PDA

View Full Version : За изневярата?!



sometimes_
05-30-2006, 12:49
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)

rali4ka91
05-30-2006, 13:05
Никога не съм прощавала лъжата и изневярата!!! [-( Рано или късно от някого ще разбера за изневярата!Тогава дадения човек ще е скрил от мен или по точно ще ме е излъгал! :arrow: Няма да съм с него повече!А другия вариянт е тои сам да си признае изневярата!И в този случай ще го зарежа!Колото и да ме боли,излъгал ли ме е човек веднъж вече губя доверие в него и не мога да продължавам да съм него колкото и да ми се извинява или моли!!!

sometimes_
05-30-2006, 13:29
Мда, и аз съм на този принцип, мразя да ме лъжат, но наистина не мога да си представя как ще преживея факта, че е моя приятел е бил с друга (ако се случи де). Незнам, ако става въппрос за нещо сериозно с другата - да, но ако е само за една вечер предпочитам да не разбирам. :-k

sladkoto_neli
05-30-2006, 13:40
предпочитам да ми каже въпреки болката.ако той ми каже в очите кво е направил за мен това ще означава че поне малко ме уважа щом има смелостта да ми го каже в очите.но това че ми е казал няма да означава че ще приема изневярата и ще продалжа напред.поне ще знам че той е бил искрен с мен и ми е казал.

rali4ka91
05-30-2006, 13:45
Мисля че щом веднъж го е направил това означава че може и 2-ри път...и трети..и накрая да ти се качи на главата!А пък и ако наистина едно момче държи на теб няма да ти изневери или да те излъже!!! O:)

Nadelina
05-30-2006, 14:01
Predpochitam da mi kaje .. i she ocenq fakta che go nauchavam ot nego.. ako kaje che me obicha..i sujalqva...she mu prostq na vsqka cena...tfa che e bil edna vecher s druga ne znachi nishto...chuvstvata mu kum men ne sa se promenili..nito pak kam neq ima nqkfi...prosto e bil s neq .. za sporta i tolkoz...ostavam s nego na 100% :)

LP_girl_14
05-30-2006, 14:17
Бих простила изневяра само при положение,че той ми е признал,че е било нещо моментно за него,че ме обича и че съжалява за това,което е направил .Но иначе да разбера от някъде другаде че той ми е изневерил и си е мълчал -никога няма да дам втори шанс на такъв човек.Едно е да направиш грешка и да я осъзнаеш,съвсем друго е да направиш грешка,да не я осъзнаеш,да я криеш и да я повтаряш [-X

ludamacka
05-30-2006, 14:49
predpo4itam da e 4esten s men,no vupreki tova nikoga nqma da zabravq takova predatelstvo.no pri polojenie 4e adski mnogo go obi4am sum sklonna da ostana s nego

dream_for_you
05-30-2006, 15:50
по този въпрос и аз съм мислила,но така и не реших какво искам...дано не ми се и наложи :lol:
от една страна е хубаво да си признае,защото винаги можеш да научиш от другаде и тогава повече боли,но...не знам какво ще стане...според мен тва признание е повече на него да му олекне,защото определено аз няма да се почувствам по-добре.след това признание не зн дали ще мога да съм същата #-o а бе мн е сложно...и да ми каже и да не все тая,вече го е направил и значи чувствата му не са достатъчно силни и искрени... :smt012

saninka91
05-30-2006, 16:09
Предпочитам да ми каже ,а не да ме лъже . Ще ми стане гадно сигурно в този момент ,но по-добре да знам ,защото рано или късно ще разбера от друг човек и ще стане много по-лоша . А и все някак ще се оправя ,какво толкова няма да се съсипвам заради някакво момче , ще има още много :lol:

^^_MaLkoTo_InChi_^^
05-30-2006, 16:12
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)


уф това не мисля че ще мога да го простя ако гаджето ми изневери ... напрао място нема да мога да си намера от яд и ще ме заболи страшно много . а човека с който съм колкото и да ми се иска няма да мога да му простя и ще трябва да се разделим .,, [-o< никога да не ми се случва

Labelle
05-30-2006, 16:52
Определно не искам да знам. Каже ли ми , че ми е изневерил веднъж това значи постоянно недоверие и съмнение и най-вероятно край на връзката. Аз самата съм склонна към изневяра, защото съм много импулсивна така , че предпочитам да не обсъждам такива въпроси с него.

