PDA

View Full Version : obi4am q no roditelite I! sa problem



messy
08-14-2006, 18:55
zdr na vsi4ki az sym na 19-i i imam edin malak problem. Haresvam edno momiche na 16,koeto e strahotno parche,a i tia nevednash mi e kazvala,che si dopadame po harakter,i nie naistina mnogo se haresvame.Problemat obache sa neinite roditeli,koito ne ni davat da se vizdame,i dori si smeniha domashnia tel,za da ne moga da zvania u tiah.Provel sam niakolko razgovora s tiah,no te vse se opitvat da iskarat,che sam s neia samo zaradi sexa,a tova vaobshte ne e viarno.Posle mi natiakvat,che razlikata ni bila goliama,no neinite priatelki sam gi vizdal i s 20 godishni,i to ne zaradi parite.I tia se e opitvala da govori s tiah,no otnovo bezuspeshno.Maika i vikala,che vsichki nad 18 sme zivotni i iskame samo sex.Ta mi e interesno dali niakoi ima takav stranen problem,i kak bi me posavetval.


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

piska_
08-14-2006, 19:41
Доста кофти ситуация :wink: . Може би наистина проблемът в тях. И сигурно имат различна представа за живота, разликата на годините ви никак не е голяма... едва ли ти дадох някакъв съвет, но си дадох мнението

BeBcHeTo
08-14-2006, 19:46
Gadna situaciq...emi vijdaite se bez texnite da znaqT.

messy
08-14-2006, 19:46
mersi za mnenieto

alkobalko
08-14-2006, 20:10
Ситуацията, в която сте попаднали е доста гадничка. Единственото, което може да направиш е да чакаш и да спечелиш постепенно доверието на родителите и. Постави се за малко на тяхно място, тя им е дете и те се опитват да я предпазят. Не може да очакваш да са възхитени от всеки, кокто харесва детето им. Опитай се да поговориш с тях и им обясни спокойно, че харесваш дъщеря им като човек и че за теб секса с нея не е важен. Помоли ги за разрешение да се виждате и ако ви го дадат, каквото и да става не закъснявайте и не ги карайте да съжаляват, че са позволили да се виждате. На мен идеята да се виждате тайно не ми допада много, но ако няма друг вариянт, а ти държиш да си с нея, това май е последния изход.

Bleeding__Angel
08-14-2006, 21:21
Ако наистина, да убедиш родителите й да приемат вразката ви,е мисия невъможна,а ти искаш да бъдеш с нея, единственото решение да се виждате тайно(ако тя е навита).Този съвет ти го давам от личен опит,защото и мойта майка беше против да ходя с един,който тя не одобрява, пък и разликата в годините й се стори много-5 год.,но не ми пукаше много и естествено избрах да бъда с него,а не да й се подчиня . Ако сте в голям град няма да е много трудно....
Успех и пиши как са се развили нещата.

08-14-2006, 22:46
прояви характер и търпение. вярно, че си изхабил доста нерви оносно родителите й, но с времето те постепенно може би ще свикнат с мисълта за вас. когато видят, че не се отказвате нито ти, нито тя от връзката си, в един момент те ще се окажат с вързани ръце

iiirish
08-14-2006, 22:46
прояви характер и търпение. вярно, че си изхабил доста нерви оносно родителите й, но с времето те постепенно може би ще свикнат с мисълта за вас. когато видят, че не се отказвате нито ти, нито тя от връзката си, в един момент те ще се окажат с вързани ръце

това бях аз :-D

`Death`Whore`
08-14-2006, 22:48
Те не могат да я наблюдават постоянно. Излиза до магазина и се виждате за 2 минути. След месец тя започва училище - бъди с нея по време на междучасията, ако можеш. :)

malka_kukla
08-15-2006, 00:12
ami ako naistina se obi4ate mnogo,tova ne e problem da ne ste zaedno,ako hodite seriozno roditelite i 6te se ubedqt 4e ne e samo zaradi sexa.mnogo nepriqten problem :cry: :-s dokaji 4e ne e samo zaradi tova i predpolagam 4e ne6tata 6te potrugnat.USPEH!!!

LP_girl_14
08-15-2006, 01:18
Ами явно техните са малко по-консервативни и поставят всички над 18 под общ знаменател,което според мен въобще не е правилно.Хубаво е че искат да я предпазят,ама не могат те да избират приятеля на дъщеря си.Според мен трябва да им докажеш със поведението си че държиш на тяхното "малко момиче",че намеренията ти са сериозни и няма да я зарежеш ей така,без причина.Дръж се добре с тях,поговорете за пореден път,пък ако въпреки усилията ти и чувствата ви те продължават да се противопоставят,колкото и неприятно да ви е ,ще трябва да бъдете заедно без тяхното съгласие

iliyanka
08-24-2006, 11:07
imam sa6tia problem,no da znae6 4e kolkoto pove4e vreme minava roditelite malko ili mnogo zapo4vat da svikvat s misalta 4e ne mogat da vi razdeliat,moia pr e po goliam ot men i vednaj maika mi be6e govorila s nego i mu be6e kazaa da me ostavi i da badem samo priateli,taka toi skasa s men,no posle pak se sabrahme,i maika mi zapo4na da svikva s misalta 4e ne moje da ni razdeli i skoro ne e pravila opiti da ni razdelia.

cskamoni4ka
08-24-2006, 11:24
Не може да се направи нищо по въпроса.Пробвал си да говориш с тях-не става!Няма друг начин,освен да се виждате тайно,или да дочакаш тя да стане на 18,но първият вариант според мен е по-удачен.

impress
08-24-2006, 12:05
Все едно, че чета това, което бях написал преди половин година!

Да, точно. Преди половин година беше така с родителите на моето гадже, те смятаха, че съм "чук-и-чао", "ебеш-и-беж", или най-вече, че ако направим нещо тя щяла да забременее.
Трябва време. Те няма да й забранят..ако наистина искаш да си с нея, просто почакай малко и родителите ще се отпуснат. Голямо постижение... даже вече мога да ходя у тях

IdiOtKa
08-24-2006, 14:15
а каква работа имаш ти с нените родители ?! как вобще са разбрали те за теб .... странна раута еии ! иначе да и маика ми реагира така !

Mike-Jones
08-24-2006, 14:45
tui za jivotnite me razbi xaxa :)) maikata ;P e ludo baby