PDA

View Full Version : Koga e vuzmojno da e purviqt orgazum?..



Prosto gost
04-19-2006, 14:28
Iskam da popitam koga gore-dolo moje da ti e purviqt orgazum...na kolko godini ili sled kolko vreme sex.. sled kolko partniora ili ne6to takova..nz ?

Nimfetkata
04-19-2006, 14:31
do organizam e i do partnior
az vinagi si izpitvam orgazam osobeno ako me 4ukat bavno :smt008

theworldleader
04-19-2006, 14:32
Значи : При 621вия път , по време на вдигането на левия крак за поза кучешка, около 22рата минута.
Години... ми мисля, ти трябват 49години и няколко месеца..
Разбра ли ?

GodHouse
04-19-2006, 14:35
Ami pi4 to nema to4ni godini ili vrema zavisi ot 4oveka.zavisi ot partniora ot vyzbudata.abe zavisi ot amnaiset ne6ta:)

girlka
04-19-2006, 15:08
Значи : При 621вия път , по време на вдигането на левия крак за поза кучешка, около 22рата минута.
Години... ми мисля, ти трябват 49години и няколко месеца..
Разбра ли ?
Подкрепям :lol: на мене точно тогава ми се случи. Траа и да е на петък 13 обаче ... ако не ти съвпада съжелявам те ... не го изпускай, че е само веднъж в живота :lol:

sarang
04-19-2006, 15:14
Ами в интерес на истината още на 4-5 години детето може да разбере какво е оргазъм, като без да иска стимулира някои зони, без разбира се да осъзнава какво прави. Това е истина, да не тръгнат някои сега да ме контрират, напълно възможно си е и няма нищо ненормално в това. Освен това не е задължително човек да е правил секс, за да изпита оргазъм. Аз лично за пръв път свърших на 13 години, без да го целя, дори случайно беше, и бях изненадана, че това е оргазмът, за който всички говорят. Не си го представях така, но това си беше клиторен оргазъм, вагиналният е много по-силен и разтърсващ, но него за съжаление още не съм го изпитала. Ще дойде и това време.

04-19-2006, 15:15
Значи : При 621вия път , по време на вдигането на левия крак за поза кучешка, около 22рата минута.
Години... ми мисля, ти трябват 49години и няколко месеца..
Разбра ли ?
Подкрепям :lol: на мене точно тогава ми се случи. Траа и да е на петък 13 обаче ... ако не ти съвпада съжелявам те ... не го изпускай, че е само веднъж в живота :lol:


еееей и аз така :smt019

girlka
04-19-2006, 15:18
покахонтас абсолютно си е така аз се самозадоволявам от както се помня ... от 5 годишна сигурно ... е тогава не знаех точно какво правя, но ми беше хубаво и го правех ... след време разбрах защо майка ми ми се караше да не го правя :oops: :lol: 8-[ :-$
Но все пак автора пита при секс, а при мен, не беше от първия път естествено. Въпрос на познаване на собственото и на партньора тела и на добра невербална комуникация ;-)

sarang
04-19-2006, 15:40
покахонтас абсолютно си е така аз се самозадоволявам от както се помня ... от 5 годишна сигурно ... е тогава не знаех точно какво правя, но ми беше хубаво и го правех ... след време разбрах защо майка ми ми се караше да не го правя :oops: :lol: 8-[ :-$
Но все пак автора пита при секс, а при мен, не беше от първия път естествено. Въпрос на познаване на собственото и на партньора тела и на добра невербална комуникация ;-)
Радвам се, че ме подкрепяш, но наистина не виждам някъде да е написано "по време на секс". Пита кога е първият оргазъм, без да е уточнено нищо. Затова отговорих така. И ти си съгласна с мен, което ме радва :)

girlka
04-19-2006, 16:03
Iskam da popitam koga gore-dolo moje da ti e purviqt orgazum...na kolko godini ili sled kolko vreme sex.. sled kolko partniora ili ne6to takova..nz ?
Ми ей за тва така си мисля ;-) :)

penywise
04-19-2006, 16:40
Koga e vuzmojno da e purviqt orgazum?..

По принцип е в Неделя...

PleasureSeeker
04-19-2006, 17:08
Koga e vuzmojno da e purviqt orgazum?..

По принцип е в Неделя... Стига лъга е...в събота е ..не го слушаи