PDA

View Full Version : Водя празно съществуване без него...



peach blossom
09-18-2006, 18:49
Нямам представа как се случи,но се случи.Той ме закачаше,бъзикаше ме,сваляше ме,а аз го мразех,много ама много,защото го смятах за глупаво момченце без цели в живота,което само пречи на другите.Падаше си женкар,чаровник и т.н...лошо момче.Отблъсквах го,режех го и въобще се държах много студено.Обаче един ден разбрах,че всъщност не го мразя,а много ми харесва.Свикнах с шегите му и започнах да му отвръщам,но въпреки това,винаги се държах на дистанция.Така де,пълна глупачка,защото сама си проиграх късмета... :roll: А от харесване прерасна в любов.Може и да не е за вярване,но в истинска любов.Сега,когато пораснах достътъчно и вече мога да призная пред себе си,че го обичам,осъзнавам също,че бих дала дори живота си за него.Твърде късно,както в повечето случаи. ](*,) Винаги ми е показвал,че ме харесва,но никога така,че да разбера,че не е бъзик,а истина.Хиляди,хиляди пъти ми е намеквал,и аз съм забелязвала,но действах прекалено бавно,когато осъзнах.А тази година разбрах,че се е преместил в друго училище.Не мога да разбера нищо от никого,защото разберат ли,че имам чувства ще бъда просто...ужасно унижена от околните.Без него всичко изглежда сиво,скучно,все едно всички мълчат,не чувам нищо и съм сляпа за всички и всичко...Кълна се,че ако имам шанс,ще направя нещо,но както повечето гледащи да не си играят с тях от предпазливост изгубих Него...Просто исках да споделя,ако държа всичко в себе си няма да издържа :( Благодаря,на тези,които го прочетоха :(

gosta
09-18-2006, 18:52
Мила , просто се учи от грешките си , много момчета са загубили от това :/
П.С. И все пак не се отчайвай!

Obitax
09-18-2006, 19:02
i jivota si da dade6 toi nqma da se varne tai 4e po dobre si jivei jivota i ne misli za nego

koalka
09-18-2006, 19:15
Ти казваш,че го обичаш...а какви са неговите чувства?То ътогава просто те е харесвал и надали е било нещо сероизно-нямаше да постъпи така.Дори и да беше станало,че да имате връзка всичко може би щеше да приключи бързо,защото той,както каза е лошо момче и е сваляч.Или щеше да ти изневери или щеше да му омръзнеш.Не казвам,че е щяло да стане така,просто предполагам.Така че...не съжалявай за това.

peach blossom
09-18-2006, 19:20
Ти казваш,че го обичаш...а какви са неговите чувства?То ътогава просто те е харесвал и надали е било нещо сероизно-нямаше да постъпи така.Дори и да беше станало,че да имате връзка всичко може би щеше да приключи бързо,защото той,както каза е лошо момче и е сваляч.Или щеше да ти изневери или щеше да му омръзнеш.Не казвам,че е щяло да стане така,просто предполагам.Така че...не съжалявай за това.

И аз давам същите съвети като е за друг...но се оказва по-трудно като става дума за теб...сама също се надявам да ми мине по бързо...но... :roll:

09-18-2006, 21:18
ami tova 4e razpitva6 za nego ne zna4i,4e go haresva6,zavisi kak 6tego napravi izbuzikai se s nqkoi negov poznat kakvo pravi tvoq 4ovek,i 4e lipsvat 6egite mu,izmisli si povod i nau4i kude moje6 da go nameri6!Ne mislq 4e e izgubena kauza deistvai i ne ispuskai taka tozi 4ovek,trqbva ti malko izobretatelnost!No opredeleno mislq 4e zavisi kak 6te razpita6 za nego,moje6 da napravi6 taka 4e drugite da ne razberat za 4uvstvata ti!Kusmet,stiskam palzi!! :)

iiirish
09-18-2006, 21:22
каквото и да е било това между вас - флирт, привличане или просто периодични свалки, не забравяй че си изживяла нещо хубаво с него. както и сама каза ти си пораснала достатъчно за да признаваш истината пред себе си, което е достатъчно ценен урок в живота! не съжалявай, защото не си изгубила нищо!

IKisseDAGirL
09-19-2006, 07:56
какво те интересува мнението на другите? като криеш само се самоизмъчваш.. хората не живеят твоя живот, ти самата си го живееш и си избираш какво да правиш - освен това не си виновна за чувствата си :roll:

така че не повтаряй грешката си, а щом си осъзнала какво всъщност изпитваш, веднага го потърси - все някой общ познат ще има адрес, телефон или нещо друго.. :)
не казвам като го откриеш и веднага да му се хвърлиш на врата, признавайки всичко
просто го викни да излезете, да отидете някъде, да си поговорите :-)
така ще можеш по-добре да прецениш дали той мисли за теб, дали имаш шансове, дали изобщо си струва да се занимаваш с него и т.н. :wink:

не бъди слаба и не се предавай пред първата появила се пречка :? раздействай се малко, нищо не става от само себе си и ако очакваш да получиш всичко на готово... [-X

Nadelina
09-19-2006, 08:41
Procheh tova koeto si napisala.. i znaesh li... ima mnogo momicheta koito imat tfoq problem.. I edinstveniq nachin tozi problem da byde razreshen i edinstveniq shans da spresh da se samounijavash i samosyjalqvash e da govorish s nego.. Namirash go.. i mu kazvash vsichko.. Nishto ne gubish.. Samo mojesh da spechelish.. Syberi kuraj.. trqbva da si silna i da preodoleesh tova predizvikatelstvo.. Uspeh ti jelaq!