s girlka vazmojnostta da zabremenee6 vinagi sa6testvuva. Tai 4e ne se izlagaite a pravete bezopasen sex

i az sam saglasna \:D/

WILD__BOY
03-31-2006, 22:24
purvo ne sum glupa4ka girlke!

vtoro 4ela sum dostatu4no za da komentiram!

treto predi da doide menzisa v opredeleniq den qi4nicite sa se podgotvqli za eventualniq zarodi6! suotvetno kogato si doide cqlata taq podgotovka s vsi4kite i tam raboti se izhvurlq! taka 4e ako pomisli6 malko 6te razbere6 4e ne moje da se zabremenee samiq organizum ne e gotov za tova v tozi moment!

4etvurto nai malkoto spermatozoidite 6te budat po4ti vednaga umurtveni i bez tova jivota im e karatuk!

А знаеш ли, че при хормонене дисбаланс като в пуберитета може двата яйчника заедно да отделят по една яйцеклетка и да стане мазало?