PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка се заяжда с мен



Бозата
06-02-2006, 23:40
Хора кажете какво да направя плсс значи имам приятелка която много ценя и уважавам и съвсем малко я харесвам та проблема е,че когато сме с нея сами или най-много още 1 човек си се държи много мило с мен лафи ме си весели ме се и т.н,но когато има други хора и сме повече аз като почна нещо да казвам и тя започва да се заяжда с мен ето онзи ден сме на кафе аз тя и 1 фр и там срещнахме още 2ма фр и те се разгвориха и мен ме заебаха аз като почнах с нея да си говоря и да питам за какво си говорят тя все ми вика,че си било тяхна работа послее пак разговорите като стават и до каквото и да опре винаги с мен се заяжда, а аз ако тръгна с нея да се заяждам се сърди,ето пример един път играеме на нещо и се нервирах щото само ме обиждаше на женичка и че съм лайно бил и тогава и другите ме изнервиха и се изпуснах и казах "Да Ви е*а ма**а*а" и тя ми се обиди за 1 седмица.Чудя се какво да правя вече,а иначе ми звъни по тела и излизаме навънка,познавам се с тяхните и съм им записвал филми ето онзи ден имах имен ден и никой не бях поканил и тя навън ме срещна и ми подари дезодоранд,но на моменти много лошо се държи с мен и се чудя дали не ме мрази,а ако ме мрази супер гадно ще се почувствам ](*,) Дали не е за това понеже 1 ден се напих много и й пратих смс,че много я уважавам и ценя и че е много красива и на следващият ден тя и 1 друг мой приятел много ме бъзикаха с това,че съм бил лудо влюбен в нея и че съм ревнувал когато тя се закача с 1 фр. а на моменти наистина беше така ,супер гадно се чувствах тогава защото съм почти по цял ден с нея и накрая какво получавам :-k :( Чуда се дали не ме използва или ме харесва или откъде да знам и аз,ето пак пример казва ми,че ще ходат на кафе,а аз нямах пари тогава и просто не ми се ходеше и тя ми каза,че ще ми се разсърди ако не отида с нея и да отида заради нея,а аз дето се вика какво ли не бих направил за нея :-s Моля кажете Вие какво мислите по тази тема плссс искам някакси да пооправя нещата,че вечер не мога да спя само за това мисля :smt010

Бозата
06-02-2006, 23:56
Искам да допълня,че съм съвсем малко закръглен в бузите и имам малко така как да кажа нещо като "цици" и пак като почне на моменти се заяжда и ми вика разплута гърда и много се нервя.Тя винаги е казвала,че харесва слаби и високи.Не искам да ставам гадже с нея а просто да получа нужното уважение и най-малкото да не се заяжда така злобно с мен и затова сега почнах фитнес и карам велоергометър в нас за да стопя малко килограмчета за да може поне да не се държи така с мен хаха даже и за фитнеса отнесох яко подиграфки и пак ми стана гадно и тва го прави и прави и после все едно е друг човек и не мога точно тогава да я съдя, а иначе като се заяжда тогава ми иска да се прибера и повече да не излезна ](*,) ](*,) [-X

strawberry1988
06-03-2006, 00:52
ami nai-dobre pogovori s neq i i kaji kakvo te drazni v neq,ako ti e dobra priqrtelka 6te te razbere,ako ne e ,prosto nqma smisul da se qdosva6 s neq

Angel_Girl
06-03-2006, 01:12
govori s neq mn seriozno taka ne moje tova devoi4e da si pravi kakvoto iska i da te izlaga

GHz
06-03-2006, 07:04
Абе хора какво сериозно могат да си кажат те!!!не ВИЖДАТЕ ЛИ ЧЕ МОМЧЕТО Е ПОКАЗАЛО ПРИЯТЕЛСТВОТО ПО ЕДИН МНОГО ГОТИН НАЧИН А ТЯ ГО Е ПОДИГРАВАЛА стига глупости!Еи пич значи бласкай си във фитнеса и като ти каже ла*но или нещо такова ставаш и си трагваш,ман жените обичат да имаш характер а не да си бъзлио колкото и да ти е добра приятелката треа да те оважава!Аз с моита най-добра приятелка се познаваме от 10 години и сме се карали сериозно точно 2 пъти по същите причини!Ако ти е истинска приятелка след като се скарате няма да ти е сърдита а ще ти се извини!
Аре ман Успех и дръж се мъжката

Бозата
06-03-2006, 12:25
Ами точно да си тръгна не,защото така си тръгва и от другите приятели, най-добре е да това което почнах да правя като ми каже така аз се завъртам и спирам за момента да общувам с нея [-X 1 път се получи направих го и тя после каза сории и ми се извини,но дали това е начина незнам ;)

HeCu®
06-03-2006, 12:36
da vi imam problemite :lol:

06-03-2006, 13:34
Почти сигурна съм,че причината,че пред другите се дръжи така с теб,е че не иска те да разбират,че сте в приятелски отношения.Или я е срам да не кажат нещо за нея,тая само се сприятелява с тоя,да не се харесват и т.н. :roll:или просто за пред приятелките си прави така.

Chiana
06-03-2006, 13:39
оооо, ама ти какво й играеш по свирката на тая дрисла?? Яяя по-мъжки. Разбучи й се едно хубаво. Как ще те прави тя на идиот?! Според мен, няма смисъл изобщо да общуваш с нея. Просто спри да й се обаждаш, оправдавай се, че имаш друга работа и т.н.

Бозата
06-04-2006, 22:20
Поговорих си с нея и тя как да кажа се сдуха,че така е правила и ми каза,че така си правела и с приятелите в даскалото и те така си общували и не и правило впечатление и аз и казах,че съм по-чувствителен и тя се извини и ми обеща да не прави така и сега последните 2 дена не се е заяждала с мен и се чувствам много яко \:D/

Мерси на Всичи,които ми дадоха съвет :)

sho6olinka
06-04-2006, 23:10
zn li skoro i az imah sa6tiq problem... tri pati zvanqh na fr mi i zatvarqh dokato nomera mi se nabira6e lele imah 4yvstvoto 4e koi zn kvo 6te stane ema nakraq se vzeh v race i i zvannah kazah i absoliutno vsi4ko koeto imah da i kazvam i tq mi se obqsni na dalgo i na 6iroko v momenta se 4yvstvam mn dobre i zn ve4e kakvo da pravq za napred mislq 4e i ti trqbva da postapi6 taka... vse pak ne si za edin den trqbva da yvajava6 sebe si, a sled tova i ostanalite 6te zapo4nat da te yvajavat :P)) misli pozitivno vsi4ki hora sa zamenimi... !!!!!!!!!!!!1

CaSsPeR
06-04-2006, 23:15
pogovoretesi kaji i 4e neti e priqtno tva i onova i smqtam 4e ako t ie istinska priqtelka 6te se suobrazi s nedostatucite ti koi to vseki 4ovek ima