PDA

View Full Version : Zashto ne stava vseki pyt



08-24-2006, 22:34
zdraveite na vsi4ki iskam da vi spodelq kakvo mise slu4i dneska i davipitam ne6to.zna4i dneska kato pravih sex s gadjeto si toi mi prave6e 6patoli i ujasno mn se vyzbudih cqlata trepereh i mi haresa naistiba super mnogo,no problema e 4e po kasno ve4eta pak pravihme sex i toi pak mi prabve6e sa6tite raboti ama ne6to ne se polu4i.za6to taka?tova koeto sym izpitala orgazym li e bilo?i moje li dase se izpitat pove4e ot dva orgazyma na edin den?i ot men li zavisi tova 4uvstvo pak dase povtori

christina_aguilera
08-24-2006, 22:38
Ами да,най-вече е от теб,настроението и т.н. ;-) Но няма проблем ако изпиташ няколко оргазъма за един ден.На мен ми се е случвало и по 4-5 и то само от шпатулки :smt016

AnGeL_NeBeSeN
08-24-2006, 22:41
emi ne znam ot kvo zavisi no priqtelkata mi edin put i e suer qko dokato go praim a drug put ne tolkova.ne znam moje bi e ot naglasas spored men.

ista
08-24-2006, 23:19
естествено, че може да изпиташ повече от един път оргазъм на ден. и след като питаш дали това е било оргазъм или не, значи не е било оргазъм. когато веднъж получиш ще разбереш за какво става дума. иначе зависи от много неща -эот настроението ти най-вече, но то пък се влияе от времето, нещо котето си гледала или слушала съответно по телевизията или радиото, ако сте пуснали музика, дали тя ти харесва и т.н., и т.н., и т.н....

Maranta
08-24-2006, 23:25
Зависи и от тебе и от гаджето ти. Но ако си изпитала оргазъм може да ти е бил достатъчен и затова да не си имала нужда от повторно задоволяване. :wink:

maybelline
08-25-2006, 09:09
Зависи и от тебе и от гаджето ти. Но ако си изпитала оргазъм може да ти е бил достатъчен и затова да не си имала нужда от повторно задоволяване. :wink:

На същото мнение съм.