PDA

View Full Version : help me pls :0



gatuzo
09-25-2006, 21:37
s edno momi4e hodq 7 dena i mnoo si se kefim edin na drug... no kato 4eli nqmame mn obshti temi za razgovor ... tq govori mn pove4e s priqtelite si ot kolkoto s mene i da se opoznavame..kogato i zadam vypros na koito o4akvam sled kato otgovori da me popita "A TI " tq prosto otgovarq i mlykva.. a az se imam za dosta prikazliv poprincip i kato gledam pred priatelite si tq syshto.. no neshto ne se vryzva .. zashto s mene e taka.. sled kato tq me potyrsi poprincip i t.n. ???? help

BeCool_nNice
09-26-2006, 06:02
Начии ,аз съм имал подобни мисли като твоите ( но само мисли) и в крайна сметка осъзнах ,че няма как да си говорите абсолютно винаги без да спирате. Като сте в компания с други , седиш до нея и не приказваш толкова с нея ,колкото с останалите , гледай да си забавен и тн(такиз простотии :) ) , като от време на време я целуваш и така. Иначе дългите и интересни разговори ги оставяй докато сте двамцата само. Ако толкова и тогава не се сетиш нещо(което е нормално и не невъзможно) разпитвай си я , изслушвай внимателно , давай коментари , разкажи за стари свои случки - едва ли през миналите години не си правил нищо интересно :)

Nadelina
09-26-2006, 08:37
Ne se pritesnqvai.. Ne moje postoqnno tq da ti govori na tebe.. Pyk i ste zaedno ot tolkova malko vreme.. moje da i e pritesneno oshte ot tebe.. da e nervna.. Pyk i ima razlika mejdu priatel i gadje.. :P

gatuzo
09-26-2006, 11:30
blagodarq vi :P

koalka
09-26-2006, 12:08
Може още да е притеснена и да не може да се отпусне докрай.Ходите от 1 седмица-дай й малко време.

teardrop
09-26-2006, 12:09
Когато си в началото на една връзка, венаги и кофти понеже не знаеш какво харесва другия човек, какви са му интересите и не по тая логика и не знаеш какво да му кажеш. Обаче като мине повече време нещата идват от само себе си, в смисъл и сега можеш да я разпиташ нещо за нея и оттам да тръгне разговора, както казаха горе, обаче като мине малко време и няма да се усещате, а ще говорите за всичко съвсем естествено и непринудено :wink:

iiirish
09-27-2006, 15:21
може би момичето не може още напълно да се отпусне при теб. преди може и да го е правила, но преди сте били просто познати, които са флиртували един с друг, а сега вече сте заедно като двойка! това може да е малко или много плашещо за едно момиче. не бързай да си правиш заключения за поведението й. остави нещата за сега така както са. ще мине малко време и тя ще се отпусне напълно, ще започнете да споделяте и т.н., но за всичко е необходимо време :-#

BeBencEto
09-27-2006, 15:46
trqbva da proqvish malko turpenie i vsichko shte se opravi..moje bi se pritesnqva...

kofti_nick
09-27-2006, 16:26
Когато си в началото на една връзка, венаги и кофти понеже не знаеш какво харесва другия човек, какви са му интересите и не по тая логика и не знаеш какво да му кажеш. Обаче като мине повече време нещата идват от само себе си, в смисъл и сега можеш да я разпиташ нещо за нея и оттам да тръгне разговора, както казаха горе, обаче като мине малко време и няма да се усещате, а ще говорите за всичко съвсем естествено и непринудено


=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Sex_master
09-27-2006, 16:28
Ne se pritesnqvai.. Ne moje postoqnno tq da ti govori na tebe.. Pyk i ste zaedno ot tolkova malko vreme.. moje da i e pritesneno oshte ot tebe.. da e nervna.. Pyk i ima razlika mejdu priatel i gadje.. :P

DoPye
09-27-2006, 17:24
s edno momi4e hodq 7 dena i mnoo si se kefim edin na drug... no kato 4eli nqmame mn obshti temi za razgovor ... tq govori mn pove4e s priqtelite si ot kolkoto s mene i da se opoznavame..kogato i zadam vypros na koito o4akvam sled kato otgovori da me popita "A TI " tq prosto otgovarq i mlykva.. a az se imam za dosta prikazliv poprincip i kato gledam pred priatelite si tq syshto.. no neshto ne se vryzva .. zashto s mene e taka.. sled kato tq me potyrsi poprincip i t.n. ???? help

call 911