PDA

View Full Version : 14 год. рано ли за момиче



The One
09-17-2006, 10:10
Искам да попитам твърде рано ли е за момиче на 14 да прави секс? :roll:

ELiTyYy
09-17-2006, 10:11
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[

09-17-2006, 10:12
Zakusnqla si momiche

Malkata_Gina
09-17-2006, 10:13
Кво е секс :o \:D/

NicknameANdPasswORd
09-17-2006, 10:25
zavisiiiiii Ot mn neshta ... kak e fizicheski psihicheski :) sex-a ne e prosto da si topnesh pishkata v ........ .. Poprincip 2 neshta .... Fizicheski aspekt i Psihicheski ! dali e gotova PSihicheski a fizicheski ?
:) mnoooooo e otnositelno chovek ! :-k

09-17-2006, 10:26
eheeh golqm filosov bil be

PaSsioN_GiRL
09-17-2006, 10:30
Зависи от човека :lol: Някои съзряват и са готови за секс на 14,други на 18,а трети вообще не разбират смисала на секса :twisted: Мислят си че само вкарваш и изкарваш и тва е всичко :twisted:

09-17-2006, 10:31
q ni obqsni ako sexa ne e da vkarash kura v putkata i da svurshish kakvo e kaji de

Haresvam
09-17-2006, 11:00
Ами не ! Зависи тя чувства ли се готова за това

The^SweeTesT^Thing
09-17-2006, 11:02
Em spored men e rano.tva e m oe mnenie de.Na 14 ne znae6 o6te dali ti se e dopikalo ili doebalo.ama nz sq vseki s razbiraniqta si.

gangbang
09-17-2006, 11:02
Никога не е рано, както и никога не е късно. Въпрос на личено усещане и личен избор си е 8)

MauMyHkaTa
09-17-2006, 11:04
Ако самата ти се чувстваш готова и го искаш, не е рано. Трябва сама да си прецениш!

vesitu
09-17-2006, 11:10
Според мен е рано- на 14 неможеш да изпиташ цялото удоволствие от секса!

Lorraine
09-17-2006, 11:11
рано е !

09-17-2006, 11:14
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[
a moq be6e na 5 :lol: tva zna4i li 4e i togava ne e rano ? :mrgreen: mnoo si zle

09-17-2006, 11:14
KUSNO E DA SI SI VZEL BILETCHE DA SI SE EBAL PREDI AHAH!

ELiTyYy
09-17-2006, 11:38
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[
a moq be6e na 5 :lol: tva zna4i li 4e i togava ne e rano ? :mrgreen: mnoo si zle
абе ти като не ме познаваш недей да приказваш..
бях готова-направих го! тебе ко те засяга!!!!!!!!!!!! аз ли съм мноо зле ?! ... я иди се фарли от някаде

09-17-2006, 11:39
Elito snimkata ti e otvratitelna :D

krem4et0
09-17-2006, 11:41
За мен е доста рано.Нека поне 16 да направи момичето,че ще й дойде повечко акъл в главата.Сексът се прави,когато си отговорен,а на 14 1 момиче не е особено отговорно.И за къде бързате?На 25 вече да ви е писнало от сексът ли?

09-17-2006, 11:43
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[
a moq be6e na 5 :lol: tva zna4i li 4e i togava ne e rano ? :mrgreen: mnoo si zle
абе ти като не ме познаваш недей да приказваш..
бях готова-направих го! тебе ко те засяга!!!!!!!!!!!! аз ли съм мноо зле ?! ... я иди се фарли от някаде
666 q po-leko teen debil4e ! gotova bila, ama ne az si zaviram aspirini tam det nqmat rabota ](*,) tva 4e se ebe6 na 14 maloletna *****, ne zna4i, 4e vsi4ki trqq trugnat sled teb, se6 li sa ? :smt006

lifestyle
09-17-2006, 16:10
За мен е доста рано.Нека поне 16 да направи момичето,че ще й дойде повечко акъл в главата.Сексът се прави,когато си отговорен,а на 14 1 момиче не е особено отговорно.И за къде бързате?На 25 вече да ви е писнало от сексът ли?
Така си е!!!После ще има"Кажете какво да правя,бременна ли сам?" На всеки се случва да стават гафове и да му се наложи да пита,ама от нищо незнаещи дечица въпросите са най-много.Позаинтересувай се първо за предпазните средства...Позамисли се дали го искаш истински и с кой го ще го направиш(което е много важно) и чак тогава се мятай в "живота"

WILD__BOY
09-17-2006, 16:49
Рано е

koalka
09-17-2006, 16:59
Амие според мен е добер от 15 нагоре.На 14 още трябва да се изчака според мен.

Oosaki Nana
09-17-2006, 17:16
Na 14 da pravi6 seks?
Ti normalna li si kva si?
Trqq6e o6e na 4 max. da go prai6,basi zleto :]

PublicEnemy
09-17-2006, 17:20
Познавах едно момиче (още го познавам,но вече не сме в добри отношения :cry: ) беше много свестна и можеше да се говори и споделя всичко с нея,та когато беше на 14 казваше,че й е рано да прави секс,но след няколко месеца го направи и сега е на 15 и не може да си събере краката,стана страшно надута,самочуствието й скочи до небето.
Това няма връзка с темата,но е доста често срещано при момичетата в тази възраст.Иначе аз мисля,че е рано.

09-17-2006, 17:25
Правете не на 14, а на 4 ако искате. Ама като нямате акъл в главата на тия години и си кажете Що да не пробвам без предпазни средства и после хоп- Бебчеее.
По темата: Преди 18 е рано.

ELiTyYy
09-17-2006, 17:31
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[
a moq be6e na 5 :lol: tva zna4i li 4e i togava ne e rano ? :mrgreen: mnoo si zle
абе ти като не ме познаваш недей да приказваш..
бях готова-направих го! тебе ко те засяга!!!!!!!!!!!! аз ли съм мноо зле ?! ... я иди се фарли от някаде
666 q po-leko teen debil4e ! gotova bila, ama ne az si zaviram aspirini tam det nqmat rabota ](*,) tva 4e se ebe6 na 14 maloletna *****, ne zna4i, 4e vsi4ki trqq trugnat sled teb, se6 li sa ? :smt006
абе я млък! .. искат мнения- давам го!.. ти като не си доволен ,си трай там! аз секс ще си правя когато искам

mravkata_z
09-17-2006, 17:45
:smt108 ami rano e! daj emnog rano, no kvo da ti kaja ve4e vs4iko mi se vijda vajmojno!pak po dobre ot tiqna 11 i 12 :smt076 li4no predi 16 e rano....

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 18:47
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[
a moq be6e na 5 :lol: tva zna4i li 4e i togava ne e rano ? :mrgreen: mnoo si zle
абе ти като не ме познаваш недей да приказваш..
бях готова-направих го! тебе ко те засяга!!!!!!!!!!!! аз ли съм мноо зле ?! ... я иди се фарли от някаде
666 q po-leko teen debil4e ! gotova bila, ama ne az si zaviram aspirini tam det nqmat rabota ](*,) tva 4e se ebe6 na 14 maloletna *****, ne zna4i, 4e vsi4ki trqq trugnat sled teb, se6 li sa ? :smt006
абе я млък! .. искат мнения- давам го!.. ти като не си доволен ,си трай там! аз секс ще си правя когато искам

Я недейте да обиждате ElItYyY. Това , че на 14 е правила секс си е нейна работа , и аз тогава го направих и изобщо не съжалявам. Всеки съзрява по различно време , що за предразсъдъци. За някой е рано , за други - не. По тази тема много може да се спори , тъй че който се чувства готов , който е чел , който знае какво прави , нека го прави. Разбира се , да правиш секс е огромна отговорност и когато го направиш поемаш много и огромни рискове , и все пак ако знаеш с какво се захващаш няма проблем!!! :smt011

Cen7r1n0
09-17-2006, 18:51
МАЛЕЕЕЕЕЕ много си закъсняла е !!!!!! :mrgreen:

HaxaJluTeT
09-17-2006, 19:26
spored men e rano;]]] no ti mojesh da si precenish

rowzz
09-17-2006, 20:34
за тебе е много рано !!!

tX
09-17-2006, 20:57
мисля че не..понеже и моя първи път беше на 14 8-[
a moq be6e na 5 :lol: tva zna4i li 4e i togava ne e rano ? :mrgreen: mnoo si zle
абе ти като не ме познаваш недей да приказваш..
бях готова-направих го! тебе ко те засяга!!!!!!!!!!!! аз ли съм мноо зле ?! ... я иди се фарли от някаде
666 q po-leko teen debil4e ! gotova bila, ama ne az si zaviram aspirini tam det nqmat rabota ](*,) tva 4e se ebe6 na 14 maloletna *****, ne zna4i, 4e vsi4ki trqq trugnat sled teb, se6 li sa ? :smt006
абе я млък! .. искат мнения- давам го!.. ти като не си доволен ,си трай там! аз секс ще си правя когато искам

Я недейте да обиждате ElItYyY. Това , че на 14 е правила секс си е нейна работа , и аз тогава го направих и изобщо не съжалявам. Всеки съзрява по различно време , що за предразсъдъци. За някой е рано , за други - не. По тази тема много може да се спори , тъй че който се чувства готов , който е чел , който знае какво прави , нека го прави. Разбира се , да правиш секс е огромна отговорност и когато го направиш поемаш много и огромни рискове , и все пак ако знаеш с какво се захващаш няма проблем!!! :smt011
И ти и другата 14 годишна 'готова' сте зле и това си е факт.
Това, че някой батко с 'детски' наклонности ви е месил на 14 не значи, че това е нормалната възраст за правене на секс. НЕ Е.
Била готова... да бе, колко удобно извинение ... KEEP TELLIN' YOURSELF THAT !
Само се чудя дали и родителите ви са на същото мнение с 'била готова', ама чакай, те не знаят /що ли?/, че тяхното малко момиченце е вече жена, дето ползва Аспирин и Ацетизал като противозачатъчно... ъм... 'жена', 'зряла', 'рьзбираща какво прави' -- тия трите в дебели кавички.

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 21:04
tX Абе ти не си човека , който да определя възраст за правене на секс и да казва на хората кога да го правят... и аз не съм , просто изразявам мнението си ... Освен това не съм 14 годишна , 18 годишна съм! Това ,че ти късно си го направила , ако изобщо си го правила си е твое право , твое решение и мен слабо ме засяга ти кога си го направила. Аз живея моя живот и аз преценям кое е добре за мен и кое - не. А що се отнася до родителите , не мисля че ти им споделяш сексуалния си живот , независимо колко си голяма. Аз до ден днешен не им казвам. Какво ще седна да казвам на майка си колко готин секс съм правила или какво ?? Изобщо не ме интерисува мнението ти , не се опитвам да ангажирам никого с моето , просто го споделям. Извини ме , ако нещо не ти харесва , но не съм длъжна да споделям твоето мнение.

^DaRk_LaDy^
09-17-2006, 21:12
, 'зряла', 'рьзбираща какво прави' -- тия трите в дебели кавички.
А и "какичката" вземи се научи да пишеш , че 2 правописни грешки в изречение за "голяма какичка" са просто недопустими. Първо не си използвала кавички , а друг знак, наречен "апостров" и освен това се пише рАзбираща , възможно е да допуснеш грешка и вместо "а" да напишеш "ъ" , ама да напишеш "ь" ... това на какво прилича?

tX
09-17-2006, 21:44
Като начало, какичката е батко. :mrgreen:

tX Абе ти не си човека , който да определя възраст за правене на секс и да казва на хората кога да го правят... и аз не съм , просто изразявам мнението си ... Освен това не съм 14 годишна , 18 годишна съм!
А аз какво мислиш, че правя ? Деля ядрото на атома с голи ръце ли ? :lol: :lol:
Инак тъжно е когато видиш 18 годишен човек да разсъждава като малко дете...

Това ,че ти късно си го направила , ако изобщо си го правила си е твое право , твое решение и мен слабо ме засяга ти кога си го направила.
Същото мога да кажа и за теб...
Щом не те засяга кога и дали съм го /както вече изяснихме/ НАПРАВИЛ, защо се интересуваш от това кога смята да го прави авторката на темата ? На мен нещо което слабо ме засяга го подминавам...
Противоречиш си, а това е лошо. :::

Аз живея моя живот и аз преценям кое е добре за мен и кое - не.
Много сме големи, брей-брей... ама не. :mrgreen:

А що се отнася до родителите , не мисля че ти им споделяш сексуалния си живот , независимо колко си голяма. Аз до ден днешен не им казвам.
И бегла представа си нямаш колко си зависима от тия родители дето темата 'секс' ви е табу. Успех в живота ти пожелава моя милост като ти опре яйцето на дупето...

Какво ще седна да казвам на майка си колко готин секс съм правила или какво ??
Е тука нямам коментар. Забравих си азбуката чак...
Само да те питам нещо дето може и на PM да ми отговориш - Ти с това ли си изчерпваш представата за секс -- 'колко готин секс съм правила' ?! :shock:

Изобщо не ме интерисува мнението ти , не се опитвам да ангажирам никого с моето , просто го споделям. Извини ме , ако нещо не ти харесва , но не съм длъжна да споделям твоето мнение.
Както и никой друг твоето... :::

И сега обичаиния flame ... не за друго, ама ти се заяде, пък аз длъжен на никой не оставам... :D :D



, 'зряла', 'рьзбираща какво прави' -- тия трите в дебели кавички.
А и "какичката" вземи се научи да пишеш , че 2 правописни грешки в изречение за "голяма какичка" са просто недопустими. Първо не си използвала кавички , а друг знак, наречен "апостров" и освен това се пише рАзбираща , възможно е да допуснеш грешка и вместо "а" да напишеш "ъ" , ама да напишеш "ь" ... това на какво прилича?

Грешка има, да. Като ти се налага да пишеш на Bulgarian Phonetic в работата и седнеш да пишеш на Bulgarian BDS вкъщи, че забележиш, че се получават грешки. /човешко е, не мислиш ли ?/
Погледни си клавиатурата - Англииската буква 'A' съответства на Българското 'Ь'.

В Българския език няма дума 'Апостров'. Пише се 'Апостроф' с 'ф', като 'фърфълак', 'фафла' etc... /мда има скрита нападка :mrgreen: /
В крайна сметка по-горното няма никакъв смисъл в поста ти, понеже ' се нарича още 'Еденична кавичка' или според ASCII стандарта -- 'single quote'. А и в изречението ми го използвах за отделяне на думичките.
Ако исках да е с двойни кавички, просто щях да ги плясна и да си спестя ' -- тия трите в дебели кавички'.
Общо взето може да ме охапеш за гъза. :mrgreen:

09-17-2006, 22:49
Искам да попитам твърде рано ли е за момиче на 14 да прави секс? :roll:

DA, iz4akai o6te nqkoq godinka, ot opit go kazvam

BASSA89
09-17-2006, 23:38
Чукайте си колкото се може по рано това е по добре за нас момчетата :smt023

09-18-2006, 02:10
Общо взето може да ме охапеш за гъза. :mrgreen:
още са и млечни зъбките :smt005

селенова
09-18-2006, 10:14
Никак не е рано, това е една нормална възраст за започване да се води полов живот. Аз го направих на 13.5 почти 14, вече съм на 17 и с опит, а много френдки още се чудяд кво е пенис и има той ли почва у нас

09-18-2006, 10:23
HAhahahahhahaha,ima po4va,ima!Abe na 17 edva li ima takava deto da ne znae kvo e penis v Bulgaria,ama ajde!Ina4e po temata-spored men vseki si re6ava za sebe si!Po princip e malko rano,no ako si gotova go napravi!A 4isto fizi4eski ve4e ima tolkova akselerati,4e na 14 sa si suvsem zavur6eni polovo individi,koito ot 100 km im li4i,4e sa gotovi za sex!Vajnoto e da ima6 psihi4eskata naglasa i gotovnost!Nqma6 li q-po-dobre iz4akaj o6te 1-2 godini!Uspeh!

tX
09-18-2006, 10:28
Никак не е рано, това е една нормална възраст за започване да се води полов живот. Аз го направих на 13.5 почти 14, вече съм на 17 и с опит, а много френдки още се чудяд кво е пенис и има той ли почва у нас
Вече си на 17 с опит в какво ? В курвалъка ли ? Несъмнено.
Я прочети мненията от началото на 3-та страница до тук, че ме мързи и теб да псувам...

И много ли се кефиш че са те тъпкали на 13,5 /тринайс' цяло и пет./, а приятелките ти още не знаят какво е пенис ? :lol: :lol:
Всъщност, не си мисли, че си по-напред от тях. Даже си по-назад -- щото си малолетна курвичка. ^^

И за 3-ти път да кажа с надежда да ви влезе в кухите главици, а не само между краката /нали си с опит.../ -- ТОВА, ЧЕ СА ВИ ГО СЛОЖИЛИ НА 13-14 НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНАТА ВЪЗРАСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПОЛОВ ЖИВОТ !

09-18-2006, 10:32
ТОВА, ЧЕ СА ВИ ГО СЛОЖИЛИ НА 13-14 НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНАТА ВЪЗРАСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПОЛОВ ЖИВОТ !
и аз тва се опитвам да го набия в кухата лейка на елитуу

Stormwalker
09-18-2006, 10:44
tx,ti si mnogo gaden tip!Devstven si nali?Li4i ti otdale4e!Hodi se grumni!Da go duha6!

playful_baby
09-18-2006, 10:53
tx,ti si mnogo gaden tip!Devstven si nali?Li4i ti otdale4e!Hodi se grumni!Da go duha6!
be q ti hodi se grumni!!!!Tva 4e nqkoi go e napravil na 13-14 ne zna4i 4e e normalnata vazrast!!!
a na avtorkata na temata bih prepora4ala da po4aka o6te malko no ako vse pak iska da go napravi estestveno re6enieto si e neino!!!

mganga
09-18-2006, 11:32
да

09-18-2006, 14:20
Zakusnqla si momiche

На теб мога да кажа само едно (дано да не си ЧАК толкова ТЪП и да знаеш английски): May God have mercy upon you, cuz I wouldn't!
SOME DAY... you, sucka, will get served! And before you FUCK OFF AND DIE, I suggest u watch a WONDERFUL movie for bitchez like you, who enjoy having sex with children : "HARD CANDY". Highly recommended, especially 4 u. You'll like it.WATCH THE MOVIE!!!

kupondjiikata
09-18-2006, 14:31
Abe az sym na 15 i o6te ne sym go pravila i mislq,4e mi e rano.Nqkyde 16-17 e normalno spored men. :roll: :smt006

XePouH
09-18-2006, 14:46
а па на 14 ти болна ли си бе,ааа никой няя да та приеме в никва компания закъсняла си момиче тряяше поне преди 12 пффф мноо сте зле =;

09-18-2006, 15:34
spored men si PREKALENO MALKA iz4kai pone 16g adski malka si !

09-18-2006, 15:35
az mislq 4e na 15-16 e normalno :)

drawers
09-18-2006, 15:51
Ако момичето е развито физически и по-важното- психически, не е рано.

