PDA

View Full Version : 35 годишен опъва 16 годишна кукла, майка й няма нищо против!



Възмутена съм
10-05-2006, 09:50
Наистина съм безкрайно възмутена от такива родители. Става въпрос за една моя съседка, дето от известно време ходи с 35 годишен и връзката и е така да се каже легална един вид, защото майка й, която междувпрочем е на 37, няма нищо против и дори мога да кажа, че ги толерира. Верно оня е е пич, но все пак колкото и да съм за връзки с по-големи мъже, мисля че е прекалено, особено ако е и със знанието на родители. Не знам вие на какво мнение сте относно това. Особено при положение, че тайна не е, осъществяването на полов акт с благоволението на родител.

Kahn_Fan
10-05-2006, 09:54
Вече не се учудвам от такива работи. Често се случват.
Е наистина това е малко прекалено. Той все едно и е баща.
Пък знае ли се той може да има и парички.

CrazyWitch
10-05-2006, 09:57
Ае ти като някоя клюкарка ко ми се възмущаваш и караш хората да бъдат обсъдени, чак във форумите!!!
Майка ми и баща ми имат 12 години разлика и за заедно малко повече от 20 години..!!! Ае стига сте се възмущавали. Разликата при майка ми е, че с баща ми ги е деляло 400км и баба ми и дядо ми са били твърдо против тая любов. Ако наистина се обичат да са си заедно!!!!!!!!!

jemeson
10-05-2006, 09:57
Вече нищо не ме учудва .Много момичета вече ходят с бащите си което е много жалко за тях самите защото тези господа просто си правят собственият кеф и след известно време ще ги заменят за някоя друга поредна бройка ...

Cuddly
10-05-2006, 10:21
Това е много относително, макар че, не ми се сърдете, си мисля, че вероятността да пламне любов м/у момиче на 16 и мъж на 35 не е особено голяма. Може би, е възможно, но ще е някакъв прецедент!
Това за мен си е чиста проба педофилство и не е нормално..особено като се има предвит, че този мъж може (биологично погледнато) да й е баща. Не се връзват нещата...Улегнал мъж да се занимава с пикли!?! [-X Не мисля, че ги има тези.. Ами тя!? Не може ли да си намери някой младичък и хубав ми ще се занимава с дядовци... [-( Пари има в тая работа..
Поне така мисля!

cecko_boy
10-05-2006, 10:22
vuobshte ne se u4udvam se pak sme v bulgaria tyka si4ko se slu4va nqkvi na 15 godini deto hodqt s 35 .. 40 godishni vuobshte ne me u4udva ve4e

samotna
10-05-2006, 10:30
немога да повярвам,че се случват такива работи,чудя се как е възможно.....

Гоооооооол
10-05-2006, 12:11
Ае ти като някоя клюкарка ко ми се възмущаваш и караш хората да бъдат обсъдени, чак във форумите!!!
Майка ми и баща ми имат 12 години разлика и за заедно малко повече от 20 години..!!! Ае стига сте се възмущавали. Разликата при майка ми е, че с баща ми ги е деляло 400км и баба ми и дядо ми са били твърдо против тая любов. Ако наистина се обичат да са си заедно!!!!!!!!!

Извод: Ако не искате децата ви да са тъпи, затлъстели и задръстени, женете/омъжете се за жена/мъж с по малко разлика от 12 години помежду ви!

samotna
10-05-2006, 13:13
q si meri prikazkite be,nqma6 mqsto tuk,za6to ne si ligavi6 nqkade drugade vmesto da obijda6 Crazy`Witch tuk

olive_oil
10-05-2006, 13:36
нека се обичт хората.

CrazyWitch
10-05-2006, 13:54
Ае ти като някоя клюкарка ко ми се възмущаваш и караш хората да бъдат обсъдени, чак във форумите!!!
Майка ми и баща ми имат 12 години разлика и за заедно малко повече от 20 години..!!! Ае стига сте се възмущавали. Разликата при майка ми е, че с баща ми ги е деляло 400км и баба ми и дядо ми са били твърдо против тая любов. Ако наистина се обичат да са си заедно!!!!!!!!!

Извод: Ако не искате децата ви да са тъпи, затлъстели и задръстени, женете/омъжете се за жена/мъж с по малко разлика от 12 години помежду ви!

Мозьк. Всеки си избира как да живее..
Разясни ми ти на мене понеже съм тъпа за тебе какво ще рече думата : "Нормално"

Понеже аз до ден днешен не съм и уловила смисъла.

