PDA

View Full Version : Hellp me



07-17-2006, 11:44
Pomognete mi kajete mi kakvo da pravq:( na 20g sam a vse o6te ne sam bil s momi4e i ne sam imal priqtelka:( Vseki pat kato si haresam nqkoq tq ne mi obra6ta vnimanie:( Neprivli4am momi4etata i nz kakvo da pravq we4e:( A naskoro v Mirc se zpaoznah s edno mn mn hubavo momi4e pokanih q da izlezeme no tq mi otkaza za6toto 6te tragne s nqkvo mom4e:(

ViV
07-17-2006, 11:55
Отпусни се, бъди себе си и говри това, което мислиш. Ние много оважаваме директните неща. Просто застани пред момичето и му кажи, че те привлича - може да не излизе нищо, но може и да е началото на една готина връзка.
:!: И имай предвид - малко романтика никога не е излишна :!:

Kill Zone
07-17-2006, 12:03
Ако започваш всеки път да мислиш за предишните си провали е естествено да не се получава нищо....рекламат ана спрайт гледал ли си :) въпросът е просто да се отпуснеш и да не го мислиш толквоа много.Ако ти върже,върже ако ли не следващата :) (нестава дума да си курварин) .Просто не го мисли толквоа много и спокойно момичетат ане хапят и не ни ядат само от време навреме като дойде кръвотеча става лошо ама е поносимо :)

07-17-2006, 12:26
awe da we nz dea:) prosto vi kazvam 4e neprivli4am momi4etata koqto i da haresam tq se kazva 4e ne sam nein tip. prosto nemoga da imam priqtelka i trqbva da svikna s tazi misal. Eto i dnes lafeh s edna ot 4ata mn mn me izkefi ama i tq mi otkaza:(

koalka
07-17-2006, 12:28
Най-важното е да имаш самочувствие,въпреки всичко.Просто още не си намерил момичето,но можеш да продължаваш да търсиш.

ViV
07-17-2006, 12:31
Като казах директност, нямах предвид както се запознаете и да й се заобясняваш. Моят съвет е първо да си намериш приятелка, за да повдигнеш малко самочувствието си и да повишиш контактите си с момичета и чак след това да мислиш за гадже. И съм съгласна с другия пич - "момичетата винаги надушват, когато си отчаян".
УСПЕХ!

NisAn
07-17-2006, 12:36
Mersi no nqmam sili we4e se zanimavam s momi4etata. Use6tam 4e we4e izpitvam samo gnqv i omraza kam tqh i mai nai dobre e da se oteglq i da ne se znaimavam po dobre si sedq sam. A i ve4e sam sviknal da sam sam.

Absconding
07-17-2006, 12:52
Pomognete mi kajete mi kakvo da pravq:( na 20g sam a vse o6te ne sam bil s momi4e i ne sam imal priqtelka:( Vseki pat kato si haresam nqkoq tq ne mi obra6ta vnimanie:( Neprivli4am momi4etata i nz kakvo da pravq we4e:( A naskoro v Mirc se zpaoznah s edno mn mn hubavo momi4e pokanih q da izlezeme no tq mi otkaza za6toto 6te tragne s nqkvo mom4e:(

Като за начало спри да бъдеш социопат и не си търси гаджета в mIRC.. излез малко навън и виж какво правят РЕАЛНИТЕ хора. :lol:


Mersi no nqmam sili we4e se zanimavam s momi4etata. Use6tam 4e we4e izpitvam samo gnqv i omraza kam tqh i mai nai dobre e da se oteglq i da ne se znaimavam po dobre si sedq sam. A i ve4e sam sviknal da sam sam.

Защо изпитваш гняв и омраза към момичетата като очевидно проблемът не е в тях, а в теб???

07-17-2006, 12:54
vie ne me razbirate:(

Absconding
07-17-2006, 12:55
Не мога да повярвам, че си на 20... :roll:

07-17-2006, 13:01
za6to da nemoje da povqrva6?

iiirish
07-17-2006, 13:01
няма човек на тая земя, който да е станал сам. не се тревожи - ти няма да си изключение. ще се появи момиче, което ще промени живота ти и ти нейния

navits
07-17-2006, 13:04
Отпусни се, бъди себе си и говри това, което мислиш. Ние много оважаваме директните неща. Просто застани пред момичето и му кажи, че те привлича - може да не излизе нищо, но може и да е началото на една готина връзка.
:!: И имай предвид - малко романтика никога не е излишна :!:

mn si prev/a :!:

lost_girl
07-17-2006, 14:17
Отпусни се, бъди себе си и говри това, което мислиш. Ние много оважаваме директните неща. Просто застани пред момичето и му кажи, че те привлича - може да не излизе нищо, но може и да е началото на една готина връзка.
:!: И имай предвид - малко романтика никога не е излишна :!:

съгласна сам с теб

Angel_eyes
07-17-2006, 14:34
Ще ти кажа какво мисля...Бъди много ощителен,любезен и романтичен с момичето което харесваш.Ние момичетата наистина много оценяваме милото държание в едно момче...И какви са тея думи,че не те харесват момичетата аааа...глупости [-X Имай малко самочувствие,грозни хора няма :!: Ти си красив както външно така и вътрешно,убедена съм в това :wink: Просто се научи да го показваш,нищо че си на 20 и си нямал приятелка...това не е болка за умиране,нито тряа да се срамуваш от това,всичко с времето си :!: :wink:

eleto_ludo_dete
07-17-2006, 15:45
Nai-interesno i valnuva6to 6te bade ako LOVE doide to4no kogato si nai-samoten i ot4aqn......tova ozna4ava ,4e savsem skoro 6te si mn vluben povqrvai.ne sedi i ne q 4akai ami se ogledai na okolo.Da ne bi da misli6,4e nikoe momi4e ne e te haresva taino?Vseki obi4a .....nqkogo!!!Ne se samosajelqvai ,za6toto tova e otblaskva6to ami se vzemi v race i pokaji na vsi4ki gotiniq pi4,koito si skril v sebe si!
POmni edno: НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА УСЕТИ ТОПЛИНАТА НА ЛЮБОВТА АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НЕ Е БИЛ НА СТУДЕНО!!!!!!!
КУРАЖ БРАТЛЕ!!!!!!РАЗБЙ НАРОДА!!!!!

Angel_eyes
07-17-2006, 19:08
Когато страдаш,че си сам...когато си в такова състояние като твоето гледаш на нещата доста песимистично.Един ден ще откриеш любовта...и след като толкова време си я искал тя ще бъде по-сладка от всякога...Просто не губи надежда,не си мисли такива глупави неща,дай нагоре самочувствието.И само още нещо да кажа...."Все напред и Все нагоре" :wink:

ne6i4
07-17-2006, 19:14
ами...незнам как да ти помогна!наистина!ама...изли ай с приятели....ходи по кафета...няма начин да не си хване мацка...все ше има първи път!!!!

Absconding
07-19-2006, 14:49
za6to da nemoje da povqrva6?

Защото като за начало разчиташ на чата като средство да се запознаеш с някое момиче. И второ - това неоправдано раздразнение дето изпитваш е типично за малки момиченца, които току що са решили, че света свършва, защото оня, с който си играят на народна топка, не им е обърнал внимание.. или пък е "предложил" на твоя приятелка. Точно ей така ми изглежда отношението ти. На 20 години би трябвало да приемаш нещата по-сериозно и да се опиташ като за начало ТИ да направиш нещо по въпроса и да осъзнаеш, че явно грешката е в теб, а не в момичетата.