PDA

View Full Version : kak da postypq??



08-21-2006, 10:07
kakvo bihte napravili na moe mqsto? zna4i sega se zanimavam s edno mom4e koeto mn mi haresva no toi ima seriozna priqtelka hodqt ve4e godina i polovinai az sym mu edin vid lubovnica:( i mi stava mn gadno ot tova 4e toi si ima druga i tq e pyrvata i ot edna strana ne iskam da se zanimavam no ot druga nemoga da mu go kaja. ina4e toi pyrvi zapo4na da flirtuva s men i postoqnno mi kazva 4e mn me haresva i sno6ti mi kaza 4e e skysal s gadjeto mu zaradi men oba4e na men ne mi se vqrva 6tot vse pak te hodqt ot dosta vreme...ina4e toi idva pri men i se vijdame po 4esto ot kolkoto se vijdat s neq i neznam kvo da napravq mn mi haresva da prodylja li s nego?6tot az se postavqm na neino mqsto kak bih se 4ustvala az ako gadjeto mi prave6e takiva nomera...spored vas da prodyljavam li da sym s nego ili da go ostavq da byde s neq?? ](*,)

LP_girl_14
08-21-2006, 10:21
Първо провери дали наистина е скъсал с гаджето си.Ако те е излъгал,това означава че не обича нито теб,нито нея и ви лъже едновременно.Ако са скъсали,бъдете заедно,ако не са постави го пред избор-ти или тя!Нито една от вас не заслужава да бъде разигравана по този начин!Пък ако продължи да овърта и да не взима решение,по-добре го остави намира,защото явно те е възпримал сао като авантюра.Ти не си длъжна да търпиш положението на резерва,гаджето му не е длъжна да бъде с човек,който флиртува с друга и й казва че я харесва и незнам си още кво.Така че първо разбираш дали още са заедно и после го поставяш пред избор :!:

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:21
Ako sum na tvoe mqsto s vsi4ka sila bih si zajulil glavata v stenata 4elno ](*,) ](*,) ](*,)

BaMBOocHa
08-21-2006, 10:29
Fen`]Ako sum na tvoe mqsto s vsi4ka sila bih si zajulil glavata v stenata 4elno ](*,) ](*,) ](*,)
колкото и грубичко да прозвучи-и аз това БИХ направила

cskamoni4ka
08-21-2006, 10:32
Остави ги намира...според мен не я е скъсал,и ми е жал за това момиче,че той я лъже така!

Zlat4eto
08-21-2006, 10:38
Spored men ne se zanimavai sus nego!Po-dobre ostavi go da bude sus priqtelkata si :smt018 Postavi se na neino mqsto!

iiirish
08-21-2006, 10:47
защо пък да не е скъсал с нея?! :-k това че хората ходят по година, две или три не значи, че вече непременно са женени и това ще бъде последния или последната за тях!
според мен най-добре разбери, но със сигурност дали са се разделили, но го научи от странични хора, защото те понякога казват най-жестоката, но най-вярната истина.
ако те е излъгал, не се занимавай повече с него. ако е казал истината вече сама решаваш...

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:48
tuka ev4e si prava :-k

Lorraine
08-21-2006, 10:52
Първо провери дали наистина е скъсал с гаджето си.Ако те е излъгал,това означава че не обича нито теб,нито нея и ви лъже едновременно.Ако са скъсали,бъдете заедно,ако не са постави го пред избор-ти или тя!Нито една от вас не заслужава да бъде разигравана по този начин!Пък ако продължи да овърта и да не взима решение,по-добре го остави намира,защото явно те е възпримал сао като авантюра.Ти не си длъжна да търпиш положението на резерва,гаджето му не е длъжна да бъде с човек,който флиртува с друга и й казва че я харесва и незнам си още кво.Така че първо разбираш дали още са заедно и после го поставяш пред избор :!:

[BG]Fen`
08-21-2006, 11:05
ohhhh......... kak qdoh tejko mi stana :oops:

Lorraine
08-21-2006, 11:08
Fen`]ohhhh......... kak qdoh tejko mi stana :oops:

според мен тва трябваше да го напишеш във Фън,фън и пак фън..в темата Лудница ама айде :D

[BG]Fen`
08-21-2006, 11:11
ti vmesto da mi se kara6 moje da doide6 da mi pomogne6 da se poraztup4a malko :smt008

®©PeTq®©
08-21-2006, 11:15
И аз мисля че 1-трябва да се увериш че е скъсал с приятелката си и после ти си решаваш дали ще си с него или няма :-) УСПЕХ