PDA

View Full Version : Какво бихте избрали ???



miss_match
08-20-2006, 18:00
Много ми е интересно какво бихте предпочели , да бъдете с някой , който не отговаря на чувствата ви или с някой ,който ви обича безумно много, но вие не изпитвате нищо друго освен приятелство към него .И се обосновете моля. :wink:

luda`flirtajika
08-20-2006, 18:02
tva mi zvu4i s edna duma surceto ili razuma(kato edna tema..imashe..)

luda`flirtajika
08-20-2006, 18:03
am,..ne mi puka,no az izbiram-s tozi koit oobi4am i ne spodelq lubovta mi...

TheMaggie
08-20-2006, 18:09
Много ми е интересно какво бихте предпочели , да бъдете с някой , който не отговаря на чувствата ви или с някой ,който ви обича безумно много, но вие не изпитвате нищо друго освен приятелство към него .И се обосновете моля. :wink:
Хуабва тема-БРАВО.По темата мисля,че ще опитам и с двамата по малко за да разбера с кого ми е по-добре.Иначе по-добре ми изглежда с втория.Защо мисля така?-Защото когато се впускам в нещо ново винаги обмислям вариантите.

dEnIsTy
08-20-2006, 18:10
с някой , който не отговаря на чувствата ви
:wink:

LP_girl_14
08-20-2006, 18:11
Не бих избрала нито едното,нито другото положение.Искам да бъда с човек който ме обича по начина по който аз го обичам,да му давам любов и да получавам същото.Иначе според мен човек не може да е напълно щастлив!

Atika
08-20-2006, 18:11
Prosto bih ostanala sama!

BeBcHeTo
08-20-2006, 19:47
Ne bix izbrala nito parvoto nito ftoroto.Iskam da sam s 4ovek koito i az obi4am i znam 4e i to me obi4a :wink:

alkobalko
08-20-2006, 19:51
Не бих избрала нито един от двамата. За какво ми е любов, на която не отговарят. За любовта са необходими двама, да се дава и да се получава. Има ли смисъл да се раздавам за човек, на който му е безразлично и който няма да го оцени? [-X Това си е истинско страдание. Няма да тръгна и с този, който за мен е единствено приятел. Така потъпквам своите принципи и го карам да страда. Не може да отвърнеш на любовта с любов, ако не я изпитваш. И този човек срещу теб рано или късно ще го осъзнае и ще страда.

priti_kiti
08-20-2006, 20:16
Нито един от двата варианта .. просто няма да се получи хубава връзка :?
Бих избрала някой,който отговаря на чувствата ми..
Ако няма такъв,предпочитам да си остана сама.

LilAngel
08-20-2006, 20:23
ако нямам никакъв друг шанс...бих избрала първият..май :)

ista
08-20-2006, 20:29
значи... аз сега съм с момче, което много ме харесва, но аз не изпитвам нищо към него. супер гадно ми е. но той вече ме води да се запознавам с майка му, с доведения му баща, с тайфата... ужас! и наистина не знам какво да правя. смятам да си продължа да бъда с него, просто защото е адски мил и готин като характер... но просто като приятел. иначе... в никакъв случай не искам и на мен да ми се случи това. супер гадно е. особено ако знаеш, че половинката ти е безразлична към теб.

cskamoni4ka
08-20-2006, 20:41
Не бих предпочела нито едно от двете,за една връзка е нужно и двамата да изпитват някакви чувства,иначе няма да има тръпка и единия ще е наранен.

koalka
08-20-2006, 20:50
И двете са ужасни.Никое от тях не бих избрала.При единия случай лъжеш човека,с който си,а при другия лъжеш себе си.

Sarabi
08-20-2006, 20:55
Ами бих избрала да съм с този,който не харесвам,защото от другия няма да получа нищо друго освен съжаление в най-лошия случай.Или ако не съжаление,аз ще знам,че това,което правя няма смисъл.Е, не,че аз няма да правя същото с момчето,което ме харесва,де,ама поне няма аз да съм в ситуация,в която казвам на някой колко го обичам,а той-нищо.Когато си с някой,който има чувства към теб,можеш да знаеш,че има кой да те подкрепи и на кой да разчиташ,знаеш,че той е твой 100%,а ако си с някой в който си супер влюбена,а той-не...винаги може да ти тегли една майна,така да се каже.
Абе важно е да избереш дали искаш да си сигурна,или предпочиташ риска.Аз избрах да съм сигурна,въпреки че сега с Иста явно сме в почти еднаква ситуация :mrgreen: Малко е гадничко,но все пак аз съм в по-изгодното положение.

Barbie
08-20-2006, 20:57
ami...i dvete ne sa osobeno obe6tava6ti...i poglednato ot strani i az bih kazala 4e ne bih izbrala nito edno ot dvete...no
v kraina smetka mi se struva 4e purvoto e po-veroqtno da se slu4i, prosto za6toto edin vliuben 4ovek e gotov da se hvane kato udavnik za slamka.. stava jertvogotoven i malko mazohist...gotov e dade vsi4ko, dori i kogato ot drugata strana nikoi ne otvru6ta na 4uvstvata mu :) Human nature ;)

mechtaq_za_teb
08-21-2006, 07:49
kakav e smisala da sam s nqkoi koito ne otg na chustvata mi ili s nqkoi kam koito ne izpitvam nishto poveche osven priqtelstvo?!taka 4e po temata:nito ednoto,nito drugoto!

[BG]Fen`
08-21-2006, 08:02
Bez lubov ne moje da ima pulnocenna vruzka.... tova e istinata !!!!

nasty_f
08-21-2006, 08:27
Странно как ще съм с някой,който не отговаря на чувствата ми....но ако има такъв вариянт бих избрала него.

Chiana
08-21-2006, 11:07
Първия вариант означава да страдам и да ме боли. А втория - да се измъчвам и насилвам.
Първия рано или късно ще ме зареже, защото не ме харесва. Освен ако не се сбърка и се влюби в мен.
А втория рано или късно аз ще го зарежа, освен ако аз не се сбъркам и се влюбя. Така че ще ходя с двамата, първо с първия, ако ме зареже - с втория. Ако аз не се влюбя - еми ще търся трети, който ще ме обича и аз него.

He3HauKa
08-21-2006, 11:13
Nito edno ot dvete..... Ako vidq che choveka otsreshta nqma chuvstva kam men ne bih pomislila i da tragna da go zanimavam osht pove4e da hodq s nego... A tozi kam koito izpitvam priqtelski chuvstva-ne bih mu davala nadejda zashoto nemoga da sam s chovek kam koito nqmam nishto,pyk i ne bih iskala da go naranq :-k

[BG]Fen`
08-21-2006, 11:20
auuuuuuuuuuuuuu na tova mu se vika smisleni otgovori #-o

iskamTe_vednaga
08-21-2006, 11:26
ima6e edno podobno laf4e ''obi4ai toq koito te obi4a a ne toq koito iska6''
mn e trudno da se otg ,za6to si zavisi ot sitlaciqta...no ako bade6 s toq koito iska6 ti a toi ne otgovarq na 4ustvata ti nqma6 bade6te....(z6 toi rano ili kasno 6te nameri 4ovek koito da obi4a i tova 6te bade kraq na tvoita vraska s nego)..ako bade6 s toq koito te obi4a 6te ti bade dobre 6te se 4ustva6 super i rano ili kasno 6te se nau4i6 i ti da go obi4a6...

[BG]Fen`
08-21-2006, 11:33
auuuuu v tova momi4e ima hlqb :smt016

EnJoY
08-21-2006, 13:12
Много ми е интересно какво бихте предпочели , да бъдете с някой , който не отговаря на чувствата ви или с някой ,който ви обича безумно много, но вие не изпитвате нищо друго освен приятелство към него .И се обосновете моля. :wink:

Мноо готино вьпросче точно разума или сьрцето всеки би отишьл кьдето му е по добре и се чуства по щастлив... По бих предпочел второто щото иначе болката е адска :smt017

rPo3HoTo
08-21-2006, 13:15
Не ми допада нито един от 2та жариянта...и все пак...бих предпочела да съм обичана. Не бих издържала да съм с някой само от съжаление или не знам какво...няма да издържа просто. Докато в другото положение е горе-долу лесно-оставяш се да си обичана и....симулираш чувства :lol:

Nasindo
08-21-2006, 14:20
Много ми е интересно какво бихте предпочели , да бъдете с някой , който не отговаря на чувствата ви или с някой ,който ви обича безумно много, но вие не изпитвате нищо друго освен приятелство към него .И се обосновете моля. :wink:

Преди време бях с момиче ,което ходеше едновременно с друг ...и просто бях луд по нея... а тя не толкова зарибена по мен ... но МИ БЕШЕ СУПЕР с нея... След това пък стана така ,че хойх с момичета ,които супер мн ме харесваха... а аз тях не чак толкова ....
прави си изводите :mrgreen: -> забранения плод е най-сладак ! \:D/

krem4et0
08-21-2006, 14:29
по-добре е да те обичат,отколкото ти да обичаш.И двата случая е кофти,но аз предпочитам този,защото се привързвам лесно и няма начин да не го обикна просто.Влюбчива съм!

Dark_Queen
08-21-2006, 18:57
Много ми е интересно какво бихте предпочели , да бъдете с някой , който не отговаря на чувствата ви или с някой ,който ви обича безумно много, но вие не изпитвате нищо друго освен приятелство към него .И се обосновете моля. :wink:
nito pyrviq,nito vtoriq varqnt [-X

Sophie
08-21-2006, 19:05
abe i v dvata slu4aq e nepriqtno i nqkak si tozi taka nare4en luboven cikul e nezavur6en, no az sum bila s 4ovek, kum koito ne sum imala 4uvstva i sqka6 tova e po-priemliviqt variant, za6toto taka znam, 4e pone ediniqt ot dvamata 6te e shtastliv--->toi,za6toto az 6te dam vsi4ko, za da go napravq takuv, dori i da ne e napulno iskrena lubov. a ina4e ako sum s nqkoi koito adski mn obi4am, a toi men - ne, pak nqma da sum 6tastliva, za6toto moje da imam tqloto mu, no bez surceto ni6to nqma smisul

Angel_Girl
08-21-2006, 19:33
Бих си останала сама