Komshiikata
10-05-2006, 14:11
Тея хора не са добре !!!

dudeto_sy
10-05-2006, 15:00
Аз смятам, че ама изобщо не е твоя работа да се месиш във връзките на другите хора, защото това си е тяхна работа.

ГостенКа
10-05-2006, 17:03
Най-добрата ми приятелка е на 15 и ходи с 33 годишен,майка й е на 35 и знае за връзката им.Познава се с въпросия мъж и няма нищо против той да е с дъщеря й. Дори ходят по кафета тримата заедно. Приятелката ми си пуши пред майка си,която от своя страна и дава цигари понякога. Дори я прикрива пред баща й, че ще спи в някаква приятелка,а всъщност е у 33 годишния.Така че вече нищо не може да ме възмути. Очаквам всичко като гледам на къде върви света ....

IdiOtKa
10-05-2006, 17:38
twa e glupawo maina ... ne mislq 4e towa e ne6to normalno !

maybelline
10-05-2006, 17:41
Абе тяхна си работа.Ако искат,да ходят,това не е наш проблем.Някои просто имат по-печени родители и правят каквото искат.

No|Problem
10-05-2006, 17:55
i az sum vuzmuten :smt011

mercedes_bentz
10-05-2006, 18:08
споко има и по тежки случай познавам едно момиче което е на 13-14 сега е 7ми клас и ходи с един пич 37години какво да ви кажа "любов"

koalka
10-05-2006, 18:16
Нека си се обичат!Абе хора,това в днешно време е толкова рядко срещано,че...Майка и на това момиче не е нормална да и позволява да има връзка с човек,който преспокойно може да и бъде баща,но няма значение.Да си правят каквото искат.Нооо това не е нищо.От един 10-ти клас в моето училище знам,че едно момиче пак на 16 си ходи с двама на по 45 години!Представяте ли си???А и те са женени!И тя ходи с тях само,защото я ч****и хубаво!И естествено,защшото имат пари и й купуват ботушки и дрешки.К**воляк.

mercedes_bentz
10-05-2006, 18:23
Нека си се обичат!Абе хора,това в днешно време е толкова рядко срещано,че...Майка и на това момиче не е нормална да и позволява да има връзка с човек,който преспокойно може да и бъде баща,но няма значение.Да си правят каквото искат.Нооо това не е нищо.От един 10-ти клас в моето училище знам,че едно момиче пак на 16 си ходи с двама на по 45 години!Представяте ли си???А и те са женени!И тя ходи с тях само,защото я ч****и хубаво!И естествено,защшото имат пари и й купуват ботушки и дрешки.К**воляк.

дам това е точното определение за ку....в..к

exelero
10-05-2006, 23:00
а аз съм се запритеснил че съм на 20 а приятелката ми на 15.... и сестра и се меси у връзката и и даже не и даваше да чатим :shock:

а по темата някък от една страна нямам нищо против от друга не ми е мн приятно малко момиче със дърт мъж..........

10-06-2006, 04:44
az p1k s1m v1zmutena- mladi hora- da ste tolkova konservativni i zadr1steni! [-(

х
10-06-2006, 04:46
tova bqh az :smt116

marina star
10-06-2006, 05:03
bezotgovorni roditeli drugo nqmam kakvo da kaja :smt009

10-06-2006, 05:12
Вече почвам да се притеснявам за сестра ми , защото както е на 11 , ако открия някой такъв , ще трябва да го убия...

The`G_i_r_l
10-06-2006, 05:34
Е щом се обичат какво пречи да са заедно...една глупава разлика в годините? Спред мен няма граници за любовта..а и това,че майката на момичето знае и няма нищо против връзката им е още по-хубаво!

gangbang
10-06-2006, 06:13
Е щом се обичат какво пречи да са заедно...една глупава разлика в годините? Спред мен няма граници за любовта..а и това,че майката на момичето знае и няма нищо против връзката им е още по-хубаво!

Точна така! Напълно съм съгласен с това мнение. В крайна сметка, след като имат връзка, която е и одобрена от родителите, какво по-хубаво 8)

tX
10-06-2006, 07:13
Наистина съм безкрайно възмутена от такива родители. Става въпрос за една моя съседка, дето от известно време ходи с 35 годишен и връзката и е така да се каже легална един вид, защото майка й, която междувпрочем е на 37, няма нищо против и дори мога да кажа, че ги толерира. Верно оня е е пич, но все пак колкото и да съм за връзки с по-големи мъже, мисля че е прекалено, особено ако е и със знанието на родители. Не знам вие на какво мнение сте относно това. Особено при положение, че тайна не е, осъществяването на полов акт с благоволението на родител.
Ми чичката може да таче на два стана, ако ме разбираш на къде бия... :roll:

doky
10-06-2006, 07:20
Ае ти като някоя клюкарка ко ми се възмущаваш и караш хората да бъдат обсъдени, чак във форумите!!!
Майка ми и баща ми имат 12 години разлика и за заедно малко повече от 20 години..!!! Ае стига сте се възмущавали. Разликата при майка ми е, че с баща ми ги е деляло 400км и баба ми и дядо ми са били твърдо против тая любов. Ако наистина се обичат да са си заедно!!!!!!!!!

Е като е така,фани си някой 40 годишен да ти разпори шундата,и се обичайте в същото време,нали за любовта няма граници,кво толкова,нали си г-ца компетентност!

krem4et0
10-06-2006, 07:49
За мен връзка с партньор толкова по-голям от теб е недупостима.Сега разбирам 4-5-6г.,ама над 10 при положение,че ЕГН-то ти започва с 9 е немислимо.Но обяснението е просто-тя иска някой с парички да я глезондри,а той иска някоя,която да му играе по свирката.

Е да ама Не
10-06-2006, 09:19
За мен връзка с партньор толкова по-голям от теб е недупостима.Сега разбирам 4-5-6г.,ама над 10 при положение,че ЕГН-то ти започва с 9 е немислимо.Но обяснението е просто-тя иска някой с парички да я глезондри,а той иска някоя,която да му играе по свирката.

А защо винаги решавате, че като е над 25 има много пари? Все пак има и жени, които си падат по секса, все още... :wink:

krem4et0
10-06-2006, 12:16
точно в такъв тип връзки значение имат парите.Разбира се има изключения,но кое момиче ще иска застаряващ и без пари при положение,че има хубави и млади момчета.Бъдете реалисти!

10-06-2006, 12:42
точно в такъв тип връзки значение имат парите.Разбира се има изключения,но кое момиче ще иска застаряващ и без пари при положение,че има хубави и млади момчета.Бъдете реалисти!

видях някъде, че пишеш на 21 си...

ако за теб 25 - 35 годишните мъже са "застаряващи" явно въобще не разбираш от мъже, без да ми се обиждаш.

застаряващ може да е мъж минимум над 40 и повярвай ми разликата е съществена.

DoPye
10-06-2006, 12:49
Наистина съм безкрайно възмутена от такива родители. Става въпрос за една моя съседка, дето от известно време ходи с 35 годишен и връзката и е така да се каже легална един вид, защото майка й, която междувпрочем е на 37, няма нищо против и дори мога да кажа, че ги толерира. Верно оня е е пич, но все пак колкото и да съм за връзки с по-големи мъже, мисля че е прекалено, особено ако е и със знанието на родители. Не знам вие на какво мнение сте относно това. Особено при положение, че тайна не е, осъществяването на полов акт с благоволението на родител.

тоя достената и разтрел от 20 човека

rPo3HoTo
10-06-2006, 13:42
Наще също имат 12 години разлика.
Колкото до тези двамката-не разбирам едно. Какво ви бърка при положение, че не засяга вашия живот? Имате ли представа също така колко хора гледат с насмешка на връзки на момиче и момче, където момчето е по-малко, че даже и на една възраст. Просто възгледите са различни. Щом е намерила за добре да е с такъв мъж-хубаво. След време ще си проличи кое е добре и кое-не. И все пак всеки си има своя истина за живота, така че-трайте малко!

exelero
10-06-2006, 14:03
точно в такъв тип връзки значение имат парите.Разбира се има изключения,но кое момиче ще иска застаряващ и без пари при положение,че има хубави и млади момчета.Бъдете реалисти!

видях някъде, че пишеш на 21 си...

ако за теб 25 - 35 годишните мъже са "застаряващи" явно въобще не разбираш от мъже, без да ми се обиждаш.

застаряващ може да е мъж минимум над 40 и повярвай ми разликата е съществена.

Да де ама тя каза че 4-5 нямат значение демек до 25-28 за нея не са проблем и значи не ги има за такива от 35 нататък може...

А ако помислим реално това 16 годишно момиче какво може да даде на 36 годишен мъж ? Мисля че жена на 30-35 може да даде повече работи от това момиче което може спокойно да му е дъщеря.....

Точно че у такива връзки играят яко парите,колите,златата и други такива облаги :wink:

krem4et0
10-06-2006, 16:22
точно в такъв тип връзки значение имат парите.Разбира се има изключения,но кое момиче ще иска застаряващ и без пари при положение,че има хубави и млади момчета.Бъдете реалисти!

