PDA

View Full Version : студени разговори... :(



09-24-2006, 12:34
мислех, че няма да ми се наложи да пусна тема тук, но уви няма как :( проблема дори не може да се нарече такъв, но е нещо, което ме притеснява и искам да го споделя и да получа повече коментари от различни хора

ситуацията е следната: с приятеля ми сме заедно от почти година и винаги всичко в отношенията ни е било едва ли не идеално, но...! той вече няколко дни не е в моя град, а е при техните и ние почти не се чуваме. най-много веднъж на ден. снощи му се обадих в тях на домашния и той говори адски сдържано и много студено с мен. отговорите които полочувах на всички въпроси бяха: добре, хубаво, разбрах. може и да не е можел да говори точно в него момент, но чак пък толкова да се притеснява от техните като се има предвид, че той е на 24!
днес говорихме не повече от половин час в скайп и отново се държа така. знам, че е бил там с негов приятел, но това вече започна да става прекалено!
днес ще си идва и аз ще говоря с него за това, но просто не знам какво да си мисля до тогава!

alkobalko
09-24-2006, 14:36
А ти на колко си?

IdiOtKa
09-24-2006, 14:39
мно тъпа тема .... !

No_LiMiTe^f
09-24-2006, 15:12
мно тъпа тема .... !

Тва беше много гадно да го казваш!Момичето има проблем с приятеля си и за нея това е важно!Не може така да казваш!Има и други много тъпи теми...но хората искат просто съвети!
А за въпроса ти...може пък пред приятеля му да се е правил на МЪЖ!По-добре изчакай да видиш какво ще стане днес след разговора ви!Едва ли едно излизане за кратко време от града би го накарало да промени така рязко чувствата си!Просто поговори с него и му кажи как се чувтваш!:)

cool_kitty_:P
09-24-2006, 15:25
naistina moje da se pravi na velik...glupavo..no mom4etata imat nujda ot tova ponqkoga

mon4eto
09-24-2006, 15:49
Mi...ima 2 varqnta...ili da go e sram da govori pred roditelite si ili si e nameril druga(po dobre da ne e tova)a pak ti napravi kakvoto moje6 i kakvoto ti e po silite ga go napravi6 sa6tiq kakto predi!!!

leko_otkachena
09-24-2006, 15:54
Mi...ima 2 varqnta...ili da go e sram da govori pred roditelite si ili si e nameril druga(po dobre da ne e tova)a pak ti napravi kakvoto moje6 i kakvoto ti e po silite ga go napravi6 sa6tiq kakto predi!!! ux otchavame q taka,no pravilno kazani sa i dvata varianta

koalka
09-25-2006, 11:29
Ами нищо немисли,просто поговори с него.

Nadelina
09-25-2006, 11:38
Za sega nedei da si vkarvash izlishni filmi ot koito samo na tebe shte te zaboli.. Potrai dokato si doide.. i gvoori s nego.. Ne vqrvam da e bilo umishleno.. Nz..No i ne mislq che e bilo za da se pravi na velik..

BeBencEto
09-25-2006, 11:53
tupo e vaobshte da govorish s nego za tova samo shte napravish problemi i karanici shte vuzniknat.....za telefonen razgovor.....po-dobre vij kak se durji,kogato si e pri teb i ako naistina ima promqna pogovorete...