PDA

View Full Version : edin vupros



devill
07-13-2006, 17:38
Moje da vi prozvu4i tupo tova koeto 6te vi pitam,no :oops: Molq vi daite nqkakva ideq kak da raznoobrazq vruzkakta si s momi4eto koeto ujasno mn obi4am!Xodim ot 1 god i tq vse mi povtarq 4e ne iska da ni e ednoobrazna i vinagi da pravim edni i su6ti ne6ta ! PLS pomognete! [-o<

e_l_i_z_a
07-13-2006, 18:03
Ммм...нуждаеш се от нещичко като Cosmopolitan ама за мъже,а...?Ами заведи я на нещо ново-например пикник,боулинг,ритайте топка на някоя поляна така по-отдалечена :D ..боричкайте се,гъделичкайте се,гонете се,смейте се...просто се обичайте :D

MaD_CaT*
07-13-2006, 19:22
Ммм...нуждаеш се от нещичко като Cosmopolitan ама за мъже,а...?Ами заведи я на нещо ново-например пикник,боулинг,ритайте топка на някоя поляна така по-отдалечена :D ..боричкайте се,гъделичкайте се,гонете се,смейте се...просто се обичайте :D
Мацката ти го каза точно ;-)
ако поне 3 от тези неща направиш...сгурна съм,че ще остане доволна приятелката ти :)

07-13-2006, 19:27
Ммм...нуждаеш се от нещичко като Cosmopolitan ама за мъже,а...?Ами заведи я на нещо ново-например пикник,боулинг,ритайте топка на някоя поляна така по-отдалечена :D ..боричкайте се,гъделичкайте се,гонете се,смейте се...просто се обичайте :D awe ideqta mi dopada i na men. :mrgreen:

koalka
07-13-2006, 19:28
Ами де да знам,например разсмивай я,показвай и колко много я обичаш.Отидете някъде само двамата.Например на планина.Правете неща,които не сте опитвали до сега.

lost_girl
07-13-2006, 20:41
Ммм...нуждаеш се от нещичко като Cosmopolitan ама за мъже,а...?Ами заведи я на нещо ново-например пикник,боулинг,ритайте топка на някоя поляна така по-отдалечена :D ..боричкайте се,гъделичкайте се,гонете се,смейте се...просто се обичайте :D

mn qki ideq nqma6e da se seta za tqh

alkobalko
07-13-2006, 20:43
Ммм...нуждаеш се от нещичко като Cosmopolitan ама за мъже,а...?Ами заведи я на нещо ново-например пикник,боулинг,ритайте топка на някоя поляна така по-отдалечена :D ..боричкайте се,гъделичкайте се,гонете се,смейте се...просто се обичайте :D
Ideikite sa mnogo qki i bi trqbvalo da ti pomognat.

Krem4eto
07-14-2006, 16:22
Всички тези неща,които са написани са много хубави и се присъединявам към тях!

Може също да я заведеш на кино,билярд или пък да я зарадваш с някое подаръче,цвете...УСПЕХ!

07-14-2006, 16:29
Заведи я на скално катерене, или да търсите цветя и билки които не се намират навсякъде(от специалните :mrgreen: ), вземете психоактивни гъбки сред природата,правете секс в природата на някоя поляна, излезте с палатка и прибори за готвене и си прекараите няколко дни....Абе мноо неща...
:-D :-D :-D