PDA

View Full Version : Въпрос относно заздравяването на химена



FireDot
04-15-2006, 04:57
Когато правим секс с приятелката ми, понякога тя изпитва болка, и понякога кърви ( кърви е силно казано, но определено се отделя малко кръво-подобна течност). Искам да попитам:
Възможно ли е да има остатъчни парченца от химена които да се доразкъсват и на това да се дължат болката и кървенето ( пак казвам, че това не е всеки път ).
За първи път правихме секс с нея преди около месец, за колко време заздравява самият химен.
И последно - как бихте ме посъветвали - да потърсим ли лекарска помощ ?

Предварително благодаря за отговорите.

мъжле
04-15-2006, 09:38
Да може да не е доразкъсана

И не не търсете лекарска помощ, при мен бе същия случай и всичко се оправи спок :-D

favor_91
04-15-2006, 19:10
Да може да не е доразкъсана

И не не търсете лекарска помощ, при мен бе същия случай и всичко се оправи спок :-D
....ako prodilji da se povtarq po dobre da idat na lekar :roll:

ThePainIsReaL
04-15-2006, 20:04
Да може да не е доразкъсана

И не не търсете лекарска помощ, при мен бе същия случай и всичко се оправи спок :-D
....ako prodilji da se povtarq po dobre da idat na lekar :roll:

Нее.. щом не е кървене , няма страшно . При някои момичета хименът е много по-здрав и трудно се разкъсва . А пък за да се разкъса напълно , трябва да е раждала. Така че , спокс. Още няколко пъти и няма как да не се оправи. Едва ли за няколко месеца сте спали 82985299 пъти , за да не и тече мънинко кръв. Иначе за възстановяване на химена съм чела на две места , че става при липса на полов живот повече от година(но да подчертая това е образувание наподобяващо химен , а не самият химен )