PDA

View Full Version : kam momchetata



09-15-2006, 13:51
Zdraveite!Imame vapros kam momchetata (nie sme dve momicheta)!Taa kakvi momicheta pove4e vi dopadat sladki i rozovi ili metalkite??Iii spored vas normalno li e 13godishno momiche da hodi s 16g mom4e??Blagodarim vi predvaritelno za otgovorite,koito se nadqvame da poluchim. :D :D

sa_vi_ebah_maikata
09-15-2006, 13:54
най ми допадат майките ви :-D

tX
09-15-2006, 13:57
Zdraveite!Imame vapros kam momchetata (nie sme dve momicheta)!Taa kakvi momicheta pove4e vi dopadat sladki i rozovi ili metalkite??Iii spored vas normalno li e 13godishno momiche da hodi s 16g mom4e??Blagodarim vi predvaritelno za otgovorite,koito se nadqvame da poluchim. :D :D
Сладки и розови - определено не.
Металки - що не ? Ама зависи...

09-15-2006, 14:20
i kakvo tolkova vi haresvat metalkite,a ne parviqt tip momi4eta??i molq otgvorete na 2 vapros!

Lorraine
09-15-2006, 14:23
i kakvo tolkova vi haresvat metalkite,a ne parviqt tip momi4eta??i molq otgvorete na 2 vapros!абе не съм момче..и бтв темата е тъпичка и може би ще я локнат..но все пак ще отговоря-сладките са за предпочитане :-k все пак е по-добре от някое мрачно и облечено в черно момиче на което света му е крив.Нормално е 13г момиче да ходи с момче на 16г споко :wink:

rusalkata_
09-15-2006, 14:56
сори за оффтопика ама розови? :lol: тоя цвят никога не съм го харесвала... :smt005

DuraceLL
09-15-2006, 15:31
ima i qki metalki ima i qki 'kukli barbi'. na 2q vapros: da za6to ne

akademika
09-15-2006, 15:54
Тези които са естествени, и все пак се вместват в някакви рамки на благоприличие ...

Mike-Jones
09-15-2006, 16:54
:) sredni ne moje li

tX
09-15-2006, 16:58
i kakvo tolkova vi haresvat metalkite,a ne parviqt tip momi4eta??i molq otgvorete na 2 vapros!
А на теб какво толкова ти харесват розовите кифли ?
Въпроса е ироничен.

абе не съм момче..
И това значи, че всеки нормален човек ще игнорира останалата част от некомпетентното ти мнение. Ма аз няма, щото съм ненормален.

и бтв темата е тъпичка и може би ще я локнат..
А можеби не ? Мене лично ме зарадва, че не е поредната 'как се целува', 'как се ебе с подхвърляне', 'как се белят семки с уста'.

но все пак ще отговоря-сладките са за предпочитане
За предпочитане според кой ? Гаджето ти ? Приятелите ти ? Теб самата ? Нито един от тия не е мерило за 'за предпочитане' и 'за непредпочитане', еле пък ти, дето дори не си момче...

все пак е по-добре от някое мрачно и облечено в черно момиче на което света му е крив.
Ти току-що описа Батман.
Винаги ме е забавлявало всеобщо разпространеното мнение за метълите -- мрачни, облечени в черно хора на които света им е крив, затова ще се въздържа от отговор и ще подмина с мрачна, черна усмивка на която света й е крив. :lol:

09-15-2006, 18:03
sry no 6te pomolq v tazi tema da pishat samo mom4eta,a ne MOMI4ETA!!

Krem4eto
09-16-2006, 13:27
Аз съм момиче,но само ще кажа,че 3 години не са голяма разлика ;) ХАЙДЕ УСПЕХ!

09-16-2006, 14:31
нито розови курвички нито метълки средно положение за кво ми е няква "барби" дето е тъпа като галош или някоя брутална метълка да ми счупи зъбите ако я раздразня.

The_handsome_Steve
09-16-2006, 14:49
Истината е някъде по средата!
За съжаление такава порода момиче няма :cry:

elf4o
09-16-2006, 14:54
Zdraveite!Imame vapros kam momchetata (nie sme dve momicheta)!Taa kakvi momicheta pove4e vi dopadat sladki i rozovi ili metalkite??Iii spored vas normalno li e 13godishno momiche da hodi s 16g mom4e??Blagodarim vi predvaritelno za otgovorite,koito se nadqvame da poluchim. :D :D
хаха ами то зависи от човека ако аз бях метал щях да си търся металки теи като не съм си търся както вие казвате розови :>