The Interceptor
05-30-2006, 16:59
Бих искал да знам. Ако в една връзка единият реши да изневри, според мен това значи че връзката не е много стабилна или дадения човек не е сигурен в това което иска. По принцип грешката да изневериш се прощава, но да излъжеш за изневяра - не. Аз лично в повечето случай не бих простил изневярата. Или си с някого или не си. Средно положения няма. Всичко останало е подигравка с чувствата на другия [-(

mnogomili4kata-sf
05-30-2006, 17:01
Ами ако става въпрос за една вечер и аз не бих желала да знам...но ако чувствата му се раздвояват предпочитам да знам

priti_kiti
05-30-2006, 17:59
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)
доста добър въпрос...
ами ако си признае че е сгрешил и че съжалява за това,поне ще си сигуурна че е честен с теб /макар че те е лъгал за изневярата/ ии вече от теб си зависи дали ще му простиш...
а ако не ти каже и ти го фанеш..повярвай ми мнооого по гадно е.. тогава не само разбираш че е бил с другата,а че и не ти е казал..
за мен по добрия вариант е сам да си каже, но въпреки това нищо няма да се промени.. изневярата си е изневяра... :(
на мен лично ми се наложи да направя този труден избор.. отначало мислех че ще го преодолея но то просто беше по-силно от мен...

SisTeR`oN`MaXa
05-30-2006, 18:09
Ami neznam... V smisul 6te em zaboli mnogo ako razbera 4e priqtelq mi mi e izneveril i e bil s drugo momi4e dokato e hodil s men, no ako mi priznae vupreki bolkata bih mu prostila, za6toto pone si priznava i zna4i durji na men sled kato si priznava i iska da se izvini za da ne me zagubi... dokato ako krie ot men pak moje bi go pravi ot strah da ne me zagubi, no nau4a li go ot drugi 6te me boli mnogo pove4e ot kolkoto ot samiq nego....

Disorder
05-30-2006, 18:13
А да сте допускали, че би ви излъгал за да ви предпази? Ако даден човек е направил грешка, да речем нещо моментно. Може да не става въпрос за секс, за целувка дори, но все пак по някакъв начин той е изневерил и е скрил от вас за да не ви нарани и да запази връзката ви. Ако се зачетете в отговорите, повечето казват, че и да им признаят и да не им признаят пак ще се разделят с човека, така че има опция вашия човек да ви спести тревогите и безсънните нощи в които ще се чудите "той обича ли ме още." Така, че не бързайте да отписвате някой преди да сте чули какво има да ви казва. Съвършени хора няма, а и вероятно много от вас също са били изкушавани от някой моментно, но това не значи, че не обичате партньора си нали? Всичко зависи от човека и от мотивите.

sometimes_
05-30-2006, 18:40
А да сте допускали, че би ви излъгал за да ви предпази? Ако даден човек е направил грешка, да речем нещо моментно. Може да не става въпрос за секс, за целувка дори, но все пак по някакъв начин той е изневерил и е скрил от вас за да не ви нарани и да запази връзката ви. Ако се зачетете в отговорите, повечето казват, че и да им признаят и да не им признаят пак ще се разделят с човека, така че има опция вашия човек да ви спести тревогите и безсънните нощи в които ще се чудите "той обича ли ме още." Така, че не бързайте да отписвате някой преди да сте чули какво има да ви казва. Съвършени хора няма, а и вероятно много от вас също са били изкушавани от някой моментно, но това не значи, че не обичате партньора си нали? Всичко зависи от човека и от мотивите.
Това имах в предвид...
Аз също никога не бих простила изневяра, но не искам да знам ако ми е изневерил.
Спомням си преди няколко месеца, с гаджето се бяхме разделили за няколко дни, след това пак се събрахме и той ми каза, че докато сме били разделени е излизал с друго момиче, не е имало нищо повече (той така твърди), ама я е харесвал, "била му симпатична". Е, тогава ми идеше да умра, страшно много ме заболя. Сега като се сетя пак ми става гадно, а ако ми каже, че ми е изневерил...Незнам как ще го понеса. За това предпочитам да не ми казва, ако го е направил...Ако иска да се разделим-да ми каже, че не иска повече да сме заедно, но да не намесва и друго момиче... [-X

Nosferatu_Alucard
05-30-2006, 19:09
А според мен таз тема си е направо риторична...

black_dimond
05-30-2006, 19:14
az lichno mislq che e po dobre da mi kaje zashtoto za men mnogo poveche ima znachenie ako e men no si misli za druga ako prierno se e zabil s nqkoq za edna vecher i tq ne znachi nishto za nego nqma da mu napavq problem no ako si misli za duga neshtata stavat strashni malko se otklonih ot temata ta v kraina smetka za da obobshtq tova koeto napisah dosega shte kaja che iskam da znam

miloto_girl_4e
05-30-2006, 19:15
не, не бих искала да имам това "ценно" инфо...
предпочитам да го скрие от мен, но дано изневерите му не станат системни, защото тогава ще си имаме проблеми с него ...

