PDA

View Full Version : Moderated: Дали има смисъл отново да се съберем?



ти
04-09-2006, 15:57
shte si razkaja istoriqta ot na4aloto ........zna4i ..........tazi godina v klasa doide edno mom4e........v na4aloto ne mi haresa no se opoznahme i stanahme blizki.az v na4aloto go otblyskvah i to mnogo......toi se otkaza i 4ak togava,bez negovoto vnimanie usetih 4e mi e nujen .....zapo4nah da go zanimavam i eto 4e i nqma i sedmica tragnahme.......vsi4ko si varve6e mnogo dobre dokato ne go vidqh da gushka edno momi4e....i kakto znaete vinovniq vinagi se opravdava i mi kaza 4e mu e samo priqtelka,kato sestri4ka mu e........tova go prejivqh...no istoriqta se povtori nqkolko pati.toi ohladnq mislq 4e to4no ot tezi kontakti s drugi momi4eta.i eto 4e i skasahme......oba4e kakto vinagi ima i oba4e bqhme na edno RD...i tam vsi4ko zapo4na na novo......az s moqta glupost i ludost po nego ..............otnovo se sblijihme i to mnogo........otnovo vsi4ko zapo4na dobre ,no nqkoi mu beshe kazal 4e sam go izlagala i toi mi se razsardi.............ne sam go vijdala ot okolo 10 dni...toi v4era mi zvanq ,no ne mu vdignah............................az posle mu zvanqh no telefona mu beshe izkliu4en......az tolkova mnogo iskam da go 4uq ili da go vidq prosto shte umrra ](*,) sega sam sigurna 4e toi iska da sme zaedno,a i az iskam oba4e ne sam sigurna dali pak nqma da zapo4ne s drugi momi4eta :cry: kajete kakvo da pravq pls....da se saberem ne e problem..prosto iskam da znam dali ima smisal i dali shte bada naranena......a ina4e s nego se 4uvstvam mnogo dobre nikoe drugo mom4e ne mi e davalo tova kote toi mi dava...........molq vi pomo6t

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

ти
04-09-2006, 17:19
pls kajete kakvo da pravq :cry:

sexy_macka
04-09-2006, 17:21
mila,nikoi ne e zastrahovan ot naranqvane...prosto mojesh da oblekchish bolkata(ako ima takava) kato pogovorish s nego i si izqsnite ima li smisul da ste zaedno ili trqbva vseki da poeme po sfoq put km shtastieto i da ste samo fr...
YcneX =)

ти
04-09-2006, 17:39
sexy_macka.... mnogo pati sme govorili ..nie ne spirame da govorim po tozi vypros..oba4e ot edna strana kato pogledna si kazvam 4e nqma smisal da se sblijavame pak,zashtoto me e naranil po nqkakav na4in(podrobnostite gi spestqvam),a ot druga strana si kazvam 4e ne moga bez nego...prosto kato go vidq i mi idva da go gushna :( a i predpolagam 4e i toi ima nqkakvi 4uvstva kam men zashtoto li4no az poznavam okolo7-8 momi4eta koito sa ludi po nego a toi e izbral men nz pone taka si mislq ili se laja............ ](*,)

sexy_macka
04-09-2006, 18:06
emi mila,togava riskuvai,as riskuvah i seg amoga da kaj che sm nai-shtastlivoto momiche na zemqt...dano i s teb se poluchi taka...
Poemi riska km shtastieto !..moje da zagubish,no pone shte znaesh ceh si opitala :)

sometimes_
04-09-2006, 18:09
Edinstveniq nachin da napravish pravilen izbor i da ne syjalqvash za nego, e da govorish s momcheto. Obqsni mu, che ne iskash da bydesh naranena otnovo, che iskash ako ste zaedno da ste shtastlivi, ane obratnoto. Kaji mu, che iskash da si s nego, no ako toi nqma chuvstva kym teb i ima namerenie da byde i s drugi momicheta, nqma da ima smisyl. Kaji mu tova, koeto chuvstvash i zaedno reshete dali shte e po-dobre da ste zaedno... :-k

white_chik
04-09-2006, 18:18
emi samo ti moje6 da si re6i6 dali si gotova da poeme6 riska otnovo da si s nego.az na tvoe mqsto bih riskuvala 6toto qvno mejdu vas ima trupka.no ako mnoo se strhuva6 da en te narani prosto go preodolei.e nema da ti e tolko lesno ama................izborut e tvoi :wink:

