PDA

View Full Version : banalnata tema za kraq na edna krasiva vruzka



2_puti_razbivano_surce
07-05-2006, 13:48
hodeh s edno mom4e 5 meseca i 10 dni.predi tova se poznavahme ot predi godina i polovina.ot godina blizko toi ne hode6e s nikoi,za6toto ne iska6e da se obvurzva.a kogato trugna s men sqka6 go vurnah kum jivota.mn go obiknah i toi se privurza kum men mn.si4ko vurve6e dobre.zapo4nahme da si kazvame 4e se obi4ame i t.n.skusa vednuj kum kraq na 5-tiq mesec s men,posle se vurna pak pri men.ala sled sedmica,dve otnovo skusa s mene.tozi put s sms-i,toi sam pi6e6e v tqh 4e nqma smelostta da mi go kaje v o4ite.kaza mi 4e sam bila prava 4e "obicham te" ne se kazva na vseki.kaza mi 4e e bilo gre6ka kogato e trugnal s mene vtoriq put i 4e togava si e mislil 4e si4ko 6te se vuzvurne i 6te stane kakto si e bilo predi.ala ne e stanalo taka.4asove sled kato toi skusa s mene trugna s edno momi4e koeto poznava ot NQMA I 2 SEDMICI.a toi za da obikne momi4e pone vreme mu trqbva.do kolkoto go poznavam de.sprq i cigarite ot skoro.se edno e korenno drug 4ovek ot kakto ne sme zaedno.promenil se e kato 4e li za dobro.dadoh na edin mn dobur pqitel negovata snimka i podaruka koito mi podari za sveti valentin,ta pone da nqma ni6to koeto e negovo pri men.da ala ne stava spomenite i si4ko si e pogrebano vutre v men.no sqka6 vuzkrusva i pak se vru6ta.stra6no mn go obi4am ne go vinq 4e e s druga 6toto samo toi si znae kakvo mu e.sporedn nqkoi koito sa govori li s nego,toi neznae kakvo iska.spored moq priqtelka (strani4en nabliudate) toi 6tql da se vurne pri men 3 put,za6toto me e izlugal 4e me obi4a.ala az ne vqrvam mn mn da vi kaja 4estno.sigurno go kazva za da me ute6i.si4ki mi kazvat da si namerq nov.ala ne stava.ne iskam i da si pomislq dori za drugo mom4e.help me..kakvo da pravq?? :smt010 :smt011

NeNo_pz
07-05-2006, 14:12
Мисля, че ще е най-добре да отделиш малко време за себе си... И да обмислиш нещата и да продължиш без него...

Angel_eyes
07-05-2006, 14:26
Докато страдаш по него и си така нещастна няа да се оправят нещата миличка.Стегни се,такива неща се случват за да ни направят по-силни...преживей го,няма начин.Напред и нагоре,това е,свиквай без него :wink:

mnogomili4kata-sf
07-05-2006, 14:29
Абсолютно си прав NeNo_pz..това,че си му дала толкова много е наистина прекрасно....но той още не е осъзнал колко си му помогнала...остави го да си върви по пътя...сигурна съм,че си е един чудесен човек и ще се намери този,който ще оцени това,което правиш...аз така нараних човекът,който ми даде най-много и ми повтаряше,че ме обича и че аз не го осъзнавам...сега след време съм му казала,че му благодаря....но той съумя да продължи без мен,направи и ти същото.обърни малко внимание на себе си...гадно е така,когато даденият човек не оценява това,което правиш,но явно не е човекът за теб...опитай се да продължиш без него напред,но не го мрази,а се радвай,че е намерил може би това,което иска...тъпото единствено е,че те е разигравал вече на 2 пъти и то с тоя смс за край....ама сигурна съм,че ще дойде денят,когато ще разбере грешката си,явно наистина не е знаел какво иска,явно е бил прекалено привързан към теб

BeBencEto
07-05-2006, 15:24
az mislq che shte razbere greshkata si...shte osuznae kakvo vsushtnost si mu dala...i ako ti chuvstvash che iskate da ste zaedno..shte budete ....pone az taka mislq :-)

HandOfBlood
07-05-2006, 15:47
ако поиска пак да се съберете... ОТКАЖИ МУ!
докажи му, че не си кукличка, с която може да си играе когато си поиска, а когато не я иска... просто да вземе друга кукла. трябва да му докажеш, че можеш и без него!

zoben_pitbul
07-05-2006, 17:17
ако поиска пак да се съберете... ОТКАЖИ МУ!
докажи му, че не си кукличка, с която може да си играе когато си поиска, а когато не я иска... просто да вземе друга кукла. трябва да му докажеш, че можеш и без него!
Ей мъжемразката! :smt013 :smt092 :smt096 Писна ми от тъпи женски съвети(то и мъжете дават тъпи съвети,но все пак жените имат свой собствен...как да кажа,почерк)!Ако и тя го иска що пък да не се съберат?Може човека просто да не е знаел какво иска в този момент и да е направил грешка.Не е задължително да е искал да я нарани,още по-малко пък да я е смятал за своя "кукличка",както ти,с извинение,тъпо се изрази.Не знам какъв е,но не можеш да твърдиш нищо за човек,когото не познаваш.Искам да добавя и един въпрос-ако автора беше момче щеше ли да му дадеш същия съвет?Едва ли.Вече към самата авторка-ами дано осъзнае грешката си.Ако ти искаш да си с него се съберете,не ги слушай тея тука.