The^SweeTesT^Thing
09-18-2006, 16:09
abe rano e be kvoto i da si govorim e rano!! ei takiva deto mn barzat posle se oplakvat s nekvi temi ot sorta"Bremenna li sum?""6to ne moga da svar6a" i tem podobni .....

09-18-2006, 21:30
Ако момичето е развито физически и по-важното- психически, не е рано.
Според теб авторката на темата развита ли е психически?Според мен не-щом пита в един форум дали е нормално да прави секс и решението й най-вероятно ще бъде повлияно от отговорите на някви непознати,които не я познават като човек.
пп:Не мисля,че едно момиче на 14 може да е готово психически,може само да си мисли,че е готово.

skate_warrior
09-18-2006, 21:51
http://bgfreaks.org/style_emoticons/default/whocares.gif

SaYoNaRa
09-18-2006, 22:31
Чукайте си колкото се може по рано това е по добре за нас момчетата :smt023

Ilianka_14
09-18-2006, 22:44
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X

tZ
09-19-2006, 03:08
За 'момиче' от ромски поизход 14 е перфекната възраст, даже те почтват много по рано и на 14 вече са опраили целата ма'ала 2 пъти.
Натрупали са не само опит ми и бацили. :smt012

tX
09-19-2006, 07:19
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

09-19-2006, 08:36
Em spored men e rano.tva e m oe mnenie de.Na 14 ne znae6 o6te dali ti se e dopikalo ili doebalo.ama nz sq vseki s razbiraniqta si. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nightmare
09-19-2006, 09:39
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

Ето, че се намери най-можещия, знаещия и великия във форума да съди хора, които нито познава, нито е виждал, нито имат нещо общо с живота му. Жалка картинка. Какво, избиваш си комплексите тук ли?

09-19-2006, 09:50
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

Ето, че се намери най-можещия, знаещия и великия във форума да съди хора, които нито познава, нито е виждал, нито имат нещо общо с живота му. Жалка картинка. Какво, избиваш си комплексите тук ли?


da ima6 negativno mnenie ne e izbivane na kompeleksi, lapardaci :idea: [-X

skate_warrior
09-19-2006, 09:52
Тоя лаф "стига си си избивал комплексите" стана много клиширан и банален.. измислете нещо друго. Както има положителни, така има и отрицателни мнения и това не означава, че са в резултат от "избиване на комплекси" ;)

Nightmare
09-19-2006, 09:56
До колкото четох мненията на този индивид поне в раздел Секс, той не престана да определя кой е курва и кой не е. Добре, имаш негативно мнение изкажи го, но не наричай всеки наляво и надясно малолетна курва, потенциална курва и т.н. Кой е той, че да го прави в крайна сметка? А относно комплексите. Може да ви се струва клише, защото е прекалено често явление, особено в този форум.

tX
09-19-2006, 10:03
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

Ето, че се намери най-можещия, знаещия и великия във форума да съди хора, които нито познава, нито е виждал, нито имат нещо общо с живота му. Жалка картинка. Какво, избиваш си комплексите тук ли?

Възрастовата граница рязко спада, почнаха се с 'комплексите' сега чакам и майките да засегнеме... :lol:

Ако да защитиш тезата -- 'не на секса сред непълнолетните' е вид 'избиване на комплекси', то значи аз съм комплексар и не отричам. :lol:
Както и вероятно голяма част от тия дето подкрепят мненията ми...

Форума като цяло е място кадето изказваш мнението си.
Моето мнение е, че на 14 години е ТВЪРДЕ рано за полов живот и толкоз. Ти не го приемаш, вероятно щото си яла пишката на 13-14 и не ти изнася. Ок, мене не ме притеснява, някоя 14-15 годишна пикла да ме нарича комплексар, както не ме притеснява да наричам същата - малолетна курва - само защото си е легнала на 14 годинки с някои оборотен батко.

Разни хора разни идеали.

Вече е ясно, че почти никой не чете всички постове преди да си каже мнението, такаче ще се повторя за петнайсти път - ТОВА, ЧЕ ТЕБ СА ТЕ ЕБАЛИ НА 14 НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНАТА ВЪЗРАСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПОЛОВ ЖИВОТ.

Колкото и да са ти пораснали циците като главата ти е 14 годишна нищо не се променя.

Като цяло ми е през антената кой на колко ще се праска, стига да не ми се налага да чета поредния 'бременна ли съм' от някое 14 годишно лапе дето е било 'готово' психически и физически и дето 'знаело кога му се ебе и кога му се пикае'.

Ако не приемаш моето мнение - ок. Питай родителите си какво мислят по въпроса. Все пак те са те отгледали и тях трябва да слушаш, а не някакъв нещастен цървул дето избива комплекси по форумите... :mrgreen:

Nightmare
09-19-2006, 10:10
Пак се почна.. Я ми кажи каде в тази тема, казах че да правиш секс на 14 е нормално. Не не е! И съм съгласна с мнението ти. Единственото, което ме дразни, е че наричаш курви момичета, за които знаеш прекалено малко. Щом смяташ, че можеш да съдиш и определяш хора от един монитор прави го. Но за мен лично е смешно. А и междудругото минах възрастта 14\15 годишна пикла. Още нещо, което не знаеше, но веднага се изказа нали?

mili4ko-sladi4ko
09-19-2006, 10:12
az go napravih malko predi da naprava 14 g. i nikak ne sajalqvam. sega sym s 2-riq muj v jivota si sam bezkraino shtastliva s nego :P

skate_warrior
09-19-2006, 10:14
az go napravih malko predi da naprava 14 g. i nikak ne sajalqvam. sega sym s 2-riq muj v jivota si sam bezkraino shtastliva s nego :PМъж? Хахахахахаах ако наричаш мъж някой пикльо на 15-16 може ;) Ама ако говориш за истински мъж (над 20) си поредната... тииит :roll: :twisted:

tX
09-19-2006, 10:14
Пак се почна.. Я ми кажи каде в тази тема, казах че да правиш секс на 14 е нормално. Не не е! И съм съгласна с мнението ти. Единственото, което ме дразни, е че наричаш курви момичета, за които знаеш прекалено малко. Щом смяташ, че можеш да съдиш и определяш хора от един монитор прави го. Но за мен лично е смешно.
По същия начин, ти как може да наричаш тия на магистралата курви, като дефакто не вярвам да ги познаваш или да си ги видяла да практикуват професията си ?
За мен 14 годишните ебачки са си малолетни курви, а за теб може да са невинни дечица -- толкоз. :smt011

И понеже гледам си редактирала поста си докато аз съм писал този, да ти доотговоря...
А ти от каде знаеш, че съм комплексар или и ти се изказа веднага неподготвена ? :lol:

09-19-2006, 12:41
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

Ето, че се намери най-можещия, знаещия и великия във форума да съди хора, които нито познава, нито е виждал, нито имат нещо общо с живота му. Жалка картинка. Какво, избиваш си комплексите тук ли?

Възрастовата граница рязко спада, почнаха се с 'комплексите' сега чакам и майките да засегнеме... :lol:

Ако да защитиш тезата -- 'не на секса сред непълнолетните' е вид 'избиване на комплекси', то значи аз съм комплексар и не отричам. :lol:
Както и вероятно голяма част от тия дето подкрепят мненията ми...

Форума като цяло е място кадето изказваш мнението си.
Моето мнение е, че на 14 години е ТВЪРДЕ рано за полов живот и толкоз. Ти не го приемаш, вероятно щото си яла пишката на 13-14 и не ти изнася. Ок, мене не ме притеснява, някоя 14-15 годишна пикла да ме нарича комплексар, както не ме притеснява да наричам същата - малолетна курва - само защото си е легнала на 14 годинки с някои оборотен батко.

Разни хора разни идеали.

Вече е ясно, че почти никой не чете всички постове преди да си каже мнението, такаче ще се повторя за петнайсти път - ТОВА, ЧЕ ТЕБ СА ТЕ ЕБАЛИ НА 14 НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНАТА ВЪЗРАСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПОЛОВ ЖИВОТ.

Колкото и да са ти пораснали циците като главата ти е 14 годишна нищо не се променя.

Като цяло ми е през антената кой на колко ще се праска, стига да не ми се налага да чета поредния 'бременна ли съм' от някое 14 годишно лапе дето е било 'готово' психически и физически и дето 'знаело кога му се ебе и кога му се пикае'.

Ако не приемаш моето мнение - ок. Питай родителите си какво мислят по въпроса. Все пак те са те отгледали и тях трябва да слушаш, а не някакъв нещастен цървул дето избива комплекси по форумите... :mrgreen:

tX, поста ти е уникален.:) Напълни ми душата. Много ми се иска да покореспондирам малко с теб, оставям e-mail: galito87@abv.bg. Ако имаш желание, пиши ми, ще се радвам.;)

krem4et0
09-19-2006, 12:45
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

Ето, че се намери най-можещия, знаещия и великия във форума да съди хора, които нито познава, нито е виждал, нито имат нещо общо с живота му. Жалка картинка. Какво, избиваш си комплексите тук ли?

Възрастовата граница рязко спада, почнаха се с 'комплексите' сега чакам и майките да засегнеме... :lol:

Ако да защитиш тезата -- 'не на секса сред непълнолетните' е вид 'избиване на комплекси', то значи аз съм комплексар и не отричам. :lol:
Както и вероятно голяма част от тия дето подкрепят мненията ми...

Форума като цяло е място кадето изказваш мнението си.
Моето мнение е, че на 14 години е ТВЪРДЕ рано за полов живот и толкоз. Ти не го приемаш, вероятно щото си яла пишката на 13-14 и не ти изнася. Ок, мене не ме притеснява, някоя 14-15 годишна пикла да ме нарича комплексар, както не ме притеснява да наричам същата - малолетна курва - само защото си е легнала на 14 годинки с някои оборотен батко.

Разни хора разни идеали.

Вече е ясно, че почти никой не чете всички постове преди да си каже мнението, такаче ще се повторя за петнайсти път - ТОВА, ЧЕ ТЕБ СА ТЕ ЕБАЛИ НА 14 НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНАТА ВЪЗРАСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПОЛОВ ЖИВОТ.

Колкото и да са ти пораснали циците като главата ти е 14 годишна нищо не се променя.

Като цяло ми е през антената кой на колко ще се праска, стига да не ми се налага да чета поредния 'бременна ли съм' от някое 14 годишно лапе дето е било 'готово' психически и физически и дето 'знаело кога му се ебе и кога му се пикае'.

Ако не приемаш моето мнение - ок. Питай родителите си какво мислят по въпроса. Все пак те са те отгледали и тях трябва да слушаш, а не някакъв нещастен цървул дето избива комплекси по форумите... :mrgreen:
Абсолютно съм съгласна.Браво за мнението.А,явно и аз съм комплексарка :lol:

PublicEnemy
09-19-2006, 13:23
Чукайте си колкото се може по рано това е по добре за нас момчетата :smt023
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt023

PublicEnemy
09-19-2006, 13:34
Мъж? Хахахахахаах ако наричаш мъж някой пикльо на 15-16 може :wink: Ама ако говориш за истински мъж (над 20) си поредната... тииит :roll: :twisted:
Нали ли ги знаеш тия ''мъже'' (над 20) каде ходат с 14-15 год. пикли кви са ... комплексари отхвърлени от момичетата на техните години. :D Ходат с по-малки за да ги еб*т и за да ги въртят на малкия си пръст. :evil:

BeBeTo_F
09-24-2006, 01:31
Da rano e,ne 4e az go napravih koi znae kolko kusno,no mislq 4e i na 15 daje e rano!

The_Terminator
09-24-2006, 06:47
Според мен не е но ти си прицени даго правиш или не :wink:

L_i_z_I
09-24-2006, 08:00
Мм всеки решава сам за себе си ...въпреки,че и аз съм на мнението,че 14 още е рано :wink:

sexy_tigar4e_MM
09-24-2006, 08:48
Искам да попитам твърде рано ли е за момиче на 14 да прави секс? :roll:\
spored men po princip-da. no si zavisi ot momi4eto. prosto kolkoto si po-golqm tolkova po-dobre osuznava6 kakvo pravi6,rabira6 li ? :wink:

sexy_tigar4e_MM
09-24-2006, 08:50
Elito snimkata ti e otvratitelna :D
i kvo i e na snikata?

sexy_tigar4e_MM
09-24-2006, 08:53
ако това ви успокоява, и аз на 14 го направих за пръв път и сега година и нещо по-късно не съжалявам, не мисля и че ще съжалявам. И знам за какво служи и за какво не служи "аспирина", както и знам "кога ми се ебе и кога ми се пикае"... така че недейте моля ви се с тези смотани клишета, ок? [-X
Всъщност мен не ме успокоява.
Просто още едно малолетно курве.
А то и да съжаляваш нищо не можеш да промениш... ъм... ок ? :|

Ето, че се намери най-можещия, знаещия и великия във форума да съди хора, които нито познава, нито е виждал, нито имат нещо общо с живота му. Жалка картинка. Какво, избиваш си комплексите тук ли?


da ima6 negativno mnenie ne e izbivane na kompeleksi, lapardaci :idea: [-X
awe ne moga da razbera za6to nqkoi hora tuk vikat na vsi4ki "lapardaci" ,"lapeta" i tn... mi vie kato razbirate i znaete vsi4ko za kakvo vlizate v toq forum,qvno ne e za vas... :smt019 :smt018 :smt012

Nqkoi vunshen
09-24-2006, 10:05
На 14 години колкото и да ми обяснявате колко сте готови, толкова и се лъжете самите себе си. Поне вярвате ли си?
Каквото и да си говорим под 18 години просто сте безотговорни за да правите секс! Няма 15, 16, 17 ... след навършване на 18!
Наистина най-добре говорете с родителите си за това.

Замислете се дали наистина искате да правите секс или това е натрапено от приатели/лки или просто е модерно. Ако ви е само за пробването по-добре си купете някоя играчка от секс шоп и се задоволете от колкото да си правите експерименти с живота!

LiSiKa
09-24-2006, 10:28
Според мен е рано бе майна !!! [-(

PetqSexy
09-24-2006, 11:32
nikak ne e rano estestveno!

09-24-2006, 12:30
Глупости!Въобще не е рано,даже е късно.

NiKOLAN
09-24-2006, 12:45
вече не, то с тая деградация

luda`flirtajika
09-24-2006, 20:29
pri vseki e razlichno,no spored men e rano

PublicEnemy
09-24-2006, 21:10
awe ne moga da razbera za6to nqkoi hora tuk vikat na vsi4ki "lapardaci" ,"lapeta" i tn... mi vie kato razbirate i znaete vsi4ko za kakvo vlizate v toq forum,qvno ne e za vas... :smt019 :smt018 :smt012
Ами за да има кой да отговаря на глупавите Ви въпроси бе лапардаци смотани !

N.C.L
09-24-2006, 21:13
zavisiiiiii Ot mn neshta ... kak e fizicheski psihicheski :) sex-a ne e prosto da si topnesh pishkata v ........ .. Poprincip 2 neshta .... Fizicheski aspekt i Psihicheski ! dali e gotova PSihicheski a fizicheski ?
:) mnoooooo e otnositelno chovek ! :-k

На 14 нз за какъв Физически аспект говорим <.< определено е рано, а да не говорим за Психически

stoilov
09-24-2006, 21:49
Em az moita priatelka q otvorih v petyk tq na 14 az sq navarshvam 16 i na 2ta ni beshe za pyrvi pyt..tui 4e mislq 4e tq beshe gotova :)

09-24-2006, 22:14
Възрастовата граница рязко спада, почнаха се с 'комплексите' сега чакам и майките да засегнеме... :lol:

Ако да защитиш тезата -- 'не на секса сред непълнолетните' е вид 'избиване на комплекси', то значи аз съм комплексар и не отричам. :lol:
Както и вероятно голяма част от тия дето подкрепят мненията ми...

Форума като цяло е място кадето изказваш мнението си.
Моето мнение е, че на 14 години е ТВЪРДЕ рано за полов живот и толкоз. Ти не го приемаш, вероятно щото си яла пишката на 13-14 и не ти изнася. Ок, мене не ме притеснява, някоя 14-15 годишна пикла да ме нарича комплексар, както не ме притеснява да наричам същата - малолетна курва - само защото си е легнала на 14 годинки с някои оборотен батко.

Разни хора разни идеали.

Вече е ясно, че почти никой не чете всички постове преди да си каже мнението, такаче ще се повторя за петнайсти път - ТОВА, ЧЕ ТЕБ СА ТЕ ЕБАЛИ НА 14 НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНАТА ВЪЗРАСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПОЛОВ ЖИВОТ.

Колкото и да са ти пораснали циците като главата ти е 14 годишна нищо не се променя.

Като цяло ми е през антената кой на колко ще се праска, стига да не ми се налага да чета поредния 'бременна ли съм' от някое 14 годишно лапе дето е било 'готово' психически и физически и дето 'знаело кога му се ебе и кога му се пикае'.

Ако не приемаш моето мнение - ок. Питай родителите си какво мислят по въпроса. Все пак те са те отгледали и тях трябва да слушаш, а не някакъв нещастен цървул дето избива комплекси по форумите... :mrgreen:
Абсолютно подкрепям това мнение.И вместо да нападате момчето, защо не вземете да го подкрепите.Малко са тези като него вече - да не кажа,че са на изчезване.Случайно попаднах на темата и реших да се регистрирам,за да дам мнение.Какво е това на 14 години да правиш секс. Аз съм на 18 години и съм правила секс от любопитство(но обичах човека до себе си)....имала съм възможност да правя секс не един път ..просто не искам.Трябва ли като се разходя из улиците и да кажат "мани я тая курва". Ако едно момче спи с 5 момичета ще бъде пич , но ако вие момичета спите с 5 момчета ще бъдете курви и защо?Защото от малки ще правите секс да се правите на интересни.Има си време за нищо, няма да загубите нищо бъдете сигурни, даже ще бъдете по интересни, защото след 2-3 години на един мъж ще му бъде по интересно да легне с жена, която е спала с двама мъже, отколкото да е спала с целия град....ей момичета някога ще имате семейство и деца ....такива ли ще искате да станах вашите деца?

noobari
09-25-2006, 10:40
Да

DeSiTo0o
09-25-2006, 10:50
Малка е!!!

sexy_tigr4e
09-25-2006, 11:52
awe ne moga da razbera za6to nqkoi hora tuk vikat na vsi4ki "lapardaci" ,"lapeta" i tn... mi vie kato razbirate i znaete vsi4ko za kakvo vlizate v toq forum,qvno ne e za vas... :smt019 :smt018 :smt012
Ами за да има кой да отговаря на глупавите Ви въпроси бе лапардаци смотани !
a i kato sme smotani za6to ni"pomagate" ,ot dobri chuvstva li? ako 6te go pravite pone ne se zaqjdaite mamka mu :smt012 =;

`sexy_vlubeno_momi4ence`
09-25-2006, 14:08
mi az mislq 4e e mn rano,za men po dobre e naprimer na 16-1!moje da vi se struva mn banalno ama sex-a si ima godini! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

`sexy_vlubeno_momi4ence`
09-25-2006, 14:09
mi az mislq 4e e mn rano,za men po dobre e naprimer na 16-17!moje da vi se struva mn banalno ama sex-a si ima godini! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: *