PDA

View Full Version : Moderated: Как отслабнахте с 5-7кг. ?



садд
06-09-2006, 11:44
Питането ми е към тези които са отслабнали по някакъв начин,примерно от 5 до 7 кг.. как го направихте диета ли ползвахте ли какво?? моля ви кажете или пък ако знаете някой друг как е отслабнал. кажете плсссс

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

06-09-2006, 12:14
Az otslabnah s 17 kilograma lesno e pazih dieta imah si volqta sportuvah i v momenta sam si s perfektno tqlo i se 4ustvam mn dobre!A dieta sutrin edno musli sled tova 2 qbalki ve4er ne vereq i taka ne qj nikakvo sladko nikav hlqb pii mn voda za da se stopqva hodi na fitnes i 6te stane uspeh da ti kaja mn e priqtno da si si slab

a_curious_girl
06-09-2006, 12:58
17 килограма.Уау.Ама за колко време това?

06-09-2006, 14:00
na4inat e prosto da se ograni4avash ne qj sladki i takiva neshta okolo 2 sedmici i shte vidish 4e ot samosebe si shte spresh da gi qdesh pri men taka stana a naistina ti trqbva i silna volq ili nqkakav stimul za da stane

Labelle
06-09-2006, 14:30
Е как всеки знае как друг е въпроса кой има воля да го изпълни - диета. Честно казано отслабнах 4 кг за 2-3 седмицибез никакъв спорт. Знам, че е важно за тонуса и стягането на тялото, но нямах достатъчно време или по скоро ме мързеше. Както и да е. Истината е строга диета - заленчуци плодове в промишлени количества, месо (само на обяд) и филийка черен хляб на закуска. Лошото е, че организмът много се изтощава. А и грешката, която много хора правят е след диета да си върнат нормалния начин на хранене - не трябва по принцип здравословното хранене с цел подържане на определена физика е далеч от навиците на повечето хора.

DeziRe
06-10-2006, 12:05
epa tormoz edna sedmica primerno gajeto ti da sksa s tebe ne qj edna sedmica i.... sha vidish kak sha otslabnesh ne s 4 mi s 5 :D

^FaiNt^F
06-10-2006, 21:29
e az ne qdoh 3 dni i svalih 3 kilograma O_o...

midnight...
06-10-2006, 22:18
леко ограничаване на храната и малко спорт са достатъчни според мен

Отговор
06-11-2006, 07:21
e az ne qdoh 3 dni i svalih 3 kilograma O_o...
Не давай тъпи съвети,моля те.
ПП.Labelle кефиш ме :wink:

Вътьо
06-11-2006, 08:10
e az ne qdoh 3 dni i svalih 3 kilograma O_o...
Успех!Само тва ще ти кажа...Първо ше изпаднеш в инсолинов шок, защото няма да имаш достатъчно глюкоген в кръвта в следствие на внезапното прекъсване на въглехидратите.Не давай грешна информация.
Посъветвай се с фитнес инструктор за това.Ще ти направи диета и тренировъчен режим.

Slave4You
06-11-2006, 10:36
аз ако се пробвам да отслабна,тей де,аз се пробвам в момента,но майка ми не ми дава-само ме кара да се тъп4а като прасе.ако кажа на ве4еря "не съм гладна" и тя направо побеснява.аз нямам мн голяма нужда но със сигурност мога да съм и по-добре от сега :) Ина4е това което се мъ4а аз да прая е да не ям сладко,бял хляб...правя разли4ни упражнения като коремни преси,подскоци и др. а,да..съ6то така е мн важно да не се тъп4ете наведнъж:да кажем да не яде6 ни6то цял ден и накрая на ве4еря да изяде6 целия хладилник. :))))

06-16-2006, 14:21
ami az 4estno kazano otslabnax s 16 kilograma za 2 meseca- sega se lekuvam ot anorexiq.... ](*,)

06-16-2006, 15:03
ami predi nqkolko meseca bqh mn bolna.......ne qdqh kakto trqbva.ot togava otslabnah i ne sym napylnqvala mn.ama po tozi nachin ne vi preporychvam da otslabvate.ne e edin ot nai-priqtnite. :? [-( :wink:

648541
06-16-2006, 16:12
e az ne qdoh 3 dni i svalih 3 kilograma O_o...

mai si svalila i ot mozuka si ](*,) :-k ](*,)

strange__
06-16-2006, 17:18
Ми като за начало ограничаваш мазното,тестеното и сладкото!После отиваш във фитнеса и готово;) Между другото пробвай и с танци...не е задължително да се запишеш някъде просто си пусни някаква по-ритмична музичка у вас и отдели половин,един час на ден:) Танцуването съчетава поленото с приятното :mrgreen:

nasty_13
06-16-2006, 17:43
otslabvaneto ne stava s magi4eska dieta ili uprajnenie,a samo i edinstveno s volq.ako ima6 volq 6ti kaja mn dobra dieta edna fr na maika mi svali 22 kg za 3-4 meseca.qde6 samo meso( ne pyrjeno) i zeleni zelen4uci.Nqma opredeleni koli4estva..demek qj na korem..Dietata e proteinova.Edno mo4e q probva i za 10 dena svali 7 kg.Moje da si pravi6 po 1-0 dena po4ivka(da qde6 i dr raaoti0 6TOTO KILATA NE SE VAZVRA6TAT(E OSVEN AKO NE SE TY-P4E6 KAT SVINQ..:)

no0k1e
06-16-2006, 23:17
много лесно...за 2 месеца....

`Death`Whore`
06-16-2006, 23:18
Мюсли и 1 ябълка за цял ден? Не е здравословно да се гладува!

SweetBunny
06-17-2006, 17:12
otslabvaneto ne stava s magi4eska dieta ili uprajnenie,a samo i edinstveno s volq.ako ima6 volq 6ti kaja mn dobra dieta edna fr na maika mi svali 22 kg za 3-4 meseca.qde6 samo meso( ne pyrjeno) i zeleni zelen4uci.Nqma opredeleni koli4estva..demek qj na korem..Dietata e proteinova.Edno mo4e q probva i za 10 dena svali 7 kg.Moje da si pravi6 po 1-0 dena po4ivka(da qde6 i dr raaoti0 6TOTO KILATA NE SE VAZVRA6TAT(E OSVEN AKO NE SE TY-P4E6 KAT SVINQ..:)
Da, da...
I posle dobre do6li - strii :shock: :shock: :shock:
Osven tova na vseki organizum razli4no vliqqt dietite :?
Da ne govorim, 4e svali6 li burzo kilogrami, posle burzi4ko si gi vru6ta6, 4e i dvoino ;-)
Postepennoto otslabvane e nai-dobro - sport i ograni4avane v hraneneto :-D

sladkata_hilary
06-19-2006, 13:49
абе аз бях мн слабичка(не искам да кажа че се сега съм дебела,но не съм и слаба) и ми се иска мн да сваля и някой др килограм.преди танцувах,но се отписах защото напълнях изведнъж и сега ми е мн гадно...искам пак да си танцувам,нз какво да правя-нищо не помага.Храня се един път на ден и то с половин филийка хляб и това ми стига,правя упражнения,но така и не отслабвам..нз какво да правя :(

ucTuHcKa
06-19-2006, 17:47
абе аз бях мн слабичка(не искам да кажа че се сега съм дебела,но не съм и слаба) и ми се иска мн да сваля и някой др килограм.преди танцувах,но се отписах защото напълнях изведнъж и сега ми е мн гадно...искам пак да си танцувам,нз какво да правя-нищо не помага.Храня се един път на ден и то с половин филийка хляб и това ми стига,правя упражнения,но така и не отслабвам..нз какво да правя :(

Миличка с една филийка на ден друго освен да навредиш на организма си няма да направиш. А това с отслабването, може би не правиш подходящите упражнения или не ги изпълняваш правилно...