Krem4eto
04-09-2006, 18:31
Ами не бери грижа дали има смисъл или не!Просто рискувай!Станете отново гаджета (за последно) и ако той те нарани,значи наистина няма смисъл!

someone`
04-09-2006, 18:38
zna4i qsno e 4e i ti darji6 na nego kakto i toi na tebe...govori s nego pomoli go da pravi taka 4e pone ti da ne go vijda6 pregurnat v kompaniq na priqtelki(vqrvai ne ti izneverqva)i si4ko shte si e OK :)

Angel_kiss
04-09-2006, 18:38
mila,nikoi ne e zastrahovan ot naranqvane...prosto mojesh da oblekchish bolkata(ako ima takava) kato pogovorish s nego i si izqsnite ima li smisul da ste zaedno ili trqbva vseki da poeme po sfoq put km shtastieto i da ste samo fr...
YcneX =)
saglasna sam s teb!6tom iskate da ste zaedno riskuvai:)

sexy_macka
04-09-2006, 18:41
Angel_kiss Пуснато на: 09.04.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
mila,nikoi ne e zastrahovan ot naranqvane...prosto mojesh da oblekchish bolkata(ako ima takava) kato pogovorish s nego i si izqsnite ima li smisul da ste zaedno ili trqbva vseki da poeme po sfoq put km shtastieto i da ste samo fr...
YcneX =)

saglasna sam s teb!6tom iskate da ste zaedno riskuvai:)


blagodarq \:D/

RoSsY88
04-09-2006, 18:52
Нищо няма да е същото пак в това бъди сигорна.Може да стане мн по зле...може и към по добре.Може да е осъзнал грешката си,а може да си играе с етб.Според мен щом си луда по него-дай му шанс...и ако всичко пак пропадне тегли чертата завинаги.Аз така би постъпила

^Pretty{}Girl^
04-09-2006, 18:57
ami shtom mislish 4e toi ispitva neshto kam teb ...sedni pogovori s nego pitai go vs pak dali ispitva neshto kam teb kakvo e toi i toi ko ti kaji 4e ispitva neshto kam teb ti mu kaji mi togava kfi sa tes momi4eta sqka 2-ra ti sestra na men tfa ne mi e pritqno i v zavisimost ot otgovora mu mislq 4e ti bi mogla da precenish dali toi shte te narani ili ne ...
e iili pone az bih postypila taka .........

POLA^_^
04-09-2006, 19:22
Нищо няма да е същото пак в това бъди сигорна.Може да стане мн по зле...може и към по добре.Може да е осъзнал грешката си,а може да си играе с етб.Според мен щом си луда по него-дай му шанс...и ако всичко пак пропадне тегли чертата завинаги.Аз така би постъпила
na 100% sum suglasna!

cvety_i_bebeto
04-09-2006, 20:05
dai mu 6ans..moje i da se e promeni(malko veroqtno,no moje)...ako ne e se e.....go zabravi.........

belluci
04-10-2006, 04:20
sled vtoriq takuv slu4ai,ne bih se subrala s nego i izob6to bih bila kategori4na 4e pove4e ne iskam da go 4uvam i da imam kakvoto i da e s nego,kolkoto i da me boli.

teenkopele
04-10-2006, 12:34
Това можеш да решиш само ти.
Имай си едно на ум. :wink:
Ако му нямаш доверие обаче, няма смисъл да го правиш. :)
Успех. :wink: