PDA

View Full Version : kak i s kakvo da si mahan kosmite po racete?



;]
06-03-2006, 17:05
znachiii .. ima kosmi po racete .. i si gi izrusqvam obache veche mi pisna i mislq da si gi mahna .. no neiskam da hodq na kozmetik .. kakvi drugi nachini ima .. i kola mska neiskam .. probvala sym i nemoga da ozdyrja .. a sys samobrysnachakata i s kremove sym chuvala che posle stava oshte po zle .. kak da postypq ?! :?

Qgodka_
06-03-2006, 17:17
Е ти изчерпа всички варианти бе момиче :lol: не с кола маска, самобръсначка, кремчета ... е то тогава ти остава лазерна епилация.

[;
06-03-2006, 17:17
Kupi si epilator ;]]]
BTW s krem na viit ne e tolkoz zle i nego moje da probvash

06-03-2006, 17:51
] .. i kola mska neiskam .. probvala sym i nemoga da ozdyrja .. :?

Ligla ne e BOLKA za umirane ](*,)

a_curious_girl
06-03-2006, 18:02
Еми остава епилатора,който е скъп все пак и не знам с колко пари разполагаш. :-k :-k Ммм.......друго......а и лепенките,които можеш да си купиш по всяко време-не са хич скъпи смисъл не е като епилатор.На Veet знам че са хубави

In4iTu_
06-04-2006, 11:19
Моя съвет е да не ги махаш...по-добре продължи да си ги изрусяваш, защото имам приятелка която си ги махна с кола маска и като пораснат малко не могат да се махнат веднага(трябва да се изчака да пораснат повече), но това е кофти, защото при допир е доста гадно...в смисъл се "боде" т.е. ставаш нещо като игленик :smt102

miloto_girl_4e
06-04-2006, 12:39
давай смело с епилатора, не боли, споко :wink:

;]
06-04-2006, 13:18
давай смело с епилатора, не боли, споко :wink:

pfff ko ne be napray umrqh .. probvah snoshti i nishto nenapraih .. mn gadno naprayy veche neiskam da chuvam za epilator .. edna fr si gi maha s kola maska .. ama uff nz i a zkfo da pravq .. na kozmetik trqa hodq ..

Labelle
06-04-2006, 13:49
Как ще си махаш космите на ръцете??? Знаеш ли какво се случва като почнат да растат и са недостатъчно големи да си махнеш отново- Като те погали някой все едно шкурка гали.
А иначе - най-добре на козметик с кола маска.

a_curious_girl
06-04-2006, 13:56
Не е вярно че е като шкурка-има толкова много хора,които непрекъснато си махат космите на ръцете и кожата им е толкова гладка.Е ся ако си ги маха със самобръсначакта тогава вече ще е много гадно

midnight...
06-04-2006, 16:22
голяма беля си вадиш като си махаш космите по ръцете, но щом вече си решила давай с епилатор. на болка винаги се свиква

06-04-2006, 16:53
Е ти изчерпа всички варианти бе момиче :lol: не с кола маска, самобръсначка, кремчета ... е то тогава ти остава лазерна епилация.
to4no taka, mnogo si kaprizna, kakvo da ti predlojim, ne izobretqvame novi metodi tuk :lol: S epilator togava, s fotoepilaciq. S kola maskata si e nai-dobre, ama...Ako ne s kremovete, am trqbva na nqkolko dni da si gi maha6...

BroKeN^DreAmZ`f
06-04-2006, 19:18
Хмм ми да той само епилатора остана.....ми и аз до скор не ги махах,обаче ейся преди седмица две ги махнах с епилатора и съм доволна....а и болката не е много голяма :) или можеби просто аз съм свикнала:))пробвай не е толкова страшно :-D само в никакъв случай недей с бръснач!

Отговор
06-07-2006, 07:49
Как ще си махаш космите на ръцете??? Знаеш ли какво се случва като почнат да растат и са недостатъчно големи да си махнеш отново- Като те погали някой все едно шкурка гали.

Не вярвам на нито една от вас космите на ръцете да са достойни за махане.

06-07-2006, 08:40
давай смело с епилатора, не боли, споко :wink:
Мда, болката си е подобаваща, но не е за умиране :roll: .Търпи се O:) .Най-хубавото е ефекта след това :smt006
Ти сама можеш да прецениш на кое ще издържиш..щом с кола маска те боли....незнам.....и епилатора е вариянт, но каквато си миличка и сладичка и глезеничка може да не издържиш за 2те ръце..
:-s

06-07-2006, 08:41
давай смело с епилатора, не боли, споко :wink:
Мда, болката си е подобаваща, но не е за умиране :roll: .Търпи се O:) .Най-хубавото е ефекта след това :smt006
Ти сама можеш да прецениш на кое ще издържиш..щом с кола маска те боли....незнам.....и епилатора е вариянт, но каквато си миличка и сладичка и глезеничка може да не издържиш за 2те ръце..
:-s

Това бях аз.. :oops: :oops: :oops: :oops:

Eleonora
06-07-2006, 09:25
probvai s kislorodna voda :o