PDA

View Full Version : otnostno prezervativite



05-27-2006, 00:34
Takam zna4i imam nekav mnogo gaden probme s tiq prezervativi. Dali ima nekvi po golemi razmeri d**a smisal takav edvam edvam gi slagam i to ako moje da se nare4e slagane ebasi a da ne govorim vob6te kak stqgat pustite mu gumi. Na4i na daljina e dobre oba4e na 6irina li de da znam na kvo se edno tiq prezervativi sa praveni za kitai4eta d**a. S edno momi4e prdi vreme kato praveh sex koato za parvi pat tragnah da go pravq s neq tq re6i da mi slaga prezervativa taka me izma4i da go sloji 4e v kraina smetka na men mi izbqga cqloto jelani i ve4e ne mi se prave6e sex :( . naskoto su6to imah podoben problem samo 4e tozi pat s pove4e volq se spravih nqkak si ama sled tova se zamislih i re6ih poraspitam priqteli. poneje ne pravq sex mnogo redovno / o4evidno za6to/ re6iha 4e se falq i ne stana mnogo seriozen razgovr. Zna4i iskam da kaja 4e vob6te ne se ebavam razmera na moq *** spored mene ne e ot zna4enie ili pone ne e tema za obsajdane tuka pitam prosto dali ima i drugi deto sa v takava situaciq i kak se spravqt i da dadat nqkoi savet.
Shte pomolq sqkakvi glupavi iskazvanq i gluposti znam 4e nqma da se razmine bez tqh no se pak ograni4ete se. Pak povtarqm ne e bazik mi si e napravo problem i to dosta gaden ako pitate mene :(

брат по орЪжие
05-27-2006, 01:22
м!сЪщата работа...презЪрвативите не ми стават :( :( :( повечето се кЪсат докато ги слагам...решениету е другу:без презЪрватиФ...аз поне така правя де....играя на сигурну...след кату свЪршим с жината,тя ходи да се миии,а аз й правя тампон от аспирини и гутову O:) имам си и тайна сЪстаФка:резенче лимон,потопено 26 часа в спиртен разтвор....посли изяжддам и тампона :oops: :oops: :oops: мн е секси и е супер ефективно...може да звучи тЪпо,ама е така...пробвай и ще разбереш ;)

Relefa
05-27-2006, 01:54
ae kakvo se pravite e palqci kompleksirani!6te vi e*a maikata lujliva!!!elate mi v Dobri4 da vi pokaja az na vas!az pone sum 4esten...na men mi e hlabav prezurvativa,ma ne sum putio kato vas da vzema da hlen4a,mi sym si nameril re6enie:uplutnqvam go s pamuk i go zalepqm s tikso...ne e mnou fashion,ma az sum si dovolen...btw tova za aspirinite znam 4e deistva,no ne bah 4uval za limon4eto...to za kuf 4ep ti e?!

Joanka
05-27-2006, 06:42
tfa da pravi6 sex bez prezervatifff e ebahti prostotiqta.6tql da sloji nz si kyf tampon ot nz si kfo [-X ni6ty osven kondoma moje da predpazi ot veneri4eski bolesti i jenata ot nejelanata bremennost....

NeSTa_86
05-27-2006, 07:07
Еми те гумите си иамт размери по принцип. Kупи си Durex доколкот знам, те са най-големите

hforce
05-27-2006, 08:41
ob6to zeto durex rulz, i az samo takiva polzvam 6tot sa po-golemi i ne mi stqgat a i sa nai-ka4estveni spored mene, kato sloja nqkoi drug i mi stiska tam kade e udebelenata 4ast i se namalqva 4ustvitelnosta i mi preebava kefa

avtora
05-27-2006, 09:43
E i az polzvam samo durex i ako mi kazvate 4e te sa nai dobre me strah ako mi se naloji da polzvam druga marka ebati. I az taka kato gi gledah nekvi razmeri nikade ne pi6e smisal imat si nekav razmer i toi e standarten za vsi4kite ot dadeniqt model. probval sum nqkolko vida durex i se mi stqgat vie ot koi polzvate.

TSecret
05-27-2006, 10:42
durex tingle rulzz - te ne stqgat dokolkoto znam!

PleasureSeeker
05-27-2006, 10:46
durex tingle rulzz - te ne stqgat dokolkoto znam! да е яки са ...квото и да говорим ...Дюрекс...са най-доволните...а пич...чак толкоа да си надарен,че да не можеш да си намериш никфа марка презервативи,които да ти стават...не ми се вярва

avtora
05-27-2006, 11:24
Ne sum kazal 4e ne moga da si namerq nali za tova pitam. Kolko sum nadaren ne mi slq 4e e 4ak tolkova vajno za temata moga da kaja razmeri no mislq 6te e bezmisleno za6toto pove4eto 6e po4nat da govorqt izli6no. da kajem 4e imam adski muki dokato go sloja drugoto ne mi pre4e stiska i nee osobeno got no mnogo po dobre s guma ot kolkot bez smisal ot strana na bezopasnosta i problemite a ne ot strana na komforta. Drugo ne6to koeto mi napravi vpe4atlenie proverih durex v internet ot glavnata im stranica glavno razmerite gledah za da si napravq smetki i se okaza 4e ne se razli4avat osobenno mnogo razli4nite vidove no mi i napravi vpe4atelnie ne6to drugo vijte stranicata v BG i saotvetno tuka6tnite vidove
http://www.durex.com/BG/productrange.asp?intMenuOpen=4
i posle oficqlnata stranica na durex
http://www.durex.com/cm/productRange.asp?intProdCat=2&intMenuOpen=7&intProd=1324
Zabelqzvate li ne6ot interesno ostavete tova 4e v BG isbora e po malko po interesno e kak v BG ima vidove koito gi nqma v oficqlniqt sait
Dobre ne e vazmojno nikoi drug da nqma takav problem. Edin mi spodeli 4e se spravql s situaciatq kato si slagal prezervativa kogato ne go e nadarvil do krai i mi prepora4a taka da probvam. oba4e mene me pritesnqva da ne stane nqkoi fal Ne znam prosto ne znam kajete nali za tova e foruma

NeSTa_86
05-27-2006, 11:53
pf mi teq, koitop ravat redovno sex nqma da davat po 50 lv na mesec za gumi :-k

bloody_angel
05-27-2006, 11:57
На моя мъж Дюрекс са му малки ... абе ако си знаеш стоката най-добре е с противозачатъчни , другите да му мислят :roll:

malko mace
10-31-2006, 08:21
PROBVAY SPORTEX!!!

SINDEL
10-31-2006, 08:41
durex tingle rulzz - te ne stqgat dokolkoto znam!
А тея Durex Tingle някви по-яки ли са за моми4ето? В смисъл с тях по-разли4но ли е усещането отколкото с обикновени? Щот от Durexa само тея не съм ги пробвала... :oops: