PDA

View Full Version : Pyrvata lubov..



HiLaRyYy
06-27-2006, 22:25
Az mislq che pyrvata lubov se pomni mnogo dylgo(da ne kaja silnata duma ZAVINAGI)!Tq chesto biva na vyzrast ot 11 do 13 nai-kysno..v povecheto sluchai e nespodelena,no kogato spodelish pyrvata si lubov e naistina prekrasno...

Az ne uspqh!Avie? Razkajete za pyrvata si lubov..spodelena li e bila ili ne...boli li ako ne e..pyrvata celuvka s oyrvata vi lubov li beshe..razkajete,zashtoto moqta ne beshe! ](*,)

ziky
06-27-2006, 22:27
Първата любов никога не се забравя....никога не се забравят момнтите прекарани с нея независимо колко какви и как са прекарани...просто всичко което е било преди с нея и сега ви се случва с друг ви напомня за нея.....за първата любов...независимо кой за кой е правил отстъплки или прошки,тя си остава незабрравима.....поне за мен е така....

Angel_Girl
06-27-2006, 22:27
Emi az vse o6te sam s moqta parva lubov(v podpisa pi6e kolko vreme sme zaedno), a parvata celuvka ne be6e ot istinska lubov ne be6e ot nikakva lubov

HiLaRyYy
06-27-2006, 22:39
Emi az vse o6te sam s moqta parva lubov(v podpisa pi6e kolko vreme sme zaedno), a parvata celuvka ne be6e ot istinska lubov ne be6e ot nikakva lubov

vij..akogo obichash naistina tova e mn hubavo..no toi li e istinskata ti pyrva i nezabravima lubov sled razdqqlata shte si kato bolna...moq mn dobra priqtelaka...kogato se skara s gadjeto si (pyrvata istinska lubov) beshe bolna...ot myka,a de ne govoriim kogato skysaha...sega v ochite na dr momcheta vijda NEGO

^BaBy^GirL^
06-27-2006, 22:41
Първата ми любов ... много болеше . Аз го обичах толкова много а той се подигра с мен . Казваше че съм малка а в същото време се разкарваше с такива на моята възраст . Но добре че го забравих просто беше грешка ... Първата целувка ми беше с истинската ми ( сегашна ) любов .

Angel_Girl
06-27-2006, 22:42
Emi az vse o6te sam s moqta parva lubov(v podpisa pi6e kolko vreme sme zaedno), a parvata celuvka ne be6e ot istinska lubov ne be6e ot nikakva lubov

vij..akogo obichash naistina tova e mn hubavo..no toi li e istinskata ti pyrva i nezabravima lubov sled razdqqlata shte si kato bolna...moq mn dobra priqtelaka...kogato se skara s gadjeto si (pyrvata istinska lubov) beshe bolna...ot myka,a de ne govoriim kogato skysaha...sega v ochite na dr momcheta vijda NEGO
DA DA DA toi e moqta parva i edinstvena lubov daje kato stana palnoletna 6te se ojenim i kanq vsi4ki ot foruma da doidat :-D

bez komentari
06-27-2006, 22:49
mi moqta pyrva lubov be6e kato na 65-70% ot horata nespodelena.a pyrvata mi celuvka be6e kogato bqh mn malyk o6te nqmah .....
ama sled tova namerih drugo momi4e koeto si misleh 4e go obi4am ama v posledstvie razbrah 4e e samo hlytvane.
Ne pojelavam na nikoi da ponese nespodelenata lubov makar 4e koeto ne te ubiva te pravi po silen no po dobre vinagi vesel

06-27-2006, 22:54
ам мойта първа любов беше 2 години и както обикновенно не станаха нещата ама след туи той почна да ме харесва ама аз него не и .. дълго ама ся сме си супер приятели и мисля че това е много по добре от колкото едното ходене :smt060