babi_girl
05-30-2006, 19:40
Mi az ne iskam da razbiram za tova za6toto dori i da mu prostq iznevqrata ( koeto e malko trudno) posle postoqnno 6te si gi predstavqm dvamata kakvo sa pravili. postoqnno za tova 6te mislq i 6te se izmu4vam dopulnitelno ](*,) . a i moeto gadje mi kazva ako napravi ne6to ot koeto moje da mi stane gadno ( ne 4e pravi koj znae kakvo de) za6toto ne iska da go nau4avam ot drugite i prsto e neizbejno da ne nau4a ako mi izneveri vypreki 4e ne iskam da nau4avam ot nikoj [-X

xOtkiSsSs
05-30-2006, 20:02
Имам си нещо като правила/принципи всичко др прощавам, обаче лъжата и изневярата НИКОГА така че колкото и да го обичам колкото и да ме боли ако ми е изневерил няма смисъл да сме заедно повече .. Тва си е мое мнение де :)

Djeilo
05-30-2006, 20:06
по този въпрос и аз съм мислила,но така и не реших какво искам...дано не ми се и наложи :lol:
от една страна е хубаво да си признае,защото винаги можеш да научиш от другаде и тогава повече боли,но...не знам какво ще стане...според мен тва признание е повече на него да му олекне,защото определено аз няма да се почувствам по-добре.след това признание не зн дали ще мога да съм същата :smt012
I pri men e taka

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:10
mi vsa6tnost moqt priqtel...mi izneveri...no mu prostih..i ne sajalqvam..skasahme..za 2 meseca..no razbra 4e e sgre6il..i az razbrah 4e sajalqva..i mu prostih..i mnogo se obi4ame...mnogo go obi4ah ne mojah da sam bez nego..glupavo postapih..no sega mi e dobre..

cvety_i_bebeto
05-30-2006, 20:13
da i pretpo4itam da znam..za6totot vseki den v koito go e premal4aval...me e pravil na o6te po-golqma glupa4ka..i zna4i ne mu puka za men..i kak izglejdam v o4ite na horata koito znaqt za iznevqrat mu..no 2 pat nqma da mu prostq..

ht_7j
05-30-2006, 20:24
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)


Opredelno bih iskala da znam i daje bih prostila, no samo pyrviqt pyt. Ako se sluchi samo vednyj, tova na men mi govori, che e bilo prosto impuls. Nqma chuvstva ili skrit zamisyl. Vsichki sme hora i ne sme bezgreshni. Ami ako na men mi se sluchi i ne moga da ustoq? Bih kazala na gadjeto si i bih iskala toi da mi prosti, zashtoto e bilo neshto mimoletno, koeto ne se promenilo chuvstvata mi kym nego. Ako se sluchi otnovo, tova veche e priznak na lipsva na chuvstva i uvajenie i e neprostimo.

sometimes_
05-30-2006, 20:49
Да, обаче дори и да му простиш, няма ли всичко да е по-различно? Дали ще можеш да му имаш доверие отново? :-k

He3HauKa
05-30-2006, 21:28
Ami zavisi :-k No vsi4ko rano ili kasno izliza na qve ,i po dobre rano za da ne si gubish vremeto [-(

He3HauKa
05-30-2006, 21:30
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)


Opredelno bih iskala da znam i daje bih prostila, no samo pyrviqt pyt. Ako se sluchi samo vednyj, tova na men mi govori, che e bilo prosto impuls. Nqma chuvstva ili skrit zamisyl. Vsichki sme hora i ne sme bezgreshni. Ami ako na men mi se sluchi i ne moga da ustoq? Bih kazala na gadjeto si i bih iskala toi da mi prosti, zashtoto e bilo neshto mimoletno, koeto ne se promenilo chuvstvata mi kym nego. Ako se sluchi otnovo, tova veche e priznak na lipsva na chuvstva i uvajenie i e neprostimo.
Ako go e napravil vednaj,nezavisimo dali e bil piqn ili ne ,oznachava che ne darji na teb,che e vazduh pod nalqgane ,che nemoje ad mu se ima doverie .... I kogato go napravi vednaj i mine po tynkata laisna shte go napravi otnovo za tova kato popadnesh na nqkoi deto shte otide da se izchuka s nqkoq druga i shte ti kaje kolko mn e sgreshil i kak te obicha bii mu shuta ot raz [-(

priti_kiti
05-30-2006, 21:46
Да, обаче дори и да му простиш, няма ли всичко да е по-различно? Дали ще можеш да му имаш доверие отново? :-k определено ще е адски различно.. а доверието както знаете,трудно се печели но лесно се губи :!:

