PDA

View Full Version : Проблем :( :( :( Помогнете :)



Only Problems
07-20-2006, 00:25
Значи проблема ми е следният и нз дали някой ще успе да ми помогне ;).Значи нещо съм много :oops: ама съм много готин поне така казват момичетата (не искам да се фукам просто така твърдят всички),обаче имам една малка тайна,която не я знаят гаджетата ми и приятелите ми и искам да я споделя с някои и той да ми помогне (тоест с TeenProblem :) ).Тайната е че когато отида при някое момиче което не познавам ето така на улицата или в дискотеката немога да я заговоря просто нз кво да и кажа запецвам забивам просто :D само и се :) и си продължвам и после си бия главата защо нищо не и казах :(.Добре ето един случай:Отивам в амор и виждам едно момиче-много ми допадна.Та отидох при нея (събрах смелост :D ) и и казах:"Здрасти как се казваш?" (без да съм я докосвал да съм я дърпал или некви други като другите простаци в амор и ДВ!Не всички де но повечето са такива,а аз не съм от тях) .Тя ми направи нещо такова [-X :( Обаче когато вече опозная момичето познвам я вече се отпускам :) и ако я харесвам и тя ме харесва :-D и ... Аз съм на 14 Години,който иска мога да му изпрата моя снимка.Това ми е проблема- :oops: при непознати.Ако може някой да ми каже точно какво трябва да кажа на някое момиче в дискотека ще съм му много благодарен и въобще при непознати-за каква тема почвате да говорите всичко подробно

П.П Моля без спам и некви от сорта "не е подходяща обстановка" или некви такива.Просто кажете точно на това което ви питам.Благодаря...

exelero
07-20-2006, 00:34
значи батка..... тренирай у чата (IRC) там се учи как да ги заговаряш и за какво. И е нормално да спичаш всички сме спичали дори и аз сега спичам :) ама събираш кураж и отиваш почваш там нормалните работи "как си що си" питаш за име такива общи работи ще питаш каде учи телефон има ли.
Та ако тя изяви интерес към теб ще стани работата. И целта е да не мълчиш че те спичат повече от нас и чакат момчето да говори и ти кат спечеш и става мълчанието на агнетата :)

Ся питай ако не си разбрал да ти помагам и без туй не ми се спи.
А снимка мой да качиш на picvalley.net и да покажеш тука или ми прати на ПМ да те видим :)

Only Problems
07-20-2006, 00:44
Абе ман.Аз във IRC,чатовете,Skype,ICQ и тия ги правя луди и щастливи!Смисъл там съм се усъвршенствал :P ама друго е очи в очи и пред компа ;) В чат ли си са :P.Е са щи кажа нещо.Веднъж си чатих в #sofia с едно момиче аз и изпратих пик и тя:" ау много си сладък аре да се види ме" и се видях ме :D Ама преди това аз се криех в подлеза на NDK и чаках да видя кво момиче ще дойде на мястото в NDK.Тя не беше изпратила пик и аз се чудех...Ама като видях една висока,руса с зелени очи нещо като Ан Джи певицата направи ми паднаха очите :D бях със нея гадже и т.н.Та целта на това беше да ти кажа,че ако не бях си чатил с нея никога нямаше да я заговоря, но факт тя много ме харесваше ;)

exelero
07-20-2006, 00:47
е разбирам те че и на живо искаш да ги прайш тей луди ам прави ги бре само се отпускай и шибай здраво прей се там на перде и толкоз :)

не кат отидеш при нея и да почниш ся оле ко да я питам леле ам какво да и кажа гледаш винаги да върви разговора :wink:

Only Problems
07-20-2006, 00:50
Ето мой снимки:
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_01234cf6ddf309d92537bae3c6b5eb82.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/01234cf6ddf309d92537bae3c6b5eb82.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_ebc441a32af9ca604728c816f3bba24a.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/ebc441a32af9ca604728c816f3bba24a.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_9a2d433768196053b4564ecc43b8f4c2.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/9a2d433768196053b4564ecc43b8f4c2.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_a77f3a3f5f39630a392a5c48139b8935.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/a77f3a3f5f39630a392a5c48139b8935.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_26d91724821fa13d6ed464cced640e5e.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/26d91724821fa13d6ed464cced640e5e.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_943cf8692fa81b3378e3c352cfd3be87.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/943cf8692fa81b3378e3c352cfd3be87.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_0df867737952b0fc6b9aeedc96f3ebfe.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/0df867737952b0fc6b9aeedc96f3ebfe.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_c5c676a7deef63c802061b461a3bf286.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/c5c676a7deef63c802061b461a3bf286.jpg)
http://picvalley.net/files/2006/07/20/t_21a8fcbf6a0012733527fe8e37d25a3d.jpg (http://picvalley.net/show.php?2006/07/20/21a8fcbf6a0012733527fe8e37d25a3d.jpg)

Only Problems
07-20-2006, 00:52
По-хубаво ги драпнете с "Save picture",защотото излизат много големи от колкото са :P

Just_Good_Boy
07-20-2006, 00:59
Добре ето ми го профила:D Ман лесно е като си го помислиш,но като се изправиш лице в лице с нея почва гадната част - :oops: - This is F*KING HARD" :D

exelero
07-20-2006, 01:03
шефче ти що не каза че си футболистче бре :) манекен ша та прайм тебе

Just_Good_Boy
07-20-2006, 01:11
шефче ти що не каза че си футболистче бре :) манекен ша та прайм тебе

:D :D
Ами да футболистче съм :D са съм и в спортно даскало :) а манекен нз :D момичетата от якото форумче да кажат-ама не съм чак толкос ;).Еи момичета аре помогнете малко кажете как да бъда себе си пред непознати f-ta

teenkopele
07-20-2006, 01:53
Това, че едно момиче е реагирало по този начин не значи, че и другите ще направят така.
Продължавай да опитваш и с времето ще добиеш нужния опит, който понякога дори не е нужен, но все пак...
Успех. :wink:

Just_Good_Boy
07-20-2006, 02:10
Това, че едно момиче е реагирало по този начин не значи, че и другите ще направят така.
Продължавай да опитваш и с времето ще добиеш нужния опит, който понякога дори не е нужен, но все пак...
Успех. :wink:

Мерси :) Ще чакам и други да пишат за това.Искам и мнения от момичета те знаят най-добре какво трябва да им се каже за да тръгне работата(абе нз чесно) :D

Frank_Lampard
07-20-2006, 05:45
Незнам от къде си, колко си красив, но един харесван и обожаван мъж определено трябва да може да говори и да омайва ;) Ако не притежаваш това... общо взето красотата ти остава без покритие. Съветвам те да започваш в първите срещи с майтапи ... с времето ще свикнеш да говориш с непознати момичета и ще ти е по-лесно да оставиш приятно впечатление у тях за не повече от 10 минути ;)

lost_girl
07-20-2006, 09:39
значи батка..... тренирай у чата (IRC) там се учи как да ги заговаряш и за какво. И е нормално да спичаш всички сме спичали дори и аз сега спичам :) ама събираш кураж и отиваш почваш там нормалните работи "как си що си" питаш за име такива общи работи ще питаш каде учи телефон има ли.
Та ако тя изяви интерес към теб ще стани работата. И целта е да не мълчиш че те спичат повече от нас и чакат момчето да говори и ти кат спечеш и става мълчанието на агнетата :)

Ся питай ако не си разбрал да ти помагам и без туй не ми се спи.
А снимка мой да качиш на picvalley.net и да покажеш тука или ми прати на ПМ да те видим :)

и аз мисла така

light_purple
07-20-2006, 10:11
Mi to e normalno da te e sram s nepoznati momi4eta.Aide mi prati pic pls.Vsu6nost na maila na teenproblem moje li?

luda`flirtajika
07-20-2006, 10:25
awe gotin si,i sum suglasna s lost_girl :P pa i maneken shte napraim :),ta v amor na4i.... :D:D i dv-brei az poznaam mn ot amor i dv,ma.. ti kaza i ndk... brei :) :D ,kef mi e,4e ne sum edinstvenata,koqto gi znae,4 epolovinata se pitat kae tva

Just_Good_Boy
07-20-2006, 12:57
Мерси на всички!Ще се опитам да направя това което ми казах те.То тря малко смелост :)... :D

thirteen
07-20-2006, 14:05
На колко си годинки :)
То не ,че има голямо значение .. но се пак си има и така разговорливи хора.. дет не се срамуват.. Ти явно не си от тия... ,Просто бъди по-нахакан. :smt023

Just_Good_Boy
07-20-2006, 14:16
Ами прочети първият ми пост и ще разбереш аз съм no_problems!

light_purple
07-21-2006, 19:50
:smt007 :smt007 :smt007 :smt008 Awe pi4 mnoooooo si hubav.Ela v mladost 1 i momi4etata naprao 6te ti se hvurliat kato te vidiat.E misleh 4e niama moi gotini nabori ti nali si 92 nabor?

^_sladyranata_^
07-21-2006, 20:09
ami nai-lesno e ako i kajesh neshto ot sorta na "mnogo si sladka kak se kazvash?" ili neshto podobno
4estno da ti kaja i ti si mnoo sladuk ;)

^_sladyranata_^
07-21-2006, 20:18
awe sladyr mnogo me kefish!!! ako imash e-mail i estestveno ako iskash mojem da si pishem tam...4akam otgovor bye-bye :wink:

^_sladyranata_^
07-21-2006, 20:49
awe kakvo shte 4akam az e-maila mi e ton4eto_cska@abv.bg
mnogo shte se radvam ako mi pishesh...aide 4ao kote :D

Just_Good_Boy
07-22-2006, 01:09
Ха-Ха-Ха-Ха
angel@abv.bg
Skype Name: cokeres
Радвам се че така мислиш :mrgreen:

onzi__
07-22-2006, 02:17
Пич си братче не се стягай.. Пък в крайна сметка ако трябва не говори - само мини покрай някоя намигни ала бала пък тя като те заговори е мн лесно :P

Just_Good_Boy
07-22-2006, 10:08
Пич си братче не се стягай.. Пък в крайна сметка ако трябва не говори - само мини покрай някоя намигни ала бала пък тя като те заговори е мн лесно :P


Хахаха това ми хареса :mrgreen: ще го имам в предвид :D

IKisseDAGirL
07-22-2006, 10:21
незнам кво си се разхвалил толкова, ама на мен изобщо не ми харесваш.. не си мой тип, апък и изглеждаш доста малък :P

та по темата :arrow: едно заговаряне не е кой знае ква философия :wink: питаш я как се казва, къде учи, може да й кажеш, че изглежда по-голяма от колкото е (някои момичета се кефят на тва)
говорите си някви общи работи, сега лятото може да я питаш дали смята да ходи на моренце и къде... абе общо взето някви ей такива неща :D

Just_Good_Boy
07-22-2006, 10:25
незнам кво си се разхвалил толкова, ама на мен изобщо не ми харесваш.. не си мой тип, апък и изглеждаш доста малък :P

та по темата :arrow: едно заговаряне не е кой знае ква философия :wink: питаш я как се казва, къде учи, може да й кажеш, че изглежда по-голяма от колкото е (някои момичета се кефят на тва)
говорите си някви общи работи, сега лятото може да я питаш дали смята да ходи на моренце и къде... абе общо взето някви ей такива неща :D

хахахаха първо не съм се разхвалил!А това,че не ти харесвам си е твоя работа!Дреме ми на кура кво си мислиш за мен ;)

Tekitha
07-22-2006, 10:45
олеее какво си мъничко хаха на как сладура :) Начи понеже си ми доста мъничък ми е малко трудно да гледам на теб като обект на желанията но немога да си кривя душата че си симпатяга . А по въпроса ти мога да кажа че ако изцепиш нещо тъпо ще е много яко поне мен ме забвлява супер много някой като ми каже нщо от сорта на: " Чудя се момиче като теб защо се вози в трамвай а не в лимузина" беше някакво момче в трамвая аз много се смях тогава така че изцепи някоя простотийка и тя ще се заинтересова от теб освен ако не е някоя кукличка с голямо самочувствие ....

luda`flirtajika
07-22-2006, 11:19
awe -glei sa-znaesh,4e si sladur,gotin si......,4e te haresvat.......kaza i 4e si se treniral v 4ata da se zapoznavash-mi neznam kakvo mu e trudnoto togava.......zashtoto ako ne moojesh,shte izleze 4e si pritesnitelen,a nadlai e taka:),prosto minavash,usmihvash se......kazvash zdravei i ot tam natatuk zavisi ot momi4eto,pa i...da ne ti otg ili da te napsuva spox-ne vsi4ki sa takiva ;) :)

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 12:11
незнам кво си се разхвалил толкова, ама на мен изобщо не ми харесваш.. не си мой тип, апък и изглеждаш доста малък :P

та по темата :arrow: едно заговаряне не е кой знае ква философия :wink: питаш я как се казва, къде учи, може да й кажеш, че изглежда по-голяма от колкото е (някои момичета се кефят на тва)
говорите си някви общи работи, сега лятото може да я питаш дали смята да ходи на моренце и къде... абе общо взето някви ей такива неща :D
брао мацка =D>

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 12:13
незнам кво си се разхвалил толкова, ама на мен изобщо не ми харесваш.. не си мой тип, апък и изглеждаш доста малък :P

та по темата :arrow: едно заговаряне не е кой знае ква философия :wink: питаш я как се казва, къде учи, може да й кажеш, че изглежда по-голяма от колкото е (някои момичета се кефят на тва)
говорите си някви общи работи, сега лятото може да я питаш дали смята да ходи на моренце и къде... абе общо взето някви ей такива неща :D

хахахаха първо не съм се разхвалил!А това,че не ти харесвам си е твоя работа!Дреме ми на кура кво си мислиш за мен ;)
а колко до тебе дребен тфа че няколко човека те харесват не значи че вс тря те харесват.... не си нищо особенно но по начина по който говориш за себе си ми се струва че имаш твърде голямо самочувствие , а не мсиля че то има пълно покритие...

^_sladyranata_^
07-22-2006, 12:39
а колко до тебе дребен тфа че няколко човека те харесват не значи че вс тря те харесват.... не си нищо особенно но по начина по който говориш за себе си ми се струва че имаш твърде голямо самочувствие , а не мсиля че то има пълно покритие...

abe kyklo tova 4e toi si e sladuk a ti ne go haresvash si e tvoi problem!tova 4e na tebe ti dopadat nekvi myhliovci i kofadjii sushto si e tvoq rabota i nikoi ne ti se burka taka4e si zatvarqi tupata ysta i si trai!!!

addictedtou
07-22-2006, 13:29
а колко до тебе дребен тфа че няколко човека те харесват не значи че вс тря те харесват.... не си нищо особенно но по начина по който говориш за себе си ми се струва че имаш твърде голямо самочувствие , а не мсиля че то има пълно покритие...

abe kyklo tova 4e toi si e sladuk a ti ne go haresvash si e tvoi problem!tova 4e na tebe ti dopadat nekvi myhliovci i kofadjii sushto si e tvoq rabota i nikoi ne ti se burka taka4e si zatvarqi tupata ysta i si trai!!!

Виж какво всеки си има право на вкус...и не мисля че трябва да обиждаш така!!Тя просто си казва мението..за тфа е и тоя форум...мисла че прекали с обидите...тфа че на тъеб ти е сладък не озн че на сицки тряя да е ...
?Предполагам че нямаш повече от 14 г...типично за възраста ти е...

^_sladyranata_^
07-22-2006, 13:42
Виж какво всеки си има право на вкус...и не мисля че трябва да обиждаш така!!Тя просто си казва мението..за тфа е и тоя форум...мисла че прекали с обидите...тфа че на тъеб ти е сладък не озн че на сицки тряя да е ...
?Предполагам че нямаш повече от 14 г...типично за възраста ти е...

ti ne si mi nikakva da mi kazvash kakvo da govorq i dali da q obijdam ili ne!az shte si govorq kakvoto iskam i mnogo se lujesh ako si mislish 4e mi dreme kakvo mislish ti!!! [-X prosto ne si poznala!!!
a i ne si baba Vanga da mi predpolagash na kolko sam!!!

Just_Good_Boy
07-22-2006, 21:26
Ето за това не пиша в такива форум за "Любов" и други такива,защотот ще има такива като тези тука който мислят че съм се изфукал със неща...е щом така мислите покажете ми с какво точно съм ви засегнал?И как разбрах те че имам голямо самочустивие за себе се като не ме познавате?Много странно...не мислите ли?Да не ме познавате а аз да не знам :-D .Напротив пиша за един мои проблем и веднага ме нападнах те с това "много голямо самочустивие имаш нещо"...Хубаво деба аз немога да пиша в такива форуми...пича ми каза да кача снимки и качих кво толкова ако искате гледай те ;)
--------------------------------------------------------------
Да ви разкажа едно нещо...
Имаше едно момиче,което беше по-голяма от мен със 1 год и нали я свалях и тя ме беше харесала ама каза че не може да бъде с мен,защотот е по-голяма :D :D :D :D :D след 1 год я питах да ли съжалява за това и тя каза: "да и то много..." сега знаете ли ква е ? ТЪПА НАРКОМАНКА!!!!Защотот се запозна със такива ама ако беше тръгнала със мен нямаше да става таква :) ето такива като тая адски много ме дразнят и ако има такива тука ДА СИ ГО НАЧУКАТ!!ЗАЩОТОТ СЕ ИМАТ ЗА НЕЩО ПОВЕЧЕ АМА ПРОПАДАТ КАТО ХОДЯТ СЪС 20 + ДА ГИ ЕБАТ ВСЕКИ ДЕН!!!

-------------------------------------------------------------
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:38
а колко до тебе дребен тфа че няколко човека те харесват не значи че вс тря те харесват.... не си нищо особенно но по начина по който говориш за себе си ми се струва че имаш твърде голямо самочувствие , а не мсиля че то има пълно покритие...

abe kyklo tova 4e toi si e sladuk a ti ne go haresvash si e tvoi problem!tova 4e na tebe ti dopadat nekvi myhliovci i kofadjii sushto si e tvoq rabota i nikoi ne ti se burka taka4e si zatvarqi tupata ysta i si trai!!!

Виж какво всеки си има право на вкус...и не мисля че трябва да обиждаш така!!Тя просто си казва мението..за тфа е и тоя форум...мисла че прекали с обидите...тфа че на тъеб ти е сладък не озн че на сицки тряя да е ...
?Предполагам че нямаш повече от 14 г...типично за възраста ти е...
мерси за защитата \:D/

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:39
Виж какво всеки си има право на вкус...и не мисля че трябва да обиждаш така!!Тя просто си казва мението..за тфа е и тоя форум...мисла че прекали с обидите...тфа че на тъеб ти е сладък не озн че на сицки тряя да е ...
?Предполагам че нямаш повече от 14 г...типично за възраста ти е...

ti ne si mi nikakva da mi kazvash kakvo da govorq i dali da q obijdam ili ne!az shte si govorq kakvoto iskam i mnogo se lujesh ako si mislish 4e mi dreme kakvo mislish ti!!! [-X prosto ne si poznala!!!
a i ne si baba Vanga da mi predpolagash na kolko sam!!!
а колкото до теб можеш да идеш да се скриеш някъде

07-22-2006, 21:49
addictedtou написа:
^_sladyranata_^ написа:
а колко до тебе дребен тфа че няколко човека те харесват не значи че вс тря те харесват.... не си нищо особенно но по начина по който говориш за себе си ми се струва че имаш твърде голямо самочувствие , а не мсиля че то има пълно покритие...

abe kyklo tova 4e toi si e sladuk a ti ne go haresvash si e tvoi problem!tova 4e na tebe ti dopadat nekvi myhliovci i kofadjii sushto si e tvoq rabota i nikoi ne ti se burka taka4e si zatvarqi tupata ysta i si trai!!!


Виж какво всеки си има право на вкус...и не мисля че трябва да обиждаш така!!Тя просто си казва мението..за тфа е и тоя форум...мисла че прекали с обидите...тфа че на тъеб ти е сладък не озн че на сицки тряя да е ...
?Предполагам че нямаш повече от 14 г...типично за възраста ти е...

мерси за защитата
_________________

DGD be idiotko takava!vaobshte ne mi se pravi na tolkova otvorena da ne doida i naburzo da te zatvorq!deiba i vodorasloto smeshno,zeleno,boklu4arsko,nekadarno,tupo smeshno, kyrvi4ka selqshka!stiga ti tolkoz hranene!!!

07-22-2006, 21:49
awe tyka ste ebati serialiye nqkav dreben tyka se misli za nai golemiqt maj na sveta nqkva kandidat kurva go za6titava i go podkrepq i nqkvi svqsni momi4eta se opitvat da i obqsnqt 4e e mn malka za da govori takiva raboti kat i gledam nicka ili tam kvoto e sladuranata :? kat si sladyrana 6to ne si nameri6 nqkoi ma a ami gi svalq6 nqkvi grozotii tyka po forymite a ti mal4o si adski grozen!

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:50
addictedtou написа:
^_sladyranata_^ написа:
а колко до тебе дребен тфа че няколко човека те харесват не значи че вс тря те харесват.... не си нищо особенно но по начина по който говориш за себе си ми се струва че имаш твърде голямо самочувствие , а не мсиля че то има пълно покритие...

abe kyklo tova 4e toi si e sladuk a ti ne go haresvash si e tvoi problem!tova 4e na tebe ti dopadat nekvi myhliovci i kofadjii sushto si e tvoq rabota i nikoi ne ti se burka taka4e si zatvarqi tupata ysta i si trai!!!


Виж какво всеки си има право на вкус...и не мисля че трябва да обиждаш така!!Тя просто си казва мението..за тфа е и тоя форум...мисла че прекали с обидите...тфа че на тъеб ти е сладък не озн че на сицки тряя да е ...
?Предполагам че нямаш повече от 14 г...типично за възраста ти е...

мерси за защитата
_________________

DGD be idiotko takava!vaobshte ne mi se pravi na tolkova otvorena da ne doida i naburzo da te zatvorq!deiba i vodorasloto smeshno,zeleno,boklu4arsko,nekadarno,tupo smeshno, kyrvi4ka selqshka!stiga ti tolkoz hranene!!!
Мила мога само да ти кажа че не си за тук и че се нуждаеш от лечение :-k

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:51
awe tyka ste ebati serialiye nqkav dreben tyka se misli za nai golemiqt maj na sveta nqkva kandidat k***a go za6titava i go podkrepq i nqkvi svqsni momi4eta se opitvat da i obqsnqt 4e e mn malka za da govori takiva raboti kat i gledam nicka ili tam kvoto e sladuranata :? kat si sladyrana 6to ne si nameri6 nqkoi ma a ami gi svalq6 nqkvi grozotii tyka po forymite a ti mal4o si adski grozen!
=D>

^_sladyranata_^
07-22-2006, 21:53
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im eba maikata tupi ku4ki!!!
:)

07-22-2006, 21:54
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im e** maikata tupi ku4ki!!!
:) mi da ne te iskame ae maxai sa maaaaaaaaaa :smt013 a do you love me ima6 li skype?

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:55
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im e** maikata tupi ku4ki!!!
:)
Душа наистина се нуждаеш от лечение :smt011

^_sladyranata_^
07-22-2006, 21:55
slyshai kyrvo,az shte zashtitavam i shte si svalqm koito si iskam tova si e izcqo moq rabota taka4e ne si zavirai nosa kadeto ne ti e rabotata i si druj ezika zad zubite!!!

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:56
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im e** maikata tupi ku4ki!!!
:) mi da ne te iskame ae maxai sa maaaaaaaaaa :smt013 a do you love me ima6 li skype?
имам :D

^_sladyranata_^
07-22-2006, 21:56
samo gledai ti da ne se nyjdaesh ot le4enie v pirogov!!!

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 21:57
slyshai kyrvo,az shte zashtitavam i shte si svalqm koito si iskam tova si e izcqo moq rabota taka4e ne si zavirai nosa kadeto ne ti e rabotata i si druj ezika zad zubite!!!
ти ми приличаш на курве мила маани ме мене

07-22-2006, 21:59
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im e** maikata tupi ku4ki!!!
:) mi da ne te iskame ae maxai sa maaaaaaaaaa :smt013 a do you love me ima6 li skype?
имам :Dprati mi go na fatalnata_barbi@abv.bg za da moje oniq malkite da ne ti go razberat a otnosno ''sladyranata'' da vzeme da tragva za rabota 4e ve4e zakasnqva

HiLaRyYy
07-22-2006, 21:59
ami ne moga da ti pomogna .. sry mn bih iskala no ne moga.. sry :)))

^_sladyranata_^
07-22-2006, 22:00
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(fin ger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)
eto ti i oshte da si imash za dove4era :D :D :D
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)

HiLaRyYy
07-22-2006, 22:01
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im e** maikata tupi ku4ki!!!
:) mi da ne te iskame ae maxai sa maaaaaaaaaa :smt013 a do you love me ima6 li skype?
имам :Dprati mi go na fatalnata_barbi@abv.bg za da moje oniq malkite da ne ti go razberat a otnosno ''sladyranata'' da vzeme da tragva za rabota 4e ve4e zakasnqva

i az iskam snimka :}} hilary__@abv.bg :)))

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 22:02
АЕ ТОВА Е ОТ МЕН НЯМА ДА ПИША В ТОЗИ ФОРУМ КАТО НЕ МЕ ИСКАТЕ!

e are stiga de kakvo shte se sdyhvash zaradi nekvi TUPI KYRVI koito samo se opitvat da te zasegnat :wink: ?!?!sedi si vuv foryma i ne im obrushtai vnimanie!da im e** maikata tupi ku4ki!!!
:) mi da ne te iskame ae maxai sa maaaaaaaaaa :smt013 a do you love me ima6 li skype?
имам :Dprati mi go na fatalnata_barbi@abv.bg za da moje oniq malkite da ne ti go razberat a otnosno ''sladyranata'' da vzeme da tragva za rabota 4e ve4e zakasnqva
готово

07-22-2006, 22:03
ama ei sladyrano ne se li 4yvstva6 malko izli6na?samo tapa4ka kato teb bi prodaljavala da se ynijava o6te kazax ti da tragva6 za rabota 4e te edvam te vzexa i gledai da ne te ovolnqt i se izkapi 4e ot mirizmata ti 4ak i moite klienti goni6 a \:D/ i da ne zabravi6 da si vzeme6 kniga ili vesnik 4e kat ta gledam nqma6 mn mn oborot ta...pone da ne sky4ae6

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 22:03
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(fin ger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)
eto ti i oshte da si imash za dove4era :D :D :D
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)
(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(finger)(f inger)(finger)(finger)(finger)(finger)
горкото съжалявам те наистина :-k

07-22-2006, 22:07
dobavi me de

Do_YoU`lOvE_mE
07-22-2006, 22:09
dobavi me de
не си ми е искало пълномощно на края с _ нали така го напиши нз защо не става виж си майла

Just_Good_Boy
07-22-2006, 23:59
ИЗЛИШЕН СПАМ!!!МОЛЯ,НЯКОЙ АДМИН ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА :!: :!: :!: :!:

yo-ma-nigga
07-23-2006, 06:53
OhoOOoOOoO q dai da se zapoznaemmmmmmmmm ? :oops: :smt016 :smt008

^_sladyranata_^
07-23-2006, 07:35
ama ei sladyrano ne se li 4yvstva6 malko izli6na?samo tapa4ka kato teb bi prodaljavala da se ynijava o6te kazax ti da tragva6 za rabota 4e te edvam te vzexa i gledai da ne te ovolnqt i se izkapi 4e ot mirizmata ti 4ak i moite klienti goni6 a i da ne zabravi6 da si vzeme6 kniga ili vesnik 4e kat ta gledam nqma6 mn mn oborot ta...pone da ne sky4ae

ne mi se obqsnqvai-znam 4e rabotish na magistralata!!! :D

^_sladyranata_^
07-23-2006, 07:43
a i neshto ne si poznala 4e rabotq!qvno ymeniqta ti kato gadatelka sa se iz4erpali!!!awe vzemi se skrii nekade be glistoser neshtasten :)
+tova i da me iskate i da ne me iskate az nqma da se mahna ot toq forym taka4e ako tolkova ne me jelaete tyka mojete da se razkarate i da si hodite na MAINATA!!! :)

^_sladyranata_^
07-23-2006, 07:52
ИЗЛИШЕН СПАМ!!!МОЛЯ,НЯКОЙ АДМИН ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА

lele vaobshte ne te razbiram zashto iskash nqkoi da iztrie foryma,samo zaradi nekvi tupi idiotki?!?! OBQSNI MI!!!

Just_Good_Boy
07-23-2006, 09:30
АБЕ ТУК НЯМА ЛИ МОДЕРАТОРИ ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА?????????????????

CRaZy_IKT
07-23-2006, 09:58
ИЗЛИШЕН СПАМ!!!МОЛЯ,НЯКОЙ АДМИН ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА

lele vaobshte ne te razbiram zashto iskash nqkoi da iztrie foryma,samo zaradi nekvi tupi idiotki?!?! OBQSNI MI!!!
ахахаахахаххахахахах ти си ега ти злето момиче хахххахахаха такъв смях ми направи аххахахахахахах тоя дет си си гго харесала мен хич не ме кефи-но тва че теб те кефи не задължава другите да му се кефат

Do_YoU`lOvE_mE
07-23-2006, 10:33
ИЗЛИШЕН СПАМ!!!МОЛЯ,НЯКОЙ АДМИН ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА

lele vaobshte ne te razbiram zashto iskash nqkoi da iztrie foryma,samo zaradi nekvi tupi idiotki?!?! OBQSNI MI!!!
ахахаахахаххахахахах ти си ега ти злето момиче хахххахахаха такъв смях ми направи аххахахахахахах тоя дет си си гго харесала мен хич не ме кефи-но тва че теб те кефи не задължава другите да му се кефат
:smt023 :smt005 =D>

^_sladyranata_^
07-23-2006, 11:18
ахахаахахаххахахахах ти си ега ти злето момиче хахххахахаха такъв смях ми направи аххахахахахахах тоя дет си си гго харесала мен хич не ме кефи-но тва че теб те кефи не задължава другите да му се кефат

az ne sam nakarala nikoi da go haresva + tova az ne sam kazala 4e go haresvam!tova 4e go zashtitavam si e moq rabota!

-=#:)
07-24-2006, 22:34
ахахаахахаххахахахах ти си ега ти злето момиче хахххахахаха такъв смях ми направи аххахахахахахах тоя дет си си гго харесала мен хич не ме кефи-но тва че теб те кефи не задължава другите да му се кефат

az ne sam nakarala nikoi da go haresva + tova az ne sam kazala 4e go haresvam!tova 4e go zashtitavam si e moq rabota!

ami nai-lesno e ako i kajesh neshto ot sorta na "mnogo si sladka kak se kazvash?" ili neshto podobno
4estno da ti kaja i ti si mnoo sladuk ;)

awe sladyr mnogo me kefish!!! ako imash e-mail i estestveno ako iskash mojem da si pishem tam...4akam otgovor bye-bye

i az sm na mnenie 4e ne si kazala 4e go haresva6...omg...

po temata:ne se pritesnqvai.kato na4alo moje da si hodi6 po ulicata i da si govori6 s horata.nai lesno e da popita6 kolko e 4asa.taka moje da zagovori6 momi4e..


PS:
^^light_purple ot ml1 li si???kde u4i6 moe da se znaeme :PppP~