Bisollini
06-27-2006, 23:42
Za purvata Lybov i izob6to za liubovta moga da pi6a dosta na 6iro4ko no da minem naprqko prez koprivata . zna4i purvata lubov za men be6e nespodelena ili pone az taka go 4uvstvah -a to e vajno kakfo 4uvstvam ! nali?!?!? vqrno ne se zabravq dokato ne doide po-prekrasnata SPoDeleNata az v momenta sum vuv neq imam vruska s momi4e koeto naistina obi4am i na koeto durja. Nai-mnogo na toq svqt i znam 4e i to ima su6tite 4uvstva kum men . Mnogo po-priqtno e da znae6 4e sre6tu teb sedi 4ovek koito Ti otvru6ta Na 4uvstvata KOito Izpitva6 Ti.. nezavisimo kolko ne6ta ponqkoga me spuvat v tazi vruska,(nqkoi ne6ta s koito iskam da se promeni no tq si e tq takava i takava si q obi4am) makar i mallki, az pak si darja da sum s neq za6toto znam 4e tq e moeto angel4e i vtora kato neq nqma -UbeDen- . I Iskam samo da DObavq Obi4am Te Tedi ...

p0w3r
06-27-2006, 23:56
Emi az vse o6te sam s moqta parva lubov(v podpisa pi6e kolko vreme sme zaedno), a parvata celuvka ne be6e ot istinska lubov ne be6e ot nikakva lubov
\:D/ \:D/ \:D/
аз съм по същия начин , само че от по-скоро (виж подписа) ... :smt055 :smt007 :smt054 :smt057
а първата ми целувка беше с една курва ... :-#

LP_girl_14
06-28-2006, 01:04
Първата любов...бях все още наистина хлапе.Може би да съм била на 11 някъде...Ама въпреки че съм била толкова малка си спомням че наистина имах силни чувства към въпросното момче.Верно,малко детска си беше тази "люов",ама все пак беше красиво чувство.Не знам, дали е била споделена,защото така и не намерих сили да призная на момчето кво изпитвам към него.Ама поне се научих че човек никога не трябва да прикрива чувствата си,ако не иска да съжалява после

koalka
06-28-2006, 07:02
С моя приятел още сме заедно.Той не е просто голямата ми любов-той е любовта на живота ми.И той ме обича толкова силно.Искам винаги,цял живот да сме заедно и да се обичаме.С него за пръв път разбрах какво е любовта.ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ.Харесвала съм много момчета,но никога не съм си позволявала,както повечето,да твърдя,че ги обичам.А сега колко се заблуждават.Какво означава,че я откриваш на 11-13 години.Пълни глупости!!!!!!!Точно тогава харесваш.Не мисля,че си зрял,за да изпитваш ЛЮБОВ.Можеш и никога да не обичаш.Но и ти май бъркаш ЛЮБОВТА с силното харесване.Не знам на колко си,но как можеш да помниш някакво силно харесване(успорвано е дали е и силно,но няма значение) цял живот и да живееш с заблуда,че това е ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ.Не мисля,че правиш разлика между двете неща като булшинството тиинейджъри,а и не се учудвам.Това е мнението ми.

koalka
06-28-2006, 07:06
А между другото на колко си?Бас ловя,че ще го забравиш след максимум 2 години,но естествено само мога да предполагам.

SwEeT_pAiN_F
06-28-2006, 07:19
Ами истинската любов при мен дойде когато бях....доста малка някъде 2-3 клас.С момчето се познаваме доста отдавна и живеехме в еди и същи вход постоянно бяхме заедно, той ме разбираше единствен и аз него.Истинката любов при мен първо беше несподелена с него, но след това стана споделена и след това рпосто отношенията ни изстинаха и до ден днешен сме приятели.Найстина първата любов се помни много, а за втората ми голяма любов...много се разочаровах, и след нея 1 седмица бях болна, не намирах за какво да живея.Сега уж съм се по.оправила драстично но да видим.
Момичета кажете как се оправяте след връзка?А после оставате ли си приятели?Благодаря ви предварително.

_Jessy_
06-28-2006, 07:27
Miii... pyrvata mi liubov be6e na... mislq 4e 6-ti klas be6e, mnogo bqh vliubena, togava ne znaeh kakvo mi se slu4va v glavata :mrgreen: I RAZBIRA SE be6e nespodelena, to s moq kysmet nqma i kakvo drugo da o4akvam :roll: I kakvo da se pravi, nikoga ne bqhme zaedno. No pyk mi be6e golqma trypka... vsy6tnost kato go vidq /minaga po4ti 6 godini ot togava/ o6te mi trepva syrceto :) Moje da me bole6e togava, no e hubavo kato si spomnqm sega, liubovta e mnogo mnogo hubavo 4uvstvo !

A 6to se otnasq do 1-vata mi celuvka - tq be6e s 4ovek, koito... ami 4estno da si kaja ne mi be6e nikakva liubov, gre6ka... kakto i da e, za ni6to ne syjalqvam, vsqko ne6to si ima i hubavi strani! O:)

Tesinka
06-28-2006, 07:34
Ami az bqh na 13 godini.Imashe edno mom4e,koeto beshe mnogo vlubeno v men,mnogo iska6e da sme zaedno i praveshe vsi4ko vyzmojno,no az izpitvah kum nego samo priqtelski 4uvstva.Oba4e nakraq toi beshe tolkova nastoqtelen 4e az se vlubih v nego :) !Tove mi beshe istinskata,purva LUBOV!Za purvi put se vlubih taka :)!E.... sega sum na 14 i vse oshte sum s nego... :) Toi e na 16 i mnogo se obi4ame!

Purvata lubov vinagi e nai-krasiva!

HiLaRyYy
06-28-2006, 10:59
ам мойта първа любов беше 2 години и както обикновенно не станаха нещата ама след туи той почна да ме харесва ама аз него не и .. дълго ама ся сме си супер приятели и мисля че това е много по добре от колкото едното ходене :smt060

Da..taka e :) moqta pyrva lubov prodylji 2 godini,ne spodelena kakto pri mn hora,no sega s tova momche sme nai-dobri priqtli...nie osyznahme che nasheto priqtelstvo e mnogo po-cenno ot vsqka edna vryzka! :)

HiLaRyYy
06-28-2006, 11:01
Ami az bqh na 13 godini.Imashe edno mom4e,koeto beshe mnogo vlubeno v men,mnogo iska6e da sme zaedno i praveshe vsi4ko vyzmojno,no az izpitvah kum nego samo priqtelski 4uvstva.Oba4e nakraq toi beshe tolkova nastoqtelen 4e az se vlubih v nego :) !Tove mi beshe istinskata,purva LUBOV!Za purvi put se vlubih taka :)!E.... sega sum na 14 i vse oshte sum s nego... :) Toi e na 16 i mnogo se obi4ame!

Purvata lubov vinagi e nai-krasiva!

Kak podqvolite mi se iska i moqta pyrva lubov da me obicha..moite chuvstva bqha tolkova silni...no nakraq pone spechelih edno STRAHOTNO PRIQTELSTVO! \:D/

CVETELLINA
06-28-2006, 11:06
амии първата ми истинска любов беше тази година,т.е на 15 съм....НИКОГА няма да мога да го забравя или пък да гледам на друго момче както гледам на него.....беше споделена и това я направи още по-ПРЕКРАСНА!!!Времето,в което бях с него беше най-хубавото и незабравимо през живота ми....за първи път разбрах,какъв е смисълът на живота.....за първи път обичах и ме обичаха толкова силно...но за съжаление....всичко...свърши :cry: :cry: :cry:

I_love_dead_people
06-28-2006, 11:08
Влюбих се в едно момче,когато бях на 10.Тогава почти всички момичета на моята възраст го харесваха.Той си имаше гадже.Но аз много го обичах.Той знаеше.На рождения ми ден,когао ставах на 11,той дойде и ми предложи.С него ми беше първата целувка.Но всичко свърши много бързо,защото той ми беше първото гадже и аз не знаех как да се държа с него.При раздялата плаках много,много ме болеше и след нея го обичах.Но го забравих. 11 години е много рано за гадже [-( ...
А иначе...когато бях на 6 години се влюбих за първи път и обичах това момче до 10 годишна.И тази любов няма да я забравя,въпреки че не беше споделена,за първи път съм изпитала някакви чувства към момче,каквито и да са били тези чувства :-) .

