PDA

View Full Version : До кога?



бехемота
09-15-2006, 12:58
До кога в този радел ще се пускат измислени теми и модераторите няма да вземат мерки , апелирам за спешни мерки , писна ми да чета , как някой се бил изсрал в остата на приятелката си друг бил пърдял , трети ебал куче и всекви такива измислици...питам вас и себе си ДО КОГА?

Unknow
09-15-2006, 13:03
Напълно те подкрепям!Смятам,че модераторите трябва да обърнат малко повече внимание ...подобни теми да бъдат изтривани без предупреждение.Аз скоро се рег , но това надявам се непречи да кажа мнението си.Дано обърнат внимание на поста ти...и дано повече хора те подкрепят...Аз съм с теб! :)

krem4et0
09-15-2006, 13:13
бахемота-много гаден аватар бе човек-повдига ми се от него.И за де не е флууд-и аз те подкрепям.И на мен ми писна!

Lorraine
09-15-2006, 13:19
ами флууд сигурно винаги ще има..хора без работа!И аз съм против но модераторите какво могат да направят освен да локват темите..така или иначе пак ще флуудят форума.. :smt013

09-15-2006, 13:23
бахемота, не ти си човека който ще определи кое е бъзик и кое не е. всеки е достатъчно умен да прецени за себе си, а правото на израз и на мнение е свобода, която е хубаво, че има във форуми като този.

Lorraine
09-15-2006, 13:25
бахемота, не ти си човека който ще определи кое е бъзик и кое не е. всеки е достатъчно умен да прецени за себе си, а правото на израз и на мнение е свобода, която е хубаво, че има във форуми като този.еми то си личи..повечето теми са ебавки..просто е нереално иначе :!:

09-15-2006, 13:28
бахемота, не ти си човека който ще определи кое е бъзик и кое не е. всеки е достатъчно умен да прецени за себе си, а правото на израз и на мнение е свобода, която е хубаво, че има във форуми като този.еми то си личи..повечето теми са ебавки..просто е нереално иначе :!:Аз току що ебах диня - не беше лошо.

09-15-2006, 13:45
бахемота-много гаден аватар бе човек-повдига ми се от него.И за де не е флууд-и аз те подкрепям.И на мен ми писна!
spored men avatar4eto e sladko. :D kakvo e tova jivotin4e?tvoe li e? :wink:

{{{MiLo_f}}}
09-15-2006, 13:55
Докато в тоя раздел не сложат поне 6 модератора само за него и винаги да има по някой! 8 човека (толкова разбрах че са) не могат да се грижат за целия форум като се има впредвид посещаемостта му!

marina star
09-15-2006, 14:18
mi ne znam i men mnogo me drazni ama kak moje da kontrolira6 bolnite mozaji na nqkoi hora ili jelanieto na drugi da se iztaknat po vazmojno nai-prosta6kiq na4in

д-р Посмъртов
09-15-2006, 16:18
До кога в този радел ще се пускат измислени теми и модераторите няма да вземат мерки , апелирам за спешни мерки , писна ми да чета , как някой се бил изсрал в остата на приятелката си друг бил пърдял , трети ебал куче и всекви такива измислици...питам вас и себе си ДО КОГА?

Впрочем,няма нищо лошо във факта да си признаеш на хората,с цел да ти олекне на душата,че си осъществил полов акт с животно.В срамните среди на мъжката част това се приема като съвсем нормално.Пък и винаги можеш да се хвалиш,че си "ударил" с една жена повече. =P~