Atula
05-30-2006, 21:58
Bih prostila iznevqra. Az kogato obicham, obache ne izneverqvam. Ako chovekut mi izneveri nqma da se razdelim, no shte me narani. Ako toi iska tova da deistva.

ht_7j
05-30-2006, 22:11
Opredelno bih iskala da znam i daje bih prostila, no samo pyrviqt pyt. Ako se sluchi samo vednyj, tova na men mi govori, che e bilo prosto impuls. Nqma chuvstva ili skrit zamisyl. Vsichki sme hora i ne sme bezgreshni. Ami ako na men mi se sluchi i ne moga da ustoq? Bih kazala na gadjeto si i bih iskala toi da mi prosti, zashtoto e bilo neshto mimoletno, koeto ne se promenilo chuvstvata mi kym nego. Ako se sluchi otnovo, tova veche e priznak na lipsva na chuvstva i uvajenie i e neprostimo.
Ako go e napravil vednaj,nezavisimo dali e bil piqn ili ne ,oznachava che ne darji na teb,che e vazduh pod nalqgane ,che nemoje ad mu se ima doverie .... I kogato go napravi vednaj i mine po tynkata laisna shte go napravi otnovo za tova kato popadnesh na nqkoi deto shte otide da se izchuka s nqkoq druga i shte ti kaje kolko mn e sgreshil i kak te obicha bii mu shuta ot raz [-(

Ot opit znam, che ne si prava. No vseki za sebe si. Az bih prostila. Gadjeto mi sled tova se pochuvstva tolkova vinoven, kaza mi na sled 2 dni i posle se dyrjeshe s men kato s pisano qitze. Tolkova me glezeshe, che mi stana dosaden po edno vreme. Greseshe go mnogo syvestta i beshe mnogo mil i vnimatelen...vse oshte e. A i az bqh mnogo dalech za dylgo vreme, kogato mi e izneveril.

TiA_MaRiA
05-30-2006, 22:35
Не става въпрос дали бихте простили, а дали искате да ви признае! Аз лично не искам да знам. Времената са такива че 80 % от хората изневеряват - факт. :shock: Ако ми изневери не искам да знам :-# Никога нищо няма да е същото, ако съм обичана и не ми липсва нищо, ако отношенията ни са прекрасни - какво от това, че е заковал някоя си там. Гадно, но ако се замислите това е реалността:?

05-31-2006, 00:55
Не става въпрос дали бихте простили, а дали искате да ви признае! Аз лично не искам да знам. Времената са такива че 80 % от хората изневеряват - факт. :shock: Ако ми изневери не искам да знам :-# Никога нищо няма да е същото, ако съм обичана и не ми липсва нищо, ако отношенията ни са прекрасни - какво от това, че е заковал някоя си там. Гадно, но ако се замислите това е реалността:?

ние добре разбрахме за какво става въпрос в темата...спокойно...това си беше дискусия между нас. И плюс това: ако бихме простили, това не значи ли, че бихме искали да знаем??? Логика....

belluci
05-31-2006, 05:59
Rano ili kusno tova se slu4va,osobeno za mujete e mnogo tipi4no,za tova predpo4itam da ne me luje,a da mi kaje,da mi obesni za6to go e napravil,tui kato pri4inite moje da sa mnogo i togava bih precenila kakvo da napravq,zavisi i do kakuv etap ot vruzkata ni sme stignali.Pri vsi4ki slu4ai predpo4itam da ne buda lugana.Da,6te me zaboli,no pove4e 6te me zaboli da go razbera sled vreme ot drugade,a to rano ili kusno se razbira,i da znam 4e me e lugal.

Disorder
05-31-2006, 12:04
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)


