PDA

View Full Version : Moderated: Защо момчетата понякога са такива тъпаци?



usmivka
07-29-2006, 20:49
Не мога да разбера защо момчетата понякога са такива тъпаци?!
Имах си приятел от дълго време обаче с него се разделихме.След време тръгнах с друго момче.Но тази вечер докато приятелят ми ме изпращаше зад нас се появи бившотото ми гадже с още 2 момчета и започна да се заяжда...Разбирам,че може би има чувства още към мен,обаче ми е много кофти да не скочи на приятелят ми на бой..А и ми се обажда и ме заплашва.Моля ви се дайте съвет какво да правя...Страшно ме е страх да не скочи на бой на приятелят ми,а и не ми е приятно да ме заплашва ](*,) :smt022

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

Freelander
07-29-2006, 20:50
govori s nego! razberete se, 6tom si s drug zna4i mejdu vas ve4e nqma ni6to nali? Obqsni mu kak stoqt ne6tata :) USPEH!!!

07-29-2006, 20:52
:mrgreen: e ekstra de... shte merqt sili za teb

LP_girl_14
07-29-2006, 20:57
Ми според мен е от ясно по-ясно че се чувства пренабрегнат или незнам..гадно му е да те вижда че си с друго момче,може би си мисли че те притежава.Определено е тъпак.Ак0о все още имаше некви чувства към теб той щеше да иска ти да си щастлива,а не да иска да пребива"щастието ти".Обаче не се безпокой.Нали знаеш-"Куче което лае не хапе".На думи може да говори всичко,обаче едва ли и на действия е така.Пък ако случайно наистина почне да ти създава проблеми,кажи на някои твои приятели или незнам..може би гаджето ти ще се занимае с това.Ако е истинско момче,едв али щ епозволи някой да те заплашва по този начин,камо ли пък него.Разбери какво мисли приятелят ти за това и го обсъдете :!:

luda`flirtajika
07-29-2006, 21:06
:mrgreen: e ekstra de... shte merqt sili za teb

xa-xa-xa

na4i pogovori s nego,ama sami..da ne zeme te prebiqt :D:D i se izqsnete

Obitax
07-29-2006, 21:12
Bif6iq ti e Tapo kopele ov4ar4e . za sajelenie ima hora koito ne mogat da gubqt s dostoinstvo. kaji mu da si ebe maikata i da ne se zanimava s teb .

Good Luck !

усмижка
07-29-2006, 21:20
еми ние уж отдавна се разбрахме че сме скъсали
обаче след като днес се срещнахме 3мата /аз гаджето ми и ЕХ приятелят ми/ + (неговите 2 приятели) и като се прибрах аз му написах смс
"престани да ме преследваш,всичко между нас е приключило"
а той само ми се обади и ми каза
"ти ще видиш утре само да те хвана някъде"
](*,)

за мое щастие поне засега приятелят ми е добре (преди малко го видях,дойде да ми пожелае лека нощ) дано не стане бой... ](*,) ](*,) ](*,)


Моля ви дайте ми савет какво да правя с ЕХ приятелят ми..не ме е страх толкова за мен,а да не взема да говори и да върши някакви глупости с приятелят ми :-#

ANGEL4E
07-29-2006, 21:27
pak pogovori s nego opitaite se da izgladite otno6eniqta obqsni mu 4e ne ti e priqtno tova koeto pravi...
naistina nqkoi hora ne mogat da gubqt s dostoinstvo

Mikohito
07-29-2006, 21:31
Това е много гадна ситуация.И аз станах част от една такава история покрай един приятел защото бившият на приятелката му не искаше да приема че тя не иска да бъде с него.Имаше заплахи,преследвания и разправии.Но накрая се събрахме няколко момчета с приятеля ми и си поговорихме с EX-гаджето на приятелката му и нещата се оправиха.Бившият й набързо се взе в ръце и спря да ги закача.Предлагам ти същото гаджето ти и няколко негови приятели да си поговорят с бившият ти и смятам че може и без бой да се разминете.

усмижка
07-29-2006, 21:34
А няма ли начин приятелят ми да не се бърка :( Не ми се иска да го намесвам,най-вече зашотото ходим от скоро и връзката ни не е толкова силна и ако нещо се обърка ](*,) не искам и да си го помислям
моля ви дайте съвет какво да говоря/правя с ЕХ-а защотото ще полудея ](*,)
Ако не стане наистина с разговор от моя страна,като последен варянт ще използвам съвета на Mikohito

Рокендрол шматка
07-29-2006, 21:38
Накарай новия да го спука от бой - така ще видиш дали е готов да те защитава :lol: Друг вариант е отрова в кафето.

Angel_Girl
07-29-2006, 21:38
Pogovori s nego i se izqsnete a ako ne te razberekaji na nqkoi blizak do teb 4ovek

07-29-2006, 21:41
офф тия момчета понякога са....хмм нямам думи...
Опитайте да поговорите,ако нестане ние всичките от форума ще ходим да си побъбрим с него ;-)

ANGEL4E
07-29-2006, 21:41
a govorila li si sas noviq si priqtel za tazi situaciq?
ako ne za6to ne se probva6 kato mn vnimava6 da ne si pomisli nqkvi lo6i ne6ta i da te zareje
ne sam sigurna dali tova e nai dobriq variant za6toto e mn riskovan no pone moje6 da se probva6

усмижка
07-29-2006, 21:45
Какво мога да говоря с приятелят ми?!
:cry:

freaky_FK
07-29-2006, 21:49
dobre e che tozzi agresiven tip e veche bivche gadje.prosto si mu nakurnila egoto i sega ima nujda da se pravi na muj.govori s nqkoi negov blizak priqtel naj dobre ako estesveno se razbirash s nqkoi takuv da mu povliqe toi,zashtoto mislq che na teb bi ti ibloshte po qdosan che zashtitavsh novia.

ANGEL4E
07-29-2006, 21:50
a ti kakvo iska6 da kaje6 4e toi ne znae 4e te zapla6vat?
nai malkoto koeto moje6 da mu obqsni6 kak stoqt ne6tata i da vidi6 dali e gotov da se bori za teb

усмижка
07-29-2006, 21:56
Еми да незнаеше,защотото до сега всичко беше супер,но тази вечер докато ме изпращаше изведнъж се появи ЕХ приятелят ми...ох нямам думи ](*,)
Утре смятам да говоря с приятелят си...Само дано нищо лошо не стане дотогава
:cry: :cry: :cry:

usmivka
07-30-2006, 08:48
ЕХ приятелят ми е луд моля ви дайте съвет какво да правя ;(

Mike-Jones
07-30-2006, 09:05
em az ne vqrvam da sko4i na priqtel4eto ti NOVOTO shtot toi nqma vina pi4a po skoro na teb da ti pravi problemi ama kakvo ti puka

usmivka
07-30-2006, 09:11
На мен да прави проблеми-ок нямам против само да не се закача с новият ми приятел :Х лошото,е че днес говорихме и той ми вика,че вчера ако не съм била аз там щял да го спука от бой,но днес нямало да му се размине. :( Най-лошото,е че ЕХ приятелят ми се движи винаги с още хора,а гаджето ми обикновенно е сам,и ако ЕХ му налити... ](*,)
ох,моля ви дайте ми съвет неискам да си имам проблеми с предишния си приятел,просто не е честно така :( :smt090

Mike-Jones
07-30-2006, 09:15
На мен да прави проблеми-ок нямам против само да не се закача с новият ми приятел :Х лошото,е че днес говорихме и той ми вика,че вчера ако не съм била аз там щял да го спука от бой,но днес нямало да му се размине. :( Най-лошото,е че ЕХ приятелят ми се движи винаги с още хора,а гаджето ми обикновенно е сам,и ако ЕХ му налити... ](*,)
ох,моля ви дайте ми съвет неискам да си имам проблеми с предишния си приятел,просто не е честно така :( :smt090
ami nadqvam se neshto da nego provokirat novia am ti q kaji kakvo tolkova kato se sreshnaxte bivshiata kakvo tolkos sa ebavaxa kakvo vikaxa

usmivka
07-30-2006, 10:40
еми ние точно вървяхме към нас и поедно време аз усещам че нещо се докосва до крака ми,обърнах се и гледам гумата на колелото на ЕХ приятелят ми /то и гаджето ми се обърна/ И ех гаджето ми като започна "защо не му кажеш на тоя как бяхме заедно,и какъв секс правихме,а?/ и го изгледа с най-омразния си поглед...Обаче аз се обърнах и помолих приятелят ми да тръгваме и хубаво,че го направихме.че и аз незнам... ](*,)



:cry: :cry: :cry:

усмивка
07-30-2006, 10:42
Не мога да разбера защо когато обичаш някого и когато се скарате,на мястото на любовта веднага застава омразата #-o :smt011 ](*,)

07-30-2006, 10:44
Не мога да разбера защо когато обичаш някого и когато се скарате,на мястото на любовта веднага застава омразата #-o :smt011 ](*,)


И аз така :-k

MiRaCuLiXbb
07-30-2006, 10:47
От София ли си?

Mike-Jones
07-30-2006, 11:13
am baq zna4i mu e gadno kato vi vijda taka zaedno to kakvo stana ti li skusa sas nego

iskamTe_vednaga
07-30-2006, 11:35
ne go ostavqi da ti se ka4va na glavata.vsi4ko si ima krai!!ako mi kaje6 na kolko si i na kolko e XBF ti bih mogla da ti dam adekvaten savet

B@By_Sp0Rt
07-30-2006, 11:38
ami biv6iq ti e mn mn mn ama mnn T1PO PAR4E,mi da saglasna sma s nqkoi ot foruma trqbva da pogovori6 s nego i da mu kaje6 da ne te zanimava da ste smao pr.a mejdy dr vsi4ki mom4eta sa tapaci vsi4ki kolkoto i da sa razli4no vse si prili4at po edno i sa6to ne6to i tova e 4e sa stra6no t1pi.

usmivka
07-30-2006, 12:08
Еми от Пловдив съм :cry: На 15 а той на 16 :cry:
Толкова ми е кофти,нямате и на идея,той ми говори на
"ама курво..." нз си какво,а знам че ме обича...незнам и аз какво да го правя :cry: Готова съм да търпя всичките му обиди,обаче разбрах,че обикалял с приятелите си и търсили гаджето ми ](*,)
направо нямма думи... :cry:

07-30-2006, 12:29
Извинявай обаче твоя тип е много тъп ](*,) /говоря за ЕХ/ то и аз съм от Пловдив ако има проблем казвай :-D

iskamTe_vednaga
07-30-2006, 13:40
Еми от Пловдив съм :cry: На 15 а той на 16 :cry:
Толкова ми е кофти,нямате и на идея,той ми говори на
"ама курво..." нз си какво,а знам че ме обича...незнам и аз какво да го правя :cry: Готова съм да търпя всичките му обиди,обаче разбрах,че обикалял с приятелите си и търсили гаджето ми ](*,)
направо нямма думи... :cry:

taikato si ot plovdiv mi e dale4ko da doida da mu hvarlim edin boi zaedno(6egi4ka)ako te obi4a mislq 4e spokoino moje da otide6 pri nego i da pogovorite na same i da mu kaje6 kak stoqt ne6tata i kolko detski se darji .prosto edin zdrav seriozen razgovor o4i v o4i naistina 6te ti pomogne.kaf e toq da ti vika kurva?? [-X slujigo na mqsto.mislq 4e ste uspe6 za6oto nai malkoto ti e biv6 i go poznava6

Uspeh! 6te se spravi6! samo badi mn spokoina i uverene v dumite si i nqma da ima6 problemi.

MiRaCuLiXbb
07-30-2006, 13:56
ami biv6iq ti e mn mn mn ama mnn T1PO PAR4E,mi da saglasna sma s nqkoi ot foruma trqbva da pogovori6 s nego i da mu kaje6 da ne te zanimava da ste smao pr.a mejdy dr vsi4ki mom4eta sa tapaci vsi4ki kolkoto i da sa razli4no vse si prili4at po edno i sa6to ne6to i tova e 4e sa stra6no t1pi.
Тая па се изказа. Земи порасни и престани да праиш някви кардинални заключения за милиарди хора, че е смешно и жалко. Ти като попадаш само на тъпаци/може би защото са ти на нивото/ си е изцяло твой проблем.

Mike-Jones
07-30-2006, 14:12
ami biv6iq ti e mn mn mn ama mnn T1PO PAR4E,mi da saglasna sma s nqkoi ot foruma trqbva da pogovori6 s nego i da mu kaje6 da ne te zanimava da ste smao pr.a mejdy dr vsi4ki mom4eta sa tapaci vsi4ki kolkoto i da sa razli4no vse si prili4at po edno i sa6to ne6to i tova e 4e sa stra6no t1pi.
Тая па се изказа. Земи порасни и престани да праиш някви кардинални заключения за милиарди хора, че е смешно и жалко. Ти като попадаш само на тъпаци/може би защото са ти на нивото/ си е изцяло твой проблем. em da macko neshto mnogo taka kak vsi4kite edni i sushti bili na rakata prustite ednakvi li sa ti nesa nali sushtata rabota e

07-30-2006, 14:25
ami biv6iq ti e mn mn mn ama mnn T1PO PAR4E,mi da saglasna sma s nqkoi ot foruma trqbva da pogovori6 s nego i da mu kaje6 da ne te zanimava da ste smao pr.a mejdy dr vsi4ki mom4eta sa tapaci vsi4ki kolkoto i da sa razli4no vse si prili4at po edno i sa6to ne6to i tova e 4e sa stra6no t1pi.
Тая па се изказа. Земи порасни и престани да праиш някви кардинални заключения за милиарди хора, че е смешно и жалко. Ти като попадаш само на тъпаци/може би защото са ти на нивото/ си е изцяло твой проблем.

mi da t1ka mislq za6oto do sega smao na tapaci sam popadala i zaotva t1ka sma se izkazala...vseki si imarazli4no menie

Mike-Jones
07-30-2006, 14:41
ami biv6iq ti e mn mn mn ama mnn T1PO PAR4E,mi da saglasna sma s nqkoi ot foruma trqbva da pogovori6 s nego i da mu kaje6 da ne te zanimava da ste smao pr.a mejdy dr vsi4ki mom4eta sa tapaci vsi4ki kolkoto i da sa razli4no vse si prili4at po edno i sa6to ne6to i tova e 4e sa stra6no t1pi.
Тая па се изказа. Земи порасни и престани да праиш някви кардинални заключения за милиарди хора, че е смешно и жалко. Ти като попадаш само на тъпаци/може би защото са ти на нивото/ си е изцяло твой проблем.

mi da t1ka mislq za6oto do sega smao na tapaci sam popadala i zaotva t1ka sma se izkazala...vseki si imarazli4no menie
e jelaq ti ot sarce xax naistina da sreshnesh nqkoi svesten ama pove4e gi opoznavai 4ak posle drugite neshta da ne se okaje tapak pak

luda`flirtajika
07-30-2006, 14:47
Не мога да разбера защо момчетата понякога са такива тъпаци?!
Имах си приятел от дълго време обаче с него се разделихме.След време тръгнах с друго момче.Но тази вечер докато приятелят ми ме изпращаше зад нас се появи бившотото ми гадже с още 2 момчета и започна да се заяжда...Разбирам,че може би има чувства още към мен,обаче ми е много кофти да не скочи на приятелят ми на бой..А и ми се обажда и ме заплашва.Моля ви се дайте съвет какво да правя...Страшно ме е страх да не скочи на бой на приятелят ми,а и не ми е приятно да ме заплашва ](*,) :smt022

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

ponqkoga??? az zashto si mislq,4e vinagi :P-e ne vsi4ki,no tezi,koito sa tupaci-ne sa ponqkoga te sa vinagi :D:D

koalka
07-30-2006, 20:09
Е,не всички момчета са тъпаци!Говори с него и го питай за какво прави всичко това.Вече всичко е свършило между вас и той трябва да те остави на мира.Може би още има чувства,както ти каза и за това се прави на мъжар.Но не е мъжка постъпка да дойде с още 2-ма приятели и да се отваря на приятеля ти.Трябвало е да дойде поне сам.Той е страхливец.