PDA

View Full Version : тя иска да късаме след време.....



???????
04-12-2006, 19:03
от месец и малко съм с едно момиче, в което съм почти влюбен, а досега не съм се привързвал никога толкова много към някое момиче...
днес ми каза че след време(1-2 месеца) ще се наложи да скъсаме, защото рано или късно ще се стигне до секс, а тя не искала да върши нещо, за което ще съжалява после...
аз държа на нея повече от колкото на секса и ако тя не иска просто няма да го правим и и го казах, а тя отвърна че аз съм момче и няма да мога да се сдържа, а тя ме харесва и се възбужда лесно от мен и че така ще стане след което ще съжалява...
кажете какво да правя - не искам да я загубя...

He3HauKa
04-12-2006, 19:11
Ami ako naistina te obicha nqma da te zareje zaradi gluposti [-X

RoSsY88
04-12-2006, 19:13
Ми тя е права!Ти си Момче се пак...и си имаш нуждите...но ако успеш да и обясниш,че исакш да си с нея не заради секса,а заради тва че я обичаш може да стане...Пак ако те зареже след няколко месеца не е единствената жена на този свят.

???????
04-12-2006, 19:36
Ми тя е права!Ти си Момче се пак...и си имаш нуждите...но ако успеш да и обясниш,че исакш да си с нея не заради секса,а заради тва че я обичаш може да стане...Пак ако те зареже след няколко месеца не е единствената жена на този свят.

вярно е че съм момче и се нуждая от туй-онуй но тя ме задоволява и по други начини - не е задължително да е секс - не бих искал да я изгубя заради единия оргазъм...
вярно е че има и други, но аз искам да съм с нея...
както и да е - обясних и преди малко и тя каза "добре", но не съм сигурен че ми вярва напълно...

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-12-2006, 19:47
Mi mislq 4e tq e prava moje bi ne iska da pravi gre6ki za koito 6te se jelqva a kato e s teb zabravq 4e moje da naprai nekoq prostotiq i prai mn ne6ta za koito posle moje da sejelqva znam kfo e za6toto sym go izjivqla :) moje prosto da prodaljite dokato moje ili da sloji6 krai nasi4ko sega dokato ne si hlatnal o6te pove4e :)

Mem0reX
04-12-2006, 19:51
Abe obesni i dobre:P

pipi`e`golqma
04-12-2006, 20:44
Еми пак и кажи,че държиш на нея и искаш да си с нея. И както ти казаха другите ако те обича ще ти повярва

`w8inK`f0r`y0u`
04-12-2006, 21:37
Abe tva e ebati strannata sityaciq?shtom te obi4a, zashto da ne e s teb shtom ti ne iskash samo sex ot neq?sigyren li si 4e samo tva e pri4inata da skysa s teb, pomisli da nqma neshto drygo, koeto da q spira..ina4e tfa e dosta nelogi4no, pone spored men![/b]

teenkopele
04-12-2006, 21:40
Това според мен са глупости. Ако ще къса с теб след 1-2 месеца, защо изобщо е тръгвала с теб?!? :o ...замисли се. :wink:
Може би ти трябва да скъсаш с нея, колкото и трудно да ти звучи и да намериш друго момиче. :)
Успех. :wink:

sk8girL
04-12-2006, 21:43
Еми пак и кажи,че държиш на нея и искаш да си с нея. И както ти казаха другите ако те обича ще ти повярва
И аз съм на това мнение.. ако и тогава иска да скъса с теб начи тряа да е няква адски заблудена кифла :-s

penywise
04-12-2006, 21:44
"почти я обичам"... ей такъв термин не бях чувал...

щяла да те къса до 1-2 месеца, понеже щяло да се стигне до секс?

Батка - пожелай и най-искрено и с усмивка на лицето да бъде девствена цял живот и... повече никога не и се обаждай.

Толкова е просто...

Opeth
04-13-2006, 13:55
Търси си причина да та резне... :-k

Dr. Kazimbutt
04-13-2006, 14:02
Щяла да съжалява, ако се стигнело до секс... тя да не е монахиня?

tedy1_baby
04-13-2006, 14:47
tq se strahuva.tova e predelno qsno.no ako tolkova q iska6 i go kaji.kaji i 4e naistina dyrji6 na neq,i ako tq ne iska da pravi ne6to,nqma da go pravi.obqsni i 4e ne iska6 da q izgubi6.ubedi q 4e si gotov da spazi6 tova uslovie,ako trqbva.tova e.kysmet!!!

miNiTo
04-13-2006, 14:59
Щяла да съжалява, ако се стигнело до секс... тя да не е монахиня?
moje pak roditelite i da iskat da q pravqt takafa
ili da q karat se pazi za parvata bra4na ako sa staromodni... :)
mi po-dobre si pogovorwete pak s neq i obesni 4e ne trqbva se stiag do tova ili ima eddno ne6to peting i to e variant..

God-Is-A-Girl
04-13-2006, 15:11
Пич тука има нещо много странно.Когато човек прави секс с някого когото обича никога не съжелява.Ей това не мога да разбера за какво ще съжелява.Щом овърта така работите значи може би това не е единствената причина заради която иска да скъса с теб.Порови се малко повече.Попитай някоя нейна блиска приятелка дали не е казала нещо за теб и разни такива простотии.А това за монахинята е голям майтап :P . И още едно нещо ми е интересно - тъй като знае че след няколко месеца ще се стигно до секс въобще защо започва връска.Това е или само за проба :) или нещо не е добре с главата това момиче.Може пък и да и харесва да разбива сърца.

MrAnderson
04-13-2006, 15:25
Това звучи меко казано смехотворно, абсурдно и не на последно място несериозно! Да ме прощаваш, но това момиче не е наясно какво точно иска. Мога да приема това, че не иска да върши неща, за които по-късно би могла да съжалява, но определено не мога да остана равнодушен пред подобно отношение към една връзка. Не ме притеснява платоничния характер на връзката, но това не може да се каже за ясновидското й прозрение за очаквания краен срок на връзката ви. Откъде по дяволите ще знае тя колко ти можеш да издържиш без секс, какво изобщо очакваш от нея и как си представяш връзката ви?! Аргументи от рода на "ама ти си момче" са инконсистентни и ми приличат на изкуствено създаване на прецеденти за едностранно приключване на връзката ви.