PDA

View Full Version : В началото беше добре, но сега май се дърпа.



04-19-2006, 20:23
Запознах се наскоро с едно момиче, тя е с 3 години по-малка, а аз съм на 17. Първото кафе беше приятно, навръщане се смяхме много. После една вечер отидах у тях за малко и там беше забавно, но не направих крачка.
След тази вечер на следващия ден тя ме попита дали може да се получи нещо, аз отговорих, че и тя ми харесва. И ми каза, че си мисли за мен, дали и липсвам такива неща.
Сега обаче не сме се виждали няколко дни и ще се видим през уикенда, а тя се държи малко по дръпнато сякаш. Питах я мислиш ли си за мен, тя не отговори а отмени темата...
Как е най-правилно да постъпя, дали когато и обърнах внимание изведнъж и много започна да и пада интереса. Как да се държа докато се видим?

dAnnyb0y
04-19-2006, 20:55
Не я притискай, изчакай докато се видите.

LP_girl_14
04-19-2006, 21:10
Дръж се с нея по същия мил начин както до сега,обсипвай я с внимание и нежност,но не я притискай!Нека тя направи първата крачка.Поддържай отношения с нея,но нека тя е тази,която да реши кога да се получи нещо по-сериозно между вас.Може би й трябва малко време,може би иска да те опознае малко повече.Не бързай! :wink:

priti_kiti
04-19-2006, 21:18
Дръж се с нея по същия мил начин както до сега,обсипвай я с внимание и нежност,но не я притискай!Нека тя направи първата крачка.Поддържай отношения с нея,но нека тя е тази,която да реши кога да се получи нещо по-сериозно между вас.Може би й трябва малко време,може би иска да те опознае малко повече.Не бързай! :wink:

midnight...
04-19-2006, 21:27
еми дръпни се малко и ти, да те погони и тя и така, докато не схване че иска да е с тебе и след това следват хубавите неща :mrgreen:

Dendrita
04-19-2006, 21:38
a taka drypni se lekinko
6toto nali znai6...
"Tq bqga za6toto ti q goni6 a ti q goni6 za6toto tq bqga" :wink:

The Interceptor
04-20-2006, 10:05
Дръж се с нея по същия мил начин както до сега,обсипвай я с внимание и нежност,но не я притискай!Нека тя направи първата крачка.Поддържай отношения с нея,но нека тя е тази,която да реши кога да се получи нещо по-сериозно между вас.Може би й трябва малко време,може би иска да те опознае малко повече.Не бързай! :wink:

На същото мнение съм

Krem4eto
04-20-2006, 10:40
Дръж се с нея по същия мил начин както до сега,обсипвай я с внимание и нежност,но не я притискай!Нека тя направи първата крачка.Поддържай отношения с нея,но нека тя е тази,която да реши кога да се получи нещо по-сериозно между вас.Може би й трябва малко време,може би иска да те опознае малко повече.Не бързай! :wink:

На същото мнение съм

Успех така е най-добре!Ама да не изчакаш твърде много време тя да направи крачката!Ако не я направи до седмица....ДЕЙСТВАЙ!

PleasureSeeker
04-21-2006, 23:09
леки флиртове...но не и показвай,че я искаш толкова много