PDA

View Full Version : Продължението на "Как да питам"



Krem4eto
10-03-2006, 13:17
Как да питам един 18-годишен (аз съм на 14) какви чувства има към мене.Аз мисля да му се обадя днес,но незнам как да го попитам,тъй като ми се струва по-улегнал.От рода "харесвам те" или пък "хайде да станем гаджета" ми се струва детско...Дайте ми съвет какво да му кажа!!!

AnN_G
10-03-2006, 13:30
Задължително ли е днес да му кажеш?Ми не са нужни думи,покажи му го с действия.Пък и от къде знаеш че и акъла му е на 18годишен,ако наистина е по-улегнал ще вземе нещата в свои ръце :roll: след като му покажеш че не ти е безразличен

koalka
10-03-2006, 14:50
Ами отиваш при него и просто му казваш,че имаш чувства и го харесваш.Какво толкова?Той има би чувства?

CrazyWitch
10-03-2006, 14:55
Обади му се не за да говориш с него ми за да си уредите среща.

alkobalko
10-03-2006, 15:36
Не говорете по телефона. Разберете си и отидете на кафе, там можеш да му покажеш, че го харесваш не само с дуни, но и с действия.

BeBencEto
10-03-2006, 18:28
ei..az iskah da ti kaja che imam chuvstva kum teb,a tvoite kum men,kakvi sa? :-)

Krem4eto
10-03-2006, 20:50
Обадих се и първо малко си поговорихме,после стана за въпрос , че имам чувства към него,но той каза че съм малка,че в момента гледа училището...
Пък и разбрах от него,че е имал досега само една приятелка в седми клас "На шега" - това му бяха думите.
После като си говорихме,каза че ако имал връзка,то щяло да е сериозна,аз съм сериозна и му казах,че съм.
Но той пак си държеше на неговата,че съм малка.
Какво мислите?!

Obitax
10-03-2006, 20:53
Обадих се и първо малко си поговорихме,после стана за въпрос , че имам чувства към него,но той каза че съм малка,че в момента гледа училището...
Пък и разбрах от него,че е имал досега само една приятелка в седми клас "На шега" - това му бяха думите.
После като си говорихме,каза че ако имал връзка,то щяло да е сериозна,аз съм сериозна и му казах,че съм.
Но той пак си държеше на неговата,че съм малка.
Какво мислите?!

otrqzal te e

svirena rabota

iiirish
10-03-2006, 21:13
мисля, че просто ти е отказал, а дали вече причината е била тази, която ти е изтъкнал или не, това поне сега не можеш да разбереш. но рано или късно нещата се откриват и нищо не остава неказано или премълчано

The`G_i_r_l
10-04-2006, 03:08
Това някой да ти казва,че си малка е бахти досадата!!! Когато бях на 14 и аз харесвах едно момче на 18,а той само това повтаряше "еми мн си сладка ама си малка...ако беше поне с една година по-голямаа...."Тъпак! После ме търсеше ама аз да няма цял живот след него да тичам! Ще видиш...сега ти казва,че си малка ама изчакай да мине време и ще видиш,че той ще те потърси..Преди приятелите ми все това ми казваха макар,че аз не вярвах ама..

shalqlqlqlq
10-04-2006, 03:21
Че е малка, е малка, но че е имало по-мек начин да и го каже е имало :roll: Хората са казали, "Не си надскачай сянката!" [-X

sunny_girl16
10-04-2006, 07:10
Уф малка си била ! Какво да ти кжа - едно от най-тъпите оправдания на света. Ако много го обичаш излез с него, поговорете по- подробно, докажи му , че е в грешка.

OPEL
10-04-2006, 07:56
=D> =D> =D> =D> Браво на момчето =D> =D> =D> =D>
Хубаво прави че си гледа училището. Сега едва ли му трябва някаква лигла, която да му мрънка на главата.
П.С. Сорка за езика, ама си е точно така. Погледнете го от негова гледна точка.

Krem4eto
10-04-2006, 20:33
=D> =D> =D> =D> Браво на момчето =D> =D> =D> =D>
Хубаво прави че си гледа училището. Сега едва ли му трябва някаква лигла, която да му мрънка на главата.
П.С. Сорка за езика, ама си е точно така. Погледнете го от негова гледна точка.

Ти въобще познаваш ли ме , че да даваш оценка каква съм?!

Това ,че той е задръстен и е имал през живота си една приятелка и затова (според мене) ми е отказал,аз какво да го направя!!!Гледал си училището хаха!!!То пак може да си го гледа,ама може и за това да има време!

ТОЙ много добре знае , каква съм и ако имаше нещо против характера ми щеше да ми го каже в очите!!!

И като за последно , ще кажа че не винаги учението е на 1 място!!!!!!

mrsy
10-04-2006, 20:37
=D> =D> =D> =D> Браво на момчето =D> =D> =D> =D>
Хубаво прави че си гледа училището. Сега едва ли му трябва някаква лигла, която да му мрънка на главата.
П.С. Сорка за езика, ама си е точно така. Погледнете го от негова гледна точка.

Ти въобще познаваш ли ме , че да даваш оценка каква съм?!

Това ,че той е задръстен и е имал през живота си една приятелка и затова (според мене) ми е отказал,аз какво да го направя!!!Гледал си училището хаха!!!То пак може да си го гледа,ама може и за това да има време!

ТОЙ много добре знае , каква съм и ако имаше нещо против характера ми щеше да ми го каже в очите!!!

И като за последно , ще кажа че не винаги учението е на 1 място!!!!!!
За теб учението не е, но за тези които искат да успеят в живота си е нещо много ценно! И защо ще е задръстен като е имал една приятелка през живота си ? Човека може би не иска да се обвързва. Бил задръстен след като не са го интересували момичетата, а учението. :-k

Krem4eto
10-04-2006, 20:43
=D> =D> =D> =D> Браво на момчето =D> =D> =D> =D>
Хубаво прави че си гледа училището. Сега едва ли му трябва някаква лигла, която да му мрънка на главата.
П.С. Сорка за езика, ама си е точно така. Погледнете го от негова гледна точка.

Ти въобще познаваш ли ме , че да даваш оценка каква съм?!

Това ,че той е задръстен и е имал през живота си една приятелка и затова (според мене) ми е отказал,аз какво да го направя!!!Гледал си училището хаха!!!То пак може да си го гледа,ама може и за това да има време!

ТОЙ много добре знае , каква съм и ако имаше нещо против характера ми щеше да ми го каже в очите!!!

И като за последно , ще кажа че не винаги учението е на 1 място!!!!!!
За теб учението не е, но за тези които искат да успеят в живота си е нещо много ценно! И защо ще е задръстен като е имал една приятелка през живота си ? Човека може би не иска да се обвързва. Бил задръстен след като не са го интересували момичетата, а учението. :-k

Аз не съм казала,че учението не е важно за мене!!!
Защото е на 18 и дори не се е целувал,затова е задръстен!

mrsy
10-04-2006, 21:05
=D> =D> =D> =D> Браво на момчето =D> =D> =D> =D>
Хубаво прави че си гледа училището. Сега едва ли му трябва някаква лигла, която да му мрънка на главата.
П.С. Сорка за езика, ама си е точно така. Погледнете го от негова гледна точка.

Ти въобще познаваш ли ме , че да даваш оценка каква съм?!

Това ,че той е задръстен и е имал през живота си една приятелка и затова (според мене) ми е отказал,аз какво да го направя!!!Гледал си училището хаха!!!То пак може да си го гледа,ама може и за това да има време!

ТОЙ много добре знае , каква съм и ако имаше нещо против характера ми щеше да ми го каже в очите!!!

И като за последно , ще кажа че не винаги учението е на 1 място!!!!!!
За теб учението не е, но за тези които искат да успеят в живота си е нещо много ценно! И защо ще е задръстен като е имал една приятелка през живота си ? Човека може би не иска да се обвързва. Бил задръстен след като не са го интересували момичетата, а учението. :-k

Аз не съм казала,че учението не е важно за мене!!!
Защото е на 18 и дори не се е целувал,затова е задръстен!
Ха по това ли определяш човек. Ако не се е целувал значи е задръстен. Момчето ще учи и ще успее. Пък след това колко момичета ще му се молят в краката ... Нека да си бъде такъв какъвто е !
Като е задръстен, защо се занимаваш с него ?

Amayo
10-04-2006, 21:07
От рода "харесвам те" или пък "хайде да станем гаджета" ми се струва детско...!
Не е верно. Тва ти е играта. Интересно кво е детското като аз ги ползвам същите. :roll:

kimi_raikonen
10-05-2006, 06:21
=D> =D> =D> =D> Браво на момчето =D> =D> =D> =D>
Хубаво прави че си гледа училището. Сега едва ли му трябва някаква лигла, която да му мрънка на главата.
П.С. Сорка за езика, ама си е точно така. Погледнете го от негова гледна точка.

Ти въобще познаваш ли ме , че да даваш оценка каква съм?!

Това ,че той е задръстен и е имал през живота си една приятелка и затова (според мене) ми е отказал,аз какво да го направя!!!Гледал си училището хаха!!!То пак може да си го гледа,ама може и за това да има време!

ТОЙ много добре знае , каква съм и ако имаше нещо против характера ми щеше да ми го каже в очите!!!

И като за последно , ще кажа че не винаги учението е на 1 място!!!!!!
За теб учението не е, но за тези които искат да успеят в живота си е нещо много ценно! И защо ще е задръстен като е имал една приятелка през живота си ? Човека може би не иска да се обвързва. Бил задръстен след като не са го интересували момичетата, а учението. :-k

Аз не съм казала,че учението не е важно за мене!!!
Защото е на 18 и дори не се е целувал,затова е задръстен!
Ха по това ли определяш човек. Ако не се е целувал значи е задръстен. Момчето ще учи и ще успее. Пък след това колко момичета ще му се молят в краката ... Нека да си бъде такъв какъвто е !
Като е задръстен, защо се занимаваш с него ?

