PDA

View Full Version : Защо става, когато най-малко очакваш и винаги е трудно..?



Nadya
09-15-2006, 16:26
Не знам точно защо пускам тая тема, но май доста хора пишат и ми се ще да разбера дали и другите имат такива впечатления. Ок,форума е Love,нали? Не знам дали и мойто е това, но май определено съм хлътнала по това момче и едва за 2-ри път се ч-вам така като първия път беше провал. Запознахме се на един лагер, където отидох с много негативна нагласа и въобще не очаквах да има с кой да си говоря, камо ли приятелство или друго. И вечерта на 5ден(общо7) се запознаваме, танцуваме,всичко става много бързо и естествено и така 3 дни сме неразделни. После се прибираме в градовете си(около 100км разстояние), но все пак не спираме да мислим един за друг. Говорим по телефона всеки ден и куп смс-и и знам, че и той изпитва същото. Защо ли? И аз имам приятел(от месец), и той-приятелка,само дето те са заедно година и половина, т.е той би загубил повече.Дори съм мислела,щом я обича какво го е накарало да се захване с мене, но няма смислен отговор - химия и толкова. Лошото е че и двамата знаем, че не беше просто летен флирт. Дори и половинките не са пречка, защото знам, че искам да съм с него и той с мен, но! Защо трябва да се примирявам и да се откажа от най-хубавото нещо, което ми се е случвало? Защото няма как да стане това с градовете...Не очаквам някакъв съвет, защото опитахме да не се чуваме,издържахме 24 часа и това не е вариант. Просто кажете дали са ви се случвали такива нелепи пречки или това е като закон на Мърфи за щастието...Всъщност каквото и да кажете ще съм ви много благодарна :roll: PS.Sorry за дългия пост :oops: :)

тодор_живков
09-15-2006, 23:22
Качи се на рейса от твоя град до неговия и готово,толкова ли е сложно.

TeditoOoo
09-16-2006, 09:01
Vij sega...trqbva da si sigurna v chuvstvata si.Dali tova e neshto naistina silno,no shte e kratkotraino,predizvikano ot nujdata i na dvama vi ot raznoobrazie?Ili e lubov,neshto istinsko i dostatychno silno,za da se zapazi za dylgo.Pri pyrviq sluchai-nqma smisyl da razvalqte vryskite s gadjetata si i nakraq da se okaje che e bilo greshka.A pri vtoriq-moje da vi e bilo pisano da ste zaedno i shte trqbva da jertvate tezi vryzki v imeto na shtastieto si.A kolkoto do razstoqnieto-shte prodyljite da se chuvate i da si pishete i shte zapochnete da pytuvate po-chesto ;) Prosto napravete ravnosmetka na chuvstvata si...trqbva da ste sigurni v tqh.

koalka
09-16-2006, 09:08
Vij sega...trqbva da si sigurna v chuvstvata si.Dali tova e neshto naistina silno,no shte e kratkotraino,predizvikano ot nujdata i na dvama vi ot raznoobrazie?Ili e lubov,neshto istinsko i dostatychno silno,za da se zapazi za dylgo.Pri pyrviq sluchai-nqma smisyl da razvalqte vryskite s gadjetata si i nakraq da se okaje che e bilo greshka.A pri vtoriq-moje da vi e bilo pisano da ste zaedno i shte trqbva da jertvate tezi vryzki v imeto na shtastieto si.A kolkoto do razstoqnieto-shte prodyljite da se chuvate i da si pishete i shte zapochnete da pytuvate po-chesto ;) Prosto napravete ravnosmetka na chuvstvata si...trqbva da ste sigurni v tqh.Просто няма какво да добавя.Напълно съм съгласна. :)

sherry
09-16-2006, 10:20
Не знам, според мен не сте се опознали толкова за 3 дни, че да се обичате истински. Ти самата казваш, че има само химия между вас. Ти навярно си готова да зарежеш приятеля си, за да си с него, но дали той би зарязал приятелката си, за да е с теб? При условие, че ще се виждате рядко, защото сте далеко един от друг?!Не знам, много сложно изглежда, времето ще покаже дали наистина трябва да сте заедно или наистина е било просто флиртче... Ако си сигурна в чувствата му, можеш да отидеш да го видиш....