PDA

View Full Version : Дискусия: Лоши момчета



minor
08-01-2006, 10:15
Намерих няколко теми, но една беше свързана с "Биг Брадър", а другата беше питане към момчетата за "лошите момичеТА".
Та, въпросът ми е "Защо харесвате/или не лоши момчета?" Снощи си говорих с едно момиче, което харесвам, дори обичам.Както се опитвах да я предразположа за да разбера как вървят работите с гаджето(понеже не искам да развалям връзки) й и тя ми каза какво мисли за момчетата... Разговорът започна леко мудно, после 2 часа никой не можеше да ни откъсне от мохабета.Попитах я защо са пред разделяне и тя каза, че бил прекалено добър с нея и е имало прекалена хармония във връзката им.Много се озадачих.Попитах я какво търси тогава и тя каза, че обичала лошите момчета, такива, които в един момент си мислели, че не им пука за нищо, а в друг - за всичко.Със леко сърдит поглед и т.н.
Накрая се намирах в тъча, какво точно намирате за добро в това (защото съм на 99.9% сигурен, че и тук има момичета, които мислят така) да не ви обръщат достатъчно внимание, да се държат, като че ли не им пука (или наистина да не им пука) и т.н.

yo-ma-nigga
08-01-2006, 10:21
"LOSH" ...zavisi si ...ako e losho momche v palaviq smisal dobre ama ako se darji zle.....

IKisseDAGirL
08-01-2006, 10:29
може би защото като знаеш, че нещо не е напълно твое, във всеки един момент се стремиш да го спечелиш, има тръпка, като някаква надпревара е.. "забраненият", ако мога така да го нарека, плод е най-желан :roll:
хората винаги се стремим към това, което нямаме, в случая - любовта на еди-кой-си човек :wink: нищо не е толкова сладко, когато ти е даденост

Krem4eto
08-01-2006, 10:32
Как да обясня да е мил да е нежен но понякога да бъде лош...Дано си ме разбрал... :::

Shukaritetka
08-01-2006, 10:37
Аз също харесвам лошите момчета :) Някак си има повече тръпка,мислиш си защо се държи малко недостъпно и се прави на голям инат.Така повече се привързваме към някое момче.На мен например ми е много безинтересно,когато момчето е яко хлътнало по мен и във всяка ситуция си показва чувствата,все каквото кажа аз например:Къде 6те ходим-където каже6,ако на теб ти се гледа филм и на мен ми се гледа филм,ако ти се разхожда и на мен ми се разхожда... Не че искам да ме командва ама е така като гледам че си е само мой,че няма да ми изневери,иска да е постоянно с мен.Някак си...минава ми тръпката поне на мен.Това може да е и защото никога не съм изпитала да съм с момче,което много съм харесвала и съм искала да съм с него :-k С досегашните ми гаджета е имало само симпатий от моя страна...Нз може ми заради това ми омръзва :?

minor
08-01-2006, 11:04
Това за филмите и т.н. - има го, но е просто от силни чувства, ако перифразираме малко думите ви излиза, че искате да сте с човек, който ви обича по-малко, отколкото с някой, който изпитва МНОГО силни чувства към вас и знаете, че във всеки един момент може да разчитате на него...

Krem4eto
08-01-2006, 11:06
Това за филмите и т.н. - има го, но е просто от силни чувства, ако перифразираме малко думите ви излиза, че искате да сте с човек, който ви обича по-малко, отколкото с някой, който изпитва МНОГО силни чувства към вас и знаете, че във всеки един момент може да разчитате на него...

Не аз например ти казах,че искам само понякога да се държи като момче иначе да е мил и нежен..

minor
08-01-2006, 11:11
,че искам само понякога да се държи като момче иначе да е мил и нежен..

Разбрах ти и първия пост, ама сега направо ме тресна в земята :mrgreen: Значи да си мил и нежен значи да си гей (п*едераз, п*едал и т.н. :) ), а да се държиш като момче - да си лош и да се правиш, че не ти пука за нищо.... :-k

sisk@
08-01-2006, 11:14
Според мен момичетата харесват лошо момчета заради тръпката която им дават!

08-01-2006, 11:25
хора недейте така...
като пораснете още малко ще разберете истината... а тя е следната:

когато човек ходи още на даскало, или мама и тати го издържат, плащат му телефона и т.н. живота е доста лесен. затова повечето момичета на тази възраст гледат да им е интересно а именно като се заиграват с "лоши момчета". но повярвайте ми, след няколко години като започнат истинските ви проблеми, и ако сте преживели маса лоши (ама наистина лоши) неща за отрицателно време... всичко което ще искате е спокойствие - поне когато сте с приятелката / приятеля си да ви е спокойно, да няма караници, да знаете че някой ви обича - истински, и че 100% може да се разчита на него... надали тогава ще се сетите и ще ви се прииска "лошото момче", което да не ви вдига телефона и да се прави на интересен.

Shukaritetka
08-01-2006, 11:28
Според мен момичетата харесват лошо момчета заради тръпката която им дават!
=D> =D> =D> Няма ли тръпка,любовта не е любов

MiRaCuLiXbb
08-01-2006, 11:38
Само първият пост съм чел и отговарям на него...
По заблудено животно от момичето няма. Почти всички въобще не искат да им угаждаш. WTF! Много приятелки са късали с приятелите си заради това, че им угаждали за всичко, били 100% на тяхно разположение и т.н. Отдавна и аз бях така, но го осъзнах доста бързо. Трябва се отнасяш сравнително зле! Трябва да те уважава и да разчита на теб, но в никакъв случай да не се превръщаш в роб. С годините това им мислене отива на заден план, но продължава да играе рола във взаимоотношенията.
Е са например от 1 седмица на една приятелка само и угаждам, каквото каже го правя, където каже отиваме и почна много да ми лази по нервите, защото непрекъснато е недоволна. Едва ли не иска да ми каже, че съм прекалено лесен :shock: , а никога няма да ме има това момиче. Е са обръщам друга страница, ще правим само каквото аз кажа и после ще я отрежа да видя дали ше ми се моли. И съм сигурен, че ще го направи. :)

