PDA

View Full Version : Сухи краища



sk8girL
06-30-2006, 12:54
Косата ми е много суха в краищата. :( В корените е по-жива,но в краищата е ужасна.Не искам да се постригвам,защото след 1 седмица ефекта ще е същия.А и не ми е цъфнала косата,ами просто е суха в края.Някой може ли да ми каже нещо за сухи краища?Някъв балсмам или нз и аз.. :-k

Qgodka_
06-30-2006, 13:14
Лосион за коса на Икаров ....... това е комплекс от масла.

marina star
06-30-2006, 13:41
serum za suhi krai6ta ot avon

LuCkY_YoU
06-30-2006, 13:46
izpolzvai te4ni kristali za kosa, struvat okolko 10lv, ili silikon za kosa.Su6to moje da si vzeme6 i nqkakvo mlqko ili krem za kosa bez otmivane,moeto e na Dove, ama ne e ni6to osobeno..ima i na sunsilk za dr ne znam:)

TSecret
06-30-2006, 15:26
ima edno mlqko na loreal profesionel oba4e samo ot salona moje6 da go vzeme6 moito e ot seriqta za izto6tena kosa- absolut repear i sam dovolna vse den si slagam na mokra na suha kosa... super e!

ProstoAz
06-30-2006, 17:22
Каквото и да се говори най-голям ефект според мен ще постигнеш като се подстрижеш и след това се грижиш за косата си (особено за краищата) по подходящ начин (с подходящи продукти).
Моята мога да ти кажа, че беше много изтощена от постоянното изправяне, но сега е супер (след като се подстригах и спрях да я третирам по този начин :? ).

sk8girL
06-30-2006, 17:39
Каквото и да се говори най-голям ефект според мен ще постигнеш като се подстрижеш и след това се грижиш за косата си (особено за краищата) по подходящ начин (с подходящи продукти).
Моята мога да ти кажа, че беше много изтощена от постоянното изправяне, но сега е супер (след като се подстригах и спрях да я третирам по този начин :? ).
Да,ама не искам да се постригвам,щото ме е страх.Последния път като ходих и ме офъкаха яко:( А и сега косата ми не е цъфнала и не искам да я постригвам напразно.. . просто е много суха в края.Освен да пробвам с тва на Avon,ама нз дали има ефект.Вкъщи имам страшно много неща за косата,купчина с маски за коса,хининова вода,Себорал форте,правя й домашно приготвени маски с мас и жълтък и само в корените ми стои по-свежа.. а на долу ](*,) Незнам вече какво да правя,трябва ми нещо,което наистина да има ефект :-s

TSecret
06-30-2006, 22:36
avon sa bokluci! niakv efekt! prodaljavai s doma6nite maski!

_HellGirl_
09-23-2006, 11:08
А бе най добре си е взимаш си някякъв балсам примерно на herbal and esenses /не знав как се пише ама ще се сетите/ или на St. Ives и след като се изкъпеш си намазваш крайщата оставяш така няколко минути после се сресваш и готово :arrow: аз така правя и е готино :lol:

09-23-2006, 17:28
Moga da ti dam malyk syvet-kypi si bademovo maslo,vitamin A,racinoco maslo,ili nqkakyv kompleks ot rastitelni masla-ot tozi vid neshto,mazno i syshtevremenno pozleno za kosata-predi kypane si maji kraishtata na kosata s nego,postoi polovin-edin 4as,kolkoto ti se sedi-sled izmivane na kosata sys shampoan i izsyshavane,tq ima dosta po-svej i jiznen vid v kraishtata.Tova go pravq mn rqdko,no probvai da go pravish predi vsqko miene na kosata,i vij dali shte ti podeistva dobre!Prosto vsqka kosa e razli4na,i ne moga da ti garantiram efekta,no pyk nishto ne ti pre4i da opitash:)Az si vzeh bademovo maslo,i struvashe okolo 2 lv.Jelaq ti kysmet:)

briana
10-02-2006, 20:07
Маслото от пшеничен зародиш е подходящо за крайчетата на косата.

SweetBunny
10-08-2006, 20:49
течните кристали са много добри, майка ми ползва едни и наистина има ефект ;-)