PDA

View Full Version : Издържатели дълго време любимият/любимата да ви се сърди?



cS_LaMeRkA
09-03-2006, 20:39
Искам да ви попитам нещо :oops: Мойто пиже (гаджето) ми се сърди, защото грешно и лошо постъпих дори не знам и защо :smt009 Значи вчера си лафехме и дойде една моя приятелка (не я бех виждала от одавна) и дойде и казах му, че е дошла и, че ще си лафиме малко, и после му казах, че ще я изпрата а тя (уж за малко дойде) и вика "Ще остана още малко" :shock: И аз както искаш... :?
И бяхме пред нас и си говорихме и викам "Чакай малко, е са идвам" И тя... " Къде тръгна ма?" И аз "Абе е са идвам..." И тя "Да кажеш на сашо ли (гаджето ми)" И аз "Да е са ида" И тя "Абе седи са нали знае, че си с мене" #-o Деа и колко ме е яд, че се върнах и ме заговори и се разсеях... и не му кликнах GSM ми се зареждаше деа а можех да му кликна ама не се качих да се е*а в тапата п*ч* #-o :smt010
И ми се разсарди не защото съм си лафила с нея а щот не му казах #-o и ме фана яд и ми стана много болна да му се невиди ](*,)
И сега ми се сърди...каза че ми прощава, че макар да го наранявам той ме обича и не иска да ме губи заради грешката ми :smt010 а мен ме боли не искам... защото той ми прощава на думи само а не в сърцето си ... и ще ми го натяква :smt010 а не искам ... ех-х-х сама съм си виновна как да изкупя грешката си #-o Обещах му, че няма да се повтаря :smt010 , найстина няма, не искам да го губа хора :smt010
Дай те ми съвет да изкупя вината си... да ми прости не искам не искам :smt010 да ми се сърди, мраза да ми се сърди (макар понякгоа да се пра'а на тояга, пак ме измъчва вътвешно ](*,) :smt010 )
Дай те ми съвет какво да направа много ще съм благодарна :(
Мерси и, че прочетох туй нещо, просто имах нужда :smt010 10х предварително! :smt010
А колкото до анкета се извинявам ако има така направих я просто, горе долу поради моя проблем! :(

TanaHapka_
09-03-2006, 21:13
](*,)Еее мисличка защо си направила тъка!? Трябвало е да му кажеш, или поне не знам... ама е трябвало! ](*,) Защото виждам, че момчето май наистина те обича, защото ако напр. аз бях направила така моя няма да му пука защото той ... :smt009 си е малко шматка... но ако беше като твоя едвали да ми прости не знам де :---)
Извиняваи аз па кво те обвинявам... #-o
Еми ти си му се извинила... това е добре да не го правиш повече, може следващия път да не ти прости [-X :smt010
За което повече и от сега ще те боли :( Не го прави повече и гледай да си по нежна и по загрижена... щом не искаш да го губиш... направи така, че да не е така :smt006
Успех! \:D/ И аз те обичам :smt005

cS_LaMeRkA
09-03-2006, 21:18
#-o Знам, че трябваше ех-х-х хораа! :? Не иксма да ме обвинявате знам, че съм виновнаа :smt010
Искам помощ! #-o TanaHapke_ Мерси все пак, зашото гледам, че секи гласува в анкетата а не пише мнение! :? Немога да разбера, защо като някой тъпак пусне тъпа тема..пишат, а сега когато на мен ми треа HELP и това е найстина сериозно нема никой и се праите на тояги!!! :evil: :smt014 :smt010
К'во ви напраих?? :-s

teardrop
09-03-2006, 21:18
Споко бе ще му мине, а и тва твоето въобще не е било чак такава грешка :-k Щом те обича няма начин да ти се сърди дълго за такова нещо. Вярно че се е получило кофти амам всеки прави грешки! Кажи му го тва :wink: Айде успех :smt056

iiirish
09-03-2006, 21:30
и ти и той правите от мухата слон :-k нали си му кликнала? какво още иска? разбирам да не си му пуснала дори сигнал, че да каже "забрави ме", ами то... я зарежете тия глупости и си живейте живота ;)

priti_kiti
09-03-2006, 21:42
еми.. виж са за мен тфа са глупости.. наистина праите от мухата слон и то напразно..
ти пък не се измъчвай,не си го 'наранила' чак толкова,струва ми се че той малко преиграва..
както и да е,извини му се,но и му обясни че е тъпо да ти се сърди за такоа нещо ии .. успех :-s

Иначе.. не издържам ако гаджето ми се сърди,но само когато наистина има основание и е за нещо сериозно...

09-03-2006, 22:17
za kvo tolkova se prai na sardit,da ne ti e bashta 4e da mu se obajdash za vsqko neshto da mu kazvash ko praish,kato e iskal zashto toi ne ti se e obadil bez da mu klikvash,badete i vie malko tarikatki nedeite za vsqko stanalo neshto malko ili golqmo samo da se izma4vate

gery_to
09-03-2006, 22:21
Super mnogo se draznia kogato mi se surdi i kato se slu4i poludqvam!izvini se na mom4eto,6te te razbere,6toto vse pak pri4inata da ti se surdi ne e 4ak koi znae kakvo

cS_LaMeRkA
09-03-2006, 22:30
и ти и той правите от мухата слон :-k нали си му кликнала? какво още иска? разбирам да не си му пуснала дори сигнал, че да каже "забрави ме", ами то... я зарежете тия глупости и си живейте живота ;)

Не съм му кликвала! Точно заради това :( и не съм искала да ме забравя деа нз защо го нарпавих :smt010

cS_LaMeRkA
09-03-2006, 22:35
:( Напротив той за мене е прав да ми се сърди! #-o Защото просто можех да му кажа... ревнува ме много... мисли си глупости... както си мислеше :( и като не му казах претеснява се... а и му казах да чака а повече от 2 часа чака #-o #-o поне да му бех казала да не чака ех-х-х не казвай те, че е нещо малко защотот не е :-s Винаги си казваме къде ходиме как с кого, защо просто искам да знам всичко както и той за мене... :roll: Просо гадно постъпих... #-o :smt010
Все пак 10х за мненията, и че изразихте желание да пишете :smt009
Дано някога ми прости :smt010

The Interceptor
09-03-2006, 22:40
Абсурт. Става ми много кофти независимо в кой е причината. :?

_Imaginary_girl_
09-04-2006, 01:43
Е вярно,кофти е така да го зарежеш,сбъркала си,но
не е чак пък кой знае кво :-k
Не го познавам,ти сама можеш да прецениш дали ще го забрави
и ще му мине или ше ти го напомня всеки път,
като стане дума за нещо подобно...
Но мисля,че с времето и като се обичкате тва няма
да ви пречи :wink:
Аз лично не издържам човека,който обичам да ми се сърди :roll:
Веднага правя всичко възможно да му мине и
да забрави станалото :D

alkobalko
09-04-2006, 07:28
Наистина си сбъркала като си направила така, но вече няма как да върнеш времето. Направила си това, което си могла, извинила си му се. Не вярвам това да е нещо толкова сериозно, за да те зареже или да ти го натяква постоянно. След няколко дни ще му мине и всичко ще се оправи. Не се безпокой чак толкова. Всичко ще се оправи.

IdiOtKa
09-04-2006, 08:51
men ne mi puka dali 6te se sardi ili ne ...se taq mi e !

Chiana
09-04-2006, 09:48
Е, вярно, тъпо си постъпила, когато си забегнала на някъде, моя ако така ми направи, много ще му буча. Ама ще се оправим. Не е фатално бе, ебаси! Не е нещо, за което да ти е обиден. ДА ти се сърди, да ти мърмори - ок. Ама чак пък обида... :-k Какво да ти кажа - аз и 5 минути не издържам приятеля ми да ми се сърди и му се извинявам непрекъснато. Споко - ще му мине. Поговори с него, кажи му колко съжаляваш, че безумно много го обичаш и т.н. Обръщай му повечко внимание, примерно му направи някаква изненадка, поглези го малко, сготви му нещо, подари му нещичко... Абе поглези го. И ще му мине. Трябва да му докажеш, че много държиш на него. Пиши как се развиват нещата.

TeditoOoo
09-04-2006, 14:46
Be to si zavisi ot problema.Ako e za nqkva glupost i me e izdraznil sigurno i az shte se syrdq i taka...A inache ako az sym vinovna shte opravq neshtata.Obiknoveno ne se sluchva dygo da se syrdim edin na drug :)

09-04-2006, 21:55
xaxaxa ebi mu maiakta na toq wee kvo pa za nai malkoto ne6o se sardi az ako mi se sardi gadjeto za tva 6e go zapcuvam ... spoko e se kosi 6e mu mine :lol:

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:13
ne mn qsno ama az gledam da napraq taka che da mi se otsardi mnoo za nabarzo :D

Krem4eto
09-07-2006, 16:44
Искам да ви попитам нещо :oops: Мойто пиже (гаджето) ми се сърди, защото грешно и лошо постъпих дори не знам и защо :smt009 Значи вчера си лафехме и дойде една моя приятелка (не я бех виждала от одавна) и дойде и казах му, че е дошла и, че ще си лафиме малко, и после му казах, че ще я изпрата а тя (уж за малко дойде) и вика "Ще остана още малко" :shock: И аз както искаш... :?
И бяхме пред нас и си говорихме и викам "Чакай малко, е са идвам" И тя... " Къде тръгна ма?" И аз "Абе е са идвам..." И тя "Да кажеш на сашо ли (гаджето ми)" И аз "Да е са ида" И тя "Абе седи са нали знае, че си с мене" #-o Деа и колко ме е яд, че се върнах и ме заговори и се разсеях... и не му кликнах GSM ми се зареждаше деа а можех да му кликна ама не се качих да се е*а в тапата п*ч* #-o :smt010
И ми се разсарди не защото съм си лафила с нея а щот не му казах #-o и ме фана яд и ми стана много болна да му се невиди ](*,)
И сега ми се сърди...каза че ми прощава, че макар да го наранявам той ме обича и не иска да ме губи заради грешката ми :smt010 а мен ме боли не искам... защото той ми прощава на думи само а не в сърцето си ... и ще ми го натяква :smt010 а не искам ... ех-х-х сама съм си виновна как да изкупя грешката си #-o Обещах му, че няма да се повтаря :smt010 , найстина няма, не искам да го губа хора :smt010
Дай те ми съвет да изкупя вината си... да ми прости не искам не искам :smt010 да ми се сърди, мраза да ми се сърди (макар понякгоа да се пра'а на тояга, пак ме измъчва вътвешно ](*,) :smt010 )
Дай те ми съвет какво да направа много ще съм благодарна :(
Мерси и, че прочетох туй нещо, просто имах нужда :smt010 10х предварително! :smt010
А колкото до анкета се извинявам ако има така направих я просто, горе долу поради моя проблем! :(


Лоша работа...ам гледай да си прекарвайте добре и той да забрави за това което се случило!!!

koalka
09-07-2006, 20:32
Направила си грешка,но можеш да се поправиш.Просто му обясни и го помоли да не тисе сърди.Акоте обича ще ти прости.

strange__
09-07-2006, 21:10
Понякога дори се плаша от факта,че за 6 месеца нито веднъж не сме се скарали :shock: Споровете...това вече е ежедневие,но всеки един такъв завършва с яко смях...но когато се обиди за нещо...нз минава му бързичко,не е злопаметен за разлика от мен :arrow: :roll:

cS_LaMeRkA
09-08-2006, 12:35
Много мерси на всички който писаха и ми дадоха някакви савети отностно проблемацията :roll: 10х на всички... еми прости ми дали е на думи не знам #-o в сърцето му няма да ми прости(или поне да го забрави), но поне не се караме за т'ва и не е отворил дума за темата... :-k
Няма да го повтарям това и ще гледам се ввнима'ам :)

Inn0c3nCe
09-08-2006, 14:38
Ако бях на мястото на гаджето ти щях ти фърла един хубав бой...

stillteenager
09-09-2006, 11:01
нарича се blowjob
лека за всикчко :::

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 11:05
Ако бях на мястото на гаджето ти щях ти фърла един хубав бой...

Да ама ти не си той [-X И леко да можеш да ме набиеш :smt005

Malko_kote
09-09-2006, 14:22
Mn qsno 4e ne izdurjam.To tva primerno da sedite kato punove i da ne si produmate nito dumi4ka ne e osobeno priqtno.Puk i za da ti bude polovinka edin 4ovek trqbva malko ili mn da go obi4a6 i sledovatelno 6te ti e mu4no 4e ne razgovarq6 s nego i 4e toi ti se surdi.

cS_LaMeRkA
09-09-2006, 14:42
Да така си е .... а искам сега да кажа нещо, по въпроса на темата да отговарята а не това което пуснах защото проблема вече се реши и за радсот всичко е успеш с хубав край... така, че сега само на темата отговаряйте. Благодаря! 8)

iLoveChocolate
03-17-2007, 14:25
тва е некво ... мн ясно,че ако ти пука нема да издържаш и ше искаш да спре да ти се сърди.

Kianna
03-17-2007, 14:30
МОМИЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,по-некадърно не можа ли да напишеш,бе?!
По темата:Измисляте си проблеми с приятеля си!Има толкова по-съществени неща,а вие ще си играете на "не се сърди човече",защото не си била кликнала и глупости.Лапешки истории. :evil:

alkobalko
03-17-2007, 16:17
Темата е стара!