PDA

View Full Version : Neznam veche kak da se opravq



ashly besnata
05-01-2006, 13:25
Zdraveite priqteli!Tazi tema moje da vi se stori tupai moje da reshite,che ne e ot znachenie,no za men e ot dosta golqmo znachenie!Nachi bratovchedkami se zapozna s edno momche v chata i edin den se zapoznah s tova momche i s nai-dobriqt mu priqtel kogato vuprosniqt priqtel na onova mimche mi prati snimka mnogo me drazneshe vobshte ne mi haresvashe v posledstvie obache zapochnah malko po malko da se vlubvam s nego i taka i do dnes obache ne sme se vijdali znam che tove she kajete che e mnogo tupo da se vlubish ot snimka obache koi moje da kontrolira lubovta,taka i tova momche dnes mi kaza che iska da me vidi za da moje da reshi kakvo da napravi.Obache tova momche koeto poznava bratovchedkami zapochna da haresva men i stana golqmo oburkvan!Obache az prosto po onzi sum ludo vlubena daje se sbih s edna zaradi nego(ne zashtoto se karahme koq predpochita,a prosto tq mnogo jestoko se skara s men i narochno mu nagovori gluposti)KAKVO DA NAPRAVQ?TOLKOVA MNOGO SUM SE VLUBILA V NEGO????

ashly besnata
05-01-2006, 13:27
s kakvo sum vinovna az,che sum se vlubila ot edna snimka? :smt010

cMeTaHka
05-01-2006, 13:29
vijtese...nali iska6 da si s nego,togava ne mu misli :wink:

ashly besnata
05-01-2006, 13:32
da prava si obache ima i momenti v koito ne sum sigurna che me e haresal obache tazi sedmica beshe trugnal da mi kazva neshto sled koetopochna da se prai che e zabrail

nunki
05-01-2006, 20:37
emi macko kvo da ti kaja priqtelstvoto m/u mom4etata e mnogo silno nemisli6 li 4e toq purviq deto se e zapoznal s bratov4edkati e spodelil s priqtelq si 4uvstvata si kum tebe i sega tova mom4e da neiska da si priznae kakvo ispitva poneje moje da narani priqtelq si??

black_dimond
05-02-2006, 09:28
6o ne vzeme6 da mu se obadi6 da se vidite te e nai dobre

ashly besnata
05-02-2006, 19:33
da moje i da e taka nunki obache ia neshto po-novo i tova e che toi ako ne me vidi po-skoro moje da se zabie s edna druga

pipi`e`golqma
05-02-2006, 19:40
Еми излизате виждате се и се разбирате и ще говориш без да те е срам и без да се притеняваш казваш си му сичко каквото изпитваш към него и което имаш да му казжаш и тфа е :)

ashly besnata
05-02-2006, 19:43
daa taka e obache nastupi shibanata rabota v koqto razbiram che toi haresva onaq pachavra deto si e cel KON!(ama toi si izbira,no mislq che imam shans i shte opitam)

pipi`e`golqma
05-02-2006, 19:48
ахаха :mrgreen: :mrgreen: Май и той незнае кфо иска ....
Еми ако смяташ,че имаш шанс пробвай като стане стане като не-шута и айде... не е последния на света

ashly besnata
05-02-2006, 19:51
e da taka e!To az tukoshto kato razbrah za taq ot nachaloto se pochustvah malko kofti ama sega mi e gore dolo po-dobre