CRaZy_IKT
08-01-2006, 11:43
Аз обичам лошите,но не всмисъл някой на когото да не му пука-ами някой палав в такъв смисъл.Иначе искам да знам че мога да разчитам всеки един момент на него и че ме обича.Но ако не е палав къде е тръпката тогава :mrgreen:

08-01-2006, 12:18
Ами не ми харесват лошите момчета.Не искам в един момент да е готов да даде живота си,или така поне да ми казва,а само в следващата минута да му изтичат очите по някое друго момиче.Предпочитам само приключенски настроените момчета.Да обичат да се забавляват,но не като скачат от "маце"на "маце".Мисля,че едва ли бих се състезавала за вниманието на такова момче.

iiirish
08-01-2006, 12:32
аз не съм от тези, които харесват лошите момчета. такъв човек е нестабилен за сериозна връзка. какво впрочем може да ти даде той?! един вид несигурност! днес те обожава и боготвори до небето, а утре едва ли не не те смята за достойна да бъдеш с него!!! каква изобщо е логиката да си с такъв човек?!

love_all
08-01-2006, 12:58
ne sme zabludeni jivotni!!!
prosto ne iskame da postoianno niakoi da se griji za nas, nakudeto i da se oburnem, toi da e tam, kakvoto ida zapochnem da pravim, toi ili da zapochne s nas, ili da se vkluichi posle... Az prosto obicham svobodata... imam si bashta, za da se griji za mene, priateli, za da me razbirat i gadje...poniatiata sa MNOGO razlichni, gadjeto ne e priatel, s kogoto pravish i drugi neshta, gadjeto si e GADJE!

DaDdY_BoY
08-01-2006, 13:04
а бе зависи в какъв смисъл "Лош" ??? палав или zyl,gaden,... ??? :)))

devil_jade
08-01-2006, 13:10
Аз лично си падам точно по лоши момчета,но не в смисъл на грубияни.Така е ,защото с тях винаги ти е интересно и винаги можеш да очакваш неочакваното.Така връзката няма да се изчерпа и да стане рутина.Но с такова момче никога не можеш да имаш дълга връзка.Това е кофтито в ситуацията...

MiRaCuLiXbb
08-01-2006, 15:34
ne sme zabludeni jivotni!!!
prosto ne iskame da postoianno niakoi da se griji za nas, nakudeto i da se oburnem, toi da e tam, kakvoto ida zapochnem da pravim, toi ili da zapochne s nas, ili da se vkluichi posle... Az prosto obicham svobodata... imam si bashta, za da se griji za mene, priateli, za da me razbirat i gadje...poniatiata sa MNOGO razlichni, gadjeto ne e priatel, s kogoto pravish i drugi neshta, gadjeto si e GADJE!
Кажи си го, ти си нимфоманка. :)

anna_nalisiq
08-01-2006, 16:04
Ех тея "лоши момчета" бе.И аз си падах по тях.И все още си падам де,но започнах да се осъзнавам.Някак си тръпката с тях е по-силна,абе различно е.Но пък понякога точно тази "различност" е много гадна-кара те да страдаш и да се чувтваш пренебрегнат.Не знам.Аз така го разбирам.

minor
08-01-2006, 17:18
ne sme zabludeni jivotni!!!
prosto ne iskame da postoianno niakoi da se griji za nas, nakudeto i da se oburnem, toi da e tam, kakvoto ida zapochnem da pravim, toi ili da zapochne s nas, ili da se vkluichi posle... Az prosto obicham svobodata... imam si bashta, za da se griji za mene, priateli, za da me razbirat i gadje...poniatiata sa MNOGO razlichni, gadjeto ne e priatel, s kogoto pravish i drugi neshta, gadjeto si e GADJE!
Кажи си го, ти си нимфоманка. :)]

Като и прочетох поста, това беше първото, което ми дойде наум да кажа :mrgreen: , хаха ....
Да подчертая - като казвам лошо момче нямам предвид такъв, с когото не ти е приятно, не те развеселява и т.н. Като го пиша имам предвид за хората, които си мислят, че нито една не е достойна за тях, големи непукисти са, дори, когато става въпрос за нещо важно, не са авантюристи, дори един вид са мързели, но не в прекия смисъл, когато им кажеш "Обичам те!" например, те да казват "Ами, добре.."
Аз обичам да се грижа за приятелката си, да й правя изненади, да я разсмивам и други, естествено всеки си има лична свобода и т.н., затова не държа да сме заедно 24/7....

mnogomili4kata-sf
08-01-2006, 17:35
Ами аз мога да кажа,че така наречените "лоши" момчета са общо взето едно предизвикателство...човешк та природа в тва отношение е доста мазохистична,трябва някой да ти скача по нервите :mrgreen: В смисъл като бях по-малка и аз ужасно мн си падах по такива момчета,дори голямата ми любов беше такъв.С времето разбрах,че с тях многор ядко се получава връзка като хората,дойде ми ъкъл в главата и се ориентирах към момчета,на които можеш да разчиташ.Но ето,че скоро пак се подлъгах и всичко приключи скорострелно бързо.Въпреки,че и "лошите" момчета могат да страдат,даже повече от "добрите"...но трудно се дават признавам :wink:

minor
08-01-2006, 17:53
Ами аз мога да кажа,че така наречените "лоши" момчета са общо взето едно предизвикателство...човешк та природа в тва отношение е доста мазохистична,трябва някой да ти скача по нервите :mrgreen: В смисъл като бях по-малка и аз ужасно мн си падах по такива момчета,дори голямата ми любов беше такъв.С времето разбрах,че с тях многор ядко се получава връзка като хората,дойде ми ъкъл в главата и се ориентирах към момчета,на които можеш да разчиташ.Но ето,че скоро пак се подлъгах и всичко приключи скорострелно бързо.Въпреки,че и "лошите" момчета могат да страдат,даже повече от "добрите"...но трудно се дават признавам :wink:

Не очаквах, че някой ще повдигне тази любима за мен тема... и аз съм бил такъв и това не са "лоши" момчета, а просто такива, които имат нужда от някаква черупка, която да ги предпазва, която да поема и издържа на ударите, знам че е така и аз съм бил поставен в същото положение...

08-01-2006, 18:02
И аз съм точно като приятелката ти :oops: Мисля,че прекалената хармония разваля отношенията м/у момиче и момче,а това да накараш едно лошо момче,на което не му пука за почти нищо да му пука за теб,да го промениш-това вдига адреналина и зарежда и двама с мн любов и страст един към друг.И двамата стигат заедно до хармонията,ти като го промениш и го научиш да обича и той като осеща твоята любов.Абе мн е готино така :smt007

qgodkata__
08-01-2006, 18:03
И аз съм точно като приятелката ти :oops: Мисля,че прекалената хармония разваля отношенията м/у момиче и момче,а това да накараш едно лошо момче,на което не му пука за почти нищо да му пука за теб,да го промениш-това вдига адреналина и зарежда и двама с мн любов и страст един към друг.И двамата стигат заедно до хармонията,ти като го промениш и го научиш да обича и той като осеща твоята любов.Абе мн е готино така :smt007
сори бях аз :wink:

Neko_Dream
08-01-2006, 18:33
Лоши момчета? Защо ли всички казват на малкото дете "не прави това, не прави онова" ? Защото е лошо.. лошото е забранено. А какво прави жената най-добре - желае и взима забраненото. Въпреки, че съм убеден за осъзнаването на безнадеждната връзка, жените го правят всеки път. Има много видове лоши момчета. Единият са си по природа такива, и под това имам предвид обстоятелства, които не зависят от въпросните индивиди. Било то проблеми в семейството, в приятелската група или възприятие за живота. Има ги и професйоналистите - те вече знаят какво правят и са лоши защото искат да си хванат поредното девойче на въдицата. Според мен вторият вид са по-безобидни, защото осъзнават какво правят и хм... не са чак толкова лоши, поне е нарочно и не е толкова сериозно. Искам да кажа, че неосъзнатото "лошо" действа по-"добре" на психиката и причинява повече вреди. Всички лоши момчета се крият зад някаква си "груба" черупка. Е да, но и другата крайност - лепенка до край, дето угажда непрекъсанто, звучи много хм... все едно зависим мазохист.
А това, че ВСИЧКИ момчета си падат по лошите го казах най-вначалото. Кое ще избереш - една огромна, зряла, твърда, кисела ябълка или някаква малка, мека, кашава, но адски сладка? /тъп пример, но ... /

BUBU_to4ka_TO
08-01-2006, 20:19
az opredeleno tvyrdo i nepoklatimo si haresvam DOBRITE mom4eta!!!

Shine
08-01-2006, 20:34
Точно до сега си говорих с един приятел за това и му се оплаквах на тая тема...Винаги правя така,хващам се с "лоши" момчета...И то дори без да го мисля,просто така става...Даже най-добрия ми приятел ми изцепи "Ти имаш уникалната способност да се хващаш винаги с възможно най-големите боклуци" :roll: Въобще не мога да осъзная защо така става,даже на моменти суупер много си се дразня за това...И сега пак съм с такъв...Лошо момче,с кофти репутация,лоша слава,женкар,другите му недостатъци не смятам да ги споделям,че като се сетя чак се чудя защо още съм с него..И въпреки това продължаваме да сме заедно...Тръпката ли?Да,може би е заради това..Защото наистина има страшна тръпка с него...
Та този приятел с който до сега говорихме за това ми разправя-"Ти не си виновна,просто си си такава..." Аз не го искам,не искам да е така,искам да си хвана някое свестно момче,обаче в редките случаи,когато се е случвало нещо такова,аз го правя луд...И то пак така,без да го искам..И го наранявам адски много...Затова и аз си патя после..от "лошите" момчета...

mnogomili4kata-sf
08-01-2006, 21:25
Ами аз мога да кажа,че така наречените "лоши" момчета са общо взето едно предизвикателство...човешк та природа в тва отношение е доста мазохистична,трябва някой да ти скача по нервите :mrgreen: В смисъл като бях по-малка и аз ужасно мн си падах по такива момчета,дори голямата ми любов беше такъв.С времето разбрах,че с тях многор ядко се получава връзка като хората,дойде ми ъкъл в главата и се ориентирах към момчета,на които можеш да разчиташ.Но ето,че скоро пак се подлъгах и всичко приключи скорострелно бързо.Въпреки,че и "лошите" момчета могат да страдат,даже повече от "добрите"...но трудно се дават признавам :wink:

Не очаквах, че някой ще повдигне тази любима за мен тема... и аз съм бил такъв и това не са "лоши" момчета, а просто такива, които имат нужда от някаква черупка, която да ги предпазва, която да поема и издържа на ударите, знам че е така и аз съм бил поставен в същото положение...

Да,аз за това съм сложила скобите,защото се оказва,че точно този тип момчета използват някакво лице пред другите,което да не показва,че са ужасно чувствителни хора,точно с цел-предпазване

Сънчо
08-01-2006, 21:55
Намерих няколко теми, но една беше свързана с "Биг Брадър", а другата беше питане към момчетата за "лошите момичеТА".
Та, въпросът ми е "Защо харесвате/или не лоши момчета?" Снощи си говорих с едно момиче, което харесвам, дори обичам.Както се опитвах да я предразположа за да разбера как вървят работите с гаджето(понеже не искам да развалям връзки) й и тя ми каза какво мисли за момчетата... Разговорът започна леко мудно, после 2 часа никой не можеше да ни откъсне от мохабета.Попитах я защо са пред разделяне и тя каза, че бил прекалено добър с нея и е имало прекалена хармония във връзката им.Много се озадачих.Попитах я какво търси тогава и тя каза, че обичала лошите момчета, такива, които в един момент си мислели, че не им пука за нищо, а в друг - за всичко.Със леко сърдит поглед и т.н.
Накрая се намирах в тъча, какво точно намирате за добро в това (защото съм на 99.9% сигурен, че и тук има момичета, които мислят така) да не ви обръщат достатъчно внимание, да се държат, като че ли не им пука (или наистина да не им пука) и т.н.

напълно я разбирам тая мацка! просто и е скучно на момичето със момче което постоянно и тича по гъза и и угажда за всичко! с такова момче не се случва нищо интересно, интересното е при "лощите" момчета... тези които се правят че незнаят какво искат, и когато най-малко очакваш са супер мили, а в останалото време сякаш не им пука :?

gata4eto`f
08-02-2006, 07:36
ima stra6no mn 4ar v taka nare4enite lo6i mom4eta,no nai-ve4e q ima trapkata...golenite silni ma4ovci,koito ne se glezqt i ligavqt neprekasnato,koito budqt jivotinskoto v teb,koito ne stavat dosadni sas sladnikavite si gluposti... az obojavam tozi tip mom4eta,a i ako ima tvarde mn harmoniq iz4ezva trapkata,iz4ezva elementa na lova i bitkata....puk i ako igrae6 na sigurno e sku4no

Slayer
08-02-2006, 08:22
Много от лошите момчета имат характеристиките на АЛФА-мъжът - за това и девойките са луди по тях.

Ето ти част от статията за "Социалното Програмиране" в Pick-Up Project:


Човешкият мозък може да разделим условно на две части: логически и емоционален мозък. Ако попиташ девойките “Какъв трябва да е мъжът до теб за да се влюбиш (да изпиташ привличане към) в него?” Тя ще отговори с логическият си мозък това, което социалното програмиране и е вкарало там “Ами, искам да е красив, висок, да е забавен, да има пари, да се отнася с мен като с принцеса, да ми прави подаръци постоянно, да е мил, нежен, да е честен и т.н. бла бла...”. Емоционалният и мозък – там където става привличането, обаче съвсем не търси това. Той търси – силен, уверен мъж, мъж, който не е needy, Алфа мъж. Точно за това много момичета се влюбват в абсолютни боклуци, които ги третират ужасно, но имат много от характеристиките на Алфата.

Със сигурност това отговаря на въпроса ти :)
-Slayer

Mike-Jones
08-02-2006, 09:21
ima stra6no mn 4ar v taka nare4enite lo6i mom4eta,no nai-ve4e q ima trapkata...golenite silni ma4ovci,koito ne se glezqt i ligavqt neprekasnato,koito budqt jivotinskoto v teb,koito ne stavat dosadni sas sladnikavite si gluposti... az obojavam tozi tip mom4eta,a i ako ima tvarde mn harmoniq iz4ezva trapkata,iz4ezva elementa na lova i bitkata....puk i ako igrae6 na sigurno e sku4no aide pak tupotii xax ave ei vi kakvo iskate da vi prebivat ot sutrin do ve4er da vi psuvat da se durjat kato bokluk s vas i e koe mu e xubavoto xax izrodi napravo jenite obi4at istinskite pi4ove kavalerite mili4ki da sa dobri4ki to4nite e tova sa pi4ove znaeshti kakvo iskat ot jivota sigorni v sebe si loshite mom4eta sa prosto edni tvari otritnati ot boga i tezi loshi mom4ence sled vreme shte vi prebivat ot boi nqma mqsto za sravnenie prosto ot edin istinski pi4 i edno losho mom4e na tezi loshite mom4eta moje im pokaja ot zade kolko puk az sam losh da im prusna gazovete she gi eba v pumiqrite torbesti

`Death`Whore`
08-02-2006, 09:23
Мъжът задължително не трябва да е лош с мен. Лошото отношение в секса може и да възбужда, но извън него не трябва да го има. И е тъпо, ако се държи лошо с другите. Това ще значи, че няма приятели. А мъж, който няма приятели, определено не е добра партия.

Mike-Jones
08-02-2006, 09:48
Ами не ми харесват лошите момчета.Не искам в един момент да е готов да даде живота си,или така поне да ми казва,а само в следващата минута да му изтичат очите по някое друго момиче.Предпочитам само приключенски настроените момчета.Да обичат да се забавляват,но не като скачат от "маце"на "маце".Мисля,че едва ли бих се състезавала за вниманието на такова момче. =D> =D> =D> =D> =D> evala macka

Krem4eto
08-02-2006, 19:31
,че искам само понякога да се държи като момче иначе да е мил и нежен..

Разбрах ти и първия пост, ама сега направо ме тресна в земята :mrgreen: Значи да си мил и нежен значи да си гей (п*едераз, п*едал и т.н. :) ), а да се държиш като момче - да си лош и да се правиш, че не ти пука за нищо.... :-k

Опа,забравила съм да напиша : "че искам само понякога да се държи като лошо момче,а иначе да е мил и нежен".

08-02-2006, 20:54
Не съм чела другите постове и направо казвам-зависи какво се има впредвид с това"лоши момчета".Бившото ми гадже отначало се правеше на недостъппен и т.н. но после като се разбрахме той не се държеше като пълен задник както беше отначало.Не обичам винаги да се съглсява с мен и да прави това,което аз кажа,но не харесвам и тези,които пък вобще не зачитат моето мнение.Аз искам да попитам момичетата-какво толкова им харесвате на лошите момчета,които ви правят на нищо,подиграват ви се едва ли не,въртят ви на пръста си,а вие тичате след тях??

`Death`Whore`
08-02-2006, 21:00
И аз това се чудя. Понякога не се чувствам като жена.

една какичка
08-02-2006, 21:24
.Аз искам да попитам момичетата-какво толкова им харесвате на лошите момчета,които ви правят на нищо,подиграват ви се едва ли не,въртят ви на пръста си,а вие тичате след тях??
Ето някой да зададе хубав въпрос,макар че аз мисля,че само малките момичета на по 15-16 си падат по тях понеже си мислят,че така е мн интересно и след като някое лошо момче им е обърнало внимание значи е станала голяма работа и не осъзнават колко е хубаво да имаш до себе си човек,на който можеш да разчиташ.
И все пак момичета отговорете!

PLAMENKO
08-03-2006, 11:00
Само първият пост съм чел и отговарям на него...
По заблудено животно от момичето няма. Почти всички въобще не искат да им угаждаш. WTF! Много приятелки са късали с приятелите си заради това, че им угаждали за всичко, били 100% на тяхно разположение и т.н. Отдавна и аз бях така, но го осъзнах доста бързо. Трябва се отнасяш сравнително зле! Трябва да те уважава и да разчита на теб, но в никакъв случай да не се превръщаш в роб. С годините това им мислене отива на заден план, но продължава да играе рола във взаимоотношенията.
Е са например от 1 седмица на една приятелка само и угаждам, каквото каже го правя, където каже отиваме и почна много да ми лази по нервите, защото непрекъснато е недоволна. Едва ли не иска да ми каже, че съм прекалено лесен :shock: , а никога няма да ме има това момиче. Е са обръщам друга страница, ще правим само каквото аз кажа и после ще я отрежа да видя дали ше ми се моли. И съм сигурен, че ще го направи. :)

евалата пич!

Axxxel
08-03-2006, 11:12
Само първият пост съм чел и отговарям на него...
По заблудено животно от момичето няма. Почти всички въобще не искат да им угаждаш. WTF! Много приятелки са късали с приятелите си заради това, че им угаждали за всичко, били 100% на тяхно разположение и т.н. Отдавна и аз бях така, но го осъзнах доста бързо. Трябва се отнасяш сравнително зле! Трябва да те уважава и да разчита на теб, но в никакъв случай да не се превръщаш в роб. С годините това им мислене отива на заден план, но продължава да играе рола във взаимоотношенията.
Е са например от 1 седмица на една приятелка само и угаждам, каквото каже го правя, където каже отиваме и почна много да ми лази по нервите, защото непрекъснато е недоволна. Едва ли не иска да ми каже, че съм прекалено лесен :shock: , а никога няма да ме има това момиче. Е са обръщам друга страница, ще правим само каквото аз кажа и после ще я отрежа да видя дали ше ми се моли. И съм сигурен, че ще го направи. :)Плюя на всякакви такива момичета...мразя да ми се правят на интересни...а това, че обичам да угаждам няма да си го променя...баси и животните значи...много се нерва от това...трябвало да не и обръщаш много внимание...ква връзка е тва...лоши момчета...аре бегайте от тука бе...фанете си някой гангста от улицата тогава... :evil:

minor
08-03-2006, 11:43
.Аз искам да попитам момичетата-какво толкова им харесвате на лошите момчета,които ви правят на нищо,подиграват ви се едва ли не,въртят ви на пръста си,а вие тичате след тях??
Ето някой да зададе хубав въпрос,макар че аз мисля,че само малките момичета на по 15-16 си падат по тях понеже си мислят,че така е мн интересно и след като някое лошо момче им е обърнало внимание значи е станала голяма работа и не осъзнават колко е хубаво да имаш до себе си човек,на който можеш да разчиташ.
И все пак момичета отговорете!

Абсолютно съгласен съм с теб... особено частта за възрастта... :mrgreen:

08-03-2006, 12:05
ето един пресен пример за всички ви от преди няколко седмици. едно момиче от наше приятелско семейство в момента е 11 клас. запознава се с такова "лошо момче" в една дискотека и след 4 месеца е бременна. от негова страна - проблеми никакви, даже щяха да живеят заедно, защото много се обичаха.

преди месец роди. на втория ден "лошото момче" беше вече офейкало. сега под дърво и камък не могат да го открият поне да поеме издръжката на собственото си дете.

е на ви лошо момче!!

macka123
08-03-2006, 21:57
защото са непредсказуеми за тва ги харесвам

qgodkata__
08-03-2006, 22:14
Наистина,много зависи какво се има предвид по лоши момчета.Но за мен лоши момчета са такива,които ти вдигат адреналина,а всяко момиче има нужда от това.Тия дето те прецакват за една вечер и уж ще ти свалят звездите е такива са буклуци :evil:

една какичка
08-04-2006, 10:32
защото са непредсказуеми за тва ги харесвам
Харесва ти това,че в един момент се държи мило с теб и уж много те обича,а в следващия пред приятелите си те прави на нищо?!?!?

Dark_Queen
08-04-2006, 12:06
аз не съм от тези, които харесват лошите момчета. такъв човек е нестабилен за сериозна връзка. какво впрочем може да ти даде той?! един вид несигурност! днес те обожава и боготвори до небето, а утре едва ли не не те смята за достойна да бъдеш с него!!! каква изобщо е логиката да си с такъв човек?!
damzzzz,na men li4no mi e pisnalo da sym s takiva...trypka ima da...prostooo neveroqtna samo se 4udi6 kak 6te te precaka i kakvo da napravi6 za da go zadyrji6,a kogato go napravi6 osyznava6 4e si napravil pulna glupost-mne,mersi [-(

PY_MACKA
12-18-2006, 10:13
ми сега 6те ви разкажа цялата философия нало6о и добро мом4е и за6то ги харесваме...

добряците винаги са ти на разположение, глезат те, угаждат ти, оставят се да ги командва6, говорите си...абе ти зна4и6 мн за тях
ама нали знаете-мн добро не е на добро и това по едно време писва
едно моми4е има нужда да се 4увства сигурно...дори и да не си го признава, но с какво може да я за6тити някои,а ко тя е водещата личност във връзката

а ло6ото мом4е-->тои е пича, на които не му пука от никои и за никои
рядко се прометят, техните интереси винаги са на първо място... адски трудно е да им влезе6 под кожата, а ако го направи6-->няма мърдане-->абе нещо като забранения, труднодостижим плод за ева

nasty_f
12-18-2006, 10:33
Не предпочитам добри,но не и да са много лоши....Не обичам всеки ден да е еднакъв,омръзва ми и заради това скъсах с бившия си...Беше много скучно и само първите 2,3 седмици имаше тръпка,после....НЕ,дори и ми беше гадно да го целувам..

vvs_go
12-18-2006, 12:16
takova ne6to kat lo6i mom4eta spored men nqq ima mom4eta mom4eta det se praqt na lo6i ima typaci i ima jenkari

Crafter
12-18-2006, 13:04
Така... глупостите, които прочетох до сега:
1. Добрите момчета са страхливи педалчета, неспособни да остояват позицията си
2. Лошите момчета са тръпка, защото третират приятелките си, като стара чеснова глава(боклук)
3. И едните са добре и другите са добре, но жените ОТНОВО демонстрират, че не знаят какво искат.
4. Едните се котират от тринадесет до деветнадесет годишна възраст(при жените), след което биват покрити с давност, а другите - цял живот.

Извод:

1. Жената не знае какво иска
2. Жената често си мисли, че знае какво иска, но не знае
3. Жената иска всичко, което си мисли, че може да има, за да го изгуби в по-късен етап, когато няма да има нищо
4. Жената просто не знае какво иска
5. Аз съм сексист

12-18-2006, 13:13
Така... глупостите, които прочетох до сега:
1. Добрите момчета са страхливи педалчета, неспособни да остояват позицията си
2. Лошите момчета са тръпка, защото третират приятелките си, като стара чеснова глава(боклук)
3. И едните са добре и другите са добре, но жените ОТНОВО демонстрират, че не знаят какво искат.
4. Едните се котират от тринадесет до деветнадесет годишна възраст(при жените), след което биват покрити с давност, а другите - цял живот.

Извод:

1. Жената не знае какво иска
2. Жената често си мисли, че знае какво иска, но не знае
3. Жената иска всичко, което си мисли, че може да има, за да го изгуби в по-късен етап, когато няма да има нищо
4. Жената просто не знае какво иска
5. Аз съм сексист
=D>

MoHuTo
12-18-2006, 13:32
може би защото като знаеш, че нещо не е напълно твое, във всеки един момент се стремиш да го спечелиш, има тръпка, като някаква надпревара е.. "забраненият", ако мога така да го нарека, плод е най-желан :roll:
хората винаги се стремим към това, което нямаме, в случая - любовта на еди-кой-си човек :wink: нищо не е толкова сладко, когато ти е даденост
Точно така!

mnogomili4kata-sf
12-18-2006, 13:36
Човек обича да му е трудно за тва толкова се харесват тия "лоши момчета"....ако е лесно,няма да е интересно...и все пак всеки си има вкус :)

koalka
12-18-2006, 13:47
Е ок,харесва ги,ама все пак е най-добре да няма любов в тези връзки.Защото представи си се влюби в такова момче,което е "лошо" ,дава всичко да е с него,заедно са,но той не се интересува от чувствата й и т.н.

kobrichka
12-18-2006, 13:55
Лоши момчета малко или мн всяко момиче мечтае или не мечтае а може би желае да има поне една връзка с лошо момче,значи аз лично не харесвам човека до мен да се съгласява с всичко което кажа,мразя да е винаги на едно мнение като моето.Харесвам момчета които могат да ми предложат нещо различно от останалите,не говоря за материално,защото аз не съм материалиска и за мен не е важно колко пари ще има момчето,под различно да не ми сваля звездите като всички останали,да не се прави на нещо което всъщност не е и да не ми казва колко пари имат родителите му и т.н,а просто да бъде себе си да се забавляваме във всеки един миг и дории да спорим понякога,да е човек които живее ден за ден,просто да прави това което му харесва и да не се оплаква колко жесток е живота,а да се наслаждава на мига и на това което има.

mnogomili4kata-sf
12-18-2006, 16:45
Е ок,харесва ги,ама все пак е най-добре да няма любов в тези връзки.Защото представи си се влюби в такова момче,което е "лошо" ,дава всичко да е с него,заедно са,но той не се интересува от чувствата й и т.н.

Случват се и такива неща доста...на мен също

teardrop
12-18-2006, 17:12
На мен лично не ми харесват лошите момчета. Да ми се прави на важен или да ми стъпква самочувствието и достойнсвото по някакъв начин - няма да стане. Нито аз мога да обичам такъв човек, нито той наистина ще ме обича. Какъв е смисълът тогава? Заради тръпката..Извинявам се много, ама за мен това не е тръпка, а напълно безсмислено губене на време и много болка от страна на момичето, ако има по-силни чувства. Но само не мога да разбера защо като кажеш "лошо момче" и първата асоциация с момчетата, които не са такива, е "слабохарактерни". Това, че не се държи като лайно, не значи, че му е слаба душицата. Може да е добър и мил и все пак да не ти лази в краката. Има много разлика между някой, който е внимателен с теб, и някой, който ти ходи по гъза постоянно и се съгласява с всичко, без да има собствено мнение.

ludo_mace
12-18-2006, 18:12
Само първият пост съм чел и отговарям на него...
По заблудено животно от момичето няма. Почти всички въобще не искат да им угаждаш. WTF! Много приятелки са късали с приятелите си заради това, че им угаждали за всичко, били 100% на тяхно разположение и т.н. Отдавна и аз бях така, но го осъзнах доста бързо. Трябва се отнасяш сравнително зле! Трябва да те уважава и да разчита на теб, но в никакъв случай да не се превръщаш в роб. С годините това им мислене отива на заден план, но продължава да играе рола във взаимоотношенията.

Хмм, въпреки че съм момиче, съм съгласна- в повечето случаи е така :-s Аз не си падам по тоя тип "лоши момчета", защото за тях думата е друга- дришльовци (това е новата думичка за месеца, която един от класа ми е научил и в този случай ми се струва доста подходяща O:) ). Ae и не се мъчи много-много да ни разбереш- невъзможно е :wink:

12-18-2006, 19:24
На мен лично не ми харесват лошите момчета. Да ми се прави на важен или да ми стъпква самочувствието и достойнсвото по някакъв начин - няма да стане. Нито аз мога да обичам такъв човек, нито той наистина ще ме обича. Какъв е смисълът тогава? Заради тръпката..Извинявам се много, ама за мен това не е тръпка, а напълно безсмислено губене на време и много болка от страна на момичето, ако има по-силни чувства. Но само не мога да разбера защо като кажеш "лошо момче" и първата асоциация с момчетата, които не са такива, е "слабохарактерни". Това, че не се държи като лайно, не значи, че му е слаба душицата. Може да е добър и мил и все пак да не ти лази в краката. Има много разлика между някой, който е внимателен с теб, и някой, който ти ходи по гъза постоянно и се съгласява с всичко, без да има собствено мнение.

не обичам да цитирам, но съм съгласна с това мнение...
Аз не харесвам "лошите момчета" или да речем да, но само на снимка или за единния флирт - нищо повече. Не мога да изпитвам някакви чувства към такива дето хич не им пука с кого са, важното е да има там някокй. Ще пораснете и ще разберете, че любовта е много повече от това да се натискаш с някъв, после той да не ти се обади, после да ти се обади щот си търси с кой да се е*бе и т.н. А за момчетата дето тичат след момичета... те пък са другата крайност, ама лично според мен поне по-добрата.
Едно момче трябва да има подход, да се държи добре с момичето, коието въбще не означава да няма свое мнение или нещо подобно :wink:

Friend_witH_Benefit
12-18-2006, 20:35
Tvyrdo zaiaviavam che gi haresvam :) Otkakto se pomnia takiva momcheta me karat da se chuvstvam mnogo dobre, bila sym i s drugia tip "dobri momcheta" i ne mojah da izdyrja ... prosto vinagi sa mi ugajdali, koeto vyobshte ne mi dopadashe :) A "loshite momcheta" sa si loshi momcheta :P

SeXy_BeBo
12-19-2006, 11:39
xmmm.....lo6ite mom4eta sa mi slabost.....s takuv tip mom4e nikoga ne ti e sku4no [-X .....i ne 4e obi4am da ti4am sled mom4etata ama e po trudno i zabavano da go spe4eli6... :wink:

BunnYY_f
12-19-2006, 11:49
Не харесвам момчета, които се държат така като че ли не им пука за теб, или те унижават пред другите за да блеснат, а когато са с теб са милички. Изобщо не ми се нрави това поведение! Имам пример пред очите си че този род момчета са пълни комплексари. Моя "приятелка" ходи с такъв, той е точен пример за лошо момче (не му пука за нея, само я лъже и други такива), но явно любовта е сляпа явно! Твърдо заявявам че изобщо не могат да ме впечатлят! А ако става въпрос за палави момчета, това е друго нещо :wink:

12-19-2006, 12:41
Съжалявам, ама за пореден път се убеждавам колко тъпи са някои момичета. Как може да предпочитате момчето да се държи зле с вас??? Ужас!
Такива дето ми се правят на интересни и една минута не мога да ги търпя :x

Talisman
12-19-2006, 13:30
Mi haresvat mi loshite mom4eta , no da znaqt koga trqbva da sa lo6i. :!:

Friend_witH_Benefit
12-19-2006, 17:32
Чакайте малко :!: Има си неща, които аз например не харесвам с тях ... на нито едно момче, било то лошо или добро не позволявам да се държи с мен зле или пък да ме злепоставя! Харесвам това, че например е с мен една нощ( не говоря за секса), пали ме, кара да се чувствам на седмото небе, обещава неща, които знам че няма да изпълни, въобще кара ме да се чувствам като дългогодишната му приятелка или бъдещата, а след това на сутринта просто го няма ... с което ме кара да продължавам да го искам, но си имат и граница тези неща .... имам си глава на раменете, знам кога да кажа край и как да завържа сериозна връзка ... което далеч не ми пречи да харесвам и този тип момчета с този тип поведение ... не е необходимо да се обиждаме, мисля !!! Ако иска някой може и да го правим :evil:

AssShot
12-19-2006, 17:54
хора недейте така...
като пораснете още малко ще разберете истината... а тя е следната:

когато човек ходи още на даскало, или мама и тати го издържат, плащат му телефона и т.н. живота е доста лесен. затова повечето момичета на тази възраст гледат да им е интересно а именно като се заиграват с "лоши момчета". но повярвайте ми, след няколко години като започнат истинските ви проблеми, и ако сте преживели маса лоши (ама наистина лоши) неща за отрицателно време... всичко което ще искате е спокойствие - поне когато сте с приятелката / приятеля си да ви е спокойно, да няма караници, да знаете че някой ви обича - истински, и че 100% може да се разчита на него... надали тогава ще се сетите и ще ви се прииска "лошото момче", което да не ви вдига телефона и да се прави на интересен.

=D> =D> =D>

Friend_witH_Benefit
12-19-2006, 18:11
Съгласна съм с горното мнение, но аз примерно не съм и твърдяла обратното ... казвам сегашните ми предпочитания и тези до сегашните ... нищо повече

IlLuSi0nS`
12-19-2006, 18:47
абе незнам кфи харесвам ама само 'лоши' ми се падат.. хаха ам може би и щото аз съм некфа по луда и тия добричките се стряскат нещо.. абе знам ли.. като се замисля наистина 'лошите' са по яки.. поне за мене.. се пак си е субективно кой какво възприема като лошо и добро..

AssShot
12-19-2006, 18:58
Bad boys, bad boys.
What you gonna do?
What you gonna do
When we come for you? :mrgreen:

А бе, каквото и да си говорим всичко си зависи от годините и манталитета на момичетата. По-младите харесват 'лошите', защото им е по-интересно, а пък по-зрелите (не само физически, но и на ментално ниво) харесват по-улегнали момчета/мъже, защото им предлагат сигурност, чувство на зрялост и у момчето/мъжа.

BrokenInnocence
12-20-2006, 04:04
Чакайте малко :!: Има си неща, които аз например не харесвам с тях ... на нито едно момче, било то лошо или добро не позволявам да се държи с мен зле или пък да ме злепоставя! Харесвам това, че например е с мен една нощ( не говоря за секса), пали ме, кара да се чувствам на седмото небе, обещава неща, които знам че няма да изпълни, въобще кара ме да се чувствам като дългогодишната му приятелка или бъдещата, а след това на сутринта просто го няма ... с което ме кара да продължавам да го искам, но си имат и граница тези неща .... имам си глава на раменете, знам кога да кажа край и как да завържа сериозна връзка ... което далеч не ми пречи да харесвам и този тип момчета с този тип поведение ... не е необходимо да се обиждаме, мисля !!! Ако иска някой може и да го правим :evil:

Абсолютно съм съгласна. Просто има предизвикателство и това ги прави много по- интересни. А и аз съм такъв тип човек, че ако съм с някой добричък направо ще го побъркам милия.

sk8er_girl
12-20-2006, 14:12
malko e slojno...ob6to vzeto lo6o mom4e ne e v bukvalniq smisal...a pi4 koito se pravi na nepukist a vsa6tnost e golqma du6ica...
davam primer ot dosta vreme sam vlubena v edni sladur i mai ne sam mu bezrazli4na,oba4e kat se zase4em me gleda pravo v o4ite i ako az ni6to ne mu kaja podminava,pravi se 4e ne mu puka,no to se use6ta...kat poiska cigara moje edin 4as da otkara.cqlata istoriq si e sbarkana no ideqta mi e 4e moje prosto da te podludi ako znae6 4e izpitva ne6to a se pravi 4e ne mu puka...otdelno 4e v 4ove6kata priroda(jenskata)e zalojeno da si tarsim problemite,za6toto 4ovek koito se darji taka ne moje6 da go zabravi6 i prodaljava6 da ti4a6 sled nego i da si prosi6 vnimanieto mu. zvu4i tapo no e taka

Ескада
12-20-2006, 15:32
Лоши момчета?Има много типажи лоши момчета....Аз харесвам обърканият,недостижимят,за бъркващ се в проблеми,но отговорен.Не малките комплексирани момченца,свалящи всичко що има цици,само за да се докажат.
Защо ги харесваме?
Много по-сладко е да си извоюваш прегръдка,от човек,който не ги раздава току-така,отколкото някой да те прегръща дори когато искаш да си сама.Когато успеем да влезем под кожата на този тип,вътрешно чувстваме удовлетворение,зажото сме се доказали като жени.Поне за нас :)

Crafter
12-20-2006, 16:56
Лоши момчета?Има много типажи лоши момчета....Аз харесвам обърканият,недостижимят,за бъркващ се в проблеми,но отговорен.Не малките комплексирани момченца,свалящи всичко що има цици,само за да се докажат.
Защо ги харесваме?
Много по-сладко е да си извоюваш прегръдка,от човек,който не ги раздава току-така,отколкото някой да те прегръща дори когато искаш да си сама.Когато успеем да влезем под кожата на този тип,вътрешно чувстваме удовлетворение,зажото сме се доказали като жени.Поне за нас :)

След което ви омръзва и си тръгвате... колко типично.

Ескада
12-20-2006, 17:21
Лоши момчета?Има много типажи лоши момчета....Аз харесвам обърканият,недостижимят,за бъркващ се в проблеми,но отговорен.Не малките комплексирани момченца,свалящи всичко що има цици,само за да се докажат.
Защо ги харесваме?
Много по-сладко е да си извоюваш прегръдка,от човек,който не ги раздава току-така,отколкото някой да те прегръща дори когато искаш да си сама.Когато успеем да влезем под кожата на този тип,вътрешно чувстваме удовлетворение,зажото сме се доказали като жени.Поне за нас :)

След което ви омръзва и си тръгвате... колко типично.

Не,не...отношението към противополжния пол като към "плячка" не е правилно от ничия страна.Имах предвид,че всеки вътрешно иска да се докаже,и мъж и жена,като "ловец",то ни е в природата и несъзнателно го правим в даден момент...Лично аз,ако реша,че искам да съм с някой,или ако е "лошо момче" и искам да го спечеля,първо си задавам въпроса дали наистина го искам...Не обичам да си играя,а и повечето момичета не обичат :roll:

FiRe_LaDy
12-20-2006, 17:48
Bila sam i s dobri momcheta bila sam i s loshi.I loshite mi dopadat poveche i predpochitam tqh pred dobrite.Pyrvo,che vinagi me karat da si zadavam hilqdi vyprosi .. pyk i dobrite sa mi nqkak bezinteresni.Davat sichko,koeto i kogato posikam.Zadushavat me.Abe ne mi dopadat .. :smt019

lady_bird
12-20-2006, 18:31
q stiga! mom4etata-grubiqni sa napravo otvratitelni! takiva izob6to ne zaslujavat da im se obru6ta vnimanie! [-X