PDA

View Full Version : Moderated:Тя се разплака при първият и път ...



09-19-2006, 20:03
Абе чувал съм, че боли ама чак до рев не съм докарвал момиче до сега! Уж бях внимателен, говорих й... а само в началото я чух как извика и в същия момент я видях, че плаче! Възможно ли е, чак толкова да я е заболяло бе майка му стара!? Не отварям момиче за първи път... вече ме е страх да повдигам темата. Тя каза, че били нечовешки болки. Не знам дали не преувеличава... :-#
Какво да направя, за да не я боли толкоз следващия път, щото не искам да знам че се насилва да стиска зъби само заради мене? :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

09-19-2006, 20:13
pri vsqko momi4e e razli4no.nqkoi gi boli super mnogo,a drugi po-malko.moje bi q e strah i q boli i vsi4ko na kup ato se subere...zatova pla4e i vika.no vse vse nqkoga trqbva trqbva da mine prez tova,taka 4e po-dobre da go napravi s 4ovek,koito q obi4a.ti budi vnimatelen s neq i q uspokoqvai.kaji i 4e si s neq i 4e q obi4a6.predrazpoloji q mnogo dobre i kogato tq sama kaje 4e ve4e e gotova pravi vsi4ko mnogo nejno i vnimatelno.estestveno,4e 6te q boli,no tq 6te go zapomni ne s bolkata,a s hubavoto prejivqvane.opitai se da napravi6 tozi moment mnogo specialen za neq. :wink:

AmbeR
09-19-2006, 20:15
AMi...poprncip si boli dosta men me bolq ujasno mnogo 1 put :smt010 az nqmah shansa mom4eto da e milo s men ne beshe s pravilniqt 4ovek... no budi vnimatelen mnogo e vajno za momi4eto tova neshto i nedei da rugash kato ne vidql.... Nqkolko puti ako si po nejen nishto nqma da izgubish i ako iskash samo da q ebesh tq sha si izgubi jelanieto ako se otnasqsh taka kum neq a ako se durjish milo i t.n. e v tvoq polza shtoto moje da poiska pak... toest si e za teb ... zamisli se :roll: O:)

macka123
09-19-2006, 20:55
може да се е била притеснила и защото не се е отпуснала в чакане на болката да е изпитала още по голяма болка
нз
а може наистина прости да й е генетично
в смисъл
някои ги боли повече
др по малко

lifestyle
09-19-2006, 21:00
И мен ме боля :roll: Бъди нежен и ако я боли толкова много,спри за малко,поприказвай и ...после пак МНОГО БАВНО .... :wink:

gazarka
09-19-2006, 21:08
ne se prestruva i men mnogo me bolq i mi potekoha salzi

krem4et0
09-20-2006, 08:30
Ебаси отношнието-"отворил" няколко момичета.това да не ти е бутилка вино бе,пич!Ясно защо я боли-от твоето отношение на отваряч.!Аз нямаше да плача-направо щях да те сритам в топките да плачем дружно!Келеш!

PublicEnemy
09-20-2006, 09:04
Ебаси отношнието-"отворил" няколко момичета.това да не ти е бутилка вино бе,пич!Ясно защо я боли-от твоето отношение на отваряч.!Аз нямаше да плача-направо щях да те сритам в топките да плачем дружно!Келеш!
:lol: Разби ме...не го очаквах от теб !!! :lol:

skate_warrior
09-20-2006, 10:10
кво ти пука бе.. кърти там и тфа е :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :lol: :twisted: :twisted:

No_LiMiTe^f
09-20-2006, 13:06
Ами по принцип наистина първият път боли страшно много,но и това си е до самото момиче!По принцип при повечето има кръв,при някои няма!Това е същото някои ги боли повече друго по-малко!Може би просто много я е заболяло и не е била подготвена подобна болка!А за втория път-изчакайте малко!

krem4et0
09-20-2006, 14:41
Ебаси отношнието-"отворил" няколко момичета.това да не ти е бутилка вино бе,пич!Ясно защо я боли-от твоето отношение на отваряч.!Аз нямаше да плача-направо щях да те сритам в топките да плачем дружно!Келеш!
:lol: Разби ме...не го очаквах от теб !!! :lol:
Е,защо-просто супер много се дразня на такива"отварячи"Сякаш им е професия нещо-де да знам.Това не е просто разкъсване на девствената ципа-това си е първият сексуален акт на момичето-малко повече уважение.Вие го изкарвате като непосилен труд,заслужаващ допълнително възнаграждение!

koalka
09-20-2006, 15:16
Съвсем нормално е!И аз се разплаках.Много болеше,повярвай ми боляло е.Явно нея повече,както и мен.Някои момичета ги боли повече.Просто говори с нея и и кажи,че няма друг начин и трябва да изтърпи.

teen_girl4e
09-20-2006, 15:52
krem4eto go kaza mn to4no ne sme konservni kutii 4e da ni otvarqt edna sled druga nujdaem se ot vnimanie i nejnost i razbirane [-X
po temata emi nqkoi gi boli mn tva e isrtina a da ne bi salzite da sa na psihi4eska osnova? :-s :-k

emociika:)
09-20-2006, 17:57
Мен не ме боля много. Аз се разплаках преди да ме е заболяло :lol: Просто ми потекоха сълзи и аз нз що..сигурно от нерви. Не вярвам да те лъже. Наистина при някои момичета боли страшно много. Не всички организми са еднакви. А ти бъди много внимателен и нежен, за да й е колкото се може по-приятно и на нея. Хм също една позната знам, че докато й стане хубаво прави секс около 20 пъти. Първите 3 пъти с болки, следващите без да й е приятно, просто с безразличие. Затова се постарай да й е колкото е възможно по-хубаво.

Tangerine
09-20-2006, 19:28
Тъй, аз също ревах... ама много. :wink: Добре, че попаднах на свястно момче, което не ме насилваше и не ме измъчваше. Може би е добре да се опитате на няколко пъти, докато се получи и наистина внимавай защото едва ли симулира. :smt018

09-20-2006, 19:48
Ami to po princip samiqt akt na defluraciq e dosta gnusen za mom4eto spored men!Za momi4eto e puk boleznen,no bez nego e moje,kvo da se pravi!Po-natatuka oba4e vsi4ko si stava qko,kakto znaem,taka 4e spox!Purvite nqkolko puti si e taka!Vsi4ki sa minali po tozi put...

krem4et0
09-20-2006, 19:56
Ami to po princip samiqt akt na defluraciq e dosta gnusen za mom4eto spored men!
Оле майко-ами не го правете като е гнусно.Не знаех,че сексът е гнусен,не знаех,че е гнусно едно момиче да ти отдава девствеността си.Не знаех,че е гнусно да ти се отдава за първи път,да ти вярва толкова,защото е решила да го направи с теб.Не знаех,че е гнусно първото интимно и сексуално изживяване на 1 момиче.Евала на такъв мъж.Евала на такова мнение! :x

vlubchivo
09-20-2006, 20:15
лелее... тва е една наистина тъпа тема! как може да говориш така?! "и преди съм отварял"... по-гнусно не успя ли да се изразиш?! леле на мен гаджето ми ако се изразява така ще го зарежа на секундата... много ясно е причината поради която се е разплакала.. поне според мен..! разревала се е за тва, че го прави с теб, защото си направих изводите, че не си никак нежен, мил и се държиш с момичетата като консерви.. както се изрази някой като мен... не изключвам и темата, че може да я боли.. не знаеш ли, че всеки е уникален и изпитва по различен начин болките?! ](*,)

а пък да кажеш че е гнусно!!! тъпаци пълни! много мразя такива "момчета" :smt013

09-20-2006, 20:25
лелее... тва е една наистина тъпа тема! как може да говориш така?! "и преди съм отварял"... по-гнусно не успя ли да се изразиш?! леле на мен гаджето ми ако се изразява така ще го зарежа на секундата... много ясно е причината поради която се е разплакала.. поне според мен..! разревала се е за тва, че го прави с теб, защото си направих изводите, че не си никак нежен, мил и се държиш с момичетата като консерви.. както се изрази някой като мен... не изключвам и темата, че може да я боли.. не знаеш ли, че всеки е уникален и изпитва по различен начин болките?! ](*,)

а пък да кажеш че е гнусно!!! тъпаци пълни! много мразя такива "момчета" :smt013

HAha,edva li e naj-priqtniq sex purviq naistina!Govorq ot 4isto fizi4eska gledna to4ka,a ot psihi4eska e pove4e ot vajen est!

krem4et0
09-20-2006, 20:28
Разбира се,че не е най-приятният.даже е сигурно най-неприятният.Но това на го прави ГНУСЕН!

Charlotte_the_Harlot
09-22-2006, 02:55
Евалла на такива младежи и девойки, дето изобщо не знаят какво правят. Да легнеш на 14г. (например) с някакъв дето нито го знаеш нито го познаваш, защото е прекарал последните две седмици във влачене по очи пред теб само и само да му пуснеш.... И после боляло я, не й харесало.... Без коментар.

krem4et0
09-24-2006, 10:09
Снощи питах моя приятел дали актът на дефлорация според него е гнусен,а той каза,че му е харесало.И като го попитах-не ти ли беше гнусно да го направиш с мен и той каза-не разбира се-беше ми хубаво!Мнение на мъж!

09-24-2006, 20:01
egadi liglite deto ste -kam momi4etata,men sy6to me bolq i kvo da zema da civrq?stiska6 zybi i tva e!!!kvo proqvqvate slaboharakternost??? :smt004

kupondjiikata
09-24-2006, 21:05
Ole hora,sq kat mi razpravqte kolko mn vi bolqlo i kak ste se razplakali,o6te pove4e se strqskam ot 1viq pyt.Nz,oba4e imam 4uvstvoto,4e skoro nq go napraq.Az sq sym malka de-na 15,ama.....

N.C.L
09-24-2006, 21:07
На психическа основа

SweetBunny
09-24-2006, 21:12
Тъй, аз също ревах... ама много. :wink: Добре, че попаднах на свястно момче, което не ме насилваше и не ме измъчваше. Може би е добре да се опитате на няколко пъти, докато се получи и наистина внимавай защото едва ли симулира. :smt018
офф и аз се насълзих и спряхме :cry: :shock:
добре, че пр ми ме разбираше и беше мил с мен...
и при мен бяха НЕЧОВЕШКИ БОЛКИ, ПОВЯРВАЙ Й - НЕ СИМУЛИРА...
ако си е била по-тясна отдолу и е нямало хубава смазка :-k :cry: ](*,) ...
просто ще са адски болки, от личен опит ти казвам...
следващте пъти сигорно пак ще я боли...опитайте с някои по-овлаженени презервативи (Лайфстайлс - Уарминг плежър), само не ми казвай, че сте били със Спортекс ](*,)
Ако продължава следващите пъти да я боли, купете лубрикант (да е на водна основа), поне с него болката притъпява, просто плъзгането става по-леко :wink:

nqkva_tam
09-24-2006, 22:03
Men puk ne me bolq tolkova...
samo v na4aloto,dokato go vkarva6e pyrvite nqkolko pyti i sled tova vsi4ko si be6e OK! A,moje i toi da e bil mn vnimatelen...i da me e predrazpolojil. Tova e sy6to mn vajno!
Mom4e,bydi vnimatelen s neq- i gledai,kogato trygvate da go pravite-da q vyzbudi6 hubavo! Taka nqma da q boli tolkova!

