PDA

View Full Version : ПОМОЩ!Влюбена съм в сина на г-жата ми...



Krem4eto
08-22-2006, 17:05
ПОМООООООЩ...........Ходя на урок и се влюбих в сина на г-жата ми.Само го видях не сме си говорили но....мн ми харесва!ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!ПЛС ПЛС ПЛС

gery_to
08-22-2006, 17:19
sledvashtiq put kato idesh na urok se zapoznai s nego,zagovori go ili zvanni na domashniq im i ako vdigne toi izmisli tam neshto!dedaznam

Emotional_Decay
08-22-2006, 17:28
е какво като й е син ?
Мотай се в квартала с приятелки и като се засечете се запознайте,ако майка му те притеснява.

Nadelina
08-22-2006, 17:34
E toi e kato vsichki ostanali momcheta.. Kfo kato maika mu ti e uchitelka.. Zapoznai se s nego.. flirtuvai kakto s vseki drug.. Toi ne e cherna krava spoks..

JORJIQ_*_#_*
08-22-2006, 17:39
Така даже ще ти е по-лесно да се запознаеш с него щом ходиш при майка му на уроци! Айде действай и късмет! :wink:

Mo6no
08-22-2006, 18:11
Тя каква учителка ти е частна или в училище? Ако е в училище не се хващай с него в никакъв случай.

ANGEL4E
08-22-2006, 18:40
kvo ti pyka 4e e sin na gospojata?...nqma zna4enie...ako e gotina gospojata
sledva6tiq pat se zapoznaite moje da ti izleze kasmeta :roll: :-k

cskamoni4ka
08-22-2006, 19:53
Запознай се с него по някакъв начин,може и той да те хареса :P

Dark_Queen
08-22-2006, 20:00
kak 6te se vlubi6,6tom ne ste govorili :-k puk i kvo zna4enie ima na koi e sin? :-k

GlezotiA
08-22-2006, 20:16
amm da i az tui shtqh da popitam kak she se vlubish bez da si govorila s nego,no...kak da e.Zagovori go neshto vse pak kato i e sin ne znachi che s neshto e po-razlichen ot drugite momcheta :wink:

siXt_senSe
08-22-2006, 20:35
Тя каква учителка ти е частна или в училище? Ако е в училище не се хващай с него в никакъв случай.
Що пък не :-k Една позната ходи със сина на учителка от даскало.Г-жата само като мине покрай тях на пейките в училище им вика само"бе не тука" ,а сина и само и се хили и като отмине пак започват да се целуват.Голяма работа като и преподава в училище и оценките и не се се променили :?

Mo6no
08-22-2006, 20:38
Тя каква учителка ти е частна или в училище? Ако е в училище не се хващай с него в никакъв случай.
Що пък не :-k Една позната ходи със сина на учителка от даскало.Г-жата само като мине покрай тях на пейките в училище им вика само"бе не тука" ,а сина и само и се хили и като отмине пак започват да се целуват.Голяма работа като и преподава в училище и оценките и не се се променили :?
ДА и после като скъсат (това все някога ще се случи) ще стане много лошо за нея, особено ако учителката и преподава.

siXt_senSe
08-22-2006, 20:47
Еее,не е вярно [-( те скъсаха ама госпожата си остана неутрална,дори си я толерираше-момичето е добра ученичка :D

koalka
08-22-2006, 21:02
Казваш,че си се влюбила,а после,че много го харесваш.Според мен си го харесала външно.Не мога да приема,че без да си говорила с него и без да знаеш що за човек е можеш да се влюбиш от рас.

Mike-Jones
08-23-2006, 10:26
na kolko si ti 13 14

Krem4eto
08-23-2006, 12:40
Така някой беше дал идеята да званя у тях,ама г-жата ми знае телефона и лошото е ,че и се изписва....И ако примерно тя вдигне просто нз какво да кажа...Но това не е лоша идея мога да помисля по въпроса!
Друг беше дал идеята да се разхождам в квартала,квартала му е на 15 мин път и от там нямам познати... :(

Взимам частни уроци от майка му,но тя е учителка в училище,засега не ми преподава,но не е изключено след някоя годинка да ми е учителка.

Така е не сме говорили,но имало е хиляди теми за любовта от пръв поглед (това не мога да го нарека чак любов,но влюбване определено)...Как да ви обясня като го видях и забравих и ума и дума #-o все пак почувствах , че и той усети нещо както и аз

Това със запознаването нз как ще стане,защото аз отивам там тя веднага започва да ми предава урока и немога пред нея да свалям сина и...Ако случайно го видя сам (което е 1 на 1000) ще се запознаем,но дали ще ме помни...


ОЧАКВАМ ВАШИТЕ СЪВЕТИ след като ви казах подробности :) :) :)

MimityYy
08-23-2006, 12:44
zvanni po doma6niq im i ako slu4aino vdigne gospojata ti si popromeni malko glasa i kaji 4e tarsi6 nego ... i ve4e se opravqi :)

Krem4eto
08-23-2006, 12:50
zvanni po doma6niq im i ako slu4aino vdigne gospojata ti si popromeni malko glasa i kaji 4e tarsi6 nego ... i ve4e se opravqi :)
Това е добре , само трябва да му разбера името :roll: :oops: :oops:

iiirish
08-23-2006, 12:54
не виждам нищо лошо в това, че си го харесала. има много начини да разбереш дали и той има интерес към теб :-k ако има, не виждам къде е причината да се тревожиш толкова

Krem4eto
08-23-2006, 12:56
не виждам нищо лошо в това, че си го харесала. има много начини да разбереш дали и той има интерес към теб :-k ако има, не виждам къде е причината да се тревожиш толкова

Става ли да кажеш някои от начините :?:

Elektra_x
08-23-2006, 14:19
ПОМООООООЩ...........Ходя на урок и се влюбих в сина на г-жата ми.Само го видях не сме си говорили но....мн ми харесва!ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!ПЛС ПЛС ПЛС
Накарай я да ви запознае

iiirish
08-23-2006, 15:24
не виждам нищо лошо в това, че си го харесала. има много начини да разбереш дали и той има интерес към теб :-k ако има, не виждам къде е причината да се тревожиш толкова

Става ли да кажеш някои от начините :?:

ох, ами забележи дали той често минава край теб, дали забавя крачка щом се доближи, поглежда ли те по-често, усмихва ли се... особено гледай очите му. не случайно хората са казали, че очите са огледало на душата!
когато си сигурна дали той те харесва и ако отговора е положителен намери начин да се запознаете - чрез общи познати, уж случайно го бутни лекичко като минаваш край него и т.н. последното може да е изтъркано, но върши работа :wink:

ivals
08-23-2006, 15:32
Хъм...според мен,това не е влюбване,а само привличане,а и до голяма степен само физическо...Все пак не си говорила с него пък и не му знаеш името...Но,по темата,начини има много,но всеки от тях има своите рискове естествено.Всеки от изброените начини да се запознаеш с него е възможен,но някои от тях носят по-малък напредък в определени ситуации,пък и не смятам,че мога да ти дам съвет без да съм наястно за какво става въпрос,защото човек трябва сам да разбере в каква ситуация е.Всичко е в твои ръце...

nasty_f
08-23-2006, 15:58
Emi,hubavo!
Drugiqt put kato otide6 se ponaglasi,ama da ne prekalqva6 s grima(spirala i prozra4en glanc) i mu se usmihni i go popoglejdai ot vreme na vreme.......no gledai da napravi6 hubavo vpe4atlenie i na gospojata ti...vse pak moje da ti "stane svekurva"... :wink: .Starai se da si u4i6 urocite i da ulesnqva6 jenata.... :lol: .Posle se zapoznai s nego.Pogovorete si,moje posle da se sre6tnete.......uspeh!

KisskilleRcHe
08-23-2006, 16:17
На мен майка ми е очителка... И аз си харесах една нейна ученичка и ходехем половин година... Даже беше много готино... Тя дойде на урок и после идем на кафенце... ЯКО Е :!: :!: :!: :!:

Krem4eto
08-24-2006, 14:50
Ok засега ми дадохте добри идеи мисля да пробвам по домашния му!Каквото и да стане ще ви държа в течение!


BTW само да ви питам къде се намира тази търсачка,където се търсят теми?!

DeSiTo0o
08-24-2006, 15:54
ami zapoznai se s nego :) kato go vidi6 naprimer nqkude na ulicata go zaprikazvai ne6to....i takam... ai uspeh! ;)