Opredelno bih iskala da znam i daje bih prostila, no samo pyrviqt pyt. Ako se sluchi samo vednyj, tova na men mi govori, che e bilo prosto impuls. Nqma chuvstva ili skrit zamisyl. Vsichki sme hora i ne sme bezgreshni. Ami ako na men mi se sluchi i ne moga da ustoq? Bih kazala na gadjeto si i bih iskala toi da mi prosti, zashtoto e bilo neshto mimoletno, koeto ne se promenilo chuvstvata mi kym nego. Ako se sluchi otnovo, tova veche e priznak na lipsva na chuvstva i uvajenie i e neprostimo.
Ako go e napravil vednaj,nezavisimo dali e bil piqn ili ne ,oznachava che ne darji na teb,che e vazduh pod nalqgane ,che nemoje ad mu se ima doverie .... I kogato go napravi vednaj i mine po tynkata laisna shte go napravi otnovo za tova kato popadnesh na nqkoi deto shte otide da se izchuka s nqkoq druga i shte ti kaje kolko mn e sgreshil i kak te obicha bii mu shuta ot raz [-(
И как разбра, че ако го е направил не държи на теб? Не говорете идеалистични и утопични неща. На всеки се случва понякога. Може да не стигнеш далече, може само да потанцуваш с някой и все пак в този миг ти нараняваш другия човек. Хубавото е, че понякога след такова нещо човек осъзнава колко много държи на любимия и че за подобна глупост би могъл да го изгуби и му държи влага после :) Та искам да кажа, че идеални хора няма и е глупаво ако сте 100% сигурни, че на вас няма да се случи. Важен е мотива и осъзнаването. Ако човек не разбере, че е постъпил зле, след изневяра и не съжалява, да тогава спокойно може да се сбогувате.

sometimes_
05-31-2006, 12:23
Наистина обърнахте темата в друга светлина. :) Въпроса ми беше дали бихте искали да знаете ако ви изневери гаджето? :wink:

05-31-2006, 12:58
Не бих казал, че само вие момичетата ставате обект на желание.Та само момчетата да изневеряват.Момичетата също обичата да се заиграват понякога ... е какво да ви правиме вас ? Да ви прощаваме ли, да ви биеме ли шута ?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-31-2006, 14:04
MmMmM bih iskala da znam ako mi izneverqt zashtoto ako vsichki zn a az ne i prodaljavam da sym s tozi chovek vsichki shte me mislqt za glupachka !!!!!

ninsy
05-31-2006, 17:52
ами бих искала да знам.. защото заради мен ще се е стигнало до там..бих предпочела да поговорим и да изясним нещата дали му е писнало дали не го задоволявам а ако е така да ходи при другите защото просто простиш ли 1път то често се повтаря..няма аз да давам сичко за него а тои да спи с други примерно :!:

Angel_Girl
06-02-2006, 17:01
Az bih iskala da znam ako mi e izneveri, za6toto neiskam da sam s 4ovek, koito krie ot men ne6tata i gre6kite, koito e dopusnal. Da 6te me boli i to ujasno mn pri misalta, 4e e bil s druga dokato e bil s men, no predpo4itam da znam istinata!!!

06-02-2006, 17:52
Щом ми признае за изневярата значи съжълява за това и осъзнава грешката си.Бих простила.И за да не ми е кофти просто бих отмъстила по същия начин.Но ако обичам,бих простила.

iskamTe_vednaga
06-03-2006, 09:12
Въпроса ми е ... може би глупав, но ми е интересно какво мислите по въпроса.
Така... Ако имате приятел/приятелка, който/която много обичате, но той/тя ви изневери... Бихте ли искали да узнаете за изневярата? От една страна е добре, той/тя да ви сподели, че е сгрешил и т.н., но от друга...от тази "новина" няма ли да заболи страшно много?
Аз лично не бих искала да знам ако гаджето ми изневери, защото не бих понесла мисълта, че е бил с друга, докато е ходил с мен...
Вие как мислите? Бихте ли искали да разберете или предпочитате да не знаете ?
Ако на някой темата му се струва глупава - да не пише. Няма смисъл от излишни "писания". :)


tova e tvarde otnositelno kak 6te reagira6.zavisi ot mn ne6ta: koi e 4oveka( dali go obi4a6 ili ne) ,dali ti e kazal ili si razbral ot nqkoi drug(pove4e boli da nau4i6 ot strani4en 4ovek.4ustva6 se lagan ,podveden) , zavisi kakva e bila iznevqrata(duhovna ili fizi4eska) i o6te kup ne6ta....taka4e nemoje da kaje6 az 6te prostq ili az 6te go razkaram.prosto nestava taka!

ot mnenieto na vseki moje da se talkuva kakvi sa mu otno6eniqta s gadjeto ! dali mejdu tqh ima lubov ili ne!

&gt;-{}ILIaNa`GiRL{}&lt;-
06-03-2006, 11:35
Може би бих искала да знам и естествено ще ме заболи,но предпочитам да не крие от мен,защото ще го прави колкото си иска.И по-добре да знам от самия него отколкото някой клюкар да ми каже или да ги видя.Аз ще разбера,гадно ще ми е,но съм реалист и ще разбера,че всеки има нужда от тези забежки.Още от сега съм сигурна,че няма да правя скандали и тем подобни.Може би ако вече са големи хора с брак,деца и т.н е по-добре да не се разкрива,но аз лично предпочитам да знам. :wink: