PDA

View Full Version : Притеснително момиче...



The CroW
05-28-2006, 15:11
Значи момичето е по-малко от мен сняколко години....аз съм на 16, тя е на 13...
Незнам, но ми се струва много притеснителна, лафим си от време на време, рядко я виждам навън, защото техните са строги до известна степен...
Преди доста време- няколко години (3,4 най-много да се били...може и по-малко), други хора, общи приятели и познати, са ми казвали, че ме харесва...след време една нейна френдка ми каза, че вече харесвала някой друг и така...
После пък, това момиче, което вече не ме харесвало, ме запозна с една нейна френдка, която ми допадна доста, но по стечение на обстоятелствата нищо не стана и се изпокарахме малко...след като се случи така ми каза, че преди да ни запознае, момичето още ме харесвало...
Незнам какво да правя и как да постъпя... няколко съвета и мнения няма ще са ми доста полезни. Благодаря ви предварително.

\:D/

e_l_i_z_a
05-28-2006, 15:18
От цялата работа не разбрах..Ти харесваш ли я? :D

Chiana
05-28-2006, 15:21
Намери си някоя на твоята възраст. Те не знаят на кой свят се намират, щом дори отношенията си не може да изясните... :wink:

radica1
05-28-2006, 15:29
tui tui tui tc tc tc da smetna ti si na 16 tq e na 13 predi 3-4 godini te haresvala tva pravi 9 zna4i tq e bila na 9 i te e haresvala.breiii vij sega predloji i da se vzemete dostatu4no ste vuzrastni za jenidba!mdaa

a_curious_girl
05-28-2006, 15:32
Абе я вземете да се изясните дали се харесвате щото така е голямо мазало-една приятелка ми каза че тя преди да ме запознае с една друга приятелка още ме харесвала и не знам какво си.Излезте веднъж,разберете си и толкоз.

The CroW
05-28-2006, 15:56
Да, имам симпатии към нея и не бих имал нищо против да тръгнем, но ми трябват вашите мнение и съвети за цялата ситуация... как да говоря с нея при тези обстоятелства и т.н. :o

AnN_G
05-28-2006, 16:26
Мале че ти готини мадами на твоята възраст не познаваш ли!Както и да е-тва си е твоя работа,ми знаеш ли аз кво мисля,че ще стане...когато сме малки момичетата харесваме ВСЕКИ(особено на нейната възраст)като и предложиш тя ще се съгласи,но ти казваш че е срамежлива-еми мисля че нито ще иска да излиза много много за да не я видят с гаджето (всички така сме си мислели на нейната възраст) а пък не дай си боже да тръгнеш да я целуваш пред някой.Ще се разочароваш ама все пак пробвай за да разбереш!!! Може пък да е различна!!!

sexy_bonbon4eto
05-28-2006, 16:47
tui tui tui tc tc tc da smetna ti si na 16 tq e na 13 predi 3-4 godini te haresvala tva pravi 9 zna4i tq e bila na 9 i te e haresvala.breiii vij sega predloji i da se vzemete dostatu4no ste vuzrastni za jenidba!mdaa
=D> =D> =D>

ani4ka18
05-28-2006, 16:53
абе вие да не сте по на 20 години, че всичко ви се вижда толкова сложно и трудно?! :-s няма нищо по-лесно от това сам да идеш и да я питаш кви са тия лапешки работи и иска ли да има нещо по между ви :?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-28-2006, 18:19
Значи момичето е по-малко от мен сняколко години....аз съм на 16, тя е на 13...
Незнам, но ми се струва много притеснителна, лафим си от време на време, рядко я виждам навън, защото техните са строги до известна степен...
Преди доста време- няколко години (3,4 най-много да се били...може и по-малко), други хора, общи приятели и познати, са ми казвали, че ме харесва...след време една нейна френдка ми каза, че вече харесвала някой друг и така...
После пък, това момиче, което вече не ме харесвало, ме запозна с една нейна френдка, която ми допадна доста, но по стечение на обстоятелствата нищо не стана и се изпокарахме малко...след като се случи така ми каза, че преди да ни запознае, момичето още ме харесвало...
Незнам какво да правя и как да постъпя... няколко съвета и мнения няма ще са ми доста полезни. Благодаря ви предварително.

\:D/

мии простичко е :) ако и ти харесваш тази малката притеснителната отиваш намираш я говорите си 10 секунди и се разбирате \:D/ \:D/ \:D/

Мрън
05-29-2006, 14:58
Аничке, не на 20 всичко е сложно и трудно! Точно обратното.

А иначе какво изясняване искате от 13-16 годишни. Харесвали се от няколко години... леле... някои гледат много филми...

ludamacka
05-29-2006, 15:25
mi 6tom e pritesnitelna ne burzai.pokazvai i 4e q haresva6 samo s nameci,za6tittavai q i taka natatuk

The CroW
05-29-2006, 16:25
mi 6tom e pritesnitelna ne burzai.pokazvai i 4e q haresva6 samo s nameci,za6tittavai q i taka natatuk

Добре, павя това...в смисъл в последно време и обръщам повече внимание...

И какво?!? Ако те не предприеме нищо, в което съм много сигурен, но не убеден... :o