PDA

View Full Version : Бръснете ли се? {за мъже}



08-07-2006, 12:15
Споделете мнение "за" и "против" бръсненето по генаталите.Според мен това е нещо нормално за мъжа да има косми пък и представете си всяка седмица примерно с бръснача... Дали да се бръсна а? На мен лично не ми допада а вече ако жената поиска е тва е друго... :)



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

s0c00l
08-07-2006, 12:19
Хигиена мой човек -хигиена.., когато не си бръснеш генетала той почва да мирише , независимо дали се къпеш всеки ден , събира потта и миризми , и става мн гадно на момичето като тръгне да ти прави свирка примерно.
Бръсни се ..

08-07-2006, 12:20
Хигиена мой човек -хигиена.., когато не си бръснеш генетала той почва да мирише , независимо дали се къпеш всеки ден , събира потта и миризми , и става мн гадно на момичето като тръгне да ти прави свирка примерно.
Бръсни се ..
а да кажа, нямам никави проблеми с хигиената.Къпя се през ден :). Само това ли е проблема Хигиена?

08-07-2006, 12:23
Ae ti mai si si izbrysnal mozyka tai kat gledam? Ebahti kartofa. :smt075

Paduan`
08-07-2006, 13:14
mnogo rqdko veche se namira momche , koeto da ne se obezkosmqva na intimnite chasti ... s0c00l e prav : kolkoto i da se kupesh , s kosmite se namirat i pori , koito otdelqt losha mirizma i se potish po-chesto
da ne govorim che momichetata meko kazano "neodobrqvat" hrasti

Master_88
08-07-2006, 13:23
Съгласен съм с по-горните мнения,бръсненето е препоръчително

2pac verno li e umrel ?
08-07-2006, 13:39
Аз съм на 14 и си се бръсна като първия пич, иначе става като джунгла и е гадно !

mar4eto_vn
08-07-2006, 13:40
az s1shto sum suglasna :arrow: brysni se

08-07-2006, 13:42
Gyza brusnete li si go? :twisted:

Lorraine
08-07-2006, 13:47
Gyza brusnete li si go? :twisted:

Да не ме ебът там ,че да го бръсна ! :-s

:smt005 :smt005 :smt005
иначе съм съгласна с s0c00l :wink:

christina_aguilera
08-07-2006, 13:51
i az sym syglasna sys s0c00l :smt016

Snoopy_
08-07-2006, 16:28
бръсни бръсни, като е гладичко хич не изглежда гадно. А и хигиеничната гледна точка трябва да се има предвид

Nasindo
08-07-2006, 16:31
Споделете мнение "за" и "против" бръсненето по генаталите.Според мен това е нещо нормално за мъжа да има косми пък и представете си всяка седмица примерно с бръснача... Дали да се бръсна а? На мен лично не ми допада а вече ако жената поиска е тва е друго... :)

mahai kosmite navsqkade ... samo kosata si ostai i vejdite ... nqkoi i vejdite si skubqt... :mrgreen: \:D/ =;

rowzz
08-07-2006, 16:48
мноу ясно чи са бръсна тама.. само краката, ръцете и веждите не пипам !

08-07-2006, 16:57
ok.10X за мненията :)

naia
08-07-2006, 16:58
по добре се обръсни

Mo6no
08-07-2006, 17:00
Аз не се бръсна тъм. :twisted:

08-07-2006, 18:15
Аз не се бръсна тъм. :twisted:

ОМГ мъже вие във кой век живеете ? Как мацката ще ви близне патлака без да е обезкосмен ... То е гадно бе ... Непрекъснато да те сърби от жегата .. Аз когато иам време се коломаскирам долу иначе се бръсна на 3 дни 1 път .. Се пак ходя със супер смъкната талия и ще е грозновато да се показва паяжина + това това го правя и за мене ...
Направи го и ти .. Обрасла мацка възбужда ли ви ? Ако не , се замислете дето мъжете не са гнусливи за какво става въпрост при жените дето са гнусливи ? Ами нали ще повърнат ...
Пишка - Гърди - Корем - Мишници тва тряя се махат задължително !

{_^SeX^On^The^BeacH^_}
08-07-2006, 18:17
Мн ясно , че се бръсна ...

Nookie
08-07-2006, 18:30
Mo6no написа:
Аз не се бръсна тъм.

ОМГ мъже вие във кой век живеете ? Как мацката ще ви близне патлака без да е обезкосмен ... То е гадно бе ... Непрекъснато да те сърби от жегата .. Аз когато иам време се коломаскирам долу иначе се бръсна на 3 дни 1 път .. Се пак ходя със супер смъкната талия и ще е грозновато да се показва паяжина + това това го правя и за мене ...
Направи го и ти .. Обрасла мацка възбужда ли ви ? Ако не , се замислете дето мъжете не са гнусливи за какво става въпрост при жените дето са гнусливи ? Ами нали ще повърнат ...
Пишка - Гърди - Корем - Мишници тва тряя се махат задължително !

пс. Сори но не бях с рега...

Nofacenoname
08-07-2006, 18:40
Ква хигиена кви 5 леа ми говорите ве майна?Ти ако не се къпеш всеки ден и да си бръснат и да нямаш 1 косъм ПАК ЩЕ МИРИШЕШ!Добре въпрос към момичетата понеже нали са "по-хигиенични" от нас като се бръснат и т.н. да ви попитам като се върнете от фитнес примерно или от бягане от някоя здрава тренировка целите сте мокри и изпотени и не миришете защото сте бръснати ли?Айде бе?Като си чист,като се къпеш редовно дори и да не си бръснат няма да миришеш макар при спорт или при изпотяване е напълно нормално!
Разбирачките да замълчат!Аз се къпя по 3 пъти на ден (с това нищо не целя) и винаги когато се върна от фитнес или от някакъв спорт,кога съм потен е нормално да мириша!Тялото се поти и произвежда "миризма" която е неприятна! ](*,) ](*,) ](*,)

08-07-2006, 18:44
Ква хигиена кви 5 леа ми говорите ве майна?Ти ако не се къпеш всеки ден и да си бръснат и да нямаш 1 косъм ПАК ЩЕ МИРИШЕШ!Добре въпрос към момичетата понеже нали са "по-хигиенични" от нас като се бръснат и т.н. да ви попитам като се върнете от фитнес примерно или от бягане от някоя здрава тренировка целите сте мокри и изпотени и не миришете защото сте бръснати ли?Айде бе?Като си чист,като се къпеш редовно дори и да не си бръснат няма да миришеш макар при спорт или при изпотяване е напълно нормално!
Разбирачките да замълчат!Аз се къпя по 3 пъти на ден (с това нищо не целя) и винаги когато се върна от фитнес или от някакъв спорт,кога съм потен е нормално да мириша!Тялото се поти и произвежда "миризма" която е неприятна! ](*,) ](*,) ](*,)
Искам да кажа едно голямо "браво" на този човек =D>

Nookie
08-07-2006, 18:47
Какво браво ? между краката - храст под мижниците краст .. от яката на фанелката храст :)) виш и да се къпеш 10 пъти на ден .. да ти тренираш разбирам те но ако не тринираш и цял ден си на крак нямаш възможност да се къпеш ... Космите запарват пич.. замисли се повечето мацки през лятото имат пъпки по плешките щотот косата им запарва .. за това предпочитам да съм гладак .. само ръцете не си пипам ..

08-07-2006, 18:53
Какво браво ? между краката - храст под мижниците краст .. от яката на фанелката храст :)) виш и да се къпеш 10 пъти на ден .. да ти тренираш разбирам те но ако не тринираш и цял ден си на крак нямаш възможност да се къпеш ... Космите запарват пич.. замисли се повечето мацки през лятото имат пъпки по плешките щотот косата им запарва .. за това предпочитам да съм гладак .. само ръцете не си пипам ..
виж тва за мацките е така да ( че косата запарва ) \:D/

Nookie
08-07-2006, 18:55
Какво браво ? между краката - храст под мижниците краст .. от яката на фанелката храст :)) виш и да се къпеш 10 пъти на ден .. да ти тренираш разбирам те но ако не тринираш и цял ден си на крак нямаш възможност да се къпеш ... Космите запарват пич.. замисли се повечето мацки през лятото имат пъпки по плешките щотот косата им запарва .. за това предпочитам да съм гладак .. само ръцете не си пипам ..
виж тва за мацките е така да ( че косата запарва ) \:D/

логично е и космите да запарват .. но понеже са по къси и не ги пипаме те не се омазняват .. => от космите трудно пъпки ще излезат но пък запарват и е достатично да се повмирисваме от жегите които са във България ..

ragingbull
08-07-2006, 18:57
az puk ne se brusna......6toto kolkoto pove4e go brusne6 tolkova po-4esto trqbva da go brusne6.....i tolkova pove4e 6te stava gora i hrastala...za tfa sas ma6inka se podstrigvat kosmite do mn malki...taka hem ne si uslojnqva6 rabotata hem e dovolno kuso....puk i s brasna4ka nekoi moe si renze rabotata......ne im davaite takiva akuli, inache da vi pitam mn otdavna po vremeto na na6ite dqdovci i babi kato sa bili hrastalaci i sa se kupeli da im e pre4elo ne6to??!?!? mai ne, opravqli sa se po jivo po zdravo...no vajn oto e higiena!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Nookie
08-07-2006, 18:59
az puk ne se brusna......6toto kolkoto pove4e go brusne6 tolkova po-4esto trqbva da go brusne6.....i tolkova pove4e 6te stava gora i hrastala...za tfa sas ma6inka se podstrigvat kosmite do mn malki...taka hem ne si uslojnqva6 rabotata hem e dovolno kuso....puk i s brasna4ka nekoi moe si renze rabotata......ne im davaite takiva akuli, inache da vi pitam mn otdavna po vremeto na na6ite dqdovci i babi kato sa bili hrastalaci i sa se kupeli da im e pre4elo ne6to??!?!? mai ne, opravqli sa se po jivo po zdravo...no vajn oto e higiena!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

тогава са се купели по 1 път седмично и може би за тва имало кви ли не болести които сега са позатихнали ...
иначе много по лесно е кола маска или епилатор щото със браснач за 1 ден израстват => с машинка дори за по малко .. а колата поне 6-7 дни

ragingbull
08-07-2006, 19:08
az puk ne se brusna......6toto kolkoto pove4e go brusne6 tolkova po-4esto trqbva da go brusne6.....i tolkova pove4e 6te stava gora i hrastala...za tfa sas ma6inka se podstrigvat kosmite do mn malki...taka hem ne si uslojnqva6 rabotata hem e dovolno kuso....puk i s brasna4ka nekoi moe si renze rabotata......ne im davaite takiva akuli, inache da vi pitam mn otdavna po vremeto na na6ite dqdovci i babi kato sa bili hrastalaci i sa se kupeli da im e pre4elo ne6to??!?!? mai ne, opravqli sa se po jivo po zdravo...no vajn oto e higiena!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

тогава са се купели по 1 път седмично и може би за тва имало кви ли не болести които сега са позатихнали ...
иначе много по лесно е кола маска или епилатор щото със браснач за 1 ден израстват => с машинка дори за по малко .. а колата поне 6-7 дни


haha zamilsqi se nad tova kakvo pi6e6...ami togava e bilo normalno da ima tolkova bolesti poradi prostata pri4ina 4e medicinata ne e bila tolkova razvita...malko misal trqbva...a s ma6inkata moje6 i sled dve sedmici da se opravi6 pak nqma da e tolkova zle ot kolkoto s brasna4ka.....mn pove4e sarbi, 6tipe, i kosmite se sgastqvat....horata si kazaha HIGIENA!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

skate_warrior
08-07-2006, 19:09
да.. така се чувствам мн по-добре

Nookie
08-07-2006, 19:11
Човек говориме за болести от мърсотията :) Хората като де дават във лайна и нямат с кво да се изкъпят дори и медицината няма да им помогне .. :) според мене е по лесно епилация .. но това е твое мнение :) аз съм си садо мазо и си държа на болка :))

Nofacenoname
08-07-2006, 19:17
az puk ne se brusna......6toto kolkoto pove4e go brusne6 tolkova po-4esto trqbva da go brusne6.....i tolkova pove4e 6te stava gora i hrastala...za tfa sas ma6inka se podstrigvat kosmite do mn malki...taka hem ne si uslojnqva6 rabotata hem e dovolno kuso....puk i s brasna4ka nekoi moe si renze rabotata......ne im davaite takiva akuli, inache da vi pitam mn otdavna po vremeto na na6ite dqdovci i babi kato sa bili hrastalaci i sa se kupeli da im e pre4elo ne6to??!?!? mai ne, opravqli sa se po jivo po zdravo...no vajn oto e higiena!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

тогава са се купели по 1 път седмично и може би за тва имало кви ли не болести които сега са позатихнали ...
иначе много по лесно е кола маска или епилатор щото със браснач за 1 ден израстват => с машинка дори за по малко .. а колата поне 6-7 дни
Ники ще се караме с теб!Я ми кажи като се бръснеш после като ти порастнат косми на краката не са ли двойно по големи?По-твърди?Никой не е казал че съм гора но не искам да приличам на ЖЕНА!Всеки си има право на избор!Бръснал съм си краката и после ми пораснаха още по-големи и по твърди!Незнам при теб как е ако и ръцете си бръсниш слага 1 поличка направо \:D/ :smt005

Nookie
08-07-2006, 19:20
Ти от къде ми знаеш именцето :) Nookie =/= от Ники
Nookie = копеленце ..

За това казах има епилатори коли маски и т.н :))
Които като си направиш 3-4 пъти после дори няма да усещаш как лесно се махат ... и за 5-6 години половината от фуликулите се унищожават !

Nofacenoname
08-07-2006, 19:29
Ти от къде ми знаеш именцето :) Nookie =/= от Ники
Nookie = копеленце ..

За това казах има епилатори коли маски и т.н :))
Които като си направиш 3-4 пъти после дори няма да усещаш как лесно се махат ... и за 5-6 години половината от фуликулите се унищожават !
аз съм speed :-({|=
Пак казвам всеки си има мнение!Аз не искам да приличам на жена!Мое мнение!

Nookie
08-07-2006, 19:30
Кой си ти ?

Tempestjuji
08-07-2006, 19:35
az puk ne se brusna......6toto kolkoto pove4e go brusne6 tolkova po-4esto trqbva da go brusne6.....i tolkova pove4e 6te stava gora i hrastala...za tfa sas ma6inka se podstrigvat kosmite do mn malki...taka hem ne si uslojnqva6 rabotata hem e dovolno kuso....puk i s brasna4ka nekoi moe si renze rabotata......ne im davaite takiva akuli, inache da vi pitam mn otdavna po vremeto na na6ite dqdovci i babi kato sa bili hrastalaci i sa se kupeli da im e pre4elo ne6to??!?!? mai ne, opravqli sa se po jivo po zdravo...no vajn oto e higiena!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

тогава са се купели по 1 път седмично и може би за тва имало кви ли не болести които сега са позатихнали ...
иначе много по лесно е кола маска или епилатор щото със браснач за 1 ден израстват => с машинка дори за по малко .. а колата поне 6-7 дни

xa..a be da ti kaja edno vreme bolestite po genitalite sa bili po-malko razprostaraneni ot sega!!

Nookie
08-07-2006, 19:39
az puk ne se brusna......6toto kolkoto pove4e go brusne6 tolkova po-4esto trqbva da go brusne6.....i tolkova pove4e 6te stava gora i hrastala...za tfa sas ma6inka se podstrigvat kosmite do mn malki...taka hem ne si uslojnqva6 rabotata hem e dovolno kuso....puk i s brasna4ka nekoi moe si renze rabotata......ne im davaite takiva akuli, inache da vi pitam mn otdavna po vremeto na na6ite dqdovci i babi kato sa bili hrastalaci i sa se kupeli da im e pre4elo ne6to??!?!? mai ne, opravqli sa se po jivo po zdravo...no vajn oto e higiena!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

тогава са се купели по 1 път седмично и може би за тва имало кви ли не болести които сега са позатихнали ...
иначе много по лесно е кола маска или епилатор щото със браснач за 1 ден израстват => с машинка дори за по малко .. а колата поне 6-7 дни

xa..a be da ti kaja edno vreme bolestite po genitalite sa bili po-malko razprostaraneni ot sega!!

То сиренето ги е пазило :) Имали са девствени пояси и нека оточним те са дървени със катинари и принцесите са пикали и срали през дупка на това дърво :)) Аа да .. и след 5-10 години след като тия дупки се оказали глупави щеотот принцесите се ощапвали целите със лайна и рицарите и любовници със по малки патки ги ебали през дупката решил ида има 1 жена която да има ключ когато принца отсъства...

c0n7r0l
08-07-2006, 19:41
brysni qko moi 4ovek... nai6 kfa maniq e tka gladi4koooooo ::: daje ako si malko mazuhist moi i ne6to po gladko da proa6 (az naprimer naskoro se minah s epilatora) \:D/ i ne bole6e mmnooo

Snoopy_
08-07-2006, 19:58
Да отидем на оралния секс. Има момичета който могат да поемат целия пенис в устата си. Като го направят мислите ли че им е приятно носа им да опира в косми? Или примерно ближат топките ви? Тогава дали им е приятно както се опитват да ви доставят удоволствие да спрат и с погнусена мутра да тругнат да си вадят косъм от устата. Не е приятно нито за вас нито за нея. БРЪСНЕТЕ!

c0n7r0l
08-07-2006, 20:00
Да отидем на оралния секс. Има момичета който могат да поемат целия пенис в устата си. Като го направят мислите ли че им е приятно носа им да опира в косми? Или примерно ближат топките ви? Тогава дали им е приятно както се опитват да ви доставят удоволствие да спрат и с погнусена мутра да тругнат да си вадят косъм от устата. Не е приятно нито за вас нито за нея. БРЪСНЕТЕ! =D> =D> =D> mnoo si prav moi 4oek..napylno ta podkrepqm

08-08-2006, 08:48
Споделете мнение "за" и "против" бръсненето по генаталите.Според мен това е нещо нормално за мъжа да има косми пък и представете си всяка седмица примерно с бръснача... Дали да се бръсна а? На мен лично не ми допада а вече ако жената поиска е тва е друго... :)

mi to i za jenata e normalno da ima kosmi be idiot :lol: ma q se predstavi da 4uka6 nekfa kosmata...gadno e...ot druga strana e su6toto...

`Death`Whore`
08-08-2006, 08:50
Вие сте извратени. Лизане на топки, анален секс...вагина за вас няма ли :)

Дядо
08-08-2006, 09:49
Моя па парчок си е натурално плешив :roll:

NicknameANdPasswORd
08-08-2006, 12:04
МИ да ..... Нормално е да се пази някакъв вид хигиена ...

Примерно замисли се .... ако Правиш орална любов на приятелката ти и тя отдоло цялата буренясала .. никак няма да ти е приятно
аналогично тя на теб и тя няма да е мн очарована +
Тва е супер неприятно да плюеш някакви топки с косми след това ....
Колкото по гладко по добре ..... незнам до определена възраст не ти прави впечетление но след като осъзнаеш за кво стаа въпрос е МНооо добре да си обезкосмиш сичко !!!! крака дупе пишле горем гърди гръб .... да си като бебешко дупе гладък ....
Като си събера достатъчно пари ще си направя лазерна Трайна епилация или PErmanent ... дето се води изобщо няма да се замисля .... обаче на дърти годни незнам кво ще го правя ;) ..... ще ми е малко трудно от гледна точка че ако ми треперят Ръцете ... може на дърти години да се кастрирам .... :-#

08-08-2006, 12:44
Кви са тия педалщини- чак пък да ТРЯБВА да си бръсна корема и гърдите -егати и педалите!Слушате ли се изобщо?Още малко и ръцете и гъза и космите в носа ли да си бръсна?

BorderManager
08-08-2006, 13:07
Вие сте извратени. Лизане на топки, анален секс...вагина за вас няма ли :)
Май само за изкуствена знаят, а? :lol:
Всичко е въпрос на разбирателство с партньора и изградено възпитание за лична хигиена.

Mike-Jones
08-08-2006, 13:35
abe vsi4ko ama ne i gaza i racete she stane losho posle

NicknameANdPasswORd
08-08-2006, 15:16
abe vsi4ko ama ne i gaza i racete she stane losho posle

.gz da ;) no rucete nemislq osven ako ne si pra dedec na nqkoi .... Orangutan ..... + tva Che se obezkosmiavame ... Ne ni pravi pedali geiove i t.n. a hora koito durjat na vunshinq si vid
a ne nqkoi maistor montior s 10 kata vulna po sebe si .....
Seki si znae mqrkata no Vse pak S koi she vi e po dobre da obshtuvate s nqkoi Pydel ..... ili s neshto gladko ;] .... se pak ?!?!?? :smt066

krem4et0
08-08-2006, 15:42
Ох,да ви имам проблемите.мен пък не ме бъркат косъмчетата.нали те са нещо естествено.Да не е желателно да са като сжунглата на амазония,ама и да има малко и не особено дълги не ми пречи.Важното е да се чувстваш комфортно в собственото си тяло.няма да направя проблем,ако милият ми има.даже с някой и друг косъм сексът е по-вълнуващ и първичен!

Nofacenoname
08-08-2006, 20:59
abe vsi4ko ama ne i gaza i racete she stane losho posle

.gz da ;) no rucete nemislq osven ako ne si pra dedec na nqkoi .... Orangutan ..... + tva Che se obezkosmiavame ... Ne ni pravi pedali geiove i t.n. a hora koito durjat na vunshinq si vid
a ne nqkoi maistor montior s 10 kata vulna po sebe si .....
Seki si znae mqrkata no Vse pak S koi she vi e po dobre da obshtuvate s nqkoi Pydel ..... ili s neshto gladko ;] .... se pak ?!?!?? :smt066
Пич я направо сложи 1 поличка и стани жена!Какво мъжествено има в теб та ти си цяла жена?!?!(не се обиждай) мъж без грам косъм мъж ли е?Защото аз незнам....
Разбирам мишниците-да,половия орган-да,но ръцете и краката ](*,) ](*,) ](*,)
Всеки си има право на избор така че не се правете на всезнаещи и не си налагайте мнението!Нали ви казах обръснете си гъза,ръцете и краката слагайте 1 поличка и сте готови \:D/

космат пи4
08-08-2006, 21:04
Никога няма да се обръсна там долу! Нека да е като джунгла, бъдещото ми първо гадже ще ме разбере надявам се. Имам един въпрос към момчетата, като отидете на военна комисия и се съблечете другите космати ли са? много ме интересува щото и аз скоро съм там :(

BorderManager
08-08-2006, 21:05
Ох,да ви имам проблемите.мен пък не ме бъркат косъмчетата.нали те са нещо естествено.Да не е желателно да са като сжунглата на амазония,ама и да има малко и не особено дълги не ми пречи.Важното е да се чувстваш комфортно в собственото си тяло.няма да направя проблем,ако милият ми има.даже с някой и друг косъм сексът е по-вълнуващ и първичен!Ето едно девойче с по-нормални възгледи. =D>
Държа да подчертая, че все пак не одобрявам отглеждането на храсталаци, в което ще ме обвините след това ми мнение. =;

08-08-2006, 21:25
Отдолу и под мишниците да, ама чак пък гърдите и корема...айде бе.... на който не му 'аресва, да души кура. :D

егаси
08-08-2006, 21:28
Как така без дупето бе та тва е най-важната хигиена кво искате да станат заплетени стадифи ли?

krem4et0
08-09-2006, 09:42
Е и аз не мисля,че трябва да гъмжи от косми,ама ако обичате човека и ви си прави секс няма да ви сбъркат 2-3мм косъмчета.Айде сега-едно време бащите и дядовците ви не са се бръснели там,ама вас ви има.космите не пречат на сексът,просто така е сега модерно.Да ви питам след 10 години ако са на мода горите-какво ще правите?

tubeme
08-10-2006, 15:23
Е и аз не мисля,че трябва да гъмжи от косми,ама ако обичате човека и ви си прави секс няма да ви сбъркат 2-3мм косъмчета.Айде сега-едно време бащите и дядовците ви не са се бръснели там,ама вас ви има.космите не пречат на сексът,просто така е сега модерно.Да ви питам след 10 години ако са на мода горите-какво ще правите?

А бабите ни и дядовците ни, като са се женили девствени, това означава ли че и ние трябва да го правим?

НЕ. Защото точно поради този факт половината жени в България са били нещастни в браковете си и по старите порядки са си тряйкали цал живот дори и да не им харесва. Сега хората експериментират преди това, намират най - подходящия и тогава се женят.

Идеята ми е че времената се менят и порядките и желанията също. Вече живеем във време, в което космите не са на мода! И те никога няма да бъдат на мода повече! Това е защото космите имат затихваща физиологична функция за човека. Сега половото окосмяване има остатъчни функции и то е да събира повече миризма (т.е. феромони) за да привлича другия пол... Но мисля че хората сега са по малко толерантни към тези миризми и косми, не че не ги харесват но просто в по малки количества... Важното е че половото окосмяване ще изчезне един ден от човешкия геном, както и естествено русите хора.

А докато стане това - БРЪСНЕНЕ му е майката. Гладко, чисто, приятно за гледане, приятно за пипане, приятно за близане....

Нека да живеем в 2006.

peace

Amayo
08-10-2006, 15:25
Абе а аз си мислех че вече днешната младеж сие изградила хигиенни навици ама явно съм грешал - аве как може ми ходите с рунатави гедорета и путки, от тва по голяма гаост не се сещам да има. :smt019

gestapo
08-10-2006, 15:35
Е и аз не мисля,че трябва да гъмжи от косми,ама ако обичате човека и ви си прави секс няма да ви сбъркат 2-3мм косъмчета.Айде сега-едно време бащите и дядовците ви не са се бръснели там,ама вас ви има.космите не пречат на сексът,просто така е сега модерно.Да ви питам след 10 години ако са на мода горите-какво ще правите?

А бабите ни и дядовците ни, като са се женили девствени, това означава ли че и ние трябва да го правим?

НЕ. Защото точно поради този факт половината жени в България са били нещастни в браковете си и по старите порядки са си тряйкали цал живот дори и да не им харесва. Сега хората експериментират преди това, намират най - подходящия и тогава се женят.

Идеята ми е че времената се менят и порядките и желанията също. Вече живеем във време, в което космите не са на мода! И те никога няма да бъдат на мода повече! Това е защото космите имат затихваща физиологична функция за човека. Сега половото окосмяване има остатъчни функции и то е да събира повече миризма (т.е. феромони) за да привлича другия пол... Но мисля че хората сега са по малко толерантни към тези миризми и косми, не че не ги харесват но просто в по малки количества... Важното е че половото окосмяване ще изчезне един ден от човешкия геном, както и естествено русите хора.

А докато стане това - БРЪСНЕНЕ му е майката. Гладко, чисто, приятно за гледане, приятно за пипане, приятно за близане....

Нека да живеем в 2006.

peace
Eхоооо има ли някой :smt017 ??? Хората трябва да се женят девствени и да не се бръснат -> това е истината. Никога няма да ме убедите в обратното :smt013 И само да вмъкна че тази "мода" я има само в източна Европа и в порно индустрията.
Лек ден :)

gbn
08-12-2006, 22:42
spored men muja trqbva da se obezkosmqva pod mi6nicite i pri intimnite 4asti no ne i krakata i rucete. da si brusne6 krakata i rucete go namiram ako ne geisko, to pone neredno za 1 muj. a az iskam da pitam tiq koito se brusnat , brusnat li si i testisite , za6toto sum 4uval 4e e vredno?

08-13-2006, 02:07
EMI MNOGO QSNO 4E TRQBVA DA SE BRASNEM,JENI,MAJE,SORII,AMA DA I SVALI6 GA6TITE I DA TE BLASNE PO 4ELOTO GORA OT KOSMI NE E PRIQTNO

galinka_malinka89
08-13-2006, 06:36
za nas momi4etata e mnogo priqtno kato sme s mom4e koeto se poddarja otdolu :lol:
ne se obujdai,prosto bqh iskrena

acidburn
08-15-2006, 14:16
Ауе..ти да не искаш да станеш като някоя ливада..да не мислиш че на мацката ша и е яко некфи косми да и се мятат из устата..бръси не се да не те издебе тя :D съгласен съм със s0c00l :wink: ~

TeditoOoo
08-15-2006, 14:38
Естествено че ЗА! Аз съм момиче и мога да ти кажа че изобщо не е приятно ако момчето е някво космясало...А и четох една тема на момче дето приятелката му имала косми отдолу и той се оплакваше.Ми прав е човека.Същото е така,че по-добре се поддърйай,за да не си останеш на сухо ;)

citizen
10-28-2006, 19:41
ei tolkova ne se bqh smql otdavna borovi gori,hrastalaci....