PDA

View Full Version : Е това ме дразни!



рика
09-04-2006, 14:32
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?

skate_warrior
09-04-2006, 14:33
ит'с ийзи - не се разголвай и няма да те гледат ;)

SANDRETO
09-04-2006, 14:35
emi drazni,ama kato ne iskash da te gledat,ne se sabli4ai,mnogo e prosto.... :-k

ninsy
09-04-2006, 14:36
като не ти е оприятно да те гледат - не се разголвай.
И на мен не ми е приятно да ме зяпат в захлас група недорасли ...,но за това си слагам горнище :)

рика
09-04-2006, 14:37
Е няма що! Аз да ходя с фередже за да не зяпат дъртите чикиджии и млади такива! Вие така ли правите? От глава до пети!

Communist
09-04-2006, 14:38
Естествено че ще гледат... това ми е любимото занимание \:D/

жена за милиарди
09-04-2006, 14:38
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?



...е да ни наебат ли?

след като ходиш по този начин, нормално е мъжете да те заглеждат. като не ти харесва не ходи така или ходи някъде където ще си сама и няма да има други хора около теб.

ninsy
09-04-2006, 14:39
Е няма що! Аз да ходя с фередже за да не зяпат дъртите чикиджии и млади такива! Вие така ли правите? От глава до пети!
Не,просто не ходя по монокини слагам си горнище пък който ще да зяпа тогава!

Communist
09-04-2006, 14:45
Какво е "монокини"? :shock:

гаджето на милиардите
09-04-2006, 14:46
ама какво толкова като ви зяпат??? ми имате хубави тела, хората ви се радват. това само прости момичета може да се възмущават, че някой естетично ги е оценил. то не стига, че ви се дава така да ходите, пък и се сърдите...я питайте иранките как се чувстват

Mike-Jones
09-04-2006, 15:05
oble4i si edin 4oval i nqma da te gledat da eba tupata ti tema

WindWaker
09-04-2006, 15:10
oble4i si edin 4oval i nqma da te gledat da e** tupata ti tema

tukmo tva 6tqh da kaja.

XePouH
09-04-2006, 15:13
чи ти тряя да са радваш че та гледат бе :-D

sladoled
09-04-2006, 15:21
Ти кво отчакваш като ходиш гола?Да бягат от теб и да си крият очите ли?Момчетата да не са от дърво?Не ти ли е ясно, че ги предизвикваш сексуално? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 Чудя се на приятеля ти с кой акъл върви до теб :smt011

Crazy_Element
09-04-2006, 15:21
да е супер яка тема върха напрао да ако видя хубаво момиче което е без горнище я гледам да.... заглеждам се също и по дупенца с прашки ама ко да са прай нали затова сме мъже(момчета) и мисля че няма нищо за драснене просто хората се наслъждават на красотата ти пак да не искаш та гледат казаха ти го СЛОЖИ СИ 1 ЧОВАЛ и няма никой да те гледа...

KpuCuTo0o
09-04-2006, 15:26
oble4i si edin 4oval i nqma da te gledat da e** tupata ti tema

tukmo tva 6tqh da kaja.
i azzZzzZ

09-04-2006, 15:46
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?
кат не искаш да те зяпат ш са покрийш :idea: в противен случай имам пълното право да те изнасиля в съзнанието си
капиш ? :smt006

Lorraine
09-04-2006, 15:48
men ne me drazni da me gledat :)

ninsy
09-04-2006, 15:52
дразнещо е да видиш някой забил поглед в прелестите ти,разбирам да гледа незабележимо,но отворил устата си до земята просто изглежда някак си..А иначе когато те гледат няма нищо лошо дигаш самочуствието :)

Elektra_x
09-04-2006, 15:52
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?
Еми мен аз не се печа по монокини и това не ми прави впечатление.
А за това...абе ддз може би с въобразяваш чак пък толкова ли да са загорели .... :-s Но мъже са все пак к'во очакваш, че като видят хубави цици и няма да се спрат да гледат ли?!

krem4et0
09-04-2006, 16:13
Слагай горнище-толкова ли е сложно.Ако не щеш-свиквай с погледите.
И по прашки,че по-добре на нудистки плаж да беше отишла.То прашките все едно,че нещо скриват.

`Death`Whore`
09-04-2006, 16:15
И аз бих гледала зяпнала голи женски цици. Ти си избрала да си гола, НЕ СЕ ОПЛАКВАЙ!

Crazy_Element
09-04-2006, 16:16
аве остайте я да са дразни да мре и тфа е:) баси дразнеласа еми ко да напрая немога да не погледна момиче което е на 5 метра от мене и е без горнище или пак минава покрай мене с прашки ..тфа е свиквайте :) хееххехехе

sexy_tigar4e_MM
09-04-2006, 18:06
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?

e k'vo tolkova ,kato ima kvo da zqpat -da si zqpat. ne mi pre4i stiga da ne otide po -dale4... \:D/ \:D/ \:D/ :smt004 \:D/ :smt008

ista
09-04-2006, 18:16
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

WindWaker
09-04-2006, 18:40
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

a va6ata priroda e mnogo po razli4na li ? va6ata priroda e da se pravite taka 4e da vi gledame. Taka 4e koi vinoven idva na 1-vo mqsto a ? draznite jenite kat po4nete da ni narejdate 6toto i za sekunda ne poglejdate sebe si. ai da i ....sys zdrave

gangbang
09-04-2006, 18:45
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?

Имаш доста комплекси ми се струва 8)

ista
09-04-2006, 19:07
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

a va6ata priroda e mnogo po razli4na li ? va6ata priroda e da se pravite taka 4e da vi gledame. Taka 4e koi vinoven idva na 1-vo mqsto a ? draznite jenite kat po4nete da ni narejdate 6toto i za sekunda ne poglejdate sebe si. ai da i ....sys zdrave

достигнах до един много добър извод... така, сега ще ти го представя. ако мъжете не съществуваха (не че искам, просто казвам примерно) и жените намерят по някакъв начин да се възпроизвеждат (възможно е, има доста умни жени, колкото и страно да звучи на някои хора... ), какъв би бил света? ами... да - куп дебели и щестливи жени. така си е. всички тези глупости за "слаба съм, не съм", "грозна съм" и т.н. идват от мъжете.
да, напълно нормално е да се гласиме и т.н. причина - иначе няма да ни харесате и ще ни разправяте колко сме грозни, дебели и какво ли още не. и без да искате (че понякога и нарочно) ще ни комплексирате и ще ни карате да спазваме такива диети, че да се достигне до... абе, да кажем и до най-лошото.
не казвам, че мъжете са най-лошото нещо, но пак повтарям - мъжката природа, от страна на сексуалността е по-просто устроена. не казвам, че и ние, жените, не се заглеждаме по мъже... но това си е привилегия на мъжете:))

WindWaker
09-04-2006, 19:21
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

a va6ata priroda e mnogo po razli4na li ? va6ata priroda e da se pravite taka 4e da vi gledame. Taka 4e koi vinoven idva na 1-vo mqsto a ? draznite jenite kat po4nete da ni narejdate 6toto i za sekunda ne poglejdate sebe si. ai da i ....sys zdrave

достигнах до един много добър извод... така, сега ще ти го представя. ако мъжете не съществуваха (не че искам, просто казвам примерно) и жените намерят по някакъв начин да се възпроизвеждат (възможно е, има доста умни жени, колкото и страно да звучи на някои хора... ), какъв би бил света? ами... да - куп дебели и щестливи жени. така си е. всички тези глупости за "слаба съм, не съм", "грозна съм" и т.н. идват от мъжете.
да, напълно нормално е да се гласиме и т.н. причина - иначе няма да ни харесате и ще ни разправяте колко сме грозни, дебели и какво ли още не. и без да искате (че понякога и нарочно) ще ни комплексирате и ще ни карате да спазваме такива диети, че да се достигне до... абе, да кажем и до най-лошото.
не казвам, че мъжете са най-лошото нещо, но пак повтарям - мъжката природа, от страна на сексуалността е по-просто устроена. не казвам, че и ние, жените, не се заглеждаме по мъже... но това си е привилегия на мъжете:))

be grumni se, kaza nai golqmata glupost. Vie jenite po-mejdu si se narejdate TROINO pove4e otkolkoto nie vas vi narejdame. Va6ata priroda e da se glasite - da za da vi haresame, no za6to ? za6toto da vi vzemem za jeni i da vi izhranvame (po-moderno kazano - da vi daame pari4ki, da vi kupuvame koli4ki i skypi4ki drehi). 6toto tva e zalojeno vyv po4ti 90% ot jivotnite na zemqta (ima nqkoi vidove pri koito jenskata e dominantna). ne kazvam 4e vsi4ki jeni iskat koli i t.n. - kazvam 4e prosto principa i prirodata e takava - da ni se haresvate po taq pri4ina. i ako sveta bi bil po-dobyr bez nas, to togava mujete nqma6e da upravlqvat toq svqt ve4e desetki hilqdi godini (otkak ima 4ove4estvo - neznam otkoga, edva li nqko i znae)

vladi_addict
09-04-2006, 19:24
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?
ми скъпа аз за това от 2 години съм си намерил един нудистки плаж и си ходя само на него. там всички са голи, пола и възрастта нямат значение, всички сме от една партия щом сме голи. даже има супер печени хора и една майка ми предложи да легна под нейния чадър щото беше много слънце, пък аз нямах чадър. хората си минават, поглеждат те и си заминават, въобще не обръщат внимание на това, че си гол и това е най-много ме изкефи като бях за пръв път на плажа, че като си свалиш дрехите и падат задръжките и се чувстваш някак си свободен. който е ходил на такъв плаж знае какво казвам.

ista
09-04-2006, 19:38
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

a va6ata priroda e mnogo po razli4na li ? va6ata priroda e da se pravite taka 4e da vi gledame. Taka 4e koi vinoven idva na 1-vo mqsto a ? draznite jenite kat po4nete da ni narejdate 6toto i za sekunda ne poglejdate sebe si. ai da i ....sys zdrave

достигнах до един много добър извод... така, сега ще ти го представя. ако мъжете не съществуваха (не че искам, просто казвам примерно) и жените намерят по някакъв начин да се възпроизвеждат (възможно е, има доста умни жени, колкото и страно да звучи на някои хора... ), какъв би бил света? ами... да - куп дебели и щестливи жени. така си е. всички тези глупости за "слаба съм, не съм", "грозна съм" и т.н. идват от мъжете.
да, напълно нормално е да се гласиме и т.н. причина - иначе няма да ни харесате и ще ни разправяте колко сме грозни, дебели и какво ли още не. и без да искате (че понякога и нарочно) ще ни комплексирате и ще ни карате да спазваме такива диети, че да се достигне до... абе, да кажем и до най-лошото.
не казвам, че мъжете са най-лошото нещо, но пак повтарям - мъжката природа, от страна на сексуалността е по-просто устроена. не казвам, че и ние, жените, не се заглеждаме по мъже... но това си е привилегия на мъжете:))

be grumni se, kaza nai golqmata glupost. Vie jenite po-mejdu si se narejdate TROINO pove4e otkolkoto nie vas vi narejdame. Va6ata priroda e da se glasite - da za da vi haresame, no za6to ? za6toto da vi vzemem za jeni i da vi izhranvame (po-moderno kazano - da vi daame pari4ki, da vi kupuvame koli4ki i skypi4ki drehi). 6toto tva e zalojeno vyv po4ti 90% ot jivotnite na zemqta (ima nqkoi vidove pri koito jenskata e dominantna). ne kazvam 4e vsi4ki jeni iskat koli i t.n. - kazvam 4e prosto principa i prirodata e takava - da ni se haresvate po taq pri4ina. i ako sveta bi bil po-dobyr bez nas, to togava mujete nqma6e da upravlqvat toq svqt ve4e desetki hilqdi godini (otkak ima 4ove4estvo - neznam otkoga, edva li nqko i znae)

