PDA

View Full Version : Не си държи устата затворена



нантонинио
09-16-2006, 02:02
Гаджето ми ме обича и аз я обичам.мн пъти е ревала за мен,но проблема е че мн често не се осъзнава за бъзиците и се избъзика нещо от сорта 'ако не бях правила секс с теб щях да скъсам с теб' а го казва само на бъзик и после като ме види че се разсърдя почва да ми реве и да ми казва че никога не иска да ме изгуби и ми се извинява... И много често ми прави такива изцепки супер ми е тъпо.
Според вас за кво ми ги казва тея работи,с някфа цел да ми види реакцията ли,как аз трябва да постъпвам,и тва че после ми се извинява и ми реве (даже снощи по телефона пак ми рева заради някфи пак тъпизми) означава ли че ме обича (няма смисъл да ви питам щото знам че е така и ми го повтаря непрекъснато аз съм и 1-т и 1-та любов) ... И все пак ви питам как мислите? МНЕНИЕ ?

Obitax
09-16-2006, 03:36
mislq 4e bazika mnogo hubavo ne6to .ne priemai vsi4ki ne6ta na seriozno .Ne vsi4ko koeto leti se lapa :wink:

ht_7j
09-16-2006, 05:13
Това за мен са абсолютни превземки, но нека да не съдим момичето веднага. Сам каза, че се и първият. Явно тя няма много опит още с момчета и дълги или сериозни връзки и не знае какво да казва. Дай и малко време.

sladoled
09-16-2006, 05:53
Обясни и ,че не приемаш такова поведение.Не може да се шегуваш със всичко!Надявам се постепенно да свикне как да се държи с теб, ако не ти писне дотогава от дебелашки шеги. :smt018

priti_kiti
09-16-2006, 06:40
Това за мен са абсолютни превземки, но нека да не съдим момичето веднага. Сам каза, че се и първият. Явно тя няма много опит още с момчета и дълги или сериозни връзки и не знае какво да казва. Дай и малко време.

koalka
09-16-2006, 07:12
Просто тя може би незнае как да се държи с едно момче.Говори с нея и и кажи сериозно,че просто няма смисъл от нейните шеги,защото и на теб ти става зле,а и тя реве и после съжалява,че ги е казала.Ако не стане нищо след разговора,просто не и обръщай внимание и знай,че това са шеги.

WILD__BOY
09-16-2006, 07:12
Проблема не е в нея, а в теб брато. Научи се да разбираш хумора й и да не си като дърво!

sladoled
09-16-2006, 07:15
Kakvo zna4i humor?To ima edna prikazka "na golo dupe maitap - jiva e......n"

TeditoOoo
09-16-2006, 07:51
Mi sigurno prosto se sheguva.Ne go priemai tolkova naseriozno.Taka samo se karate i se syrdite,a tq qvno dyrji na teb shtom taka se raztroiva.Ne q karai da plache!

BeBencEto
09-16-2006, 07:58
prosto sprete buzicite...

alkobalko
09-16-2006, 08:21
Просто тя може би незнае как да се държи с едно момче.Говори с нея и и кажи сериозно,че просто няма смисъл от нейните шеги,защото и на теб ти става зле,а и тя реве и после съжалява,че ги е казала.Ако не стане нищо след разговора,просто не и обръщай внимание и знай,че това са шеги.
Мдам.

YouR_PoisoN
09-16-2006, 08:23
Някой хора имат... тоз май не е точно такъв, ама тъй ще го нарека-"черен" хумор, а при други чувството за хумор липсва :wink:

Lorraine
09-16-2006, 09:25
Обясни й че бъзиците й не ти допадат и че искаш да спре..Ако не спре- бъзикай я и ти.. :?

HopeLesss
09-16-2006, 09:29
Може би просто не се усеща... едва ли го прави нарочно... А тва с цивренето е лека дразнещо според мен :roll:

britney_04
09-16-2006, 10:39
явно с тези бъзици иска да се докаже като някаква това момиче и да не осъзнава че по този начин те дразни,поговори сериозно с нея и и кажи всичко това и си мисля че би трябвало да спре с тея неща защото в краина сметка тя наи-много се разтроива.

NicknameANdPasswORd
09-16-2006, 12:46
BRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT NA JENSKI SULZI NE VQRVAI ! NIKoGA >>>>>> KOLKOTO I DA Q OBICHASh TE MOGAT DA REVAT I DA Se OBURNAT I DA SE SMEQT JENITE SA IZRUDI BRAAAAAAAAT NIKOGA NE VQRVAI NA TEHNITE SULZI ! zapomni go tova ......
kvo iska li 1 golqm ... tva iska
Ako ne spre da te drazni q zareji ... ako se oshte te iska she te potursi ako ne te potursi e bila samo zaradi ebaneto s tbe !

Love__DaLi
09-16-2006, 13:14
ооо тфа вече ми е позната история :-s
гаджето ми от скоро почна да се базика с мен,говори ми там някфи гейски работи да сам правил некфи вибратори и разни гнусотии :-&
и понякога мн ме дразни като почне и почвам да не и обръщам внимание ама като стане супер лигава и напрао неиздаржам вече :mrgreen: и почвам да я гаделичкам,тя има някфи истерични пристъпи :smt005 от това и въобще мрази да я гаделичкам
та савета ми е да не и вярваш на простотиите които говори понякога ами и ти да и отвръщаш със същотото и ще видиш как ще спре :wink:

09-16-2006, 14:26
е кво толкова имала е предвид че се ебеш мн яко за това ти е казала тази "шега" кво толкова го приемаш на вътре нз.Да добавя не и се връзваи всеки път на на сълзите както каза 1 пич преди мен могат и да плачат и да смеят на веднъж така че успех :)