PDA

View Full Version : Как да я забравя...



love_hurts
09-23-2006, 17:09
хах май тенденцията човек да се влюбва в най-добрия си приятел от другия пол продължава... и аз като много не можах да го избегна. Напълно наястно съм с чуствата си към това момиче , и единственият вариант е да я забравя , защото я познавам и знам че повече от приятели няма да иска да сме... и въпроса ми е.. как да я забравя? , като сме в една компания и всеки ден се виждаме... а знам че така ще е най-добре за двамата... плс хелп мерси (предварително)

Amy_Lee^89
09-23-2006, 17:22
да, мноооого е гадно да се влюбиш в най-добрия си приятел... :cry: :cry: знам какво е и е наистина тежко. но погледни от тази страна, щом сте приятели, значи в нея те привличат и други неща. неща на които можеш да се радваш и само като приятел, и дори така да е по-добре. гледай да не губиш отношенията си с това момиче, просто се опитай да преодолееш чувствата, които изпитваш в момента, като си спомниш че все е имало време, когато те са били само приятелски. и тогава сигурно си се чувствал по-добре и по-спокоен.и още нещо - огледай се наоколо, има много момичета, и все някое от тях няма да те възприема само като приятел. :wink:

Dharma
09-23-2006, 17:25
ot kude puk si tolkova siguren 4e nqma da iska da ste pove4e ot priqteli?
Povqrvai mi sled kato q vijda6 po4ti vseki den trudno 6te q zabravi6, adski trudno....taka 4e po dobre probvai da stanete pove4e ot priqteli ;-)

maybelline
09-23-2006, 18:10
Я си представи,че тръгнете.Възможно е и тя да има чувства към теб.Няма да можеш да я забравиш,особено след като се виждате всеки ден.Най-много дотолкова да ти стане гадно,че не можеш да си с нея,че някой път да не издържиш,да я хванеш и да я целунеш.Съветвам те да направиш нещо по въпроса за вас двамата.Да,сега вероятно те приема само като приятел,но това не значи,че след време(и усилия от твоя страна) няма да те приеме и като повече от приятел.Всъщност в началото с гаджето ми бяхме само приятели и аз не си представях да станем гаджета,просто го приемах като приятел от другия пол,нещо обичайно за мен.Но той някак успя да събуди и чувствата ми към него.Така че,направи нещо - прекарвай много време заедно с момичето,не само в компания,но и насаме.Уговаряйте си срещи(за пред нея "излизания,защото няма какво да правим и ще скучаем вкъщи").Заведи я няколко пъти на кино или на билярд или на кафене.Пращай й sms-и всеки ден,поне по веднъж и направи това като навик.Изобщо самият ти стани навик в ежедневието й.Така тя ще се привърже към теб,а стане ли това,работата ти се улеснява адски много.Късмет!

Th3WildAng3l
09-23-2006, 19:09
Не може да се забрави - просто минава на заден план.

Lost_Kiss
09-23-2006, 19:14
I az se opitvam da zabravq edno mom4e,koeto stra6no mnogo obi4am,NO nemoga...no az se opitvam da go zabravq za6toto ve4e sam se opitwala po mnogo na4ini da bada s nego no ne stava,a ti ne si....Ako naistina mn q hareswa6 ili tam obi4a6(nz)kaji i go,Nadejdata ymira posledna!!Opitai,bori se do krai

UspeH :-)

iiirish
09-23-2006, 19:29
според мен няма ефективен 100 процентов начин да забравиш някого, нито има конкретен човек или предмет чрез който можеш да го постигнеш. целия проблем е вътре в теб и сам трябва да намериш начин да преодолееш това, а пък и времето ще ти помогне да се примириш. така че ако си решил да я забравиш, просто се остави на течението.
от друга страна нали знаеш "клин, клин избива" ;) но тук вече решаваш сам

09-23-2006, 19:51
moq na4in e malko gaden ama probvai kato psuva6 6te ti stane po-dobre(trqbva da ima6 ne6to selsko v sebe si)
Tova go kazvam seriozno az taka se opravqm kato mi e zle :P

gery_to
09-23-2006, 20:40
Първо се увери дали и той/тя не изпитва нешо към теб!ако наистина се налага да забравиш някого то само времето ще ти помогне!

09-23-2006, 21:36
uf.......

Angel_eyes
09-23-2006, 21:44
uf.......


Защо ли ми е познато...нито времето нито нищо ще може да ти помогне каквото и да казват другите...Ти ако сам нежелаеш да я забравиш времето е безсилно...Истина е,че с времето ще изтиват чувствата ти,ноооооо несподелената любов умира най-трудно...Не,че искам да те отчайвам или нещо такова,но недей да бъдеш уверен,че тя нежелае нещо повече от приятелство.Дай го екстремно :wink: Рискувай...няма какво да губиш :wink:

DeSsY`
09-24-2006, 10:54
А защо не видиш какво мисли тя по въпроса? Може да има някакви чувства. Но под "да я забравя" имаш предвид, да забравиш това, че си имал чувства към нея или изобщо и като приятелка? Защото е ако да я забравиш въобще, недей! Ще направиш огромна грешка! Бъди честен с нея и я попитай.