душко... това твоето вече е голямата глупост. първо, света не е толкова хубав като го "оправлявате вие мъжете". въобще не е вярно. между другото, всичката тази мизерия тръгва от христианството... колкото и да ти е лек умствения багаж, би трябвало поне това да осъзнаеш. и не е вярно, че жените искат само пари и коли. тези жени са тъпите, ограничени, поробени на мъжете-управляващи-света и псевдо красотата същества. и също така, не е вярно, че вие ни взимате за жени и после ни изхранвате. това е такава глупост. не знам накъде сме тръгнали въобще да се развиваме, щом още има такива хора... и то сред младите ](*,) ](*,) ](*,)
и просто не прави жалки опити да сравняваш животните в природата и хората. първо, защото, ние като най-тъпите същества, сме се отдалечили от своето начало толкова много, че вече просто нямам какво да кажа, и второ - да, вярно е, че сме животни, но имаме няколко, макар и минимални разлики.
също така не е вярно, че откакто има човечество мъжете управляват смета. не си ли чувал за Венерите? за култа към жената при праисторическите хора? за Богинята-майка - при траките, примерно? вземи малко прочети книжки преди да говориш. на същата тема, мога да ти препоръчам и много нови, съвременни психолози. например... най-добрия, поне според мен - Юнг. прочети едно, две неща и ще видиш за какво става дума. там ще намериш себе си. не ти говоря за мъже или жени. говоря ти за психика... но ме съмнява да ме послушаш... жалко. наистина глупостта ходи по хората...
и най-странното е, че аз досега не съм те обидила нито веднъж, а ти започна даже в началото... прави си изводите...

WindWaker
09-04-2006, 19:51
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

a va6ata priroda e mnogo po razli4na li ? va6ata priroda e da se pravite taka 4e da vi gledame. Taka 4e koi vinoven idva na 1-vo mqsto a ? draznite jenite kat po4nete da ni narejdate 6toto i za sekunda ne poglejdate sebe si. ai da i ....sys zdrave

достигнах до един много добър извод... така, сега ще ти го представя. ако мъжете не съществуваха (не че искам, просто казвам примерно) и жените намерят по някакъв начин да се възпроизвеждат (възможно е, има доста умни жени, колкото и страно да звучи на някои хора... ), какъв би бил света? ами... да - куп дебели и щестливи жени. така си е. всички тези глупости за "слаба съм, не съм", "грозна съм" и т.н. идват от мъжете.
да, напълно нормално е да се гласиме и т.н. причина - иначе няма да ни харесате и ще ни разправяте колко сме грозни, дебели и какво ли още не. и без да искате (че понякога и нарочно) ще ни комплексирате и ще ни карате да спазваме такива диети, че да се достигне до... абе, да кажем и до най-лошото.
не казвам, че мъжете са най-лошото нещо, но пак повтарям - мъжката природа, от страна на сексуалността е по-просто устроена. не казвам, че и ние, жените, не се заглеждаме по мъже... но това си е привилегия на мъжете:))

be grumni se, kaza nai golqmata glupost. Vie jenite po-mejdu si se narejdate TROINO pove4e otkolkoto nie vas vi narejdame. Va6ata priroda e da se glasite - da za da vi haresame, no za6to ? za6toto da vi vzemem za jeni i da vi izhranvame (po-moderno kazano - da vi daame pari4ki, da vi kupuvame koli4ki i skypi4ki drehi). 6toto tva e zalojeno vyv po4ti 90% ot jivotnite na zemqta (ima nqkoi vidove pri koito jenskata e dominantna). ne kazvam 4e vsi4ki jeni iskat koli i t.n. - kazvam 4e prosto principa i prirodata e takava - da ni se haresvate po taq pri4ina. i ako sveta bi bil po-dobyr bez nas, to togava mujete nqma6e da upravlqvat toq svqt ve4e desetki hilqdi godini (otkak ima 4ove4estvo - neznam otkoga, edva li nqko i znae)

душко... това твоето вече е голямата глупост. първо, света не е толкова хубав като го "оправлявате вие мъжете". въобще не е вярно. между другото, всичката тази мизерия тръгва от христианството... колкото и да ти е лек умствения багаж, би трябвало поне това да осъзнаеш. и не е вярно, че жените искат само пари и коли. тези жени са тъпите, ограничени, поробени на мъжете-управляващи-света и псевдо красотата същества. и също така, не е вярно, че вие ни взимате за жени и после ни изхранвате. това е такава глупост. не знам накъде сме тръгнали въобще да се развиваме, щом още има такива хора... и то сред младите ](*,) ](*,) ](*,)
и просто не прави жалки опити да сравняваш животните в природата и хората. първо, защото, ние като най-тъпите същества, сме се отдалечили от своето начало толкова много, че вече просто нямам какво да кажа, и второ - да, вярно е, че сме животни, но имаме няколко, макар и минимални разлики.
също така не е вярно, че откакто има човечество мъжете управляват смета. не си ли чувал за Венерите? за култа към жената при праисторическите хора? за Богинята-майка - при траките, примерно? вземи малко прочети книжки преди да говориш. на същата тема, мога да ти препоръчам и много нови, съвременни психолози. например... най-добрия, поне според мен - Юнг. прочети едно, две неща и ще видиш за какво става дума. там ще намериш себе си. не ти говоря за мъже или жени. говоря ти за психика... но ме съмнява да ме послушаш... жалко. наистина глупостта ходи по хората...
и най-странното е, че аз досега не съм те обидила нито веднъж, а ти започна даже в началото... прави си изводите...

1-vo opravi si pravopisnite gre6ki du6ko i togava se pravi na umna
2-ro koda na leonardo da vin4i qvno mnogo ti e povliql - i stava6 sme6na qsno li ti e ? prosta si
3-to prosta si 6toto ne si pro4ela posta mi kato horata - kazah 4E NE VSI4KI JENI iskat pari i koli - kazah go kato na bazik, 4e v moderno vreme tva e prikazkata. A edno vreme horata ne sa imali koli i takiva 4udesii, vajno e bilo izhranvaneto
4-to Horata SA jivotni, za6toto vinagi 6te se pod4inqvame na instinktite i relfleksite si. Tova 4e imame pove4e mozak ni e dovelo prosto do syzdavaneto na civilizaciq, kulturi, razli4ni ob6nosti, tyrgoviq (ot neq se e po4nalo vsi4ko) i taka natatyk. No jivotni vinagi 6te bydem (btw zamisli se i otkyde trygva samata duma "JIVOTno" . (ako vyob6te ima6 dostaty4no mozyk da misli6)
5-to Jenski bogini ima mnogo - tova e absolutno vqrno. No sa glavno ot roda na Afrodita, Venera i takiva - na krasotata, plodovitostta i ot sorta (ima i drugi, vqrno e). No kato 6te mi govori6 za bogini i takiva ne6to - ne zabravqi 4e v redica kultove i takiva 4udesii - kotkite, 4isloto 6 (666 i 999) i drugi takiva + JENATA se olicetvorqvat sys ZLOTO i DQVOLA.
6-to Prepory4va6 mi psiholozi, a ? A az na teb 6ti preporu4am da zavur6i6 pyrvo u4ili6te, a ako si go zavyr6ila ve4e - qvno ima6 nujda ot o6te 1 pyt.
7-mo Kato 6te mi govori6 za li4nosti i takiva ne6ta - zamislq6 li se, 4e vsi4ki izvestni li4nosti (ne vsi4ki - no 90%) sa vse myje ? Otkrivateli, syzdateli, avtori, fizici, himici - ae nqma smisal da izbroqvam - sa vse muje ? Tva da ti govori ne6to na taka i taka praznata glavi4ka ?
8-mo Za6to te obijdam li ? 6toto mneniqta ti (v da kajem 60-70% ot slu4aite) sa tolkova sme6ni, 4e .... ne mi se komentira prosto. Ai i sys zdrave

ista
09-04-2006, 20:02
въпроса не е, че са чикиджии... това просто им е в природата - да зяпат. не можеш да ги отучиш. мене не ме дразни. даже понякога ми е кеф :lol: :oops: :lol:

a va6ata priroda e mnogo po razli4na li ? va6ata priroda e da se pravite taka 4e da vi gledame. Taka 4e koi vinoven idva na 1-vo mqsto a ? draznite jenite kat po4nete da ni narejdate 6toto i za sekunda ne poglejdate sebe si. ai da i ....sys zdrave

достигнах до един много добър извод... така, сега ще ти го представя. ако мъжете не съществуваха (не че искам, просто казвам примерно) и жените намерят по някакъв начин да се възпроизвеждат (възможно е, има доста умни жени, колкото и страно да звучи на някои хора... ), какъв би бил света? ами... да - куп дебели и щестливи жени. така си е. всички тези глупости за "слаба съм, не съм", "грозна съм" и т.н. идват от мъжете.
да, напълно нормално е да се гласиме и т.н. причина - иначе няма да ни харесате и ще ни разправяте колко сме грозни, дебели и какво ли още не. и без да искате (че понякога и нарочно) ще ни комплексирате и ще ни карате да спазваме такива диети, че да се достигне до... абе, да кажем и до най-лошото.
не казвам, че мъжете са най-лошото нещо, но пак повтарям - мъжката природа, от страна на сексуалността е по-просто устроена. не казвам, че и ние, жените, не се заглеждаме по мъже... но това си е привилегия на мъжете:))

be grumni se, kaza nai golqmata glupost. Vie jenite po-mejdu si se narejdate TROINO pove4e otkolkoto nie vas vi narejdame. Va6ata priroda e da se glasite - da za da vi haresame, no za6to ? za6toto da vi vzemem za jeni i da vi izhranvame (po-moderno kazano - da vi daame pari4ki, da vi kupuvame koli4ki i skypi4ki drehi). 6toto tva e zalojeno vyv po4ti 90% ot jivotnite na zemqta (ima nqkoi vidove pri koito jenskata e dominantna). ne kazvam 4e vsi4ki jeni iskat koli i t.n. - kazvam 4e prosto principa i prirodata e takava - da ni se haresvate po taq pri4ina. i ako sveta bi bil po-dobyr bez nas, to togava mujete nqma6e da upravlqvat toq svqt ve4e desetki hilqdi godini (otkak ima 4ove4estvo - neznam otkoga, edva li nqko i znae)

душко... това твоето вече е голямата глупост. първо, света не е толкова хубав като го "оправлявате вие мъжете". въобще не е вярно. между другото, всичката тази мизерия тръгва от христианството... колкото и да ти е лек умствения багаж, би трябвало поне това да осъзнаеш. и не е вярно, че жените искат само пари и коли. тези жени са тъпите, ограничени, поробени на мъжете-управляващи-света и псевдо красотата същества. и също така, не е вярно, че вие ни взимате за жени и после ни изхранвате. това е такава глупост. не знам накъде сме тръгнали въобще да се развиваме, щом още има такива хора... и то сред младите ](*,) ](*,) ](*,)
и просто не прави жалки опити да сравняваш животните в природата и хората. първо, защото, ние като най-тъпите същества, сме се отдалечили от своето начало толкова много, че вече просто нямам какво да кажа, и второ - да, вярно е, че сме животни, но имаме няколко, макар и минимални разлики.
също така не е вярно, че откакто има човечество мъжете управляват смета. не си ли чувал за Венерите? за култа към жената при праисторическите хора? за Богинята-майка - при траките, примерно? вземи малко прочети книжки преди да говориш. на същата тема, мога да ти препоръчам и много нови, съвременни психолози. например... най-добрия, поне според мен - Юнг. прочети едно, две неща и ще видиш за какво става дума. там ще намериш себе си. не ти говоря за мъже или жени. говоря ти за психика... но ме съмнява да ме послушаш... жалко. наистина глупостта ходи по хората...
и най-странното е, че аз досега не съм те обидила нито веднъж, а ти започна даже в началото... прави си изводите...

1-vo opravi si pravopisnite gre6ki du6ko i togava se pravi na umna
2-ro koda na leonardo da vin4i qvno mnogo ti e povliql - i stava6 sme6na qsno li ti e ? prosta si
3-to prosta si 6toto ne si pro4ela posta mi kato horata - kazah 4E NE VSI4KI JENI iskat pari i koli - kazah go kato na bazik, 4e v moderno vreme tva e prikazkata. A edno vreme horata ne sa imali koli i takiva 4udesii, vajno e bilo izhranvaneto
4-to Horata SA jivotni, za6toto vinagi 6te se pod4inqvame na instinktite i relfleksite si. Tova 4e imame pove4e mozak ni e dovelo prosto do syzdavaneto na civilizaciq, kulturi, razli4ni ob6nosti, tyrgoviq (ot neq se e po4nalo vsi4ko) i taka natatyk. No jivotni vinagi 6te bydem (btw zamisli se i otkyde trygva samata duma "JIVOTno" . (ako vyob6te ima6 dostaty4no mozyk da misli6)
5-to Jenski bogini ima mnogo - tova e absolutno vqrno. No sa glavno ot roda na Afrodita, Venera i takiva - na krasotata, plodovitostta i ot sorta (ima i drugi, vqrno e). No kato 6te mi govori6 za bogini i takiva ne6to - ne zabravqi 4e v redica kultove i takiva 4udesii - kotkite, 4isloto 6 (666 i 999) i drugi takiva + JENATA se olicetvorqvat sys ZLOTO i DQVOLA.
6-to Prepory4va6 mi psiholozi, a ? A az na teb 6ti preporu4am da zavur6i6 pyrvo u4ili6te, a ako si go zavyr6ila ve4e - qvno ima6 nujda ot o6te 1 pyt.
7-mo Kato 6te mi govori6 za li4nosti i takiva ne6ta - zamislq6 li se, 4e vsi4ki izvestni li4nosti (ne vsi4ki - no 90%) sa vse myje ? Otkrivateli, syzdateli, avtori, fizici, himici - ae nqma smisal da izbroqvam - sa vse muje ? Tva da ti govori ne6to na taka i taka praznata glavi4ka ?
8-mo Za6to te obijdam li ? 6toto mneniqta ti (v da kajem 60-70% ot slu4aite) sa tolkova sme6ni, 4e .... ne mi se komentira prosto. Ai i sys zdrave

за правописните грешки - личи си, че са от бързане... поне пиша на български. няма смисъл повече да си говорим. по простата причина, че няма да стигнем до единодушно мнение. приятна вечер и довиждане - дано някой ден се осъзнаеш.

ista
09-04-2006, 20:02
и между другото, не ти личи да си зарършил училище с много голям напредък оттова, което си бил преди него...

WindWaker
09-04-2006, 20:05
6to a ? da ne si glutna ezika ne6to ? da ti pomogna ? pravopisna gre6ka ot byrzane ot roda na da sbyrka6 "управление" sys "Оправление" , sorry ma tva ne e byrzane, a e negramotnost. Da osuznaq ? Az nqmam kvo da osyznavam. No ti kato porasne6 i kato polu4i6 nujda ot silna mujka ryka do teb - togava 6ta pitam. ai begai

ista
09-04-2006, 20:28
6to a ? da ne si glutna ezika ne6to ? da ti pomogna ? pravopisna gre6ka ot byrzane ot roda na da sbyrka6 "управление" sys "Оправление" , sorry ma tva ne e byrzane, a e negramotnost. Da osuznaq ? Az nqmam kvo da osyznavam. No ti kato porasne6 i kato polu4i6 nujda ot silna mujka ryka do teb - togava 6ta pitam. ai begai

не съм си глатнала езика... просто не ми се занимава с простаци... и това със Силната мъжка ръка... ще стигнеш до един момент в живота си, когато ще разбереш. това със нуждата от въпросната Ръка... направо си жалък. нито съм казала, че съм някаква дива феминистка, нито нищо подобно. но да имам нужда... по-скоро въпросния мъж ще има нужда от моята нежна ръка... както и да е. наистина, просто недей да ме занимаваш с твоите болни и изкривени представи от миналия век. радвам се, че си по-голям и мога да видя каква е разликата мужде мен и теб... а именно - огромна пропаст, в моля полза. всъщност, от товя гледна точка е в твоя полза, но както и да е.
а, забравих да изкоментирам за Шифъра на Леонардо... тази книга е една от най-слабите, който съм чела като роман. като факти... доста се е поровил човека, това си е за почит.
е, това е. няма да мога да ти докажа правотата на моята Истина, нито ти на мен - твоята... благодаря ти, че си побъбрихме. лека

svetoslava_sliven
09-04-2006, 20:33
Neka si gledat tova si govori za samite tqh i kolko sa vaspitani pak i "O4i palni,race prazni"

WindWaker
09-04-2006, 20:48
Ista, nadqvah se na edin hubav spor, no pyrvite grubi obidi gi po4na ti i o4evidno produljava6 da gi izrazqva6, kato za syjalenie ne moje6 da im dade6 nikakva osnova. Jaluk sym ? Golqma propast (kakto go kaza) vyv vijdaniqta ni ? Da, propast ima - no ne i v tvoq polza. Radvam se, 4e si golqma optimistka, no muja do teb 6te ima nujda ot nejnata ti ryka ne za drugo, a za da mu bie6 4ikii. A ti 6te ima6 nujda ot negovata silna ryka za da te podkrepq v jivota, da te obi4a i da ti pomaga (i redica drugi ne6ta, kakto si mu e reda). Ne sym te obvinil vyv feminizym, qsno li ti e tva ? Nadraznih se kato cqlo na samo4uvstvieto i na egoizma na jenite ili pone na pove4eto ot tqh. I znae6 li za6to e taka ? 6tot sa malki prosti lapeta. 6toto kakto go kazaha to4no tuk vyv foruma predi den - dva - koeficienta na inteligentnost na bulgarina e prosto ni6tojen. V rannata vyzrast ste malko po-zreli - vqrno e (pak moje dosta da se pospori, 6toto v kraina smetka iame razli4ni interesi, no tva e druga tema), no v posledstvie jenite izostavat s ogromno tempo. I tva 6te go razbere6 sled kat porasne6 malko. 6ti kaja samo edno - ima6 dostaty4no akyl za da narejda6, no az ni nai malko ne se zasqgam ot bezsmislenite ti obidi4ki. V momenta 6te se vyzdyrja ot tva i az da po4na da te narejdam po podobava6t na4in i 6te ti povtorq tova - porasni, neka minat godina - dve i togava 6te vidi6 v 4iq polza e "propastta".

ista
09-04-2006, 21:48
ще разгледам само една малка част от думите ти и повече няма да се занимавам.


Radvam se, 4e si golqma optimistka, no muja do teb 6te ima nujda ot nejnata ti ryka ne za drugo, a za da mu bie6 4ikii. A ti 6te ima6 nujda ot negovata silna ryka za da te podkrepq v jivota, da te obi4a i da ti pomaga (i redica drugi ne6ta, kakto si mu e reda).

значи мъжете сте безчувствени, и се интересувате само от секс и не обръщат внимание на чувствата... т.е. обръщате, но само да обичате и т.н. добре звучи. само дето всички мъже плямпат колко са силнни, как ще издържат семейството си и др., но когато дойде моментът "главата на семейството" веднага сваля гарда и не знае какво да прави. аз нямам абсолютно нищо против някой да ме дундурка като ти казваш - да ме издържа, да ми помага ("както си му е реда"), но това никога няма да стане. защото такива мъже са единици. а ако смята, че ако той това прави аз ще съм длъжна да вися вкъщи, да не излизам, за да му готвя, да раждам и гледам деца и да се държи с мен като с човек второ качество... ако смяташ, че "това си му е реда", най, ама най-искрено те съжалявам... лека вечер и обич. и дано да си намериш такава жена, която да търси смелия рицар в блестящи доспехи, на какъвто ти се правиш. не казвам, че не си - не те познавам, но се съмнявам вече да съществуват такива индивиди... вече

WindWaker
09-04-2006, 22:41
ще разгледам само една малка част от думите ти и повече няма да се занимавам.


Radvam se, 4e si golqma optimistka, no muja do teb 6te ima nujda ot nejnata ti ryka ne za drugo, a za da mu bie6 4ikii. A ti 6te ima6 nujda ot negovata silna ryka za da te podkrepq v jivota, da te obi4a i da ti pomaga (i redica drugi ne6ta, kakto si mu e reda).

значи мъжете сте безчувствени, и се интересувате само от секс и не обръщат внимание на чувствата... т.е. обръщате, но само да обичате и т.н. добре звучи. само дето всички мъже плямпат колко са силнни, как ще издържат семейството си и др., но когато дойде моментът "главата на семейството" веднага сваля гарда и не знае какво да прави. аз нямам абсолютно нищо против някой да ме дундурка като ти казваш - да ме издържа, да ми помага ("както си му е реда"), но това никога няма да стане. защото такива мъже са единици. а ако смята, че ако той това прави аз ще съм длъжна да вися вкъщи, да не излизам, за да му готвя, да раждам и гледам деца и да се държи с мен като с човек второ качество... ако смяташ, че "това си му е реда", най, ама най-искрено те съжалявам... лека вечер и обич. и дано да си намериш такава жена, която да търси смелия рицар в блестящи доспехи, на какъвто ти се правиш. не казвам, че не си - не те познавам, но се съмнявам вече да съществуват такива индивиди... вече


Az za sebe si nqma da govorq ni6to. nqmam pravoto da se pravq na po-dobyr i na pove4e ot drugite (myje). Vsy6nost s mnenieto si iska6 da kaje6 4e i jenite ve4e rabotqt, pravqt struvat ? Nali taka ? Da taka e i sym napylno syglasen s teb. S ednata malka razlika, koqto vsy6nost ne e malka, a e kilometri4na. V zapadna evropa e taka - jenite si kysat gyza redom s myjete ot rabota (i vse pak na po4ti vsi4ki rykovodni postove sa samo myje) dokato tuk v Bulgaria, skypa, polojenieto e syvsem razli4no. Za da go osyznae6 po-dobre trqbva da stane 1 ne6to - da porasne6 za da se ubedi6 sama. I stiga s teq stari kolkoto men detski raboti - "da da az 6te sedq i 6te gledam decata vky6ti i 6te 4istq i t.n.". Lafovete ot toq sort sa otjivelica, no v sy6toto vreme sa realnost v mantaliteta na bulgarina. To4no tva stava v ejednevieto. Mn sme silni kato plqmpame, a posle kvo ? Xa, abe ti ima6 li poznati nqkvi nad 18 godini ? VSy6nost neka da sa nad 20 - 22 godini 6toto predi tva e rano da se sydi 4ovek dokyde 6te stigne. Nqma6 pravo da sydi6 vsi4ki ako (AKO) v tvoeto semeistvo naprimer ili nqkoe priqtelsko myja e nqkav meku6av i ne moje da vzeme edno re6enie, kasae6to vsi4kite 4lenove na semeistvoto. I kato za krai nai6 li kvo ? Jalka stava6 ti s prekaleniq si optimizam i samouverenost (osobeno vtoroto e edna tipi4na 4erta na jenite ...sy6to e jalko 4e vinagi e i samoto im padenie kato vlqzat v istinskiq jivot). Syjalqvam te, za6toto to4no teq po4ti fanati4ni optimistki kato tebe ne stigat do nikade. No ima vreme spoks. Moi pyk zeme6 da se promeni6, koi znae ?

I da, btw az smqtam 4e az nai otgovorno trqbva da poema vsi4ko otnosno semeistvoto mi (ako razbira se nqkoga imam takova). Jalkoto e samo 4e jenite ste ni slabost i vinagi 6te ni bydete - to4no ot tva se vyzpolzvate vie, dokato v sy6toto vreme vie ste ne6toto koeto v mnogo slu4ai dyrpa nas nazad.

ista
09-05-2006, 07:48
миличък, благодаря ти, че ми доказа, че все още има толкова тъпи и глупави мъже. за приятелите над 20-22 - аз само с такива хора контактувам. все пак живеем в XI век, колкото и да не ти се вярва. няма какво аз да осъзнавам - ти имаш. но няма абсолятно никакво значение. не мога да си представя, как може да кажеш, че съм жалка... при положение, че ти си наистина смешен. убедена съм, че ще си намериш някоя жена, която да те търпи такъв, но няма да е като мен. и едно ще ти кажа - вече са малко такива момичета.
просто не се сдържам да те светна по един въпрос обаче. относно богините. не е вярно, че са само Афродите, Венера(то е едто и също, де, просто в различни митологии) и т.н. прочети малко за митологията на Траките. Богинята-майка... нещо говори ли ти? Да наистина тя има син, но всъщност тя е властващата. Друго... при праисторическите хора. култа към Жената. порови се малко в Интернет и ще намериш едни статуетки на адски дебели жени... техния идеал. друго, друго... мисля, че няма нужда да изреждам повече.
а относно оптимизма... точно така се постига всичко. а с твоя песимизъм, най-много в някоя малка стройтелна фирма да станеш чиновник... съжалявам те. наистина.
вече не смятам да ти пиша. не се хаби да ми отговаряш. и за да не се изкушавам от глупостта ти, просто ще изключа опцията за известия. благодаря ти, че те има. някой ден ще разбереш. някой ден... ако искаш пиши си там мнения, за да се защитаваш, но няма да постигнеш нищо - нито мен ще убедиш, нито ще разбереш. довиждане!

alkobalko
09-05-2006, 07:50
Принципно много мразя някой да ме гледа, не само на плажа, но и в кафе или по улицата. А ти как очакваш да реагират хората като ходиш гола?

gangbang
09-05-2006, 07:54
Чудно ми е, след като сте хубави момичета, не зависимо голи или облечени, защо пък да не ви гледат хората? Все пак красотата трябва да бъде оценена. Според мен една добре изглеждаща жена, ако се дразни от това, че я гледат, най-вероятно страда от някакви комплекси, липса на самочувствие, слаба увереност или просто не е съвсем наясно със себе си, желанията си и въздействието което може и оказва на хората около нея. Нема такива положение да не ви гледат, виж са ако почнат да ви пипат, тогава мое ви дразни, ама само с гледане, нито боли, нито сърби :)

ZLA
09-05-2006, 07:54
Abe povecheto momcheta sa dolni chikidjii.Hodqt na plaja samno da gledat razgoleni momicheta i da sabirat material sa samotnite vecheri prekarani v tqh.Amaa vse pak ako ti e tolkova nepriqtno da te gledat ne se razgolvai tolkova mnogokakto kazaha i drugite:} :smt019

LilAngel
09-05-2006, 08:45
Чудно ми е, след като сте хубави момичета, не зависимо голи или облечени, защо пък да не ви гледат хората? Все пак красотата трябва да бъде оценена. Според мен една добре изглеждаща жена, ако се дразни от това, че я гледат, най-вероятно страда от някакви комплекси, липса на самочувствие, слаба увереност или просто не е съвсем наясно със себе си, желанията си и въздействието което може и оказва на хората около нея. Нема такива положение да не ви гледат, виж са ако почнат да ви пипат, тогава мое ви дразни, ама само с гледане, нито боли, нито сърби :)

и мен са ме оглеждали и аз оглеждам когато има някоя наистина красива жена/момиче. това е нормално. както казваше един мой приятел 'на това, на което господ му е писал 6 аз немога да коментирам' :lol: :lol: :lol:

Mike-Jones
09-05-2006, 09:55
Abe povecheto momcheta sa dolni chikidjii.Hodqt na plaja samno da gledat razgoleni momicheta i da sabirat material sa samotnite vecheri prekarani v tqh.Amaa vse pak ako ti e tolkova nepriqtno da te gledat ne se razgolvai tolkova mnogokakto kazaha i drugite:} :smt019 koi q e karal da se razgolva i kakvo obijdash majete dolni 4ikidjii bili ti kato se barash kakva si i nemi kazvai samo az nesa baram i ne vijdam nishto losho i sramno da si bie 4ekii 4ovek kakto ti sebarash taka i ni si bieme 4ikii

christina_aguilera
09-05-2006, 11:47
И аз бих гледала зяпнала голи женски цици. Ти си избрала да си гола, НЕ СЕ ОПЛАКВАЙ!

войаорката
09-05-2006, 11:58
всеки обича да гледа, за съжаление са по-малко голи мъже се срещат от голи жени по улиците :oops:

ELiTyYy
09-05-2006, 14:12
oble4i si edin 4oval i nqma da te gledat da e** tupata ti tema

tukmo tva 6tqh da kaja. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

WindWaker
09-05-2006, 14:28
миличък, благодаря ти, че ми доказа, че все още има толкова тъпи и глупави мъже. за приятелите над 20-22 - аз само с такива хора контактувам. все пак живеем в XI век, колкото и да не ти се вярва. няма какво аз да осъзнавам - ти имаш. но няма абсолятно никакво значение. не мога да си представя, как може да кажеш, че съм жалка... при положение, че ти си наистина смешен. убедена съм, че ще си намериш някоя жена, която да те търпи такъв, но няма да е като мен. и едно ще ти кажа - вече са малко такива момичета.
просто не се сдържам да те светна по един въпрос обаче. относно богините. не е вярно, че са само Афродите, Венера(то е едто и също, де, просто в различни митологии) и т.н. прочети малко за митологията на Траките. Богинята-майка... нещо говори ли ти? Да наистина тя има син, но всъщност тя е властващата. Друго... при праисторическите хора. култа към Жената. порови се малко в Интернет и ще намериш едни статуетки на адски дебели жени... техния идеал. друго, друго... мисля, че няма нужда да изреждам повече.
а относно оптимизма... точно така се постига всичко. а с твоя песимизъм, най-много в някоя малка стройтелна фирма да станеш чиновник... съжалявам те. наистина.
вече не смятам да ти пиша. не се хаби да ми отговаряш. и за да не се изкушавам от глупостта ти, просто ще изключа опцията за известия. благодаря ти, че те има. някой ден ще разбереш. някой ден... ако искаш пиши си там мнения, за да се защитаваш, но няма да постигнеш нищо - нито мен ще убедиш, нито ще разбереш. довиждане!

ei tva ve4e me izkara izvyn nervi. samo da be6e pred mene s udovolstvie 6tqh da ti razbiq taka i taka groznata fizionomiq. i nai6 li 6to ? 6toto s posledniq si post otnovo ti nameknah 4e predpo4itam normalen spor, a ti prodalji sys ogromnoto si samo4uvstvie i samouverenost da narejda6. nai gi mrazq takiva kurvi4ki kato tebe deto mnogo znaqt i ne moi6 gi svali6 ot nebeto. za boginite ti spomenah nqkolko pyti 4e DA IMA I drugi no ti si TOLKOVA PROSTA I TYPA pa4A 4e qvno vyob6te ne go pro4ete. taka e da, jiveem v 21 vek i imenno typite momi4enca s tvoq pile6ki akyl dvijat s po golemi i nezavisimo dali i ti si na 20 ili 22 to pone akyla ti e kat na 12 godi6na pikla !! az pesimizam ne sym izrazil nikade, no tvoeto samo4uvstvie se nadqvam kolkoto se moje po-skoro nqkoi da ti go zavre v debeliq zadnik (nali mn se vyzhi6tava6 na boginite i kultovete i t.n.). i to vsy6nost kat gi ima teq kultove kvo ve ? a? aide napravi sravnenie v broikata s myjkite bogove ? jenite sa se po4itali edinstveno kato "maiki" i dava6ti jivot. a vsi4ko ostanalo e za myjete, ma ti si prosta i sq pak 6e mi govori6 gluposti. kaah ti - hodi da si gleda6 da vinci-to da se naduhva6 4e ima balansi i t.n. az li sym typiq ? tva 4e moje6 da prikazva6 pove4e provokacii i da me kara6 da se qdosvam na prosta6tinata ti - ne te pravi po umna i t.n. da znam, sq 6e kai6 4e ne tva e celta ti i ne ti se zanimava s typaci kato men nali ? mda, ama o4evidno go pravi6. da se za6titavam pred teb ? XA, ne me karai da se smeq, malka jalka ne6tastna pikla. i o6te ne6to - az hi4 ne se opitvam i da te ubedq - vidqh 4e osven glupostta ti ti si i edin pylen inat sys samo4uvstvie - koeto skypa moq prosta ista e tova koeto nqma da te dovede do nikade - a ne fanati4niq ti optimizam. a za men ne se pritesnqvai - az sym mamino sin4e (v slu4aq ba6tino) i dokyde 6e stigna ...xo. nqma zna4enie vsy6nost. i v momenta syjalqvam samo za edno - 4e me provokira da go kaja vsi4ko tva. no kato se zamislqm, vsi4ko koeto kazah po tvoi adres e 4isto i prosto meko kazano. ai ne me zanimaai poe4e i ti, qsno e 4e sys gladkiq si mozak i ti dori nqma da se opita6 da razbere6 kvo ti kazah az.

ПЕТЬО
04-13-2007, 13:05
Сега преди няколко дена се върнахме с приятеля ми от морето, но не за това ми е думата. Там си бяхме двамата и когато ходихме на плаж аз си бях само с прашки и моно. И непрекъснато някой ме гледаше, ама винаги. Даже ги гледам като идва някоя група момчета и нарочно се оглеждат и сядат до някой момичето, които са по монокини и зяпат. Имам чумството, че половината от мъжете бяха чикиджии. Вас дразни ли като ви зяпат само?
ми скъпа аз за това от 2 години съм си намерил един нудистки плаж и си ходя само на него. там всички са голи, пола и възрастта нямат значение, всички сме от една партия щом сме голи. даже има супер печени хора и една майка ми предложи да легна под нейния чадър щото беше много слънце, пък аз нямах чадър. хората си минават, поглеждат те и си заминават, въобще не обръщат внимание на това, че си гол и това е най-много ме изкефи като бях за пръв път на плажа, че като си свалиш дрехите и падат задръжките и се чувстваш някак си свободен. който е ходил на такъв плаж знае какво казвам.
АЗ СЪЩО ХОДЯ САМО ПО МОНОКИНИ И ВЪОБЩЕ НЕ МИ ПУКА КОЙ ГЛЕДА И КОЙ НЕ.
СЪЩО ХОДЯ И НА НУДИСТКИ ПЛАЖ НА ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ СЛЕД ХОТЕЛ ГЛАРУС!!

Adwokat
04-13-2007, 13:20
Dam temata e tupa. Kakwo losho ima che te gledat qvno imash hubawo tqlo.. ne te li kefi kato ti hwurlqt po nqkoi drug pogled towa trqbwa da ti diga samochustwieto.. :smt017

BoSs-A
04-13-2007, 13:44
АЗ МРАЗЯЯЯ да заглеждат приятелката ми !!! Където и да е...За тва се е случвало с аверчетата от залата дааа...как да кажа...да "натъркаляме" някви селтаци :twisted: най-яко е като са по-дъртички или зрели...хахаха :lol: после е мнооого яко да видиш някое сгърчено 23 годишно "батенце" да му развалим фешан прическата :lol: :lol: :lol:

odysseus
04-13-2007, 14:08
Маце ходи си както искаш и както ти е удобно и да не ти пука! Кво като те гледат? Приеми го като комплимент, ако нямаше какво да им привлече вниманието, ако не беше хубава и никой не ти обръщаше вниймание нямаше да се чувстваш по-добре, нали? Раздавай го както ти удобно, таман ще има и ние по какво да плакнеме очи ;-)

Абе аз ли нещо бъркам или тази тема е на 2 и половина години? :) (мръднахй да проверя датата, че нещо ме усъмниха тез монокини през април месец :))