PDA

View Full Version : Moderated:Имам големи гърди, подиграват ми се



vaniateam
09-21-2006, 14:02
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

gery_to
09-21-2006, 14:13
kakvo ti puka za horata-ti ne jivee6 za tqh!nadarena si prosto tova e !te kato nqmat neka gi e qd!

HePBeH_goCagHuK
09-21-2006, 14:15
Това, което описваш е изключително рядко срещано, и мога да ти кажа, че доста момичета биха желали бюст колкото твоя, както и сигурно си в мислите на доста момчета, причината поради която те подиграват е от чиста завист, защото ти имаш нещо, което те никога няма да имат, или поне не по естествен път.

Моят съвет е да не им се връзваш на злобните подигравки и да се чувстваш добре от външността си. Разбира се не разбирай това, че трябва пък и да парадираш с него или да се мислиш за нещо повече от тях, но бъди сигурна че не си и нищо по-малко от тях.

sunny_girl16
09-21-2006, 14:15
dane ti puka ei! tva si e tvoeto tqlo i tr da si go haresvash puk drugite kvoto shtat da govorqt :-)

Obitax
09-21-2006, 14:52
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


:shock: 6te ti kaja samo 4e nqma ot kakvo da te e sram :!: tva 4e na drugite sam im malki teb tva ne trqbva da te gree . GORDEI se s tva deto ima6 :!: ne vsi4ki go imat povqrvai mi :wink:

koalka
09-21-2006, 16:17
Ами всеки както се е родил,но естествено не са прави да ти се подиграват за гръдната обиколка.Просто не им обръщай внимание на тези подмятания,момичетата просто завиждат за това сигурно.

krem4et0
09-21-2006, 16:44
1 приятелка има голям бюст и чува тези неща редовно,но просто ги пропуска.Прави и ти така.И помни,че различните правят впечатление!

Lost_Kiss
09-21-2006, 16:45
kakvo ti puka za horata-ti ne jivee6 za tqh!nadarena si prosto tova e !te kato nqmat neka gi e qd!

DaM!!!ToChNo :-)

vaniateam
09-21-2006, 17:25
Прави сте!Може би вече се впрягам повече на забележките им но защо по-дяволите всички момчета сякаш ги е страх от мен.Вече не знам

Lorraine
09-22-2006, 18:00
Темата не е за тука..

sunny_girl16
09-22-2006, 18:02
Темата не е за тука..

mda ne e zle da se premesti ....

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:06
Темата не е за тука..

mda ne e zle da se premesti ....
Abe to poslednite nqkolko temi ne sa za tYka...

OPEL
09-22-2006, 18:17
Зависи. Ако си ниска стои доста грозно, но ако си малко по висикичка, те ти стоят много секси и по добре да си "мощна", отколкото "плоска".

Lorraine
09-22-2006, 18:20
Темата не е за тука..

mda ne e zle da se premesti ....
Abe to poslednite nqkolko temi ne sa za tYka...еми някои хора не знаят в кой раздел да си пуснат темата! :smt019

HePBeH_goCagHuK
09-22-2006, 18:56
Голяма работа като не е за тук.

И момиче, незнам как се държиш с момчетата че да ги е страх от теб, но със сигурност мога да ти кажа, че колкото повече се впрягаш, толкова повече ще те бъзикат и закачат. Ако не се засягаш ще намалеят подигравките, просто защото ти няма да им се връзваш :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-22-2006, 19:41
ti sega ... hvalish li se :lol:

Amayo
09-22-2006, 19:46
И на мене така ми се подиграваха че имам голяма пишка ама като почнах да я използвам нещо замлъкнаха ненам що.. :roll:

IdiOtKa
09-22-2006, 21:43
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

може би не ти се подиграват просто ти изказват възхищението си .. но даже и да ти се подиграват в това че гръдната ти обиколка е по голяма няма нищо лошо ... !!

Scarabey
09-22-2006, 21:48
Kakto sum kazvala na sebe si i na priqtelite si Ne pla6tai danuk ob6testveno mnenie!!!

Пепи Пекторалиса
09-22-2006, 21:53
Талия 80. :shock: ]
Момиче остави циците. Поработи да свалиш излишните килограми с тях и цицте вероятно ще се смалят.

ErinEverly
09-22-2006, 21:55
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

1. Кажи на момчетата да го духат
2. Кажи на момичетата да не показват колко големи комплексарки са.

Всеки човек се развива различно. А, ако ти позволяваш на тая възраст да ти лазят по нервите, незнам какво ще става по-нататък.

Слаш
09-22-2006, 22:33
Taлия 80 :shock: .Еми са ще ти кажа нещо и ти ще забравиш за циците - ти си свиня!Айдее,може да ти се оправи комплекса.

tainstvenata
09-23-2006, 08:22
mi ako si palni4ka moje pri otslabvabeto da ti otslabnat i cicite .. no pak ako ne si radvai sa 4e ima6 tova za koeto nqkoi davat pari :mrgreen:

TraPPed
09-23-2006, 11:45
Horata davat pari za takiva raboti..az sum na mnenie da gi pokazva6 a da ne se pritesnqva6 da gi krie6,ako gi krie6 de,slagai nqkukvi po efirni sexy bluzki ,po-otkriti4ki i smelo gi izlagai na pokaz,kato s tova obleklo ti edin vid im kazva6"ne mi puka kakvo mislite,az si gi imam i sa si moi,i 6te si gi pokazvam 6toto si gi haresvam i se gordeq s tqh!",vdigni samo4uvstvieto pove4ko.Ama i nedei da se prevry6ta6 v nqkoq perverznica det i izlizat cicite(celite)otvun,az imam takava priqtelka,neinata obikolka e 100,i kogato hodim po nqkude vsi4ki q gledat v balkona i i podhvyrlqt nepriqtni repliki.HUBAVOTO SI E HUBAVO!

Lola^6emeta
09-23-2006, 14:49
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
какво ти пука?????и аз имам големи гърди и ми викат преслава силикона bg памела и какво ли още не просто ги игнорирай знам че мноого хора само там ти гледат и е яко досадно ама просто така само им лъсва че не са от най-големите ценители на човешкия характер.пък радвай се че имаш гъди знаеш ло колко мнооого момичета искат да имат гръдна обиколка по-голяма от 90

sladko_mimi
09-23-2006, 17:31
О! :? Леко съм озадачена! Как може да се ядвосваш , че имаш хубав бюст!? Повечето момичета само това искат! Споредм мен, тези които ти се подиграват ти завиждат!!! :D Радвай се на хубавия си бюст! Не го крий! Показвай го!

IdiOtKa
09-23-2006, 20:19
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
какво ти пука?????и аз имам големи гърди и ми викат преслава силикона bg памела и какво ли още не просто ги игнорирай знам че мноого хора само там ти гледат и е яко досадно ама просто така само им лъсва че не са от най-големите ценители на човешкия характер.пък радвай се че имаш гъди знаеш ло колко мнооого момичета искат да имат гръдна обиколка по-голяма от 90
искат те ...ама незнаят кво искат ... както големите гърди си имат предимства така и си имат недустатаци ..

Lola^6emeta
09-23-2006, 20:29
Ето какъв е проблема.
Значи по-принцип гърдите ми са доста по-големи от нормалното/115 ми е обиколката/ :oops: при положение че талията ми е около 75-80.Но просто ми писна да чувам коментари колко "мощна" сам била,с какви големи "възможности".За това ви питам нормално ли е всяко едно момче че дори и момичетата да ме подиграват затова а аз много мразя да се говори затова.Срам ме е винаги съм искала да са мънички за да може да ме оставят намира вече.. :(


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:
какво ти пука?????и аз имам големи гърди и ми викат преслава силикона bg памела и какво ли още не просто ги игнорирай знам че мноого хора само там ти гледат и е яко досадно ама просто така само им лъсва че не са от най-големите ценители на човешкия характер.пък радвай се че имаш гъди знаеш ло колко мнооого момичета искат да имат гръдна обиколка по-голяма от 90
искат те ...ама незнаят кво искат ... както големите гърди си имат предимства така и си имат недустатаци ..
да права си голямото не винаги значи качествено-има го и тоя момент

09-25-2006, 04:44
Едно време и аз имах такива комплекси.153см съм,слабичка,пък бях с едни БомБи...Обиколката ми малка,пък чашките големи...
Към втори курс направо не се търпеше.Изведнъж ми пораснаха циците и лятото като се поразголих съучениците ме гледаха все ТАМ.
Минавах покрай някакви дъртаци и аз напращяла със един бял потник(ся като се замисля и доста предизвикателно е изглеждало,ама..)дъртите направо им вземах ума..що неща чух подире ми не е истина...
Друг път,минават някви мн готини момчета покрай мен и единия се спира и ми вика:"Ауу това всичко естествено ли е?" и аз щото ми е писнало и му викам"Не,силикон" и той някво втрещено ме изгледа :shock:
Имах едно гадже,като се събляках по цици пред него и той.."ама наистина ти били големи.."
Де да се радваш,де не...Ама след това напълнях малко,после отслабнах и от тези разлики ми се стопи половиния бюст.Сега ми е перфектен и си се харесвам много.
Иначе не се отчайвай,още някоя година и съучениците ти ще ги няма.Ще ги изтраеш...

