PDA

View Full Version : kadrici



09-24-2006, 19:26
Ne moga da obqsnq to4no kakvo imam vpredvid,no otdavna iskam da imam kadrava kosa.Dnes slu4aino vidqh 4ast ot promociqta na albuma na Sonq Nemska i mn mi haresaha kadricite i,pls nqkoi ako nae kak da si napravq takiva da mi kaje :( :( :(

babi_girl
09-24-2006, 19:42
emi ima mnogo nachini da si nakydri6 kosata. Moje s ma6a, ili s rolki. Az naprimer si pravq kosata na vylni kato q zapleta na ribena kost i prespq taka. posle stavat mnogo gotini kydrici.

melani
09-24-2006, 20:08
Ami kakto se kaza po-gore moje s ma6a s rolki ako iska6 da stane na masuri stava i sas staniol!az se praq na malki plitki sled kto se izkapq i prespivam taka i na sutrinta se razplitam daje v momenrta sam taka!

GLeZoRanA
09-24-2006, 20:21
хихи на мене с ролки ми става супер яка косата леко съм като гръмнал бойлер и ми става няква супер късичка много яко :) а иначе с плитки става най - яко , но с малки !

Joey Tempest
09-24-2006, 20:32
Хаххаха, яко!
Моята коса е адски права, няма нито една чупка дори. Веднъж обаче се наложи да се правя на Джоуи Темпест (пича от аватара ми), затова ми я накъдриха с ролки, спах с тях цяла нощ и като станах я тупирах. Уникално! Получи се типичен осемдесетарски имидж. Някой път трябва да пратя малко снимки. (За сведение: самият Джоуи също има съвсем права коса като моята, която навремето боядисваше, къдреше и тупираше) :mrgreen:

Та по темата - с ролки някакви, а може и на студено къдрене да отидеш, ама после може би ще ти се наложи бая да си подкъсиш косата. :D

09-25-2006, 14:56
Ama az sam q pravila s rolki,no stavat golemi kadrici,a az iskam malki valni4ki.Problema e 4e ne moga da go obqsnq,a na promociqta na albuma si Sonq Nemska e to4no taka

Joey Tempest
09-26-2006, 21:35
Е, като не можеш да го обясниш, пусни тука една снимка на тая мацка да я видим, че и без друго не съм я чувал. Да не пее поп-фолк? Така ще е по-лесно на колегите съфорумци да обяснят как става. Защото иначе всички казват как се къдрят те, а не как се получава ефектът, който ти желаеш. :D