PDA

View Full Version : kajete mi kak da go zadarja



Lili14
07-04-2006, 11:02
Imam problem s moq priqtel i se nujdaq ot pomo6t molq vi daite mi savet kak da postapq za6toto mnogo go obi4am.
Ta zna4i s moq priqtel sme ot 2 meseca i az mnogo ama mnogo go bi4am (nadqvam se i toi men), no toi prez cqloto tova vreme izmislq vse po nestandartni i dori bih kazala stranni novosti v sexa mejdu nas.
Az sam na 14 i kogato se zapoznahme bqh devstvena o6te na parvata sedmica ot vrazkata ni pravihme sex i toi me otvori, az malko se kolebaeh dali ne mi e rano, no toi se razsardi 4e mislq taka i az re6ih da go napravim. Ne sled dalgo toi poiska da me ovori i v dupeto, az reagirah malko ostro, no toi pak se razsardi i ne mi se obajda nqkolko dni i az se saglasih da pravim analen sex za da ne mi se sardi. na nego mnogo mu haresa i me kara po4ti vseki pat da pravim analen vapreki 4e men ne vinagi mi e mnogo priqtno, no za da mu dostavq udovolstvie go pravq.
Predi okolu 2 sedmici mi kaza da legna gola v vanata s zatvoreni o4i i otvorena usta za da me iznenada, napravih go i ne mojeh da povqrvam kakvo stava kogato usetih 4e toi mi pi6ka v ustata 6tqh da povarna, no toi mi kaza 4e ako go obi4am ne trqbva da me e gnus ot neg i 4e tova go vazbujda mnogo.
Predi dva dni mi kaza 4e iska da pravim troika s edin negov priqtel, no az mu otkazah, ot togava ne mi se e obajdal i ne mi vdiga.

molq vi daite mi savet kakvo da pravq mnogo go obi4am no neznam dali toi ne prekalqva? Toi sa6to me obi4a no e malko stranen v sexualnite si jelaniq.

Pls daite mi savet mnogo iskam da go vidq, no toi nqma da iska ako ne se saglasq za troikata. Vie bihte li pravili troika? Dali e tolkova lo6o? Kajete mi kak da postapq???

`Death`Whore`
07-04-2006, 11:03
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

07-04-2006, 11:05
Дано да съм неговия приятел :)

HandOfBlood
07-04-2006, 11:08
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.аха. бду много се смях на

usetih 4e toi mi pi6ka v ustata
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

^HyPoCRiSy^
07-04-2006, 11:08
Imam problem s moq priqtel i se nujdaq ot pomo6t molq vi daite mi savet kak da postapq za6toto mnogo go obi4am.
Ta zna4i s moq priqtel sme ot 2 meseca i az mnogo ama mnogo go bi4am (nadqvam se i toi men), no toi prez cqloto tova vreme izmislq vse po nestandartni i dori bih kazala stranni novosti v sexa mejdu nas.
Az sam na 14 i kogato se zapoznahme bqh devstvena o6te na parvata sedmica ot vrazkata ni pravihme sex i toi me otvori, az malko se kolebaeh dali ne mi e rano, no toi se razsardi 4e mislq taka i az re6ih da go napravim. Ne sled dalgo toi poiska da me ovori i v dupeto, az reagirah malko ostro, no toi pak se razsardi i ne mi se obajda nqkolko dni i az se saglasih da pravim analen sex za da ne mi se sardi. na nego mnogo mu haresa i me kara po4ti vseki pat da pravim analen vapreki 4e men ne vinagi mi e mnogo priqtno, no za da mu dostavq udovolstvie go pravq.
Predi okolu 2 sedmici mi kaza da legna gola v vanata s zatvoreni o4i i otvorena usta za da me iznenada, napravih go i ne mojeh da povqrvam kakvo stava kogato usetih 4e toi mi pi6ka v ustata 6tqh da povarna, no toi mi kaza 4e ako go obi4am ne trqbva da me e gnus ot neg i 4e tova go vazbujda mnogo.
Predi dva dni mi kaza 4e iska da pravim troika s edin negov priqtel, no az mu otkazah, ot togava ne mi se e obajdal i ne mi vdiga.

molq vi daite mi savet kakvo da pravq mnogo go obi4am no neznam dali toi ne prekalqva? Toi sa6to me obi4a no e malko stranen v sexualnite si jelaniq.

Pls daite mi savet mnogo iskam da go vidq, no toi nqma da iska ako ne se saglasq za troikata. Vie bihte li pravili troika? Dali e tolkova lo6o? Kajete mi kak da postapq???
Колко си наивна само! Не, не се съгласявай. Той не те обича, а иска само да те чука. Тъпото е, че не го осъзнаваш.

alkobalko
07-04-2006, 11:09
Въобще не се занимавай с него. Ако те обича не би те карал да правиш нещо, което не ти е приятно. По-добре не го търси повече. Остави нещата такива, каквито са. Не го познаваш добре и не знаеш до къде би стигнал. За да не страдаш много повече откажи се сега.

648541
07-04-2006, 11:10
oleeeeeeeeeeee na kolko godini e tva mom4e we :?: :?: :?:
emi ot tova koeto pro4etoh po moe mnenie toi iska ot teb samo da zadovolqva6 sexualnite mu fantazii ni6to pove4e ako te obi4a6e nqma6e da te kara da pravi6 takiva gnusni ne6ta :smt017 vse pak i ti ima6 dostoinstvo i ne trqabva da go zagurbva6 samo za da go zadurji6.....spored men toi vuob6te ne durji na teb :-k [-X :evil:

`Death`Whore`
07-04-2006, 11:10
Всъщност тъпото е, че той прави неща, от които тя изпитва болка, погнуса или не изпитва удоволствие. Не бих се учудила, ако от вагиналния секс не изпитва удоволствие.

forrzi
07-04-2006, 11:10
малелелеле
ТОЯ ТИП СЕ ГАВРИ С ТЕБЕ!
аа
ужас
по-добре спри сега,отколкото пак да се съгласяваш на подобни глупости

RoyTheReaper
07-04-2006, 11:13
доста си се прецакала. той само те използва за секс-кукла. още когато ти е предлагал първия път е трябвало категорично да откажеш. това че ти се е разсърдил тогава означава че е искал само секс от теб. както и да е, станалото станало, а сега по добре не се занимавай с него повече, защото ще продължи да те използва.