Angel_Girl
09-25-2006, 06:55
Темата не е за тука..

mda ne e zle da se premesti ....
Abe to poslednite nqkolko temi ne sa za tYka...еми някои хора не знаят в кой раздел да си пуснат темата! :smt019
Айде стига сте се правили на голяма рабора. Вие все едно не сте бъркали разделите като сте били нови. НЕ се заяждйте за такива неща.

09-29-2006, 06:49
Значи и аз имам голям бюст и много се дразня като някои ми каже нещо . С размер 105 и тежа 70 висока -167см. не мисля че е добре имам амбиция да отслабна зашшото знам че като свалиш килца и т,е се смаляват. Та ако не си искаш гърдите ( поне в този размер) можеш да отслабнеш.Сигурна съм в резултата защото една моя близка имаше голям бюст и като отслабна с няколко килца и гърдите и се смалиха.

morsheeba
09-29-2006, 20:21
abe ti luda li si be!teq folk divite kak imat grudni obikolki po 100 i kosur i talii 70 a nqkoi da im se podigrava?ma kvi sa tiq hora sdeto druji6 znae6 li kolko momi4eta si umirat za tvoq bust znae6 li kolko mom4eta 6tese vuzbudqt samo kato te vidqt be!abe kak vuob6te moje6 da se kompleksira6 ot ne6to hubavo koeto ti e dareno prirodno tva za pruv put go4uvam!qvno prosto si v nepodhodq6ta sreda v stranna sreda...moite priqteli 6te te gledat kato ciganeta bani4ka!
:lol:

Blackie
09-30-2006, 15:02
според мен не трябва изобщо да се комплексираш от това! Ако намериш сутиен с подходящата форма, който да прави гърдите ти да изглеждат по-хубави и по-оформени, това ще се превърне в още по-голям плюс за теб!
Но най-добре е да не ослабваш, за да си смаляваш бюста! Ако това стане, гърдите ти ще се отпуснат и ще изглежат по-грозни!

_Imaginary_girl_
09-30-2006, 15:55
Какво ти пука ... нека ги е яд!
Важното е ти да се харесваш и хората,
които обичаш :wink: другите ....

delfin4eto
09-30-2006, 19:14
Gore glavata!Napred i nagore!"mo6tna " si bila!Mi da , "mo6tna" ama i te gledat tam!!!!!I , koi ti se podigraval, ne mu se vrazvai!Tova ne e podigravka te prosto zavijdat!Ima6 sii , i kakvo!To si e DARBA.edni imat, drugi po-malko.vsi4ki sme razli4ni. I to4no tova e hubavoto, 4e ima raznoobrazie!I ti se edna ot vsi4ki!6tom ima6-OK-te sa si tvoi, ne si gi krala, a tezi , koito se podigravat "da si gledat RABOTATA :smt016

AnnGi
09-30-2006, 19:43
kakvo ti puka za horata-ti ne jivee6 za tqh!nadarena si prosto tova e !te kato nqmat neka gi e qd!

DaM!!!ToChNo :-)
напълно съгласна съм Когато някои те обижда значи ти завижда Сигурно 90 % от момичетата ви имат гърди като на черешка и ти завиждат

vlubenata madama
10-01-2006, 16:12
i az sam s golemi gardi i za men ima takiva podmqtaniq ama vbe4e zeh da ne im obar6taam vnimanei az ako zema da im ora6tam vnimanie trqq da se hvarlq pod vlaka.i az iskah da sam s malki ama,................ nemq na4in

neusan88
10-04-2006, 18:17
миличка аз сам плоска като дъска...и повярваий ми мн бих искала да имам големи "възможности" така че да не ти пука кво ти говорят...тва е от завист или просто от простотия.
трябва да се харесваш сама себе си и тва е достатачно да им натриеш носовете ;-) :smt059

10-04-2006, 19:10
споко! и аз имам същия проблем, е не са чак толкова големи но за моята възраст....... прекалено :? знам колко ти е гадно, но наистина както казват другите ако си доста пълна не трябва да се притесняваш за гърдите ти а за теглото ти :?

az_slunceto
10-04-2006, 19:33
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

IdiOtKa
10-05-2006, 07:45
kakvo ti puka za horata-ti ne jivee6 za tqh!nadarena si prosto tova e !te kato nqmat neka gi e qd! a taka ako imax golemi gurdi 6tqx da xodq edvali ne po sutien. :-D
не е точно така ...само така си мислиш ..но ако ги имаше нямаше да гожориш и мислиш така :) верваи ми !

az_slunceto
10-05-2006, 08:36
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

az_slunceto
10-05-2006, 08:38
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

az_slunceto
10-05-2006, 08:39
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

Пепи Пекторалиса
10-05-2006, 19:32
Значи и аз имам голям бюст и много се дразня като някои ми каже нещо . С размер 105 и тежа 70 висока -167см. не мисля че е добре имам амбиция да отслабна зашшото знам че като свалиш килца и т,е се смаляват. Та ако не си искаш гърдите ( поне в този размер) можеш да отслабнеш.Сигурна съм в резултата защото една моя близка имаше голям бюст и като отслабна с няколко килца и гърдите и се смалиха.
167см 70кг. :shock: :shock: :shock: :shock:

IdiOtKa
10-05-2006, 19:51
6to be ty ima6li gi :roll: =D>
ами може би щом знам ... незнам аз лично имам много малко блузи с по-големи диколтета ..просто не мисля че това е качеството с което трябва да се гордея ...(то аз няма с кво да се гордея но караи) ...но и стила ми не е такъв ...аи не ме кефи когато говоря с някои да не ме гледа в очите ...

10-08-2006, 19:20
дам 167см и 70кг. Сега сум 167 и 68кг. дано след време стана 167 и 60кг. тогава може да се отпусна като хората и да не ми пука...

_donna_
10-08-2006, 22:16
Питаш ни дали е нормално..и аз не знам вече кое е нормално..
Само се замисли,че половината от тия гъзари дето подмятат
разни остроумия си бутат чорпогащници в сутиените
и лъскат на плакат на кака Джоли .. просто си го помисли
и си го представи достатъчно добре. :mrgreen:

ssiimmoonna
10-19-2006, 12:08
oooooooo nqma ugodiq za tova ako ti bqha puk malki 6tqha da ti se podigravat za tova kolko sa ti malki taka 4e spoko prosto ne obru6ti vnimanie na podobni kmentari i gi obru6tai na maitap taka 6te se smee6 i ti ne znae6 kolko e zabavno:)a i osven tova moga da ti kaja 4e gurdite ti sa sravnitelno normalni za teloslojenieto ti taka 4e ne se pritesnqvai i da ne ti puka ot ni6to

malko mace
10-19-2006, 12:48
E,ne e chak tolkova mnogo gadno,daje doniakade si e gotino!Ima i gadni strani i te sa may dosta,tezi,koito ti kazvat,che ti zavijdat,ne znaiat vsachtnost kakvo ti e,ama...E,tova e,momiche,maykata-priroda te e nadarila tolkova i tova e,haresvay si se takava,kakvato si i ne sluchay drugite!
P.S.Mojech da gi namalich malko,kato otslabnech!

Пепи Пекторалиса
10-19-2006, 15:43
Вие сте малоумни тук. Момичето има 80 талия. Та тя е цяла свиня. Трябва да отслабне много и то не само за да изглежда добре, а защото подобно затлъстяване е вредно за здравето.

:smt013

10-21-2006, 14:16
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!

Amayo
10-21-2006, 18:21
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!
И така трябва. Без комплекси няма напредък. :smt018

Пепи Пекторалиса
10-22-2006, 01:25
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!
Човек с 80 талия не може да е момиче! [-X

tequila
10-22-2006, 10:46
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!
Човек с 80 талия не може да е момиче! [-X
а за теб кво е нормално момиче? тия от XXL ли? аре разправяй ги тия на някой друг.

tequila
10-22-2006, 10:47
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!
И така трябва. Без комплекси няма напредък. :smt018
прав си че няма ,ама някои хора прекаляват с обидите.

Amayo
10-22-2006, 11:00
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!
Човек с 80 талия не може да е момиче! [-X
а за теб кво е нормално момиче? тия от XXL ли? аре разправяй ги тия на някой друг.
Е не. Браяна Банкс рулира :smt016 .

Пепи Пекторалиса
10-22-2006, 11:27
абе писна ми! е заради е такива тъпи копелета, моми4етата имат комплекси за теглото.Баси!!!!!
Човек с 80 талия не може да е момиче! [-X
а за теб кво е нормално момиче? тия от XXL ли? аре разправяй ги тия на някой друг.
хехе не знаех, че само по XXL не са дебели момичетата. Виж не ми се спори, щом настояваш, че момиче с талия 80 е нормално ОК - това е твой личен проблем. Само ще ти кажа, че аз съм 189 и моята талия е 81. Всяко момиче си преценява дали е по-добре талия 60 или 80. За теб явно второто е по-добре.

nikinkaaa
10-22-2006, 11:31
Не трябва да ти пука за мнението за другите!Щом са си твои радвай им се , а не се срамувай от тях!

cherinka
10-22-2006, 12:14
Аман от комплексари вече! Еби им майката на другите и гледай ти да си добре. Ако ти не се харесваш такава каквато си, мойто момиче, не очаквай от другите да те харесват. Нали така..!