PDA

View Full Version : Moderated:Ходя с момиче,а съм момиче и трябва да избирам...



06-13-2006, 08:18
преди 1 месец тръгнах с едно моми4е,тук е мястото да кажа 4е и аз съм моми4е.... :oops: супер яко ни е заедно...
но вси4ките ми приятели мисля 4е съм обратна.с приятелката ми супер много се оби4аме....и аз и казах какво мислят приятелите ми и родителите ми(за6тото и те разбраха).тя ми каза 4е много държи на мен,но неможе да приеме 4е не я одобряват и ме накара да избирам м/у нея и приятелите ми!какво да правя? :smt010


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

06-13-2006, 08:20
преди 1 месец тръгнах с едно моми4е,тук е мястото да кажа 4е и аз съм моми4е.... :oops: супер яко ни е заедно...
но вси4ките ми приятели мисля 4е съм обратна.с приятелката ми супер много се оби4аме....и аз и казах какво мислят приятелите ми и родителите ми(за6тото и те разбраха).тя ми каза 4е много държи на мен,но неможе да приеме 4е не я одобряват и ме накара да избирам м/у нея и приятелите ми!какво да правя? :smt010


:shock: :shock: :shock: I za6to misli6 4e ne si obratna?

06-13-2006, 08:33
еми мисля 4е не съм обратна,6от харесвам и мом4ета...
не ходя само с моми4ета(смисал тва е първото моми4е с което ходя)
и много ви моля дайте ми някав съвет :smt010

cskamoni4ka
06-13-2006, 09:49
w0w абе всеки човек си има право на избор така че остани си с тва момиче щом ти ахресва но не прави избор!

miloto_girl_4e
06-13-2006, 10:30
окей, не си обратно, но си бисексуална :wink:
ами... аз лично мразя някой да ми поставя ултиматуми и като ме карат да избирам, зарязвам този, който ме е карал да избирам :!:

mnogomili4kata-sf
06-13-2006, 10:57
Глей са...ако са ти истински приятелите ще те приемат такава каквато си....

Nadelina
06-13-2006, 11:04
A spored mene tfa e porednata tema ebavka..

IKisseDAGirL
06-13-2006, 13:37
абе тва верно, че живеем в модерен свят и няма много ограничения - всеки сам си избира как да живее, ама чак пък толкова :roll: мале мале
и аз да имах няква такава приятелка, и аз нямаше много открито да приема връзката й с друго момиче :? може да ме помислите за ограничена, но си е така :smt005

Mikohito
06-14-2006, 00:29
Мразя улстиматумите така,че не ти предлагам да избираш между нея и приятелите ти.Дори и да не й харесва,че родителите ти и приятелите не я одобряват това трудно ще се промени трябва доста време за да разчупят хората сковаността си в отношенията.И да приемат,че жена може да обича жена и т.н.Истина е че сме в 21 век но тези ограничения и схващания все още си ги има в България и не само у нас.Остани с момичето щом я харесваш но и кажи че няма да правиш избор.

Atula
06-14-2006, 06:58
Imam dve pritqleki, koito sa gadjeta i sa mnogo gotini zaedno, dvete sa strashni sladurani i gi vzupriemama suvsem normalno. Kakvi naistina sa tezi priqteli, koito shte te karat da izbirash. Ti ne vurshish nishto losho vse pak. A tova, che roditelite ti sa nauchili e mnogo kofti. Kak da ne sa protiv--estestveno, che shte sa. Spored men, ako q obichash budi s neq.

_sexy_madama_
06-14-2006, 07:42
emi ako q haresvam mnogo i ako durja na neq bih si ostanala s neq skri6no.ao puk tq ne iska skri6no 6te budete na otkrito ,i nqma da vi puka ot ni6tooo.tva e moeto nmnenie puk nz ti moje6 da si izbere6 kot si iska6 . :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

`Death`Whore`
06-14-2006, 10:11
Не е било редно да ти го казва. Просто излизай един ден с приятелите си, а на следващия ден - с нея.

^BaBy^GirL^
06-14-2006, 10:18
Ако са ти истински приятели не само че няма да ти са мусат и да праат фасади ами ще те подкрепят ... Това ти с кой излизаш си е лично твоя работа и само ти си решаваш с кой да си . Така че ти реши дали да си с момичето дет обичаш или с твойте "приятели" . Според мен не требва да се вслушваш в другите а в сърцето си :)

NaI_MiLi4KaTa
06-15-2006, 04:01
Ако това е моментно привличане, както си мисля, а не истинска любов... раздели се с нея. Според мен по-ценно нещо от приятелите няма. А ако са ти истински приятели, предполагам, че не удобряват връзката ти с момиче, защото те обичат. Но ти си знаеш. =;

sladkoto_neli
06-15-2006, 11:16
а е живота си е твой.живеем в свободна страна така че нема нищо лошо в това да си обратен.щом твоите пр не приемат това значи не са ти приятели.избора трябва да направиш ти а не ние така че решаваш сама.но аз лично бих те посаветвала да бадеш с този с който се чувстваш по добре.

`Death`Whore`
06-15-2006, 11:22
Ако това е моментно привличане, както си мисля, а не истинска любов... раздели се с нея.
Да не би да е, защото между хора от един и същ пол да не може да има любов?

[VaNiA``]
06-15-2006, 18:47
Мога да ти кажа само едно-послушай сърцето си :)))) :-)

ziky
06-15-2006, 19:54
преди 1 месец тръгнах с едно моми4е,тук е мястото да кажа 4е и аз съм моми4е.... :oops: супер яко ни е заедно...
но вси4ките ми приятели мисля 4е съм обратна.с приятелката ми супер много се оби4аме....и аз и казах какво мислят приятелите ми и родителите ми(за6тото и те разбраха).тя ми каза 4е много държи на мен,но неможе да приеме 4е не я одобряват и ме накара да избирам м/у нея и приятелите ми!какво да правя? :smt010


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Принципно приятелите са за цял живот......обачеееее....
БОГ Е КАЗАЛ ЧЕ ВСЯКА ЕДНА ПРОМЯНА НА ПОЛА СЕ СЧИТА ЗА ИЗВЕРГЩИНА.....!!

Jessika_MG
06-15-2006, 20:33
Глей са...ако са ти истински приятелите ще те приемат такава каквато си.... :idea: :idea: :idea: