PDA

View Full Version : sujalqvam , pisha za 2ri put



Paduan`
07-03-2006, 16:00
Първо искам да се извиня , че пиша проблема си за 2ри път , но се наложи поради прекалено големия брой на нещастници в тази страна.
Проблема ми е следния и искам да пишат хора , не които си нямат друга работа ,а искат да помогнат или посъветват !
Аз съм на 18 г . , отскоро правим секс с моята приателка , може би 3-4 пъти . В два от тях , вклучително и последния главичката на пениса ми много ме пареше - кожата както си трябваше се беше отделила , но изпитвах доста голяма болка - беше се подула и дори посиняла . Съответно не можех да продължа и тва ме кара да се чувствам кофти . На вас , момчета , имаше ли период в който отначалото изпитвахте това парене и минава ли или е нещо друго ?!

Моля ви спомнете си и пишете :wink:

Благодаря предварително

07-03-2006, 16:02
не.. иди на лекар !

pavelludiq
07-03-2006, 16:02
Иди на лекар брато, фанал си нещо дет се лепи по пишки.

anichkaaa
07-03-2006, 16:04
I az mislq,4e trqbva da otide6 na lekar.6tom si izpitval bolka zna4i ima osnovatelna pri4ina za neq i opredeleno ne e ot ni6to :-k

07-03-2006, 16:06
абе ей малък...да не си топнал чушката без гума или пък жена ти да ти е правила свирки и да е имала някой развален зъб!?

^KaSiDi^
07-03-2006, 16:12
Първо искам да се извиня , че пиша проблема си за 2ри път , но се наложи поради прекалено големия брой на нещастници в тази страна.
Проблема ми е следния и искам да пишат хора , не които си нямат друга работа ,а искат да помогнат или посъветват !
Аз съм на 18 г . , отскоро правим секс с моята приателка , може би 3-4 пъти . В два от тях , вклучително и последния главичката на пениса ми много ме пареше - кожата както си трябваше се беше отделила , но изпитвах доста голяма болка - беше се подула и дори посиняла . Съответно не можех да продължа и тва ме кара да се чувствам кофти . На вас , момчета , имаше ли период в който отначалото изпитвахте това парене и минава ли или е нещо друго ?!

Моля ви спомнете си и пишете :wink:

Благодаря предварително


ami lekar sladak,dr nachin ne vijdam,sled kato te pregleda urolog shte preceni kakvo ti e i shte moje da ti naznachi adekvatno lechenie,po dubre ne gubi vreme i otivai,aide uspeh :wink:

Paduan`
07-03-2006, 16:22
da ... pravihme go bez kondom


p.s. tva za razvaleniq zub ne beshe smeshno , sry =;

^KaSiDi^
07-03-2006, 16:29
da ... pravihme go bez kondom


p.s. tva za razvaleniq zub ne beshe smeshno , sry =;

ami....nz dokolko poznavash priqtelkata si i kolko doverie i imash,ama nadali i tq znae kakvi sa bili teq det predi sa q chukali i t.n. i sq sam si preceni kolko si riskuval s toq sex bez prezervativ :( ima super mn bolesti be chovek,zashto go pravite taka....btw dva dena veche cheta nqkvi takiva,za bolesti predvani po polov pyt...i simtomite na Gonoreqta kat che li malko syvpadat,pishe slednoto"Nai-vajnite simptomi pri myjete sa pareneto pri urinirane i gnoinoto techenie ot penisa"....nishto ne kazvam,kat nishto moje i da gresha,sorry na 16 ne sam lekr,ama zatva idi da te vidi urolog i da ti kaje kvo ti e,ai uspeh :wink:

07-03-2006, 16:42
da ... pravihme go bez kondom


p.s. tva za razvaleniq zub ne beshe smeshno , sry =;ти наред ли си бе !? отивай на лекар барабар с оная твойта жема

Paduan`
07-03-2006, 16:49
abe KasiDy .................... i dvamata bqhme devstveni ..!!! taka che nikoi ne q e "chuka" shtoto tq samo men me obicha , az sum i 1viq i e spala samo s mene , kakto i az samo s neq 3-4-5 puti ... zatova kazvam che tva sa mi ne samo purvite puti s neq , no i izobshto ! ](*,)

N.C.L
07-03-2006, 16:51
Определено на лекър уролог, работата може да е сериозна, кажи после какво е станало :)

^KaSiDi^
07-03-2006, 16:55
abe KasiDy .................... i dvamata bqhme devstveni ..!!! taka che nikoi ne q e "chuka" shtoto tq samo men me obicha , az sum i 1viq i e spala samo s mene , kakto i az samo s neq 3-4-5 puti ... zatova kazvam che tva sa mi ne samo purvite puti s neq , no i izobshto ! ](*,)

che az izvinqvai ot de da znam,che ste bili devstveni i dvamata ??? :roll: ami znachi nqkva takava bolest ne moje da e,ostava ako priqtelkata ti e imala nqkva infekciq ili bqlo techenie da ti go e lepnala...ako e tva spokoino,pak tr da idesh na lekar i da ti predpishe syotvetnite medikamenti,no pone se lekuva i lechenieto ne e slojno...aide uspeh i veche za nai sig si ebi s kondom... [-X

07-03-2006, 17:03
абе тва,че сте били девствени не е гаранция за нищоооо...пак може да има няква болест...ако е слагала килотките на някоя болна и хванаииииииииии
Mylo - Drop The Pressure(Original Mix)(GET BECK'S HOME)

nia !
07-03-2006, 17:18
eba baba za pari ....... ae trai - vij si nick-a i poveche ne prikazvai ... bolen mozuk takuv :evil:


shte izchakam da go napraq oshte nekolko puti s kondom i ako pareneto produlji togava shte otida na lekar . mersi vse pak

Pi4a_Bateto
07-03-2006, 17:41
Лекаря му е майката.Аз честно казано съм нямал проблем с пишкаа и не съм ходил при лкеар.Ама някой ще каже ли кво е чувството да извадиш пишката пред лекаря и да почнеш да му обясняваш какво ти е и той после да ти я пипа и да разглежда на ляво на дясно!

koalka
07-03-2006, 19:32
Мисля,че лекаря ще ти помогне повече.