PDA

View Full Version : Моля ви кажете си мнението



м/у сегашното и ех гадже
09-18-2006, 17:27
Здравейте на всички :smt006
Искам да ви помоля да си дадете мнението дали правилно постъпвам или не :?:
:arrow: Преди някъде около 1 година ходех с едно момче,с което бяхме заедно някъде около десет месеца,но обстоятелствата бяха такива,че се разделихме... :arrow: Мина известно време и аз тръгнах с едно друго момче,който ми беше приятел от дълго време.Обаче осъзнах,че си обичам старият приятел... ](*,) Сега мисля да призная на приятелят ми в прав текст,че обичам ЕХ гаджето си защото така според мен няма смисъл да го лъжа.... :-# Как мислите правилно ли постъпвам #-o като се има на предвид,че бившият ми приятел е 50 / 50 дали желае да сме отново заедно
моля ви кажете си мнението [-o<
благодаря предварително =D>

mon4eto
09-18-2006, 17:30
MI az bix te posavetvala da ne krie6 ni6to ot nego demek kaji mu istinata a dali 6te se varne pri teb otnovo(staroto gadje) :arrow: tova nikoi ne moje da kaje :lol:

gangbang
09-18-2006, 17:32
Ако не искаш много да нараниш сега с тоя дето си, по-добре е да не му казваш нищо. Просто като не го обичаш не бъди с него, измисли си причина да прекратите и толкоз. Що се отнася до тоя дет ти е "ЕХ" тва вече е отделно, може да се пробваш отново с него, може да срещнеш и друг в който да се влюбиш. Ама ако му кажеш на тоя сега, с който си, в прав текст тва дето си намислила, ше го смажеш, пък мисла, че е излишно.

LP_girl_14
09-18-2006, 17:34
Преди да предприемеш нещо ,каквото и да е било трябва да си сигурна че си наясно със себе си!Дори другото момче да не се съгласи да бъде с теб,ти трябва да си искрена с него и да му кажеш че вече не изпитваш нищо към него!Ще му стане гадно,но ще св почувства още по-зле ако разбере че си с него без да го обичаш!Колкото до бившия ти приятел-дай му време и не го притискай.Ако иска да е с теб-ще те потърси.АКо трябва остани известно време сама но не бъди с момче което незнае напълно кво чувства,нито пък с момче което не обичаш

Icy_girl__
09-18-2006, 18:34
Здравейте на всички :smt006
Искам да ви помоля да си дадете мнението дали правилно постъпвам или не :?:
:arrow: Преди някъде около 1 година ходех с едно момче,с което бяхме заедно някъде около десет месеца,но обстоятелствата бяха такива,че се разделихме... :arrow: Мина известно време и аз тръгнах с едно друго момче,който ми беше приятел от дълго време.Обаче осъзнах,че си обичам старият приятел... ](*,) Сега мисля да призная на приятелят ми в прав текст,че обичам ЕХ гаджето си защото така според мен няма смисъл да го лъжа.... :-# Как мислите правилно ли постъпвам #-o като се има на предвид,че бившият ми приятел е 50 / 50 дали желае да сме отново заедно
моля ви кажете си мнението [-o<
благодаря предварително =D>
Щом обичаш някой повече от сегашното си гаже ,по-добре му го кажи

09-18-2006, 19:04
spored men e nai-pravilno 6tom si sigurna 4e si obi4ash ex priqtelqt da mu kajesh na gadjeto ti..a posle dano imash uspeh i se suberete otnovo s golqmata ti lubov :wink:

koalka
09-18-2006, 19:11
Ами първо поговори с бившото си гадже и го питай за чувствата си и чак тогава предприеми нещо.Но едни съвет-дори и нищо да не стане с бившия,се раздели с приятеля си,при положение,че нямаш чувства.Няма смисъ да го лъжеш.

GLeZoRanA
09-18-2006, 20:53
Ако наистина си сигурна , че обичаш бившия недей да лъжеш момчето с което си сега , а му признай истината..иначе така ти ще страдаш повече и ще ти е по трудно

piska_
09-18-2006, 20:57
Според мен си леко объркана, намери си време да помислиш на спокойствие :wink:

Obitax
09-18-2006, 21:01
abe vie ne znaete kvo iskate be . barza6 da po4ne6 vrazka , a posle se se6ta6 4e si obi4ala X priqtelq si . zemi re6i kvo iska6 i go napravi !

BASSA89
09-18-2006, 21:01
Тегли една путка майна на сегашното ти гадже и трагни със ЕХ гаджето и готово :smt023

iiirish
09-18-2006, 21:17
Преди да предприемеш нещо ,каквото и да е било трябва да си сигурна че си наясно със себе си!Дори другото момче да не се съгласи да бъде с теб,ти трябва да си искрена с него и да му кажеш че вече не изпитваш нищо към него!Ще му стане гадно,но ще св почувства още по-зле ако разбере че си с него без да го обичаш!Колкото до бившия ти приятел-дай му време и не го притискай.Ако иска да е с теб-ще те потърси.АКо трябва остани известно време сама но не бъди с момче което незнае напълно кво чувства,нито пък с момче което не обичаш

aliq
09-18-2006, 21:52
vnimavai ot 2 stola da ne padnesh na zemqta no vse pak nqma smisal da laje6 tva mom4e