PDA

View Full Version : Аз го обичам, но сме от различна класа...



сладоледката
09-18-2006, 15:36
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.

drawers
09-18-2006, 15:48
Еее... голямо им е самочувствието на богатите... какво като е беден, нали те обича... те пък ваще са голяма работа, голямо нещо! Обясни им, че го обичаш и няма да се разделиш с него заради тях. Толкова ли е трудно...

Obitax
09-18-2006, 15:53
1. parite nqmat zna4enie 6toto sa prehodno ne6to
2. kato obi4a6 kvo zna4enie ima 4e ne e zavar6il vis6e ?

09-18-2006, 16:14
pravi kakvoto iska surceto ti i ot kakvoto i koito se nujdae

No_LiMiTe^f
09-18-2006, 16:14
Тва ми прилича малко на сапунка...Според мен също парите не са от значение и обясни на ваще че не си вече малка и че можеш сама да взимаш решения!Само внимавай да не те използва или нещо такова!:)

alkobalko
09-18-2006, 17:06
Парите не са важни в случая. Аз също имам пари и аз съм учила в чужбина, но родителите ми никога не са ми казвали да не се забърквам с хора от "простолюдието", както ти ги наричаш. Не винаги богатсвото може да ти донесе любов и щастие. Защото не те, а сърцето обича. А понякога при богатите то липса и е заменено с камък.

sunny_girl16
09-18-2006, 17:09
За любовта няма граници , класи и тн. Само ти можеш да си поставяш такива , но трябва да ги преодолееш ,ако обичаш истински :-)

gangbang
09-18-2006, 17:12
Освен ако родителите ти смятат, че шофьорчето си прай други сметки и иска да се докопа до паричките ти, в тоя случай са прави. А иначе тва с простолюдие, класа и т.н. остана в миналия век. Сега класово делене нема, днес мое си беден, утре печелиш от тото и ставаш милионер, да речем. Тъй че ако те дърпат заради тва че оня е прост шофьор, ич да не ти пука, дръж си се с момчето и не ги слушай. Ама имай и едно на ум, че може да е некой дето си прай тънка сметка, макар че па на 21 едва ли ги мисли и такива, но всичко е възможно.

kobrichka
09-18-2006, 17:23
според мен това няма значение че той е беден щом на теб не ти пречи,а и ти не си тръгнала да се жениш за него за да има значение,аз също съм от семейство което има възможности,но не избирам момчета с лъкави коли и дебел портофеил това не ме впечатлява,толко ли е важно да го запознаваш с вашите,аз лично не запознавам гаджетата си с родителите ми,излизаи си с него щом го обичаш а ако връзката ви стане по сериозна,вашите трябва да се примирят с положението.

let_me_go
09-18-2006, 17:24
Е и ?
Аз съм на 18 , от богато семейство ... също уча в добро училище макар да не е извън България и не съм лишена от абсолютно нищо ... знаеш ли , че дефакто проблема е както в твоята,така и в главите на родителите ти ? До сега нито веднъж не съм си позволила да деля на богати и бедни , аз съм наравно с другите ... Утре ще бъда никой , но този , когото съм деляла може да бъде много над мен ...
Ходя с момче , което бачка от сутрин до вечер за едни 15лв на ден ... Да, не ходи изтупан и не кара скъпа кола , както правят "момиченцата и момченцата на мама и тати" , но пък за сметка на това е със сърце , колкото на 100 от споменатите току що ... За мен няма абсолютно никакво значение какво може да ми предложи този , когото обичам (говоря за материалните неща ) и никога родителите ми не са ми казвали "Няма да излизаш с човек , който не е с добро материално положение!" ... Така че сама си прецени , принцесо ... Живота си е твой , ти вземи решението с кого да излизаш и кого да обичаш

mon4eto
09-18-2006, 17:32
Tova kakvo mislqt roditelite ne e ot zna4enie :arrow: pravi tova koeto ti re6i6,t.e. ako go obi4a6 ostani s nego i da ne ti puka v kraq na krai6tata vsi4ki xora sa ednakvi,parite ne pravqt 4oveka :|

FiRe_LaDy
09-18-2006, 17:45
Kakvo e tova neshto da se delqt horata na bedni i bogati?Izvinqvam sa,ama roditelite ti naistina sa mnogo visokomerni.I e adski typo ot tqhna strana da ne ti pozvolqvat da si s momche ot po niska ot vashata klasa.Mi i az s poslednoto momche,koeto bqh,roditelite mu imaha mnogo pari,ne go lishavaha ot nishto.Az obache sam po nisko ot nego.Ne sme bedni,no i ne sme da harchim pari za kakvo li ne i da si ugajdame za vsichko.Obache nikoga ne e stavalo na vypros koi kakva klasa e.I vsichkite mi bivshi priqteli sa bile mnogo bogati,ama takav TYP problem sme nqmali nikoga.Ne vijdam kakyv e problema v tova,che momcheto e po bedno ot vas?Kakvo gi byrka roditelite ti,sled kato ti go obichash i iskash da si s nego!?!?!?Q,stiga gluposti.Badi s nego i im pokaji,che ne mogat da ti poprechat da si s nego i da vi razdelqt.Stiga si se krila.Ne si malka i mislq che mnogo dobre znaesh kakvo pravish!
Aide i uspeh. :wink:

LP_girl_14
09-18-2006, 17:46
Какво значение има колко финансово си богат след като си богат душевно?Не мога да разбера как може да се класифицират на богати и бедни след като всички сме хора!Освен това родителите ти би трябвало да искат да си щастлива и след като този човек те кара да се чувстваш така би трябвало да го приемат :roll:

kobrichka
09-18-2006, 17:48
Е и ?
Аз съм на 18 , от богато семейство ... също уча в добро училище макар да не е извън България и не съм лишена от абсолютно нищо ... знаеш ли , че дефакто проблема е както в твоята,така и в главите на родителите ти ? До сега нито веднъж не съм си позволила да деля на богати и бедни , аз съм наравно с другите ... Утре ще бъда никой , но този , когото съм деляла може да бъде много над мен ...
Ходя с момче , което бачка от сутрин до вечер за едни 15лв на ден ... Да, не ходи изтупан и не кара скъпа кола , както правят "момиченцата и момченцата на мама и тати" , но пък за сметка на това е със сърце , колкото на 100 от споменатите току що ... За мен няма абсолютно никакво значение какво може да ми предложи този , когото обичам (говоря за материалните неща ) и никога родителите ми не са ми казвали "Няма да излизаш с човек , който не е с добро материално положение!" ... Така че сама си прецени , принцесо ... Живота си е твой , ти вземи решението с кого да излизаш и кого да обичаш

=D> =D> =D> напълно те поткрепям

Icy_girl__
09-18-2006, 18:29
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.
Скъпа,любовта е много много по-важна от парите и щом е истинска нищо не може да и попречи!!! Повярвай ми!!!

koalka
09-18-2006, 19:19
"Простолюдието"-честно да ти кажа доста голямо самочувствие имаш,но както и да е.Единственото,което мога да ти кажа е че парите нямат значение и не слушай вашите какво ти казват.Бъди с него щом се обичате-просто е.

zoben_pitbul
09-18-2006, 19:51
Амиии...Казваш,че го обичаш,но все пак задаваш този въпрос?Наистина ли си УБЕДЕНА,че го ОБИЧАШ?Не знам,може би е така,но ако чувствата ви са чак толкова силни(и в частност твоите) защо въобще задаваш такъв въпрос?Пък и си на 17-вашите чак такова влияние ли имат върху теб че да ти казват КОГО ДА ОБИЧАШ!?За Бога,това е може би най-святото от всички лешения,които един човек може да вземе и родителите ти могат да го вземат вместо теб?За какво се мислят те,за богове?За по-висши?Какво като карат мерцедес(ауди,бмв...)-това дава ли им правото да вземат именно това решение вместо теб?А ако го обичаш можеш ли въобще да възприемаш нещо между вас като пречка(освен например разделите поради обстоятелствя за дълъг период от време)?Задай си тези въпроси и си отговори честно.И ако отговорите показват,че те контролират толкова много и важни неща от живота ти може би е време да се замислиш,защото ЛЮБОВТА ДАВА ПО-ГОЛЯМО ЩАСТИЕ И ОТ НАЙ-СКЪПАТА КОЛА,ДОМ ИЛИ ДРЕХА!И ако в един момент само финансовата зависимост дава на родителите ти правото да решават с кого трябва да си може би трябва да решиш този въпрос.

strange__
09-18-2006, 20:16
Съжалявам,но ние хората от простолюдието сме глуповати и не можем да помагнем (по обективни причини) на вас висшата класа! А и след като сме под нивото ви,защо се допитвате до нас,а не до някой който отговаря на критерийте ви за приятел?! :roll:

NoWallz
09-18-2006, 20:30
"Надути путки,надути щото са богати,кво ли става ако свършат кинтите на тати..."Ми ако мислиш да се надуваш му тегли шута.

Tempestjuji
09-19-2006, 09:14
Парите са много важни..Любов с пари може да се купи, но дали е истинска???!!?! Това е въпросът...Ако го обичаш няма причина да те спират...Най-глупавото, което можеш да направиш, е да послушаш родителите си за нещо толкова интимно и лично...Те нямат право да ти се месят........

Davidoff
09-19-2006, 12:29
1. parite nqmat zna4enie 6toto sa prehodno ne6to
2. kato obi4a6 kvo zna4enie ima 4e ne e zavar6il vis6e ?
liubovta sa6to e prehodna

iiirish
09-19-2006, 15:29
ти го обичаш за момента, но градиш ли някакви планове за бъдещето, имаш ли мечти, виждаш ли ви вас двамата като стабилна двойка?! според мен добре прецени какво именно изпитваш към този човек! ако е просто моментно увлечение - ами задоволи каприза си. ако е нещо истинско и силно - бори се за щастието си, дори ако трябва да се обърнеш срещу родителите си!

Mike-Jones
09-21-2006, 02:46
i ti shte umresh nesa pritesnqvai mila

Krem4eto
09-21-2006, 17:25
Вместо да обсъждаш нещата тук отиди при родителите ти и им обясни как стои работата!Кажи им,че ако се ожениш за някой от твоята класа, избран от тях определено няма да си щастлива!ХАЙДЕ УСПЕХ!

Angel_eyes
09-21-2006, 18:12
Имаш някой и друг лев в повече е и ?! "Простолюдие" и "Класа" :smt078 Ти ако го обичаш няма да ти пука...ако ще и в Харвърд да учиш това Няма значение...не си нещо повече от него...равни сте и това да определяте ти и твоите родители по-бедните хора като "Простолюдие" е тъпо до безумност...Висши и нисши хора няма...всеки човек независимо богат или беден страда,обича умее да изпитва чувства...Колко богати хора по света има които забравят произхода си и дават мило и драго само за да са с любимия човек.Просто такъв е живота...едни имат пари и се чудят как да ги харчат а други се бъхтят за да съберат пари за хляб...Ама тфа е живота а ти си помисли дали Обичаш истински този човек и ако е така твоите родители са без право на мнение...живота си е твой и ти сама трябва да решиш какво ще правиш с него :wink:

Amy_Lee^89
09-23-2006, 20:11
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.

Хахаха, доста добро самочувствие имаш, спор няма... Особено това за "простолюдието", айде посмали малко, това да не ти е бразилски сериал :P :lol: а иначе не мога да ти дам друг съвет, освен, ако наистина го обичаш (и ако все пак не е някой прост, понеже завършен 8ми клас не предполага особено висок интелект), просто бъдете заедно и да не ви пука за "хорското мнение" :smt008

09-23-2006, 20:19
Толкова ли са ажни парите за ваще? Лелееееееее
Излизай с него...а и след година ще станеш на 18 и сама ще можеш да решава6 какво да правиш!

kofti_nick
09-23-2006, 22:45
lubof da ima :P

MiRaCuLiXbb
09-23-2006, 22:57
О моля ти се, принцесо, кажи къде ти е замъкът да ти пратя скромните си дарове. Умрела путка.

BeBeTo_F
09-24-2006, 01:43
kogato ima lubov zna4i ima i jertvi,va6te rano ili kysno 6e se primirqt spox,kato nqma da ima na kade....!

Charlotte_the_Harlot
09-24-2006, 05:37
Интересно с този завършен само 8.клас какво ще го правиш? В сегашната ситуация се случва дори вишисти да остават без работа. А за какво си говорите въобще? Има ли какво? Е, ако има, може и да излезе нещо.

09-24-2006, 09:01
Интересно с този завършен само 8.клас какво ще го правиш? В сегашната ситуация се случва дори вишисти да остават без работа. А за какво си говорите въобще? Има ли какво? Е, ако има, може и да излезе нещо.

Според мене за никъде не е и любовта ще си замине още на 2рия ден като живее с него като се чудят откъде да намерят пари за хляб , защото съм сигурна че това момиче не е работило през живота си! И тогава мила любовта ще си отиди а ти ще се чудиш какво да правиш

alkobalko
09-24-2006, 14:35
Спор няма, че ако заживеят заедно не на втория, но на първата седмица всичко ще се разпадне. Тя просто не е свикнала да живее от другата страна. Но, ако говорим за нещо не толкова сериозно може би нещата ще се получат.

IdiOtKa
09-24-2006, 14:50
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.
думата "простолюдието" просто е напълно ясна ... прсто твоите родители са те възпитали по един много гаден и тъп начин ..че не трябва да общуваш с хора които не си купуват маркови дрешки или нещо такова ... което всъщност е много глупаво ..но чесно казано аз съм от едно средно стътистическо българско семеиство ...не мога да кажа че съм бедна вобще даже ... доволна съм на положението което съм ... познавам хора които са доста заможни или са просто деца на заможни семеиства ...и просто те са възпитани по един ужасен начин ... дискриминират другите хора ...за едно момиче даже нямаше значение това че приятеля и е купил подарак а проблема беше че струвал смао 8 лева ... за нея е недопустимо да се вози на реис следкато има и таксита, но това няма значение.. просто начина по които говори за другите хора е ужасен и страшно грозен !

TraPPed
09-24-2006, 16:19
Va6te mai se pritesnqvat za nego,po povod oreola koito si im opisala,zavyr6en 8 klas,6ofior....nali znae6 kakvo se govori,pod4ertavam govori za takiva hora,e aide 6te go kaja 4e praskat i bqgat ili edin vid akula im ne stiga za pove4e ot tva.

nasty_f
09-24-2006, 16:49
Хората от кога започнаха да се делят на бедни и богати-хахахаххахххаха,не ме разсмивай,моля те!Извинявай,че ти го казвам,но ти май си наследила всичко от родителите си...логично де,нямя на мене да приличаш.просто като видях как пишеш...ми стана ясня-уча еди къде си,имам много пари,от нещо не съм лишена....."хората от простолюдието",това ме изнерви максимално,ако трябва да съм честна.Няма да ти дам съвет.Защо тогава не влезнеш във ВИП форум за принцеси тях да ги питаш,ние сме простаци ТУК!Такива като тебе ми е ясно кви стават!

zoben_pitbul
09-24-2006, 21:57
Абе и аз почнах да се дразня-Боже,Боже,"простолюдие"-о,принцесо,Вие сте толкова...ТЪПА!Май и ти се смяташ за някаква полубогиня-да,ама не си!Не си нищо повече от хората тук,хората по улицата,НЕ,ти си нещо много по-жалко-ти същата,но с тази разлика,че се смяташ за по-висша-какво като имаш пари!?Парите ще те направят ли повече човек?Виждаш ли ги клошарите по кофите?Виждаш ли колко гадно са облечени и как смърдят?Виждаш ли това?Е,ако мислиш,че си както вече споменах полубогиня ти си по-долна и от тях!А като гледам май точно така мислиш...

Shogi
09-24-2006, 22:21
Простолюдието ли беее... о0о0о0о, чувствайте се толкова тъпи ако нямате пари!!! Срам ме е, пък и теб мацко треа те е срам шото пишеш в този "западнал" форум пълен с прости ора...
П.С.Странно..Откога различията в класите са пречка за любовта?

09-24-2006, 22:26
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.

МА ТИ ЗА КВА АРИСТОКРАТНКА СА ИМАШ МА !
И КАЖИ НА РОДИТЕЛИТЕ ТИ ДА ВЪРВЯТ БАБИНАТА СИ АКО СЕ МИСЛЯТ ЗА КАЙМАКА НА ОБЩЕСТВОТО!

ОТ ДРУГА КЛАСА БИЛА ! МЪРДЪ ! АКО СИ ОТ ДР КАЛАСА НЯМА ДА ГОВОРИШ ТАКА ! КОЛКО МРАЗЯ ТАКИВА КАТО ВАС ДЕБА ! МИСЛЯТ СЕ ЗА НЕЩО ПОВЕЧЕ! УУУ ДЕБА!

Crazy_Element
09-24-2006, 23:35
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.

Ае не ме размивай тука като в сериалите го праииш да си богата и КО И КО а хич да не ти пука обичате ли се земайте се ако родителие ти кажат нещо не и им обращай внимание.

belluci
09-25-2006, 06:07
Prostoliudie? :lol:
Q se suvzemi,da ne si to angliiskata kralska familiq?
Tova dali 4ovek e beden ili bogat nqma absoliutno nikakvo zna4enie v liubovta,samo leko me pritesnqva fakta 4e e sus zavur6en samo 8 klas,za6toto takuv 4ovek nadali moje mnogo da zadovoli intelektualnite ti podrebnosti,no puk 6tom si s nego i go obi4a6,qvno nqma6 takiva,za6toto obi4a6 edin 4ovek koito te dopulva i izpulva vuv vsqko edno otno6enie.

DeSsY`
09-27-2006, 15:57
Ма майкоо :lol: , от такива тъпи пу*ки като тебе ми е писнало. Мислят се за кой знае кво, понеже мама и тати са незнам кои си. Пфф.. ти не заслужаваш това момче! И което и да е било друго! (освен ако не е некав пумяр като тебе)!

СКРИИ СЕ МАА!

black_boy
09-27-2006, 18:12
Tova zvu4i kato nqkoq sapunka.Ne se otkazvai,za6toto e beden,ako te obi4a kakvo zna4enie ima...

АТАКАБГ
10-07-2006, 02:50
ебати филма. в тоя форум сте големи лъжкини (предимно) :lol:

10-07-2006, 15:00
spored men ne trqbva da se zabarkvash s nego!predtsavi si 4e toi zapo4ne da te darpa nadolu i ti prppadne6 vse pak moje da hodi s teb samo zaradi parite ti ne znae6 kakvo mu e v glavata pak i si predstavqm kolko e prost i kak ne moje da svarje edno izre4enie ostavi go shte si nameri6 drug po-dobar(i po umens zavar6en osmi klas)ne slu6ai drugite ima edna izvestna pogovorka s kakavto se sabere6 takav stava6 za tova slu6ai va6te zatova sa roditelite znaqt pove4e ot nas i sa se u4ili ot gre6kite si toi e tup ti si umna u4iv v prestijno u4ebno zavedenie i taka kakto toi e tup i bam i na teb nqma da ti se u4i itogava stava lo6o i mama i tati nqma da mogat da ti pomognat za tova davai napred ima i po dobri hora ot nego :-({|= :-({|= :D :D nadqvam se da si pro4ela moeto mnenie i da se zamisli6 seriozno

gIrL__
10-07-2006, 19:31
1. parite nqmat zna4enie 6toto sa prehodno ne6to
2. kato obi4a6 kvo zna4enie ima 4e ne e zavar6il vis6e ?

samotna
10-07-2006, 19:55
аз мисля,че проблема е в твб а не в родителите ти.

FiRe_LaDy
10-07-2006, 20:05
DA ta eba v nadmennata i visokomerna kurva!Ima edna pesen na Taniq Boeva (samo che ne se seshtam za imeto na pesenta),ako sluchaino se seshtash ili nqkoi pyt q chuesh sa zamisli!Myrsha .. takiva akto teb prevzeti ligli nai mrazq. :smt018 :arrow: ako tui ti sa struva na nivoto si go zavri otzad :smt021 .....

Mikohito
10-08-2006, 00:26
DA ta e** v nadmennata i visokomerna k***a!Ima edna pesen na Taniq Boeva (samo che ne se seshtam za imeto na pesenta),ako sluchaino se seshtash ili nqkoi pyt q chuesh sa zamisli!Myrsha .. takiva akto teb prevzeti ligli nai mrazq. :smt018 :arrow: ako tui ti sa struva na nivoto si go zavri otzad :smt021 .....

Колкото и грубо да си го казала съм съгласен с теб.Относно песента тя е "Имаш ли приятели" но може да погледне и на Ивана "Ах тези пари".Може би някога ще им дойде акъла и ще разберат че парите не са всичко в живота,а относно образованието той може да е много по умен от всички твой познати въпреки че няма високо образование.

exelero
10-08-2006, 02:39
Просто това момиче не заслужаваше 1 пост да и напишем понеже сме от по долна класа и простолюдието.

То се вижда колко държиш на него и УЖ го обичаш а те е срам от него това обич ли е ?
чудно ми е как си слязла толкова долу от небесата че да пишеш и този форум които е за селяци като нас а не за богатите глезени деца дето учат у БЪЛГАРИЯ НЕ ИЗВЪН НЕЯ !

Много си се изложила със тая тема можеше да скриеш това твое голямо самочуствие и да напишеш тема без тези жаргони за нас простите хора.

И със нетърпение чакам ОТГОВОР ОТ АФТОРКАТА и вярвам че не само аз чакам това.

10-08-2006, 06:20
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.

xHAHXahhxAHXHaxhAHXHahxhA...OT PROSTOLYUDIETO BIL...XhxhAHXahxhaHXAhxhaHX...basi jalkite horata ste we...da ne sme 15ti vek we...

az_slunceto
10-08-2006, 07:50
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

krem4et0
10-08-2006, 08:20
И аз съм в подобно положение-просто имам по-добро материално положение от приятеля ми и това често се натяква от родителите ми.Но аз му вярвам-амбициозен е и упорит и ще успее в животът.Все пак е умен-стана студент,взема си изпитите и едновремено с това работи!Аз вярвам в него!!!!

sweet sac®ifice
10-08-2006, 09:01
Хора от простолюдието... много готино си се изказала
за човек, когото харесваш и се сращаш тайно
за да не разберат родителите ти
ако беше найстина богата не само от страна на парите
нямаше изобщо да пишеш във форуми за да питаш
какво да правиш и съвсем непознати хора да ти решават проблемите
сама щеше да решиш какво да правиш и да прецениш момчето
дали е добра компания това, че бил беден няма никакво значение
ако е стойностен човек
без да го познавам бих казала, че сигурно е
по-добър от теб... защото него го учи живота....
И защо искаш съвети от простолюдието??? :-k
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Беден е този човек, който чака разрешение от друг
за да се забавлява!!!

gangbang
10-08-2006, 09:14
Все пак има едно истина - ДГД бедните :mrgreen:

gangbang
10-08-2006, 09:15
И аз съм в подобно положение-просто имам по-добро материално положение от приятеля ми и това често се натяква от родителите ми.Но аз му вярвам-амбициозен е и упорит и ще успее в животът.Все пак е умен-стана студент,взема си изпитите и едновремено с това работи!Аз вярвам в него!!!!

А бе Кремче, това че е умен и е студент, не означава че ше изкарва много пари, вервай ми :)

10-08-2006, 10:41
Той е на 21
Има едва завършен 8 клас.
Аве т'ва че е беден няма никакво значение, ама като гледам ми се вижда глупав, т'ва е "малко" по-важно...

krem4et0
10-08-2006, 12:07
И аз съм в подобно положение-просто имам по-добро материално положение от приятеля ми и това често се натяква от родителите ми.Но аз му вярвам-амбициозен е и упорит и ще успее в животът.Все пак е умен-стана студент,взема си изпитите и едновремено с това работи!Аз вярвам в него!!!!

А бе Кремче, това че е умен и е студент, не означава че ше изкарва много пари, вервай ми :)
Е,това ми е пределно ясно,но той не се отказва и откакто го познавам работи(изключвам 9-те месеца,през които беше в казармата). Просто не се остаавя,въпреки че техните нито го карат,нито нищо-той самият иска да успее. Амбицията и работливостта са важни фактори,за да имаш добро бъдеще!

broken_dreams
10-08-2006, 12:22
Сладоледка честно казано историята ти ми звучи много странна. Ако приемем, че това, което си написала е истина, а не е само шега бих те посъветвала да направиш това, което ти е на сърцето, а не да слушаш родителине си. Те не винаги знаят всичко по-добре от теб. Това е твоят живот и ти си вземаш решенията в него. Все пак ако трябва да анализирам отношението ти изказано в първия пост трябва да кажа, че не ми звучиш като типична "богаташка" т.е начина по който си описала всичко е малко като сериал. Така мисля, защото това разделение на класи си отиде напълно още в средата на 20 век. Голяма част от наистина заможните хора в днешно време не разсъждават по този така остарял начин-а именно "ние сме от висшата класа и сме равни на боговете и работническата класа не е достойно дори да ни поглежда ". Такъв тип мислене е много плитък повърхностен и ограничен. Аз не съм от бедните хора. Също може да се каже, че имам доста неща за които други може би мечтаят, но това не ме кара да се чувствам нещо повече от околните. За мен парите не са най-важното нещо. Имам приятели с много добро финансово положение, но имам и приятели които броят стотинките си за хляб. Мен не ме прави щастлива факта, че мога да си купя по-скъпа блуза от еди кого си и, че всеки ден мога да се возя на такси и да вечерям в ресторанти. Аз лично не съм горда от това че родителите ми притежават известни пари. Бих се чувствала горда ако сама съм спечели тези пари, а не са го направили родителите ми.
Просто искам да ти кажа и, че ако наистина си влюбена в това момче нещата едва ли ще се получат. Не искам да те разстройвам, но по написаното от теб оставам с такова впечатление. Първо теб очевидно те е срам от него. Второ ти се имаш за нещо повече от него и мисля, че постоянно би му го натяквала. Трето ти описваш себе си като умна, а него като глупав. И четвърто дори и да няма чак толкова много разлики между вас ти се поставяш в групата "Висша класа", а него в групата "Холполой". Просто ми приличаш малко на момиченцето на мама и тати, което не е готово да порасне и да заживее собствения си живот, отстоявайки собствените си желания и амбиции. Ако си истински влюбена в него не би обръщала внимание на родителите си и би направила всичко възможно да се заедно. Не искам да се обиждаш, но просто това е моето мнение. Все пак ако темата не е някаква пародия искам да ти пожелая успех.

холна гарнитура
10-08-2006, 12:56
Голяма част от наистина заможните хора в днешно време не разсъждават по този така остарял начин-а именно "ние сме от висшата класа и сме равни на боговете и работническата класа не е достойно дори да ни поглежда ". Такъв тип мислене е много плитък повърхностен и ограничен.

[-X В грашка си! Голяма част от заможните хора, мислят точно по този начин. Пример - руските олигарси, давам ги за пример, щото наистина те са заможни.
В България как стои въпроса? Кои са заможни?
Първенютата.
Бивиш генерални директори на приватизирани предприятия крали от държавата.
Престъпници отвсякакъв род и характер
Политици със съмнително минало и връзки

А тези хора разсъждават точно така.

И за да дам пример,а не просто да голословнича,ще кажа...

Онзи ден си пресичам на зелено, една руса мацка в спорен мерцедес, искаше да прегази всички обикновене хора всякаш са мравки, с такава очевидна надменност мина, с такова отвращение към пъплещите там... бедняци.

А ми в заведение? Ако седнеш в скъпо кафене и си поръчаш само кафе,с рещу 2 лв. и седиш повече от 30 мин. сервитьорката те гледа като парцал.
и т-н.и т-н. примери много.

тъй че в България си има класово деление, има и расизъм и престъпност и е мърсотия и е простотия повсевместна

Тъй че...няма шанс богаташка да тръгне с човек от простолюдието.

BeBcHeTo
10-08-2006, 13:28
1. parite nqmat zna4enie 6toto sa prehodno ne6to
2. kato obi4a6 kvo zna4enie ima 4e ne e zavar6il vis6e ?

love_bad_boys
10-08-2006, 14:11
Аз съм на 17, от богато семейство, обучавам се в престижено учебно заведение извън България и имам всичко, което можете да си представите. Не отдавна срещнах едно момче, с което поради обективни причини се налага да се срещам тайно и да се крия. Той е на 21 и работи като шофьор на микробус. Има едва завършен 8 клас. Родителите ми категорично са против да имам връзки с хора от простолюдието, но аз го обичам. Какво бихте ме посъветвали? Много ми е трудно и съм тотално объркана.
az ti predlagam da ti doide toi na gosti...ako naistina e tolkova dobar va6te 6te zabelejat....6te vidat 4e se obi4ate ,4e e interesen i nai nakraq ve4e kato si sigurna 4e sa go haresali 6te im kaje6 4e e "ot prostoludieto" :mrgreen:
Ako ne taka ,to pogovori s tqh obedi gi i im predloji da go vidqt i sami da go ocenqt...iskam da kaja 4e haraktera e po vajen ot bankovata smetka i ako povqrva6 6te uspee6 da gi obedi6...
Osven tova bih iskala da te popitam ne6to:Az u4a v kvartalno u4ili6te ,ba6ta mi raboti na sergiq na pazara i jiveem v garsionera-zna4i li tova 4e sme ot prostoludieto ,kakto ti se izrazqva6-za da promeni6 roditelite si ,promeni i sebe si...tova e priqtelski savet ,ne se surdi!Osven tova ne e vqrno 4e ima6 vsi4ko ,6tom ne moje6 da si s 4oveka kogoto obi4a6 [-(

az_slunceto
10-08-2006, 14:13
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

broken_dreams
10-08-2006, 14:19
Холна гарнитура първоначално написах един доста дълъг текст, но се отказах и го изтрих.
До една степен съм съгласна с теб. Но не мисля, че трябва всички хора които имат малко повече пари да се слагат под общ знаменател. Според мен в България богат човек от каймака на обществото и мутра се смятат за едно. Аз имам познати с много пари, които не се възприемат за равни на боговете. Например вчера вечеряхме с едни стари приятели на баща ми. Те определено са заможни хора, щом дъщеря им Александра е завършила Американския колеж и в момента е Харвард. При тях не видях никакво егоцентрично отношение. Държаха се много по-добре с персонала от повечето хора в България.



тъй че в България си има класово деление, има и расизъм и престъпност и е мърсотия и е простотия повсевместна
А мислиш ли, че този расизъм, престъпност и простотия са само от страна на богатите хара. Това е в цялото ни общество. За това не са виновни само политиците а и като цяло народа ни. Поне според мен продуценти на тези нравствени антикачества не са само заможните. Има и бедни расисти, мърлячи, простаци и престъпници. Аз учя психология и докато бях на стаж в едно уж престижно столично училище съм виждала как деца, нямащи пари за обяд/не че имам нещо против тези хора/ от ромско потекло да псуват учителката си. Така, че тези явления ги има в цялото ни общество, а не само в "по-висшите прослойки".


Онзи ден си пресичам на зелено, една руса мацка в спорен мерцедес, искаше да прегази всички обикновене хора всякаш са мравки, с такава очевидна надменност мина, с такова отвращение към пъплещите там... бедняци.
А преди една седмица пред съдебната палата шофьора на едно ферари ми се извини, че не ме е видял и замалко е можело да не ми даде път на пешеходната пътека.


Тъй че...няма шанс богаташка да тръгне с човек от простолюдието.
Годеницата на братовчед ми кара последен модел мерцедес, а той един стар джип, защото не иска да взема пари от родителите си и сам събира пари за да си купи къща и да заживее самостоятелно. Та мисълта ми е, че тя е много по-богата от него и е с него.
Идеята ми е да кажа, че не е редно да се слагат под общ знаменател мутрите и хората забогатели с много труд опитващи се да дадат най-доброто образование и възпитание на децата си. Не мисля, че в България са богати единствено първенютата.

i'm so excited!
10-08-2006, 15:47
я пак си помисли...
има една приказка 'който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание' ..
сигурна ли си, че ти самата не се колебаеш за това, дали искаш да имаш връзка с някой от ""по-долната прослойка"" ? защото ако не беше така изобщо нямаше да те интересува какво щяха да кажат родителите ти

Sladkutu_ioni
10-08-2006, 15:53
parite ne sa vajni!6tom se obi4ate!

Sex_master
10-08-2006, 16:42
Освен ако родителите ти смятат, че шофьорчето си прай други сметки и иска да се докопа до паричките ти, в тоя случай са прави. А иначе тва с простолюдие, класа и т.н. остана в миналия век. Сега класово делене нема, днес мое си беден, утре печелиш от тото и ставаш милионер, да речем. Тъй че ако те дърпат заради тва че оня е прост шофьор, ич да не ти пука, дръж си се с момчето и не ги слушай. Ама имай и едно на ум, че може да е некой дето си прай тънка сметка, макар че па на 21 едва ли ги мисли и такива, но всичко е възможно.

Прав си

Mikohito
10-10-2006, 23:00
broken_dreams тук съм съгласен с теб.Расизъм и пренебрежение към различните хора се наблюдава не само при богатите.Има го и сред всички хора по света разбира се не всички го показват.Няма значение за какво различие говориме дали ще е за пари,цвят на кожата,сексуалност или религия при много хора се появява пренебрежение когато видят някой който не е като тях.Но това е глупаво да се делим на бедни и богати.Няма "висша класа" това е термин от миналите векове всички трябва да сме равни най-вече ако се обичаме.Според мен момичето незнае какво иска щом говори така за момчето което обича.

CrazyWitch
10-11-2006, 05:09
Еее... голямо им е самочувствието на богатите... какво като е беден, нали те обича... те пък ваще са голяма работа, голямо нещо! Обясни им, че го обичаш и няма да се разделиш с него заради тях. Толкова ли е трудно...

Абе на такива хора не може да им се обясни. Най-много да те отделят на 32482 светлинни години от него. Не знам с какво да те посъветвам. :-k Но това трябваше да се отбележи.

samotna
10-11-2006, 07:08
Според мен проблема е в теб,не в родителите ти!!!!!!!!!!!

lost_girl
10-11-2006, 07:11
1. parite nqmat zna4enie 6toto sa prehodno ne6to
2. kato obi4a6 kvo zna4enie ima 4e ne e zavar6il vis6e ?

прав си такак си е,но поговори с твойте родители и им обясни как стоят нещата с вас от твоя гледна точка

10-11-2006, 07:30
такава връзка не може да издържи дълго време ако и двамата се обичат,представете си да излязът двамата и да идът в някво по скъпо кафе и тя да плати сметката -как ще се почувства тва момче защото все пак мъжкото его е неописуемо,просто такъв вид връзки дори и несериозни не са мн за предпочитане,аз съм изпадала в по горе казаната ситуация и е доста кофти и за двете страни :!:

dudeto_sy
10-11-2006, 07:35
Виж това, че учиш в чужбина не означава, че ти си нещо по-различно от едно простичко момиченце. Съдейки по това как категоризираш хората... ами струва ми се, че не си много на ниво.
"Простолюдието". Даваш ли си сметка, че половината професори и академици в България са хора с не много големи финансови възможности, да не кажа никакви, а са милиони класи над твоята.
Имал едва 8/ми клас... да ти е хрумвало, че може и да не е имал финансовата възможност да продължи да учи?
Но моят съвет е... стой при непростолюдието ти, там ще ти е най-добре, поне там ще са ти на мизерното и просто интелектуално ниво!

тя
10-11-2006, 07:40
Внимаваи не се спускаи веднага в такава връзка,поразбери повече работи за него и виж мнението на хора които го познавът ,защото наи-добрата ми приятелка техните имът много пари-дискотеки,кафета и тн.
И тя започна връзка с такова момче,наистина голяма симпатяга мн е хубав,но в краина сметка накрая се оказа че е дилър и 3 месеца е ходил с нея само за да я зареби да си зима глупости работи от него,ане от някои друг защото знаише че разполага с мн пари.Затова внимаваи и твоя "принц" да не е от този тип "влюбени"

10-11-2006, 11:01
всички трябва да сме равни

а да ли да не върнем комунизма, а?

Mikohito
10-13-2006, 01:45
Абе я си гледай твоя идол Волен Сидеров и мълчи там!

P.S.Това е в кръга на шегата разбира се.Ако ще ми говориш нещо навъпреки поне се регистрирай а не си пускай анонимни коментари!Не виждам защо хората трябва да се делят на бедни и богати и само заради това бедните да бъдат унижавани и да се смятат за по нисша класа.

TraPPed
10-13-2006, 17:49
Abe minata vi,horata se dqlqt,za6toto standarta im na jivot e razli4en!!Kogato si bogat ima6 mnogo po-golqmo pole na izqva,a kato si s 5 leva v djoba malko 6te ti e trudno da se per4i6 mnogo.VIe ne pomagate na momi4eto a go sudite i vyznasqte psevdoprava.I moite ne biha pozvolili,to e qsno za6to.Moje bi tq ne e napisala to4no zaglavieto na temata.

Viktoriq_
10-13-2006, 22:01
Според мен има само едно важно нещо и това си ти , ако го обичаш бади с него , но ако се самняваш поне малко го зарежи ... защото не е много приятно да разбераш , че той е с теб заради парите ти ! пак и знай друго , че родителите ти никога няма да те изоставят , макари да говорят какво ли не !

Scarabey
10-13-2006, 22:06
Ако бях на твое място щях да им кажа,че не е правилно да избират с какви хора да ходя и че все пак живота си е мой.Тва че не е със социалното положение като вашето не е човек и няма чувства ли??Трябва да им го обясниш това защото явно не са запознати с тази подробност