Човек който на 18 не се е целувал определено не е задръстен.Има такива които се целуват още от детските градини и 13 вече са правили секс.Кажи ми кое е по задръстеното в тая ситуация.Да правиш секс на 13,14,15 дори и на 16 или да не си целувал човек на 18 ? Момчето е много право като ти казва че си малка.И за разлика от другите момчета той не тръгва с теб.Щото ако пробваш на 20 ей такива момчета да им кажеш че ги харесваш 17 от тях ще тръгнат с теб и ще искат секс.А момчето просто си учи и не се занимава да си търси приятелка.Това не значи че е задръстен а тъкмо обратното!!!!!

krem4et0
10-05-2006, 07:53
Свалям шапка на това момче. Малко останаха като него.И да ти кажа-прав си е човекът.Всеки в определен период си има приоритети-неговият явно е да учи и да се развива!

^^Lina
10-05-2006, 19:30
Аз мисля,че си права,защото ти си го харесала,а и нищо лошо не правиш.Най-хубавото нещо на света е да си влюбен!!!
Незнам защо той се е държал така с тебе!!!Да не ти пука!!!
Остави го намери си момче,което ще те цени и харесва!!!
Успех!!!! :wink:

BeBcHeTo
10-05-2006, 20:22
ei..az iskah da ti kaja che imam chuvstva kum teb,a tvoite kum men,kakvi sa? :-)

Amayo
10-05-2006, 20:52
Човек който на 18 не се е целувал определено не е задръстен.Има такива които се целуват още от детските градини и 13 вече са правили секс.Кажи ми кое е по задръстеното в тая ситуация.....Това не значи че е задръстен а тъкмо обратното!!!!!
Аъмм готов съм да поспоря тука :roll: :lol: .

10-06-2006, 16:33
Айде стига беее!!! Всички момичета ли харесват по-големи момчета!? Не остава за нас!!!

In4iTu_
10-06-2006, 17:03
Това ,че той е задръстен и е имал през живота си една приятелка и затова (според мене) ми е отказал,аз какво да го направя!!!Гледал си училището хаха!!!То пак може да си го гледа,ама може и за това да има време!

ТОЙ много добре знае , каква съм и ако имаше нещо против характера ми щеше да ми го каже в очите!!!

И като за последно , ще кажа че не винаги учението е на 1 място!!!!!!

Уау...той те е отрязал, ти си ядосана....а като е задръстен ти защо го харесваш? И едва ли ти е отказал, защото е имал само една приятелка през живота си...което ме навежда на друга мисъл: ти от къде си толкова сигурна колко приятелки е имал...да не си му светила?! :-s

®©PeTq®©
10-06-2006, 17:17
И аз само не разбрах щом е "задръстен" защо го харесваш? :smt017 Ако наистина го харесваш трябва да го харесваш такъв какъвто е!!!И според мен е постапил правилно... :-) А и е мн по-добре сега да учи и после да преуспее..отколкото сега да не учи и да си живее живота без да му пука..защото след това няма въобще да му е лесно в живота! 8-[

delfin4eto
10-06-2006, 18:04
Как да му кажеш, ако обичаш да си по-директна , можеш просто да му го покажеш.Не са важни само думите , важни са и действията!

akademika
10-06-2006, 22:16
Погледни от неговата гледна точка - за неговия живот е важна тази година, а ти с какво точно ще си му полезна, ще си мисли за теб, по време на кандидат-студентския ли ? Ако го питаш след 10 месеца когато се поуспокои, мойе би ще ти отговори по друг начин. Защото той на теб мойе да ти помогне да вземеш изпита след 7 клас (ако не си го взела все още), но ти на него едва ли можеш да му помогнеш (разбира се да допуснем, че си гений в областа на диференциалното смятане и възрожденската литература - ама щях да съм те чувал по телевизията), освен да му казваш че ще се справи, ама "афиф работа".Извини ме за грубия език, обаче това, че вие момичетата знаете, че с "батко е по-хубаво" (не визирам нищо плътско), не значи че ние момчетата не знаем, че с "кака е по-хубаво.

Mikohito
10-06-2006, 23:34
Като гледам момчето е било съвсем право да те отреже.Някои момичета на 14 са достатачно съзряли умствено и мислят за сериозни неща но явно ти не си от тях и мисленето ти е като на 12 годишна.Какво от това че момчето е имало само една приятелка и че не се е целувал не е искал не го е направил.Това е добре че държи на училището но си права че двете неща може да се съчетават при добро желание.Аз твърдо се застъпвам за момчето и смятам,че само ти си си виновна за това че той не иска да бъде с теб.Извинявай много ама и аз не бих тръгнал с такава лигла като теб която може да харесва някой само докато той не я отреже и след това започва да разправя колко бил смотан и т.н.Надявам се някой ден да ти дойде акъла.

АТАКАБГ
10-07-2006, 01:33
Кремчето,недей по телефона... Вижте се и му го кажи или намекни лично. :wink: