PDA

View Full Version : Нацепени Цици?



CrAzY_BoY
06-05-2006, 20:50
Скоро ми се случи да изчукам перфектното гърлче, със страхотни цици. Ама наистина страхотни гърди, вервайте ми аз съм ценител на тези неща :-D Не някви огромни, а точно съвършенни такива за които всеки мечтае :D

Ама забелязах, че са нацепени, т.е. кожата на гърдите е нацепена и има нещо като стрии. Не че е фатално, мен не ми пречи изобщо ама все пак да ви питам срещали ли сте такива, при тези с по-големичките цици ли се получава, от рязкия разтеж ли от какво

кажете сега момичета някоя от вас има ли такова нещо и от какво е - от това че са расли повечко и по бързо ли

и вие момчета споделете опита си случвало ли ви се е да сте с такива момичета и надарени ли бяха

Immortal rose
06-05-2006, 21:06
Не знам дали може д ас еполучи от бързия растеж,най-вероятно може,но знам че с еполучава след раждане обикновено

Зюмбюла
06-05-2006, 21:14
Ox boje!Ama 4e ste glypavi... :smt005 Tova se poly4ava kogato momi4eto e otslabnalo rqzko!! :-k No su6to taka moje i da se poly4i pri rqzuk rastej!

Carlos
06-05-2006, 21:16
Това е вследствие на бързия растеж и явно хем е бил бърз, хем са порастнали с много.Така се получава и след раждане, много хора имат такива след като са ходили на фитнес-мускулът расте бързо и много, кожата не и се цепи. Това са т.нар "стрии". Не се притеснявай аз лично съм го забелязвал при много мадами.

MiRaCuLiXbb
06-05-2006, 21:29
Скоро ми се случи да изчукам перфектното гърлче, със страхотни цици. Ама наистина страхотни гърди, вервайте ми аз съм ценител на тези неща :-D Не някви огромни, а точно съвършенни такива за които всеки мечтае :D

Ама забелязах, че са нацепени, т.е. кожата на гърдите е нацепена и има нещо като стрии. Не че е фатално, мен не ми пречи изобщо ама все пак да ви питам срещали ли сте такива, при тези с по-големичките цици ли се получава, от рязкия разтеж ли от какво

кажете сега момичета някоя от вас има ли такова нещо и от какво е - от това че са расли повечко и по бързо ли

и вие момчета споделете опита си случвало ли ви се е да сте с такива момичета и надарени ли бяха
По надарените имат стрии често, но не ми прави впечатление. По принцип става от бърз растеж.

e4o
06-05-2006, 21:43
tva sa si ba6 strii...i se polu4ava ot rqsko napulnqvane i otslabvane

`Death`Whore`
06-05-2006, 21:47
Това са стрии. Нямат общо с големината на гърдите. Получават се от рязко напълняване, защото мастната тъкан се увеличава, а кожата няма време да я настигне и се нацепва.

bulgarche
06-05-2006, 22:12
Точно от бързия растеж е. Както някой спомена някой при раждане (е забременяване по-точно) или във фитнеса пръ бързото нарастване на мускулите. Но и ако наддадеш навсякъде (гъз, цици, кръст, корем, мрака) пак се нацепва тка и остават белези. За да не се получава така се маже с някви си глупости за да се овлажнява и омекотява кожата и да е по-податлива на разпъване.

SweetBunny
06-05-2006, 22:17
Това са стрии. Нямат общо с големината на гърдите. Получават се от рязко напълняване, защото мастната тъкан се увеличава, а кожата няма време да я настигне и се нацепва.
Da, ama na gurdite sa se poqvili ot burziq rastej.
Osven tova nai-mnogo strii se poqvqvat prez puberteta :!:

`Death`Whore`
06-05-2006, 22:19
А гърдите са млечни жлези и мастна тъкан.

асде
06-06-2006, 01:35
А пък аз имам стрии по бедрата? От какво може да е? Момче съм и винаги съм си бил слаб, даже хърбав.

PleasureSeeker
06-06-2006, 09:17
ти пак момче с стрии по краката...

alex_7777
06-06-2006, 19:58
nai veroqtno e zaradi burziq raztej... :-k