PDA

View Full Version : kakvo ozna4ava negoviq vapros?



donkihot
06-28-2006, 13:52
Taka zna4i predi izvestno vreme dva meseca xodih s edno mom4e no skasahme,vsashtnost toi skasa ne me obichal ve4e,ama az si bqh vinovvna shtoto mn revnuvah.toi sega me revnuva no ne xodim nai-dobri pr sme i nali izlizame ponqkoga kafence tva onova i vednuj na plaja toi mi kaza 4e sm mn gotina.drug pat kogato slojih u4ila kato me vidq samo mi se smq posle v 4ata mu se napravih na sardita 4e mi se e smql toi kaza'az prosto kato te vidqh nz ko da kaja mn si hubava s tiq u4ila mn me kefish' no ne me obicha ili pone ne go kazva a az porsto sm luda po nego.onzi den mi zadade stranen vapros:'ako poiskam da se varna pri teb da ili ne shte kajesh" koito me stresna i go pitah zakakvo mu e otgovor kato toi ne me haresva i toi kaza 4e prosto iskal da znae. v4era pak mi vika "ti si stanala naistina prekrasna sled kato skasahme" nz prosto nz pak ne kazva haresvam te ili neshto ot sorta az prosto sq si mal4a 4e ne go obicham a prosto sm luda po nego i nz. spored vas kakvo ozna4ava vaprosa koito mi kaza "'ako poiskam da se varna pri teb da ili ne shte kajesh"??? pomognete mi

White_Shadow
06-28-2006, 13:59
Mi iska da znae dali izpitva6 vse o6te ne6to kam nego.I edva li ne da znae 4e ima pri kogo da otide,ako kaje6 "da".A moje i o6te da te obi4a i da se pravi 4e ne e taka za da proveri dokolko ti go obi4a6 i dali si go obi4ala istinski i silno.No nz....za sajalenie moga samo predpolojeniq da davam.

RaDiTy
06-28-2006, 14:02
Според мен означава ,че иска да се върнеш при него ..или в скоро време ще поиска. Или се прави на голям лъскател и мисли ,че като ти каже колко си яка с тези очила ще те спечели отново :lol: [/img]

donkihot
06-28-2006, 14:02
mersi vse pak nau4ih oshte edno neshto,4e moje i samo da se prestruva 4e ne me haresva. oHHH kolko varianti ima a da go pitam napravo shte se oseti 4e sm luda po nego a az sq sm uj nedostapna...pff bati obarkanata rabota

White_Shadow
06-28-2006, 14:07
Бих искала да те насоча в определена посока,но както казах,мога да давам само предположения.А на мен лично ми става мн кофти като виждам как някой е объркан и незнае какво да мисли,защото съм го изпитвала и е ужасно....

Мисля че той дори и да го прикрива,вътрешно в себе си още те обича.

s3xy_d0ll
06-28-2006, 14:31
hmm opredeleno iska ne6to tva mom4e .ima edna prikazka:'4ak kogato izgubi6 ne6to osaznava6 kolko mn si imal' t.e iska da si te varne(spored men de ne garntiram ni6to..)a ako trq da raztylkuvam vaprosa bih kazala 4e ne iska direktno da ti kaj e4e iska pak 6tot go e strah da ne go rezne6..
zemi si go pitai napravo kvo iska da ti kaje s tva i si re6iu dali si zaslujav ada se saberete pak.. de da znam pogovorete si otkroveno i serizno s nego bez mn zaobikolki.. uspeh

lost_girl
06-28-2006, 14:41
6tom te pita zna4i moje bi iska naistina da se vurne pri teb,a i tezi nameci spored men 100% te haresva no go e sram da kaja 4e te haresva,ti otgovori na vuprosa mu s DA i vij kakvo 6te kaje!