09-25-2006, 13:04
Абе чувал съм, че боли ама чак до рев не съм докарвал момиче до сега! Уж бях внимателен, говорих й... а само в началото я чух как извика и в същия момент я видях, че плаче! Възможно ли е, чак толкова да я е заболяло бе майка му стара!? Не отварям момиче за първи път... вече ме е страх да повдигам темата. Тя каза, че били нечовешки болки. Не знам дали не преувеличава... :-#
Какво да направя, за да не я боли толкоз следващия път, щото не искам да знам че се насилва да стиска зъби само заради мене? :?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
mi slu4va se. men moq me "otvori"purvo s prusti i ima6e moment , v koito mi se reve6e ama se sdurjah :wink: no ne e "ne4ove6ka"
bolka

09-25-2006, 13:57
Am1 p0 pr1nc1p b1 trqbwal0 d4 b0l1
Някой разбра ли какво казах?

noobari
09-25-2006, 14:02
Това е поредната тема за спорове и притова е глупава

Absconding
09-25-2006, 23:33
Възможно ли е, чак толкова да я е заболяло бе майка му стара!?

Има ги и такива случаи. Всяко момиче си има различно ниво на чувствителност.. Хвани я да си поговорите най-добре.

Cenarius
09-26-2006, 00:02
Mi da 6e q zaboli kak nqma...pri men i priatelkata mi nemojeje da vleze dosta vreme :( ,tq zastana otgore,i stiskaiki zubi sedna dosta rqzko i se 4u 1 zvu4no PUK (koeto ne bqh o4akval),poglednah q i bqha nasulzeni o4ite,trugnah da go vadq i vidqh 4e ima6e kruvpo bedrata mi po "nego" i po rukata s koqto trugnah da go vadq....4ak sled 1/2 4as go napravihme,za6toto mnogoo q bole6e,netrqbva6e tolkova rqzko da sqda. :( (nqmahme i Kondom)

krem4et0
09-26-2006, 08:30
Абе ти луд ли си-тя да е отгоре.И аз се мъчих 1 път така-болката е ужасна и не можах да изтрая.По-добре е тя да е отдолу-да я милваш,да я прегръщаш и да е отпусната максимално.А не да се чуди как да пази равновесие,къде да го мушне и да се опита да стиска зъби-няма да стане!

Communist
09-26-2006, 09:22
Ami to po princip samiqt akt na defluraciq e dosta gnusen za mom4eto spored men!
Оле майко-ами не го правете като е гнусно.Не знаех,че сексът е гнусен,не знаех,че е гнусно едно момиче да ти отдава девствеността си.Не знаех,че е гнусно да ти се отдава за първи път,да ти вярва толкова,защото е решила да го направи с теб.Не знаех,че е гнусно първото интимно и сексуално изживяване на 1 момиче.Евала на такъв мъж.Евала на такова мнение! :x
Според мен също е гнусно първия път, просто като видя кръв и :smt010 умирам направо... най-добре да се прави секс с "отворени" момичета

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 20:16
Абе ти луд ли си-тя да е отгоре.И аз се мъчих 1 път така-болката е ужасна и не можах да изтрая.По-добре е тя да е отдолу-да я милваш,да я прегръщаш и да е отпусната максимално.А не да се чуди как да пази равновесие,къде да го мушне и да се опита да стиска зъби-няма да стане!

Напълно съм съгласна. Аз също бях отдолу първия път и болката беше много силна , но само той като си ме гушнеше и целунеше , болката някак се притъпява. Много е важно отношението на момчето , важно е да има любов , а при такива "отваряници" без наличието на истински чувства ,естествено , че ще боли ужасно много...

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 20:18
Ami to po princip samiqt akt na defluraciq e dosta gnusen za mom4eto spored men!
Оле майко-ами не го правете като е гнусно.Не знаех,че сексът е гнусен,не знаех,че е гнусно едно момиче да ти отдава девствеността си.Не знаех,че е гнусно да ти се отдава за първи път,да ти вярва толкова,защото е решила да го направи с теб.Не знаех,че е гнусно първото интимно и сексуално изживяване на 1 момиче.Евала на такъв мъж.Евала на такова мнение! :x
Според мен също е гнусно първия път, просто като видя кръв и :smt010 умирам направо... най-добре да се прави секс с "отворени" момичета

Еми глупак ... Според мен ти изобщо не разбираш смисъла на секса. Правиш го инстинктивно , точно като животните ...