brain_stew
06-28-2006, 11:10
ох!тая любов ше ни съсипе!
Ами аз все още съм влюбена в моята първа любов, естествено несподелена е но сме в добри приятелски отношения с момчето!Иначе преди две или три години (остарявам не помня вече) имаше едно момче вкоето си мислех че съм влюбена!Ама се оказа че не е така, макар че споделих чувствата си с него, той ми каза че не изпитвал същото към мен и ми разби сърцето!Седмица по-късно тръгнахме!Ходихме около половин година и с еразделихме!Но знам че онова което изптивах тогава не беше любов а просто увлечение, защото чувствата ми които изпитвам сега към момчето в което съм влюбена са много по-силни!А относно тва момче, моята любов, съм сигурна че винаги щв го помня!Такава личност като него никога не се забравя, а и аз по принцип помня всичките си гаджета и момчета които съм харесвала и обичала!

HiLaRyYy
06-28-2006, 11:13
Ами истинската любов при мен дойде когато бях....доста малка някъде 2-3 клас.С момчето се познаваме доста отдавна и живеехме в еди и същи вход постоянно бяхме заедно, той ме разбираше единствен и аз него.Истинката любов при мен първо беше несподелена с него, но след това стана споделена и след това рпосто отношенията ни изстинаха и до ден днешен сме приятели.Найстина първата любов се помни много, а за втората ми голяма любов...много се разочаровах, и след нея 1 седмица бях болна, не намирах за какво да живея.Сега уж съм се по.оправила драстично но да видим.
Момичета кажете как се оправяте след връзка?А после оставате ли си приятели?Благодаря ви предварително.

Emi vij...sled vryzka pone az..se razseivam..postoqnno izlizam s priqteli,smenqm kmpaniqta ili pyk govorq samo s nai-dobrite si priqteli...placha mnogo i tova mi pomaga da preodoleq neshtata sled 1 mesec neshtata pri mene sa gore-dolu po-dobre..no zavisi ot mnogo neshta zavisi ot tova kolko silno si obichala ili kakvi chuvstva si imalaa..zavisi ot mnogo neshta,no vinagi nai-dobriqt priqtel/priqtelka shta ti pomogne da preodoleesh mykata...tova e koeto moga da kaja..otpusni se i gledai samo napred..ostavi drugoto v rycete na priqtelite si !

HiLaRyYy
06-28-2006, 11:18
Miii... pyrvata mi liubov be6e na... mislq 4e 6-ti klas be6e, mnogo bqh vliubena, togava ne znaeh kakvo mi se slu4va v glavata :mrgreen: I RAZBIRA SE be6e nespodelena, to s moq kysmet nqma i kakvo drugo da o4akvam :roll: I kakvo da se pravi, nikoga ne bqhme zaedno. No pyk mi be6e golqma trypka... vsy6tnost kato go vidq /minaga po4ti 6 godini ot togava/ o6te mi trepva syrceto :) Moje da me bole6e togava, no e hubavo kato si spomnqm sega, liubovta e mnogo mnogo hubavo 4uvstvo !

A 6to se otnasq do 1-vata mi celuvka - tq be6e s 4ovek, koito... ami 4estno da si kaja ne mi be6e nikakva liubov, gre6ka... kakto i da e, za ni6to ne syjalqvam, vsqko ne6to si ima i hubavi strani! O:)

Chestno kazano...nikoe momche spored mene ne e greshka ot vsqka celuvka ili vryzka se uchish na neshto po-dobro! :D

HiLaRyYy
06-28-2006, 11:21
амии първата ми истинска любов беше тази година,т.е на 15 съм....НИКОГА няма да мога да го забравя или пък да гледам на друго момче както гледам на него.....беше споделена и това я направи още по-ПРЕКРАСНА!!!Времето,в което бях с него беше най-хубавото и незабравимо през живота ми....за първи път разбрах,какъв е смисълът на живота.....за първи път обичах и ме обичаха толкова силно...но за съжаление....всичко...свърши :cry: :cry: :cry:

pone si izjivqla neshto koeto...vinagi shte ostane v dushata ti !:O)

nasty_13
06-28-2006, 11:27
Mi na men mi bve6e mn qko,6toto be6e spodelen0 :smt007 4uvstvah se stahotno,obi4ahme se,postoqnno bqhme zaedno (e v ramkite na normalnoto) i be6e mn zabavno...nikoga nqma da zabravq detskata si i purva lubov :D

fresh4e
06-28-2006, 11:46
ами аз бях 5-6 клас.около 1 година много страдах заради тази моя несподелена любов,но по-късно се окоза споделена :smt008 :D след тва си страдах. после пак се събрахме :) сега сме си приятели :)

HiLaRyYy
06-28-2006, 14:42
ами аз бях 5-6 клас.около 1 година много страдах заради тази моя несподелена любов,но по-късно се окоза споделена :smt008 :D след тва си страдах. после пак се събрахме :) сега сме си приятели :)

Radvai se che imash priqtelstvoto mu....tova e dobre !:}}}

lost_girl
06-28-2006, 14:45
moita 1-va lubov be6e nespodelena i trae6e 6 god. ot 1-6 klas be6e mi mn trudno da go prejiveq plakah mnogo,no dnes ve4e q prejivqh i sam gorda s tova!osaznah 4e tozi koito sam haresvala v mnogo momenti me e ispolzval i daje sega me izpolzva,no az ne mu pozvolqvam!

RaDiTy
06-28-2006, 15:03
uhh i moqta be6e nespodelena :? oba4e v kraina smetka si ostanahme friends ,za koeto mnogo se radvam i daje taka stana po-dobre,za6toto ako bqhme tragnali nqma6e da bada s nego tolkova dulgo ,kolkoto sega \:D/

HiLaRyYy
06-28-2006, 16:05
uhh i moqta be6e nespodelena :? oba4e v kraina smetka si ostanahme friends ,za koeto mnogo se radvam i daje taka stana po-dobre,za6toto ako bqhme tragnali nqma6e da bada s nego tolkova dulgo ,kolkoto sega \:D/

Pri mene e syshtoto!


Taka vi iskam vsichki!:}

06-28-2006, 16:07
Правилно мислиш първата любов я помня защото май е и единствена след това всичко стана просто нагон.

NaughtyGirl
06-28-2006, 16:17
Моята 1-ва любов не беше споделена...смисал ходих 1-2 седмици с въпросното момче,но той никога не ме е харесвал...направи го колкото да не е сам...!!! :( :( И мисля,че никога няма да забравя тази 1-ва любов!!!

ludamacka
06-28-2006, 16:56
of i moita purva lybov be6e nespodelena :( oba4e mi pomogna da razbera mnogo ne6ta :D mn sum happy 4e sum q sre6tnala vupreki vsi4ko

White_Shadow
06-29-2006, 07:46
Да първата любов наистина не се забравя... :(
Аз лично мисля (и съм го изпитала) че никога тръпката няма да е толкова голяма,колкото е била с 1-вата любов.
Някак си...немога да го опиша точно,но при мен първата ми любов още гори някъде в сърчицето ми.
Много откачено го описах ама горе-долу това е което искам да кажа.

ycMuBkaTa
06-29-2006, 08:02
Аз нямам чак такива страхотни спомени с първата любов...Мисля, че това, което си струва да помня е връзката ми сега, т.е. последната любов :-)

sladkata_hilary
06-29-2006, 12:26
Първата любов никога не се забравя....никога не се забравят момнтите прекарани с нея независимо колко какви и как са прекарани...просто всичко което е било преди с нея и сега ви се случва с друг ви напомня за нея.....за първата любов...независимо кой за кой е правил отстъплки или прошки,тя си остава незабрравима.....поне за мен е така....

и за мен е така

Absconding
06-29-2006, 12:52
Моята първа любов не беше споделена .. или поне аз не я чувствах така (както каза някой преди мен).. Страшно много време я преживявах, но от известно време насам е зад гърба ми и въпреки, че спомените ме карат да се усмихвам, никога не бих ги върнала обратно! Изгубих много време докато осъзная, че най-хубавата любов е именно СПОДЕЛЕНАТА.. И сега съм с човек, който обичам и той обича мен.
Иначе.. първата ми целувка не беше с първата ми любов.. беше с едно непознато момче.. непознат батко по-скоро.. и си беше супер. :D
Това е.
The End

p0w3r
07-03-2006, 01:24
Ами истинската любов при мен дойде когато бях....доста малка някъде 2-3 клас.С момчето се познаваме доста отдавна и живеехме в еди и същи вход постоянно бяхме заедно, той ме разбираше единствен и аз него.Истинката любов при мен първо беше несподелена с него, но след това стана споделена и след това рпосто отношенията ни изстинаха и до ден днешен сме приятели.Найстина първата любов се помни много.

:arrow: да бе нали ... :evil: мойта беше докато бях 3-ти месец в корема на майка ми :wink: ... или пък не ... май бях още сперматозоидче :smt017

priti_kiti
07-03-2006, 06:56
Аз нямам чак такива страхотни спомени с първата любов...Мисля, че това, което си струва да помня е връзката ми сега, т.е. последната любов :-) и аз така :)
просто нещо ми бягат хубавите моменти с първата ми любов.. сещам се само за болката и предпочитам да не разказвам за нея...

IKisseDAGirL
07-03-2006, 07:06
винаги при такива изказвания съм добавяла нещо :arrow: не първата любов, а първата истинска :roll:
защото познавам такива, които са забравили първата си "любов" и дори сами на себе си се смеят, чудят се как са могли да го обичат "тоя/тая" :-#

докато първите ИСТИНСКИ чувства са друго нещо.. и според мен не се случват само веднъж в живота на човека, само че първият път се помни най-добре, защото са били изключително силни, били са нещо ново, което е карало сърцето да трепти, и оставят много спомени и преживяни неща след себе си :?

Levski_Fenka
07-03-2006, 07:50
първата любов е незабравима :) поне аз още не съм го забравила а вече 3 години..

Mamaleva
07-03-2006, 08:33
Parvata mi i edinstvena liubov zapo4na nespodelena! :( Vapreki tova az vse o6te go obi4am[pove4e ot godina]!Predi 1 sedmica priqtelkata mi mu zvanna po gsm-a i toi i kazal 4e me haresva!! :D

koalka
07-03-2006, 09:08
В голяма заблуда сте хора.Много голяма.Добре,може ли да кажете,че сте срещнали голямата си любов 2-3 клас.Това е смешно.Може да е било харесване,но за Бога ЛЮБОВ.Използвате тази дума без да знаете каква голяма тежест има!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Никой не може да ме убеди,че е знаел какво е Любов в 3-ти клас,та дори и на 13 години,но това е друг въпрос.Вие сте много зле.В 3-ти клас.Хахахахахахахахахаха ахахахахахахахахахахах

KRaLiCa_na_OrGaZmA
07-03-2006, 09:48
първата ми любов беше споделена ... уви само за два месеца после година и полвина сам излизала с още 2 момчета и неможех да го забравя ... е докато не срещнах сегашната любов :-)

kristini4ka
07-03-2006, 11:33
Първата любов не беше напълно споделена не сме ходили но...аве трудно е за обясняване

BrOkEn_DrEaM
07-03-2006, 22:07
Dori i da vi prozvu4i stranno, parvata mi lubov -hmmm be6e kraq na minalata godina a sam na 16 (i predi sam haresvala, no osaznah 4e sa bili prosto uvle4enie) estestveno nespodelena. vse o6te si mislq za nego, 4esto go sanuvam i ne mi se iska da se sabujdam, kogato go vidq i cqlata nastrahvam. Oba4ee znam 4e nqmam nikakvi 6ansove s nego, qvno ne sam negov tip :? ama kakvo da napravi 4ovek 6te mi mine nqkoi den :)

07-03-2006, 22:29
В голяма заблуда сте хора.Много голяма.Добре,може ли да кажете,че сте срещнали голямата си любов 2-3 клас.Това е смешно.Може да е било харесване,но за Бога ЛЮБОВ.Използвате тази дума без да знаете каква голяма тежест има!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Никой не може да ме убеди,че е знаел какво е Любов в 3-ти клас,та дори и на 13 години,но това е друг въпрос.Вие сте много зле.В 3-ти клас.Хахахахахахахахахаха ахахахахахахахахахахах
Замълчи ма!Стааш смешна вече...

bluby
07-03-2006, 22:34
oooo ne e kato da ne se zabravq tova privlichane na tazi vazrast barzo otminava bez da ti e chak tolkuz gadnu a dobre che se pozamislih sa po temata inache nemashe da se seta koe beshe parvoto f koeto haresvah

bluby
07-03-2006, 22:36
В голяма заблуда сте хора.Много голяма.Добре,може ли да кажете,че сте срещнали голямата си любов 2-3 клас.Това е смешно.Може да е било харесване,но за Бога ЛЮБОВ.Използвате тази дума без да знаете каква голяма тежест има!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Никой не може да ме убеди,че е знаел какво е Любов в 3-ти клас,та дори и на 13 години,но това е друг въпрос.Вие сте много зле.В 3-ти клас.Хахахахахахахахахаха ахахахахахахахахахахах
Замълчи ма!Стааш смешна вече...
i shto da e smeshna ??? kvo da ne bi chovek da moje da proumeee lubovta na deset godini ? neshtu koeto i dosta po-golemi ne sa ? tova togava e samo privarzvane!!! ako ne pravish razlika

07-03-2006, 23:13
moiata prva lubov trae vse o6e ve4e 3 godini s kolko mom4eta sam imala vuzmognost da hoda no.... obiam samo nego i ne moga da go zabravia a toi haresva niakva kurva :smt010 :smt010

nimfata
07-04-2006, 01:17
moiata prva lubov trae vse o6e ve4e 3 godini s kolko mom4eta sam imala vuzmognost da hoda no.... obiam samo nego i ne moga da go zabravia a toi haresva niakva k***a :smt010 :smt010

Хващам се на бас, че не си повече от 7-ми клас, за да можеш да кажеш, че не си била с други момчета, заради човек, който си гледа живота... Мдам.
Както и да ви изглежда има едно възрастово разделение - тези които сме прескочили границата на "обичам гоо.. немога без него ! влюбена съм !! не не , аз нямам никакъв късмет ! нямога да живея без него! да му пиша ли смс ?" и т.н и т.н ... и тези който още не вярват, че има такава граница.Е, всяка следваща "любов" е по-силна и по вълнуваща и по-красива и т.н Но това не значи, че се влюбваме по 43659234652435 пъти, а че сме привлечени от някого.След границата на поне 18-19 години и добре развит "акъл" може и да се влюби човек. Пожелавам ви го!


П.П изразявам лично мнение, не ми се иска да видя коментар от 11-13 годишна "ква си ти ма, аз знам, че го обичам, ти ли ще ми кажеш, че не е така". =;

Absconding
07-04-2006, 12:18
В голяма заблуда сте хора.Много голяма.Добре,може ли да кажете,че сте срещнали голямата си любов 2-3 клас.Това е смешно.Може да е било харесване,но за Бога ЛЮБОВ.Използвате тази дума без да знаете каква голяма тежест има!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Никой не може да ме убеди,че е знаел какво е Любов в 3-ти клас,та дори и на 13 години,но това е друг въпрос.Вие сте много зле.В 3-ти клас.Хахахахахахахахахаха ахахахахахахахахахахах
Замълчи ма!Стааш смешна вече...
i shto da e smeshna ??? kvo da ne bi chovek da moje da proumeee lubovta na deset godini ? neshtu koeto i dosta po-golemi ne sa ? tova togava e samo privarzvane!!! ako ne pravish razlika

Съгласна съм. Любовта е съвкупност от неща, които не са приоритет на едно дете в трети клас. Да не говорим, че на тази възраст едва ли изобщо могат да обяснят думи като привързаност, сигурност и т.н. Пък и в трети клас можеш да изпитваш силни чувства единствено към мама и тати и евентуално домашния любимец. Хайде да не си говорим глупости.. има детска любов ама чак пък толкова детска.. приказки от 1001 нощ са това. Погледнете малко по-сериозно на нещата. Абсурдно е да казваш, че си влюбен/а, когато дори нямаш някакво виждане какво търсиш в човека до себе си и какво всъщност значи ЛЮБОВ. Аз изобщо не знам дали има смисъл да се коментира това. Оставете ги гърлите на по 13 да си мислят, че са влюбени, пък то рано или късно ще им дойде акъла в главата и ще разберат колко са били заблудени.