Bisollini
06-28-2006, 14:50
HAresva te dori i dane ti go kazva

ludamacka
06-28-2006, 17:02
ami mislq 4e ako kaje6 da 6te te polzva kato rezerva.ne my pozvolqvai [-X

la_sabrosita
06-28-2006, 17:27
:smt018 ne mu se vruzvai na vuprosite...spored men iska da zapazi 4ustvata ti,za da ima pri koi da otiide ako eventualno ne mu se otvori para6uta pri druga,a ima i druga vuzmojnost! Pravi go instinktivno,za6toto ti vse pak si bila negova i ne iska da te ima drug(makar 4e v tvoq slu4ai tova ne e mn veroqtno)

roken
06-28-2006, 17:37
ami mislq 4e ako kaje6 da 6te te polzva kato rezerva.ne my pozvolqvai [-X
tuk sam napalno saglasen s ludamacka iska te kato rezerva

06-28-2006, 20:20
hem iska hem ne mu stiska...

ziky
06-28-2006, 20:24
HAresva te dori i dane ti go kazva

Ъ-Ъ разбираш уи човече моя човек пак е прав :smt004

xOtkiSsSs
06-28-2006, 20:27
Е предполагам, че сама си се досетила защо ти го е задал тоя въпрос .. Може би е осъзнал какво е направил като сте се разделили, а може би просто не иска да е сам ...

koalka
06-28-2006, 21:21
Ами явно има итерес към теб.

Samotnika
06-28-2006, 23:25
ми мила иска да те изплзщи ...ако не искаш той да те изплющи обадими се ...



0898389144 - Райко Мелешков На 15 години съм от Варна ...
Аре чакам да ми звъннеш {P} милоооо

06-28-2006, 23:28
Taka zna4i predi izvestno vreme dva meseca xodih s edno mom4e no skasahme,vsashtnost toi skasa ne me obichal ve4e,ama az si bqh vinovvna shtoto mn revnuvah.toi sega me revnuva no ne xodim nai-dobri pr sme i nali izlizame ponqkoga kafence tva onova i vednuj na plaja toi mi kaza 4e sm mn gotina.drug pat kogato slojih u4ila kato me vidq samo mi se smq posle v 4ata mu se napravih na sardita 4e mi se e smql toi kaza'az prosto kato te vidqh nz ko da kaja mn si hubava s tiq u4ila mn me kefish' no ne me obicha ili pone ne go kazva a az porsto sm luda po nego.onzi den mi zadade stranen vapros:'ako poiskam da se varna pri teb da ili ne shte kajesh" koito me stresna i go pitah zakakvo mu e otgovor kato toi ne me haresva i toi kaza 4e prosto iskal da znae. v4era pak mi vika "ti si stanala naistina prekrasna sled kato skasahme" nz prosto nz pak ne kazva haresvam te ili neshto ot sorta az prosto sq si mal4a 4e ne go obicham a prosto sm luda po nego i nz. spored vas kakvo ozna4ava vaprosa koito mi kaza "'ako poiskam da se varna pri teb da ili ne shte kajesh"??? pomognete mi

ebasi prostata ofca deto si kaji da ma ofca takafa olele kako tolkowa 4oveka ta e piatl normalno iska6 li da hodite pak ili ne omg tapa kyrwa

ziky
06-28-2006, 23:29
ми мила иска да те изплзщи ...ако не искаш той да те изплющи обадими се ...



0898389144 - Райко Мелешков На 15 години съм от Варна ...
Аре чакам да ми звъннеш {P} милоооо

Оле и връзка май ше има... :smt008

xOtkiSsSs
06-29-2006, 10:22
ми мила иска да те изплзщи ...ако не искаш той да те изплющи обадими се ...



0898389144 - Райко Мелешков На 15 години съм от Варна ...
Аре чакам да ми звъннеш {P} милоооо
Xaxaxa Тва толкова ли си закъсал, че се мъчиш да забиеш някой по форумите :smt005

donkihot
06-29-2006, 11:21
Samotnika ne se bz s men a na Gosta koito me nare4e ovca i kurva aide bez cinizmi de vlez mi v polojenieto a za ostanalite mn vi blagodarq za pomoshta moje bi shte si pogovora skoro s nego i shte vi saobshta ako ima promeni vuv vzaimootnosheniqta ni!!!mersiii na vsi4ki mn cunki ot men {}{}{}{}{}

Nadelina
06-29-2006, 11:26
Mislq che iska da si pogadelichka samochuvstvieto !!!

06-29-2006, 12:27
ми мила иска да те изплзщи ...ако не искаш той да те изплющи обадими се ...



0898389144 - Райко Мелешков На 15 години съм от Варна ...
Аре чакам да ми звъннеш {P} милоооо
Xaxaxa Тва толкова ли си закъсал, че се мъчиш да забиеш някой по форумите :smt005
hhahahah tva da ne e sait za zapoznanstva ama ni6to moje i da stane.... ;)