Eimi_{}
06-19-2006, 21:54
аз съм си решила лятото да отслабвам,но не с фитнес,щото не става(в града няма хубав фитнес) ами сама и то без диета.Незнам,ще карам колело,упражнения,намалям сладоледите :D И нищо няма да стане накрая :-s

butty
06-20-2006, 12:32
idvaiki lqtoto i vseki zapochva da si misli za dieti,ostlabvane i t.n. ;) znachi za vseki chovek e individualno i ne mojej da mu kajej pravi tova i tova i shte otslabnesh..badi silna,imai volq i postepenno shte otslabnesh,misli si che shte otslabnesh i shte ! :P az sym 1,72 i sam 51 kg... predi se misleh za mn debela i pochnah s dieti,no samo navredih na organizma si...sega se poopravih i sam si perfektno...g/d de :)malko sam ploskichka..ama sega tva e dr tema ;P :smt005

Отговор
06-21-2006, 07:41
idvaiki az sym 1,72 i sam 51 kg... predi se misleh za mn debela i pochnah s dieti,no samo navredih na organizma si...
Ако под диета разбираш неядене,естествено,че си му навредила.

niGGa
06-21-2006, 08:12
Ограничаваш се във въглехидратите, почваш да ядеш храни с повече белтъци..Секви меса...Пиеш и Л-Карнитин...

Poulet
06-22-2006, 15:56
Аз бях 53,сега съм 49(а съм 169 см).Почнах да закусвам мюсли с кисело мляко,да пия много вода,да вечерям най-късно в 7 ч. и за 1-2 месеца стана.Вече 2 години съм на тия кг без ограничения,а само с тея неща,дето ги изброих.Не се лишавам нито от шоколад,нито от пици и т.н.Но най-важното е ДА НЕ ВЕЧЕРЯШ КЪСНО!Успех! :wink:

Mystery
06-22-2006, 18:47
като начало - диета. Забравете за сладкото,тестеното и мазното. Пийте много вода! Не пийте газирани напитки. Яжте плодове и зелечнуци! Спортувайте - тичайте в парка, карайте колело, плувайте, запишете се да тренирате някакъв спорт. Не е нужно да се набутате във фитнеса. Забравете за асансьора, качвайте се по стълбите. Ходете колкото се може повече пеша. Но нека това да бъде за постоянно, за да не възвърнете свалените килограми.

06-24-2006, 01:15
Ограничаваш се във въглехидратите, почваш да ядеш храни с повече белтъци..Секви меса...Пиеш и Л-Карнитин...

ако вкара малко бягане или фитнес с малки тежести и повечко повторения ще има още по голям резултат

06-24-2006, 09:22
ami samo s glad stava. :wink:

_Jessy_
06-24-2006, 11:45
Sega 6te ti kaja za6to dietata na nasty_13 e pravdopodobna - v 4erniq drob se natrupvat vyglehidrati, koito slujat na organizma za balastra, kato nqma kakvo da qde, se hrani ot tqh /zabravih kak se kazvat/. Syotvetno ako ne poema6 vyglehidrati /hlqb, oriz, kartofi i podobni/ 6te nakara6 organizma si da iz4isti vyglehidrata v 4erniq drob. Sled tova, ako prodylji6 da ne priema6 vyglehidrati 6te go nakara6 da gori ot mazninite v tqloto ti. Ta, v mesoto i v zelen4ucite nqma i miligram4e vyglehidrat, eto za6to deistva. NO NE STAVA PROSTO TAKA! Trqbva da se priemat vse pak nqkakvi vyglehidrati, za6toto organizma ne e prosto ne6to, ima nujda ot vsi4kite elementi na hranata, ina4e se naru6ava ravnovesieto i moje da nastypqt uvrejdaniq... ili nai-malkoto da zapo4ne6 da zabravq6 MNOGO, za6toto vyglehidratite hranqt i mozyka, osven vsi4ko ostanalo!

KAK E PRAVILNO :
Hrani6 se na mesno-zelen4ukova dieta - meso - bqlo, pile6ko i pe4eno ili vareno, NE PYRJENO + zelen4uci. Qde6 kolkoto ti se qde, no bez da preqjda6, vseki den, no edin den ot sedmicata hapva6 i malko oriz, malko kartofki ili pylnozyrnest hlqb. KATO VSI4KO TOVA E DOBRE DA SE KOMBINIRA S EDNA DOBRA TRENIROVKA 3 dni v sedmicata - aerobna v po-golqmata si 4ast... Tova dava tonus, a i pomaga da gorim kilogramite. Kakvo 6te re4e aerobna - s pove4e bqgane, karane na kolelo, hodene, steperi i t.n. Nai-dobre idi v nai-blizkiq fitnes i kaji na instruktora da ti napi6e edna programa, ne mnogo tejka, za otslabvane i stqgane, toi si znae rabotata ot tam natatyk. Ne struva pove4e ot 5-6lv. Posle si vzema6 edna karta i otslabva6! :mrgreen:

USPEH ! Ne e lesno, no dava nenormalni rezultati !

krisi_sl
06-26-2006, 19:32
абе аз съм 170 и съм 60кг:( тренирам си качвам се по стълбите понеже нямаме асансьор и ходя пеш.на автобус не съм се качвала от 2 години ама на...все повече и повече дебелея....зимата бях 55 а пук сега 60 :( чудя се вече дали да не пия Vin apple или и аз незнам вече кво...

strange__
06-26-2006, 19:36
Пробвайте кафе Vita Gold-било много добро.......AAXXAXAXAXAXAXAxaxaxaxaxaxaxaxaxa XAxaXAXAxAXAxAxaxAxAxaxaxaxaxaxaXaXaXAXAxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Не бе ебавам се,да не вземете сега да се тъпчете с химия O:) Тренирай нещо и това е :wink:

krisi_sl
06-26-2006, 19:49
е казах ти де тренирам си..сега мисля и на фитнес да ходя ама ще видим.на аеробика ходя и си тичам....

strange__
06-26-2006, 20:06
е казах ти де тренирам си..сега мисля и на фитнес да ходя ама ще видим.на аеробика ходя и си тичам....
И няма ефект :-k А нещо с храната ограничила ли си се?!

krisi_sl
06-27-2006, 20:20
ами уж да и аз незнам вече защо не мога да смакна.от вчера съм решила да не ям след 19 4аса а да карам само на вода,но след 19 4аса преди това незнам какво да ям и какво не....

strange__
06-27-2006, 21:20
Наблегни на плодовете и някакво месо,но не пържено...аве такива по-ниско калорични храни,ако не можеш да прецениш къде има повече калории и къде по-малко :arrow: http://healthyfood.info.bg/Calories.html
Успех :wink:

vika
09-22-2011, 05:41
Здравей :) Нека и аз да споделя ;д
За месец и 25 дни отслабнах с 6 кг.Просто промених хранителните си навици.Спрях да ям бял хляб,мазно,всичко тестено,сладко,fast food-a,газирани напитки,започнах да пия по много вода на ден и задължително по 30 минути някакъв спорт.Аз заложих на велоергометър,аеробика и коремни преси

MissChocolate
09-22-2011, 06:52
Ами .. аз всъщност започнах адски грешно. Затова няма и да разкрия "тайната" на това как отслабнах с 15 килограма. НО .. килограмите не са всичко. Всмисъл такъв .. ще изглеждате много по-добре дори с малко по-голямо число на кантара, ако тялото ви е стегнато.
Не правя никакви диети, по-скоро спазвам някакъв режим. Задължително закусвам плод. Плодовете и зеленчуците са главното в менюто ми. Млечните продукти също са си по моята част. Не вечерям по-късно от 8 часа. Опитвам се да си готвя сама, за да мога все пак да знам какво приемам. Пържено си позволявам 1 път на седмицата например .. и говоря за 1 пържолка да речем, а не картофи или някакви други fast food измислици. Ограничавам тестяното на 1-2 пъти на седмицата. Шоколад ям, когато ми се дояде .. гледам да е черен .. и естествено да не прекалявам с него. Общо взето .. ям всичко, но внимавам със самата порция.
Колкото за физическата дейност .. няма накъде без нея. Гледам да се разхождам поне 1 час на ден. Отделно правя леки упражнения в къщи .. клякания например. Въртя обръч 1 час на ден .. може и повече, зависи от настроението ми и от това как чувствам тялото си. Отвреме-навреме минавам през басейна .. бивша плувкиня съм. Просто нямам много време за плуване вече. Танцувам, когато ми се отдаде възможност. Все пак да спомена,че има положителен ефект. 8-) Шетам си из къщи .. гледам да не се застоявам много на задника си дори в домашни условия. И така ..
При правилен хранителен режим и оползвотворяване на времето по правилен начин .. кила и сантиметри се свалят. Отделен е въпроса дали ще запазиш резултатите и постоянството. :)

Cucko0
09-22-2011, 08:12
2006.