CRaZy_IKT
07-04-2006, 12:54
Ми любовта е много сложно понятие-предполагам че след около още 20 години живот вече ще мога да кажа в кой съм се влюбвала истински.Думата "Обичам те" сега е по-скоро като най лесен начин да изразиш някакви чувства-било то привързаност,увлечение или истинска любов.Едва ли някой ще седне да ти разправя УВЛИЧАШ МЕ звучи смешно аххахаххаххах
Та аз мисля че някъде 4 клас се бях подкефила много на един от класа ми и много страдах за него-но дали е било точно любов-спорен въпрос.

HandOfBlood
07-04-2006, 14:27
ми аз първата ми любов с нищо добро няма да я запомня... не ми се коментира защо...
хааа, ма то и аз на 12 си мислех, че съм влюбена... :smt005 пък то си беше просто харесване... хъх
иначе възрастта на човек е в главата... са друг е въпроса, че да се влюбиш на 10 е мега нереално... може да изпитваш обич, не и любов... и в същото време ми разправят 'аз за пръв път се влюбих на 11...' да ок... ще му предам :smt005

Krem4eto
07-04-2006, 16:50
Първата ми любов?!Споделена беше!6 месеца прекрасни бяха!

FiRe_LaDy
07-04-2006, 19:51
Emii az do sq ne sam sreshnala lubovta.Imala sam vryzki,no ne sam obichala.Moje bi e bilo prevlichane.Inache mislq che v momenta sreshnah pyrvata lubov i mnogo go obicham. \:D/

*Sumerian_Haze*
07-04-2006, 20:28
Purvata mi lubov beshe predi okolo godina . Ne produlji dulgo , az togava misleh 4e go obi4am , no qvno sum se zablujdavala . Beshe si to4no detska lubov ... Sega sum s edno mom4e i mislq 4e go obi4am naistina , iskam da buda s nego zavinagi . Edva sega razbrah 4e 4uvstvata mi togava ne sa bili lubov . I vsushnost edva li shte moga da razbera lubovta na tazi vuzrast , vsushnost moga nikoga da ne q razbera . Koi znae ? :roll:

BeCuHkaAa
07-04-2006, 21:59
Първата ми любов беше на 13 години или 7 клас.Бяхме от едно училище(той беше 8 клас)...Бяха едни наистина красиви 6 месеца..Всяко междучасие бяхме заедно,след часовете оставахме в училище и на всичкото отгоре целия учителски колектив много ни се кефише и супер мноо ни се радваше на връзката :roll: учудващо но факт...И така как разбрах че това е истинската ми любов:ми супер силни и трайни чувства изпитвам към тва момче,бях като запленена (ако мога така да се изразя)от любовта му..всички преживявания с него са просто страхотни..и най-хубавото във връзката ни беше че любовта ни беше споделена(by the way отначалото аз нямах никакво намерение да тръгвам с него една приятелка ми каза "Тръгни,пък ако не ти хареса го късаш" и тръгнах аз..ходехме 1 месец и на 14 февруари скъсахме щото той разбра че нямам чувста към него ..но след 1 седмица осъзнах че не ми е безразличен казах му и пак се събрахме и така бяхме заедно до преди 2 седмици за жалост ... ).Това е първата ми истинска любов и няма да я забравя(поне не в скоро време щото все още си го оби4кам :oops: ) пожелавам го на всички да изпитат такива Божествени чувства ...

07-05-2006, 17:41
Моята първа любов..е сегашната..и естествено не е споделена..той се държи ужасно с мен и това ме кара да страдам адски много!

illusioN_
07-05-2006, 21:29
Срещнах го преди 2 години и отгоре.. Всичко беше като за първи път-интересно и незабравимо... Късахме, Тръгвахме, Пак късахме ... И така 10 месеца... И сега след повече от година като се сетя за него.. абсолютно нищо не мога да изпитам-нито някви положителни чувства, нито омраза! Но както май всички-винаги в сърцето ми ще има едно кътче за него..дори повече да не го видя...