PaRtYsHaKeR
07-04-2006, 11:14
zDRavei.Pyrvo mislq che ti e bilo dosta rano da pravish sex...no tova mislq che e otdelen vypros [-X ..Na kolko godini e priqtelq ti?Mislq si che toi ne te obicha istinski shtom se dyrji po tozi nachin-da te kara da pravite sex[ti samata pisa che ne si bila ubedena che ti e vremeto oshte]... [-( ..syshto taka ti se syrdi shtom ne si iskala da pravish neshto svyrzano v sexa.Izvinqvai mn no mislq che tova momche izobshto ne dyrji na teb shtom taka se dyrji!!!! :smt013 :cry: ....Kolkoto do troikata-shtom ti ne jelaesh da q pravish ne mislq che toi trqbva da te nasilva po tozi nachin :smt017 ...Nai dobre pogovori s nego i mu kaji kakvo mislish i chuvstvash..mislq che ako naistina te obicha i dyrji na teb shte se syglasqva i s tvoite jelaniq... :smt018
ChAO mIliChkA...jElAQ tI uSpEh I Se NadQvAM NesHtATa M/U vAs Da SE OPrAVqT! :lol:

pavellludiq
07-04-2006, 11:20
Аналния секс и тройката лошо нема, ама това пишкане малко.. :-) . Ама ти май си много тъпа щом му се вързваш. обичаш го, хубу, ама тва не е причина да се оставяш да се гаври така с тебе. Остай го, да си ебе приятеля с който иска да правите тройка.

koalka
07-04-2006, 11:29
Той не изпитва абсолютно нищо към теб.Постъпва отвратително.Нямам думи.Само заради секса е с теб.Ако те обичаше щеше да изчака докато станеш готова да правиш секе за първи път,а не да се сърди.Това е първата седмица всеки случай и е трябвало малко да изчака.Не го интересува какво мислиш ти очевидно,а иска само да си задоволи нуждите,които има.Не е правилно да му даваш каквото той иска,защото така ти пренебрегваш себе си.Все пак ти си само на 14.Няма нищо лошо да експериментираш пози и техники,но чак такива неща-не мисля.Доставяш му удоволствие,а пренебрегваш себе си.Ти го обичаш и си сляпа(не се обиждай),не виждаш какво става.Ако те обичаше щеше да те потърси,а не да се прави на разсърден.Един съвет-зарежи го и не му се обаждай.Не си длъжна да търпиш такова положение.Намери момче,което ще те обича истински, а не да те пренебрегва така.И НЕ ДА ТЕ ЛЪЖЕ,ЧЕ ТЕ ОБИЧА,А НАИСТИНА ДА ТЕ ОБИЧА.НЕ,ТВОЯТ ПРИЯТЕЛ НЕ ТЕ ОБИЧА.

LuCkY_YoU
07-04-2006, 11:42
moje li da si tolkova tupa?s izvinenie :shock: ne razbira6 li kakvo pravi toi s teb? zabravi go i ne go tursi pove4e!! za6to se suglasqva6 da pravi6 ne6ta, koito ne sa ti priqtni. sujalqvam, 4e 6te go kaja, no ako toq durje6e pone malko na teb nqma6e da postupva taka..ebasi..oturvi se ot nego kolkoto e moje po skoro :!: osuznai se malko! nqma6 li sobstveno mnenie i dostoinstvo? .. pojelavam ti uspeh
sigurna sum 4e moje6 i bez nego daje 6te e 200 puti po-dobre za teb :!:

eLroZo
07-04-2006, 11:50
Macka,raskarai go toa dokato ne ti e provalil napulno jivota,6toto mislq 4e ve4e go pravi...toa ne6tasnik iska samo sex i ti ve4e si mu omruznala i iska da te dade na negov priqtel da te mine...ama ako re6i6 damu naprai6 mrusno mu kaji 4e si navita na 3ka samo 4e ne s negoviq priqtel a s nqkoi s koito ti iska6 (samo da ne e negov poznat) i 6e mu stane kofti i 6e se otkaje i ot troika i ot vsio:)))

cecko_boy
07-04-2006, 11:53
Imam problem s moq priqtel i se nujdaq ot pomo6t molq vi daite mi savet kak da postapq za6toto mnogo go obi4am.
Ta zna4i s moq priqtel sme ot 2 meseca i az mnogo ama mnogo go bi4am (nadqvam se i toi men), no toi prez cqloto tova vreme izmislq vse po nestandartni i dori bih kazala stranni novosti v sexa mejdu nas.
Az sam na 14 i kogato se zapoznahme bqh devstvena o6te na parvata sedmica ot vrazkata ni pravihme sex i toi me otvori, az malko se kolebaeh dali ne mi e rano, no toi se razsardi 4e mislq taka i az re6ih da go napravim. Ne sled dalgo toi poiska da me ovori i v dupeto, az reagirah malko ostro, no toi pak se razsardi i ne mi se obajda nqkolko dni i az se saglasih da pravim analen sex za da ne mi se sardi. na nego mnogo mu haresa i me kara po4ti vseki pat da pravim analen vapreki 4e men ne vinagi mi e mnogo priqtno, no za da mu dostavq udovolstvie go pravq.
Predi okolu 2 sedmici mi kaza da legna gola v vanata s zatvoreni o4i i otvorena usta za da me iznenada, napravih go i ne mojeh da povqrvam kakvo stava kogato usetih 4e toi mi pi6ka v ustata 6tqh da povarna, no toi mi kaza 4e ako go obi4am ne trqbva da me e gnus ot neg i 4e tova go vazbujda mnogo.
Predi dva dni mi kaza 4e iska da pravim troika s edin negov priqtel, no az mu otkazah, ot togava ne mi se e obajdal i ne mi vdiga.

molq vi daite mi savet kakvo da pravq mnogo go obi4am no neznam dali toi ne prekalqva? Toi sa6to me obi4a no e malko stranen v sexualnite si jelaniq.

Pls daite mi savet mnogo iskam da go vidq, no toi nqma da iska ako ne se saglasq za troikata. Vie bihte li pravili troika? Dali e tolkova lo6o? Kajete mi kak da postapq???


Lele momiche na kolko godini si li4i si 4e si nqkade na 14 mn si naivna nachi 4oveka e samo s teb zaradi sexa i ti nali si golemata umnica i mu se vruzvash .........

Lili14
07-04-2006, 12:00
Той ми казва че много ме обича, но за да ни върви връзката и да не си омръзваме трябва постоянно да си разнообразяваме секса. С всичко до сега се съгласявах въпреки че преди 2 месеца и през ум не ми е минавало че мога да правя такива неща, но това да првя секс с момче което почти не познавам ми изглежда прекалено . От друга страна много си го обичам моя приятел и ако наистна това е начина да сме заедно може би бих го направила. :(

LuCkY_YoU
07-04-2006, 12:03
of zle si!toi samo te izpolzva!ne go pravi!!!!pomisli malko i za sebe si...

07-04-2006, 12:04
tapaci pak li se hva6tate na istoriite na nqkoi pi4 deto sa se previva ot smqh vav tqh

^HyPoCRiSy^
07-04-2006, 12:08
Той ми казва че много ме обича, но за да ни върви връзката и да не си омръзваме трябва постоянно да си разнообразяваме секса. С всичко до сега се съгласявах въпреки че преди 2 месеца и през ум не ми е минавало че мога да правя такива неща, но това да првя секс с момче което почти не познавам ми изглежда прекалено . От друга страна много си го обичам моя приятел и ако наистна това е начина да сме заедно може би бих го направила. :(
Ами много ясно, че ще ти казва, че много те обича, че трябва да се разнообразявате и т.н. Не виждаш ли, че те върти на малкото си пръстче. Мъчно ми е за теб, не е възможно да си толкова БРУТАЛНО тъпа. Както уж те обича, така съм сигурна как се хвали на приятелчетата си ' Малеее, как я наебах тази'. Това ли искаш? Ти си едва на 14, а вече си се засилила да станеш парцал... не прави нищо, което ти сама не искаш...още по - малко заради този! Всичко хубаво!

KpuCuTo0o
07-04-2006, 12:10
Az sym syglasna s po gornite mneniq i nqma kakvo po razlichno da kaja :-$ :-$ :-$ .......

BrOkEn_DrEaM
07-04-2006, 12:14
Той ми казва че много ме обича, но за да ни върви връзката и да не си омръзваме трябва постоянно да си разнообразяваме секса. С всичко до сега се съгласявах въпреки че преди 2 месеца и през ум не ми е минавало че мога да правя такива неща, но това да првя секс с момче което почти не познавам ми изглежда прекалено . От друга страна много си го обичам моя приятел и ако наистна това е начина да сме заедно може би бих го направила. :(

НЕ го прави!!! само ще си съсипеш живота заради него. щом те кара да правиш такива гнусотии значи само иска да те изчука и изобщо не даржи на теб. ЗАРЕЖИ ГО!!! не заслужаваш да те унизяжа по този начин!!!

RoyTheReaper
07-04-2006, 12:14
Той ми казва че много ме обича

А ква е гаранцията според теб че не лъже?!!! едно е какво казва, съвсем друго е какви са му истинските намерения.

^HyPoCRiSy^
07-04-2006, 12:15
Той ми казва че много ме обича

А ква е гаранцията според теб че не лъже?!!! едно е какво казва, съвсем друго е какви са му истинските намерения.
Точно! Плюс това човек, който обича не изнудва...

He3HauKa
07-04-2006, 12:18
DAmz ..toi iska samo da te trqska ,ti si igrachka v racete mu ,shte te e*e,shte ti pikae v ustata kato na posledniq bukluk i shte te zareje ... sorry macka ama tva e polojenieto taka che spri da go tyrsish !

`Death`Whore`
07-04-2006, 12:20
Ако те обичаше, за 1 ден щеше да му липсваш толкова, че да ти се обади и извини за всичко.

Ludata_Mara
07-04-2006, 12:23
Един също ми е предлагал да му уринирам в устата, ама аз съм отказвала. Баси кви хора има, не е истина... :-)

648541
07-04-2006, 12:48
a i predstavq6 li si kak moje da ti se podigrava posle kato te zareje...pomisli i za posledstviqta
NE GO PRAVI [-X ](*,) [-X ](*,)

Ashleyy
07-09-2006, 22:56
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.
samo te izpolzva za ebane

aprilia`rs`
07-09-2006, 23:30
spored mene nai pravilniq savet e


NESE ZANIMAVAI S NEGO
toi te ima samo za kurva NE TE OBI4A
prosto izop6to nese zanimavai s nego samo zaradi edniq sex e cqlata rabota tva trqa6e odavna da go razbere6

07-09-2006, 23:31
Po gore pro4etoh nekvi gluposti za raznoobrazieto... Mila za kvo omrazvane stava vapros, ta hodite edva pt 2 meseca !? 6tom si mu omraznala ptsega prai mu smetkata kolko o6te 6te te razmqta... Siurno posle 6te poiska i s rajdiva traba da te ruga!!!
FANI SE OPRAI ADSKI NAIVNO TYPO SA6TESTVO TAKOVA
naistina se nadqvam temata da e ebavka...

07-09-2006, 23:40
Бахти фалшивата тема. Кво се връзвате на тази измислена история.

teenkopele
07-10-2006, 00:07
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Така е. :wink:

skunks
07-10-2006, 00:14
ti glupava li si ?

frozen
07-10-2006, 00:27
В неговите очи си едно 14-годишно наивно момиченце, което използва за чукане. Но не е само това...той се гаври с теб. А ти го позволяваш.. Много ясно, че ще говори, че те обича, нали трябва да си му вързана, за да те размотава както си ще! Факта, че когато откажеш секс, или анална, или тройка, той спира да те търси е достатъчно красноречив. Използва те! Осъзнай се!!! Малка си, нормално е да си наивна, ама чак толкова...?? Проваляш си живота така, превръщаш се в парцал, а ако се навиеш и за тая тройка, ще ти лепнат и едно хубаво именце на курва... Отвратителен е начина, по който постъпва с теб и още по-лошо, че "обичаш" такъв...не знам как да го нарека.. Прекрати всякаква връзка с него..
Дано послушаш мненията тук, иначе много зле за теб!

П.п: Тоя трябва да бъде съден!

jerry_rsg
07-10-2006, 08:39
Секс, Секс, СЕКС!!! Това е единственото, което има между него и тебе!
ДА СИ ГЛЕДА РАБОТАТА ... ЗАРЯЗВАЙ ГО ... ТОЗИ Е УНИКАЛЕН ИЗПОЛЗВАЧ ... ТОЗИ ДАЖЕ В ЗАТВОРА МОЖЕШ ДА ГО ВКАРАШ ... А ТИ МУ ПОЗВОЛЯВАШ ДА СЕ ГАВРИ ПО ТОЗ НАЧИН С ТЕБ

ИЗОБЩО ПОВЕЧЕ НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙ И АКО ИСКАШ НАПЪЛНО ДА ГО РАЗКАРАШ ( КОЕТО ДОРИ И ДА НЕ ИСКАШ ТРЯБВА ) ПРОСТО МУ КАЖИ, ЧЕ АКО ТЕ ДОКОСНЕ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЩЕ ГО СЪБИШ ЗАИЗНАСИЛВАНЕ И КРАЙ С ТОЯ КРЕТЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fashion_f
07-10-2006, 09:04
:shock: Разбирам , чe го обичаш , но се чудя как може да се оставиш да се гаври по най-долния и неприятен начин за теб :smt010 :smt011 .. не го търси просто няма смисъл ... той не те обича .. :smt009

Mike-Jones
07-10-2006, 10:30
:)kakvo da kaja nqmam dumi toq e nqkav izrod i shto mu vqrvash to vaoshe nemu puka za teb kato nqkva sex mashina si pak tui za 3 kata e vyrxa na4i nemu puka za teb i mu e vse taq koi shte te ... ave momi4e q sa stegni malko kak she mu pozvolqvash na toq takiva neshta ama sas taq naivnost te razbiram ti si sas krexka psixika vse oshte i lesno se manipolirvash mnogo gaden tip opredeleno 4ak mi stana jal za teb naistina ama nesa zanimavai sas nego to biva takova unijenie aa ujas opravqi sa dokato e vreme !! 4e mn she patish toi sas sigornost si ima druga priqtelka ti si samo za sexa prosto usuznai go ebasi kav e toq ne moga da povqrvam torbest smotanqk :twisted: :twisted: :twisted:

Sweet girl
07-10-2006, 10:37
Mili4ka mnenieto mi e su6toto kato na vs po-gore!Ne samo,4e mislq,a sum OBEDENA v tova,4e tva mom4e e s tebe samo za da eksperimentira v sex-a,za da mu zadovolqva6 nujdite,kogato toi pojelae i v momenta v koito ti otkaje6 toi se surdi!Kak moje da si se navila da praite sex sled kato samata ti ne si go po4uvstvala!Vs temi za sexa se sudurjat vuv vuprosa ti,za6toto ti vsu6tnost si mu podarila nai-skupoto koeto ima6-devstvenostta si,a toi ne samo,4e se podigral ami i prod da te tup4e!Nai-glupavoto e,4e mila,az su6to sum na 14(po4ti na 15),no tvoqta naivnost prili4a na dete ne po-golqmo ot 4,5 godini!Vqrno e,4e lubovta e slqpa,no v tvoq slu4ai LUBOV ne samo,4e ne e redno i netrqbva da ima,no i samata ti trqbva da si go zabranqva6!Obi4a6 go-hubavo,trugnali ste-hubavo,no o6te pri nameka mu za sex na purvata vi sedmica o6te pove4e,4e znae vuzrastta ti i,4e ne si gotova govori sam po sebe si kuv dolen 4ovek e toi,a da ne govorim za sledva6tite gadosti,koito te e karal!Az te suvetvam da mu kaje6,4e troika kategori4no nqma da pravi6 i 4e si napraila zaradi nego kakvi li ne komprimisi(otnosno tvoite principi),no 4e tova ve4e e prelqlo 4a6ata i 4e 6tom iska da prai troika da hodi na magistralata da,za da si nameri momi4e za taq troika!Daje ako trqbva da buda 4estna sled kato govori6 s nego,no ti,a ne da mu pozvolqva6 da ti se obqsnqva bih mu udarila edin kolkoto moje6 po-silen 6amar za da te zapomni i taka vs 6te priklu4i,za6toto nqma da ima s kvo da se hvali,6toto ti si go zarqzala nego,a ne toi te e izpolzval i nakraq te e zarqzal,6toto kolkoto i da ne ti se iska ne sled dulgo 6te se slu4i tova!No togava povqrvai mi 6te bude6 mn po-naranena i stupkana otkolkoto 6te bude6 ako TI vkara6 ne6tata v relsite im!!!!USPEH MILA NADQVAM SE DA VZEME6 PRAVILNOTO RE6ENIE-KOETO V TVOQ SLU4AI E EDNO EDINSTVENO-ZAREJI GO,NEDEI MU SE OBAJDA I MU POKAJI,4E MAKAR NA 14 IMA6 DOSTOINSTVO I UVAJENIE KUM SEBE SI,trugni si ot nego s gordo vdignata glava i si produlji jivota!

Sweet girl
07-10-2006, 11:49
I o6te ne6to po vuprosa za lubovta mu kum teb-za men 6tom te kara da pravi6 ne6to nasila i se surdi za tova lubov,obi4 ili kakto iska6 go nare4i-NQMA,za6toto lubovta ne se kazva,a se pokazva i dokazva do momenta toi izpolzva samo dumi,a po povedenieto mu sprqmo teb bi trqbvalo da razbira6,4e q nqma!Ne moje 4ovek,koito dori malko durji na teb i te uvajava da postupva taka!RAZBERI MILI4KA SPRI DOKATO O6TE MOJE,6TOTO V PROTIVEN SLU4AI 6TE STAVA VSE PO-ZLE!Pi6i vse pak kakvo re6enie si vzela pls aide stiskam ti palci [-o< :(

OMG_WTF
07-10-2006, 13:01
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

Той няма абсолютно никакви чувства към теб.
:-({|= ](*,) :-({|=

Lili14
07-10-2006, 13:31
V sabota be6e nai-gadniq den v jivota mi. Tolkova sajalqvam 4e ne vi poslu6ah, no naistina mnogo go obi4am i ne izdarjam kogato toi e dale4e ot men. Ne mi se govori za tova no takava bolka i unijenie ne sam izpitvala do sega. Dano sled tova koeto napravih za nego me obi4a taka silno kakto i az nego. Dano e imalo smisal.

`Death`Whore`
07-10-2006, 13:39
Ако те обичаше, нямаше да те унижава. Научи, че мъжът трябва да те уважава и в нравствен, и в сексуален смисъл.

HandOfBlood
07-10-2006, 14:20
Ако те обичаше, нямаше да те унижава. Научи, че мъжът трябва да те уважава и в нравствен, и в сексуален смисъл.именно
бду стана ми интересно какво все пак е станало... :oops:

XePouH
07-10-2006, 16:44
малелелеле
ТОЯ ТИП СЕ ГАВРИ С ТЕБЕ!
аа
ужас
по-добре спри сега,отколкото пак да се съгласяваш на подобни глупости

PleasureSeeker
07-10-2006, 16:52
Той няма абсолютно никакви чувства към теб. мацко тоя път съм напълно съгласен с теб

naia
07-10-2006, 16:57
исползва те само за това да му задоволяваш желанията понеже си малка и глупава...ппросто го забрави колкото и да ти е трудно и си стой тихо и спокойно

Mike-Jones
07-10-2006, 17:07
dai go toq smotanqk da go pusna na ku4eto da mu sa takova na nego tai v ustata ebasi izvratenia tip

Sweet girl
07-10-2006, 20:51
Vij mila,misleh,4e 6te mojeme da ti vleeme ne6to,no o4evidno nestava!SORRY AMA 4ESTNO TI KAZVAM MNNNN SI ZLE,ADSKI GLUPAVA,NAIVNA I ZABLUDENA!Vuob6te za6to pi6e6 temata si tuk i ni pita6 za mneniq sled kato ne se vslu6va6 v tqh i pravi6 tva,koeto si si naumila o6te ot na4aloto!Mnnnnn glupava postupka naistina,no pone kaji kakvo stana,4e na mene li4no mi e pritesneno,no i donqkude lubopitno kakva gavra e izmislil tozi put s teb i li4nostta ti????A otnosno tva dali te obi4a-NE I NIKOGA NQMA DA TE ZAOBI4A SLED KATO SI MU POKAZALA,4E V NEGOVITE RUCE SI EDIN PARCAL!Sorry mn 4e trqbva da ti go kaja,no spored men tova e 4istata istina 8-[ :cry:

07-10-2006, 21:19
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.аха. бду много се смях на

usetih 4e toi mi pi6ka v ustata
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

az s16to :)

btw taz Death`Whore e prava

07-11-2006, 20:04
ne go ostavqi da se podigrava sas teb i 4uvstvatat ti nameri nqkoi koito da e obi4a koito ne bi napravil ne6to koeto ne ti e priqtno

Nasindo
07-11-2006, 21:44
toq pi4 ima nqkakvi seriozni otkloneniq... otnostno tva 4e ti "pi6ka v ustata" ... 100 % ne te obi4a i mu e prez *** za teb .... a iskam i da kaja edno ne6to HORA NE BARKAITE PONQTIQTA ..... ima razlika m/u vlubvane i lubov....KOGATO MOMI4E/MOM4E HARESA NQKOI/Q OT SRE6TOPOLOJNIQ POL SUPER MNOGO ... TOI/TQ MU PREPISVAT INTUITIVNO NQKAKVI KA4ESTVA I SPOSOBNOSTI ... ZA KOITO O6TE NQMATE DOSTATA4NO OSNOVANIE... AMA VSE PAK SI E TAKA... NA FIZI4ESKI KRASIVITE HORA SE PREPISVAT PREDVARITELNO I KAKVI LI NE DRUGI KA4ESTVA... TO4NO ZARADI TOVA HORATA SE RAZDELQT SLED IZVESTNO VREME.... ZA6TOTO ZA SEX-A NE SE ISKA SAMO POLOVA ZRQLOST A I PSIHI4NA :wink:

{: SlaDka SlaDuRaNa :}
07-11-2006, 23:40
Мила тоз е някакъв сексуален маниак който иска да опитва разни неща в секса и ти си му като опитно зайче той експериментира стеб нищо пове4е иска само да те ебе...няма никакви 4увства към теб и не се съгласявай с вси4ки негови желания така прави6 големи гре6ки какво като ти се сърди нека да се сърди и кво като го оби4а6 тва не зна4и 4е трябва да прави6 вси4ко което той иска и за6тото той го иска кажи му 4е не си съгласна за тройката и му кажи 4е ако наистина те оби4а няма да те кара да прави6 такива не6та а ако не стане ни6то евентуално тогава ве4е няма смисъл да се занимава6 остави го ни6то 4е го оби4а6 рано или късно 6те го за брави6 да 6те страда6 но 6те ти мине намери си някой друг който наистина 6те те оби4а и ако правите не6то и двамата да сте съгласни а не така като тоя айде скимнало му ся на него 4е иска да прай тфа онова само за6тото той иска така той вижда 4е ти му дава6 вси4ко и 6те продължава може и по ло6о да стане така 4е СПРИ разкарай го той не те заслужава !!!!! :wink:

^Iskam_Te_Zavinagi^
07-11-2006, 23:58
sajelqvam mila ama naistina tva momche ne e za teb.i vaobshte ne sym sigurna che te obicha,dori se samnqvam da dyrji na teb zashtoto ako beshe taka toi nqmashe da pravi teq neshra pri polojenie che i na teb ne sa ti priqteni.spored men toi te zalugva zashtoto si malka i naivna i zashtoto pravish vsichkoi koeto toi iska.ako te obichashe istinski toi nqmashe da se sardi za takiva gluposti,che dori da ne ti zvani s dni.a za troikata ako tva e porednoto dokazatelstvo che ne te obicha,shtom e gotov da te deli s drug.nz kazvam go ot lichni nabludeniq kato sadq po moq priqtel.zashtoto sam sigurna che toi me obicha i toi nikaga ne pravi neshta koito na men ne sa mi priqteni.kamoli za 3ka zashtoto e adski revniv.nz mila ama gledai chas po skoro da go razkarash.takyv chovek ne zaslujava da go obichash.USPEH MILA :smt047

Pirata
07-12-2006, 00:11
Imam problem s moq priqtel i se nujdaq ot pomo6t molq vi daite mi savet kak da postapq za6toto mnogo go obi4am.
Ta zna4i s moq priqtel sme ot 2 meseca i az mnogo ama mnogo go bi4am (nadqvam se i toi men), no toi prez cqloto tova vreme izmislq vse po nestandartni i dori bih kazala stranni novosti v sexa mejdu nas.
Az sam na 14 i kogato se zapoznahme bqh devstvena o6te na parvata sedmica ot vrazkata ni pravihme sex i toi me otvori, az malko se kolebaeh dali ne mi e rano, no toi se razsardi 4e mislq taka i az re6ih da go napravim. Ne sled dalgo toi poiska da me ovori i v dupeto, az reagirah malko ostro, no toi pak se razsardi i ne mi se obajda nqkolko dni i az se saglasih da pravim analen sex za da ne mi se sardi. na nego mnogo mu haresa i me kara po4ti vseki pat da pravim analen vapreki 4e men ne vinagi mi e mnogo priqtno, no za da mu dostavq udovolstvie go pravq.
Predi okolu 2 sedmici mi kaza da legna gola v vanata s zatvoreni o4i i otvorena usta za da me iznenada, napravih go i ne mojeh da povqrvam kakvo stava kogato usetih 4e toi mi pi6ka v ustata 6tqh da povarna, no toi mi kaza 4e ako go obi4am ne trqbva da me e gnus ot neg i 4e tova go vazbujda mnogo.
Predi dva dni mi kaza 4e iska da pravim troika s edin negov priqtel, no az mu otkazah, ot togava ne mi se e obajdal i ne mi vdiga.

molq vi daite mi savet kakvo da pravq mnogo go obi4am no neznam dali toi ne prekalqva? Toi sa6to me obi4a no e malko stranen v sexualnite si jelaniq.

Pls daite mi savet mnogo iskam da go vidq, no toi nqma da iska ako ne se saglasq za troikata. Vie bihte li pravili troika? Dali e tolkova lo6o? Kajete mi kak da postapq???


Аз съм момче и мацко само да ти каа че тоя си е напрайл мн голям ташак с теб. Горещо те съветвам да го риташ в ташаците.Той си прави експерименти с теб. Но не си мисли че само твоето момченце си има такова мръсно съзнание всички момчета си го имаме ама то при тебе случая е ебаси да си кьораф ше видиш че си прай мн сериозен бъзик с теб. Ше те посъветвам наистина да го изриташ.Той не е твоята любов а сексуален лаборант (деба от де ги измислям тез думи)

Lili14
07-12-2006, 12:55
Ve4e sam v palna bezizhodica. Ne znam kakvo da napravq samo pla4a i se 4udq dali ne sgre6ih, no o6te go obi4am. Saglasih se da pravim troika i v sabota go napravihme tova be6e nai-ujasnoto ne6to v jivota mi. Napihme se malko za da se otpusnem, no na men mi stana lo6o ot alkohola, no vapreki tova za da ne razo4arovam moq priqtel se ostavih. Toi oba4e se napi i stana grub govore6e mi lo6i ne6ta, a drugoto mom4e nikak ne mi dopada6e, no ve4e nqmah izbor :( Pravihme sex okolo polovin 4as no az ne izpitvah nikakvo udovolstvie, a nakraq mi stana tolkova lo6o 4e povarnah za6toto onzi samo se opitva6e da mi go sloji celiq v ustata. Posle te prodaljiha da piqt , a men ve4e mi be6e mnogo lo6o, no izpih o6te malko vodka za6toto priqtelq mi nastoqva6e. Sled tova te zapo4naha da me karat da go pravim o6te vednaj, az ne iskah tai kato ni be6e ostanal samo edin prezervativ, no priqtelq mi kaza 4e drugoto mom4e 6te go sloji, toi 6tql bez prezervativ, samo v dupeto da pravim sex, nemojah da mu otkaja , no po vreme na sexa ot alkohola sam pripadnala ili ne6to podobno sled nqkolko 4asa me sabudi mom4eto i mi vika6e da sam iz4ezvala 4e tehnite 6teli da se priberat. Sastoqnieto v koeto bqh, kogato me sabudi ... prosto ne moga da go opi6a:(( ot sexa v dupeto dokato sm bila pripadnala im6e lo6i posledici, kosata mi be6e mogra i calata bqh mrasna , a pritelq mi go nqma6e. Imah samo 5 min. da se izplakna i toi me izgoni. Ot togava edvam spiram da reva mnogo me e sram i se 4ustvam UJASNO , mnogo mi e ma4no. Po kasno v nedelq Vasko mi se obadi i mi kaza 4e me obi4a i 4e ni ebilo mnogo hubavo, neznaeh kak da reagiram. Vidqhme se za malko az plakah no toi dori ne me pita za6to, dade mi hap4eta postinor i mi kaza da gi izpiq za vseki slu4ai i 4e vsi4ko e nared i me obi4a.
Vapreki tova go OBI4AM. Kakvo da pravq. Strah me e ve4e kakvo moje da poiska no tolkova go OBI4AM, Ne moga da se razdela s nego. Ne moga bez nego. Kak da go nakaream da me obi4a pove4e???

PLAMENKO
07-12-2006, 12:58
ХаХАХАХАХАХАХАХА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ...... тоя чичко е 100% над 25 нали ?!?!?!?! ти си тъпа батко как мое да го обичаш бе ахах ти си в дълбока заблуда бе .. :-({|= :-({|= :-({|=

PLAMENKO
07-12-2006, 13:01
след като прочетох последния пост.. си мисла че тва е една голяма гавра..... и предлагам да заключите темата защото много хора се смеят вмомента..... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt006 :smt006 :smt006

skalata
07-12-2006, 13:04
Kak da go nakaream da me obi4a pove4e???
Продължавай да изпълняваш всичките му желания БЕЗПРЕКОСЛОВНО!
Може би тогава ще се погаври още месец-два с теб... 8-[

RoyTheReaper
07-12-2006, 13:09
това е наистина ужасно и само доказва че този урод не заслужава да го обичаш. питаш как да те заобича - еми няма как, невъзможно е. примири се с това. сега имаш 2 възможности: да го зарежеш и да преодолееш чувствата си към него, или да продължиш да търпиш унижения, които ще стават все по брутални. среден път няма. трудно ще е да го забравиш, но веднъж направиш ли го, сама ще осъзнаеш колко си била наивна.

дотук повтаряш все едно: че го обичаш ужасно много и че не можеш да се разделиш с него. позицията ти изглежда доста твърда. в такъв случай се приготви да ти се случат ужасни неща. само ти можеш да промениш това което предстои.

успех, и дано да вземеш правилното решение.

Nasindo
07-12-2006, 16:26
poneje 4etoh post-a ti LILI... iskam da ti kaja da si ostane6 s tvoq prqtel poneje vijdam 4e toi moje da e mnoo dolen... ama na teb tva mai4e ti haresva.... :twisted:

sexy_diva
07-12-2006, 17:51
Mila moq ti luda li si???Toi te izpolzva super brutalno.Ne mu go pozvolqvai!!!Razkarai go.Toi opredeleno si pozvolqva prekaleno mnogo.Ne biva da pravi6 sex samo za da ugodi6 na nqkoi i za da ne se sardel.Na teb opredeleno ti lipsva dostoinstvo.Ako nqkoi na men mi se izpikae v ustata 6te mu po4ernq jivota...

07-12-2006, 19:57
Използва те за секс играчка...

navits
07-12-2006, 20:17
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.

mn dobre go kaza :!:

07-13-2006, 09:31
Abe maleeee momiche ti glupavo li si kvo si ...?!?!?!??! :shock: kak shte se gavri taka s tebe tochno taka tva si e bash GAVRA!!!!Obichal te abe malee.....prikazki...tststst loshoto e daje che ti mu vqrvash...kak moe ti se rasardi che ne iskash se ebesh i to na 1 sedmica ti maloumna li si che toi e samo za seksa s tebe i nishto poveche!!Pogledni che te prai na parcal kak moe ti se izpikae v ustata!!!!pff gadost...prosto te izpolzva za di prai sichki gnusni gavri s tebe i da mu zadovolqvash seksualnite i gnusni fantazii, a ti si glupava che mu se vryzvash!!!Razkarai go dokato e vreme ili ako iskash sledvashtiq put moe mu pozvolish da ti se izaka v ustata nali mn se OBICHATE ne trea da vi e gnus edin ot dr!Kat ne trea te e gnus ot nego kato go obichash shto ne mu predloji i ti da mu se izpikaesh v ustata nali mn te obicha ne trea da go e gnus ot tebe...pfff......detska zabluda si ti !!!

07-13-2006, 10:36
awe nqkoi razbra li na kolko godini e tva mom4e 6toto az ne.. ](*,) :mrgreen:

flamenco
07-13-2006, 11:48
Lili14, обичам те. Хетеросексуално момиче съм, но те обичам. А сега за да ми докажеш, че заслужаваш обичта ми, овъргаляй се в пера, а аз ще извикам 40те разбойника на Али Баба да те минат по 2 пъти, да ти набутат по някоя бирена бутилка където видят дупка и да те смачкат от бой. След това ще ти се обадя, пак ще ти кажа че те обичам и че сме си прекарали супер яко и 40те разбойника ти пращат целувки.

А сега сериозно- според мен си втълпяваш, че го обичаш. Замисли се в коя негова черта си влюбена и държа да напишеш списъка тук. Замисли се също дали ТИ би го накарала да прави неща, които му причиняват болка или го унижават. И, между другото, защо мислиш че се сърди като му откажеш секс? Нека ти помогна, не си мъчи наивната празна главица с мислене, ЗАЩОТО МУ ОТКАЗВАШ ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ИСКА ОТ ТЕБ И ЗНАЕ, ЧЕ СИ МУ В РЪЦЕТЕ!!!

Курве малко!!! :smt011 преди 2-3 години аз като бях на нейната възраст никой не си и мечтаеше да ме манипулира така!

Абе, Lili14, ти тъпа като галош ли си или си по-тъпа?! Да си легнеш с няк'ъв след 1 седмица и да станеш парцал заради него! Много ми е любопитно да разбера колко ви е разликата... 6 години? 10? 35?
:smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

flamenco
07-13-2006, 11:51
а, пропуснах да ти кажа да се полееш с катран преди да се овъргаляш в пера :smt067 :smt067 :smt067 :smt067

Chiana
07-13-2006, 14:10
БОЖЕ, ДАНО ТОВА ДА Е ГАВРА И НЯКОЙ ДА СЕ БЪЗИКА С НАС!!! [-o< #-o
Миличкото момиченце... Така ми е жал за тебе... Мале, откъде си го намерила тоя изверг???
Искаш ли да ти обясня защо той няма никакви чувства към теб?
1. СЕКСА СТАВА СЪС СЪГЛАСИЕТО НА 2-Та ПАРТНЬОРА! Другото е ИЗНАСИЛВАНЕ! => ТОЙ ТЕ Е ИЗНАСИЛИЛ! Както и неговия приятел.
2. Когато нещо не му изнася, той ти се прави на сърдит... Защото е сигурен, че ти си до толкова влюбена в него и заблудена, че ще му се обадиш веднага. ИЗНУДВА ТЕ!
3. Захвърля те като ПАРЦАЛ! ИЗПОЛЗВА ТЕ ЗА ПАРЦАЛ! За да може после да се хвали пред всички какъв парцал си ти и как лесно те изнудва и какви гаври прави с теб!
Тия неща не ги ли осъзнаваш????
Добре бе, ти що не му кажеш: щом ме обичаш, отвори си устата да те изненадам! И му се изсери едно мощно в устата!
Що не се гавриш ти с него, бе? Наеби го с нещо в гъза! Гаври се с него! А ако не е съгласен, няма да му се обаждаш, докато той не се съгласи!
Ето ти начин да го задържиш. Пък може и да е до толкова извратен, че да му хареса.
А ако искаш да постъпиш като поне малко разумен хомо сапиенс кажи на родителите си и да повдигнете обвинение срещу него и да го осъдят за изнасилване, педофилия, малтретиране, изнудване и т.н.
5 годинки не му мърдат, сигурна съм! Ама той така и заслужава. Той няма да те държи още дълго. Ще измисли още няколко извращения, ще се погаври и като му се изчерпат фантазиите, и като му втръсне ще те захвърли като мръсно коте. Това е истината, дете! Няма друг изход... СЪД! Или кажи на някой твой роднина, да отиде и така хубаво да го пребие, че повече да не може да си каже името! Това е!
Пиши нататъка какво стана. Как се развиват нещата?

sweet_loser
07-13-2006, 14:39
vij,ne6tata koito te kara da pravi6 tvoq priqtel sa meko kazano egoisti4ni.toi izob6to ne se interesuva ot tvoite 4uvstva,a ot tvoeto tqlo.znam kolko e bolezneno kogato obi4a6 nqkoi mnogo silno,no se prebori s bolkata i mu postavi sledniq vapros"Darji6 na seksa mejdu nas,ili na nas",ako kaje seksa zna4i ne obi4a6 kogoto trqbva(kolkoto i grubo da zvu4i).nadqvam se 4e sam pomognal :)

NicknameANdPasswORd
07-13-2006, 19:30
да .... Следващия път може да поиска и да снима порно филм с теб .....
ОБАДИ СЕ НА ПОЛИЦИЯТА ДА ГО ТИКНАТ ЗАД РЕШЕТКИТЕ !!

jerry_rsg
07-13-2006, 23:14
да .... Следващия път може да поиска и да снима порно филм с теб .....
ОБАДИ СЕ НА ПОЛИЦИЯТА ДА ГО ТИКНАТ ЗАД РЕШЕТКИТЕ !!

И аз бях казал същото в началото на темата :-)
Напълно ЗА!!!

HanoMnaH
07-13-2006, 23:20
Всички мислим единодушно :)

ateto
07-13-2006, 23:59
Ебати извратеното копеле със извинение! Зарежи го тоя! Че може и по лошо да стане ! ЗАБРАВИ ГО!

Raigrazz
07-14-2006, 02:03
Абе такива като тоя трябва в затвора да изглият бе ...
Що за нация е това ... тоя е някъф нещастен педофил ....
Как може въобще да се занимаваш с него .....

07-14-2006, 02:19
аз одобрявам :smt041 :smt041 :smt041
на всеки може да му се допикае в неподходящ момент
хахаха

--------------------

by KAVENAGHI

flamenco
07-14-2006, 06:29
Сега аз имам въпрос: мислите ли че това празноглаво и тъпо секс-съоръжение ще ни послуша? :lol: :lol: :lol: Аз се отказах вече да я съжалявам, просто нито се води, нито се кара.

Сега по темата: според мен гореописаното съоръжение ще свърши на магистралата с плакат ПРИМОЦИЯ. И не може да каже нищо на семейството си, защото сигурно толкова я обичат и толкова жертви са правили за нея, че като разберът какъв боклук е станала за 2 месеца ще си направят харакири до 13 коляно #-o . И да не мислите, че някой неин роднина или приятел ще се съгласи да рискува заради нея като го смачка от бой? Или ако снимат порно няма пак тя да си отнесе голяма част от неприятностите? Единствения начин да се справи с него- това е да го съди. НО тя няма да го направи. Травмите, които трябва да има за да се докаже изнасилване лесно ще ги получи, като се има впредвид що за птица е този, когото тая "обича" :smt011

07-14-2006, 07:08
lele ti v red li si
za k'vo ti e toq vij 4e te izpolzva samo za SEKS
i kak moje da ti se izpikae v ustata
t'va ne e normalen 40vek

v1rusa
07-14-2006, 07:14
lele za k'vo ti e toq
vij 4e te izpolzva samo za seks
i kak moje normalen 40vek da ti se izpikae v ustata :smt067

Communist
07-14-2006, 07:34
Абсолютен шиб*няк, зарежи го докато е време. #-o

07-14-2006, 07:59
не съм чел всичко, не ми се чете..ама нормално да го обича това момиче...все пак и е бил първия...и скоро няма да о забрави..наистина я използва..да го остави..

DeSiTo0o
07-14-2006, 13:45
Той няма абсолютно никакви чувства към теб.
samo te izpolzva!
A ti si mnogo tupa :shock:

flamenco
07-14-2006, 16:45
О, да! Това, че й е първия я оправдава напълно :smt012 . Браво, момиче, продължавай в същия дух! Първия й е, а за 2 месеца вече пълната програма на "работещите момичета" от околовръстното, Кама Сутра, Тантра и Каталога на Лидерите на Световната Лига на Перверзниците и Извратеняците взети заедно изглеждат като детско филмче категория от 0 до 3 години в сравнение с нейното "набързо".

О, извинете ме, без Кама Сутра и Тантра- в тях става въпрос за любов и емоционална привързаност между партньорите, това явно не я й влиза в сферата на интересите и приоритетите ... :smt066 :smt067 :smt071