видях някъде, че пишеш на 21 си...

ако за теб 25 - 35 годишните мъже са "застаряващи" явно въобще не разбираш от мъже, без да ми се обиждаш.

застаряващ може да е мъж минимум над 40 и повярвай ми разликата е съществена.
Най-голямата разлика,която съм имала е 3-4 години.Сега съм с момче,което е колкото мен и съм супер щастлива,защото имаме хиляди общи неща-приятели на нашата възраст +-2 години,общи интереси,защото и двамата сме студенти,едно и също виждане за бъдещето ни.Ако аз ходя с някой на 35-аз ще искам образование,а той ще иска семейство,той ще ми говори за лаботата си и ще казва-какво ми се оплакваш-училището е лесно.Изобщо не виждам как той ще вземе навътре моите проблеми и как аз ще направя същото с неговите.И за поредн път ще цитирам Дюма-"любовта не е двама души да се гледат в очите,а да гледат в 1 посока".В противен случай чувствата избледняват!!!!

IdiOtKa
10-06-2006, 16:27
але стига сте се залъгвали погледнете реално на нещата той може да и е баща ...е ся ако пак мислите че това е нормално ..незнам просто .. !
бтв..него може да го съдят за педофилия ..

rosskata
10-06-2006, 18:09
Ми супер нека си се обичат хората... Още повече като майка и е съгласна, какво искате от хората. Моя много близка приятелка тръгна с 34 годишен когато беше на 17. Сега е на 20 и още са си заедно, дори живеят заедно. Проблем? Пък и не е много ясно на колко години човек почва да мисли за семейство, и т.н. Хората са си различни и всеки се развива по различен начин. Така че не е ваша работа да казвате кое е норамлно и кое не... [-X

И стига сте се възмущавали и цъкали..."Накъде отивал светът" ... Светът си е такъв от край време, просто сега ви се отварят очите за него. :roll:

Amayo
10-06-2006, 18:11
Наистина съм безкрайно възмутена от такива родители. Става въпрос за една моя съседка, дето от известно време ходи с 35 годишен и връзката и е така да се каже легална един вид, защото майка й, която междувпрочем е на 37, няма нищо против и дори мога да кажа, че ги толерира. Верно оня е е пич, но все пак колкото и да съм за връзки с по-големи мъже, мисля че е прекалено, особено ако е и със знанието на родители. Не знам вие на какво мнение сте относно това. Особено при положение, че тайна не е, осъществяването на полов акт с благоволението на родител.
Завиждаш на съседката са къде се е уредила с пичага нали бе, еее деееба и зависливото племе дрисливо... :lol: :smt005 :lol:

Mike-Jones
10-07-2006, 05:31
mrusna kurva ](*,) ](*,) [-X [-X

SEXtreme
10-07-2006, 11:56
Бе въобще не ми разпраайте "ако се обичат.." глупости!Тая връзка нема бъдеще!Ами когато тя стане на 36, а той -на 56?!Тоя е некав педофил, а родителите на тая са за съд!! [-X [-X

Kotetoto
10-07-2006, 12:25
Сьвсем нормално в днешно време

10-07-2006, 12:49
Бих казал че тоя на 37 е изключителен късметлия...

10-07-2006, 14:22
Абе обичат се дрънци, само заради секса е ГАРАНЦИЯ, напоследък всички нещо са/сме зели да ставаме педофили... а нищо чудно и да чука майка и, но все пак ако го правят по собсвтено желание и им е кеф , да си го правят мене кво ме засяга, те са си избрали съдбата, те ще си сърбат попарата.

DaRk^EviL{F}
10-07-2006, 15:17
abe ei hora...ostavete gi...posle kogat tq stane na negovite godini 6e razbere...i 6e s1jalqva!!!No ako tq naistina go obi4a,za6to ne?!ZA LUBOVTA NQMA GRANICI!!!!! :wink:

10-07-2006, 21:14
Вижте какво ще ви кажа сега. Излизала съм с мъж, който имаше наистина голяма разлика от мен. Мога да ви кажа, че той може да ти даде много повече от някой 16-17 годишен пикльо.
Не, не става дума за секс. До там изобщо не стигнахме, защото му казах че не съм готова. И въпросния мъж имаше разум в главата си, знаеше къде и как да "те погъделичка", за да те накара да се чувстваш привлекателна, сигурна... просто зрял мъж, който може да се държи на положение, такъв на когото можеш да разчиташ.
А не някакво вятърничево момче, което няма акъл в главата си колкото карфица, защото не спира да мисли само с оная си работа!

c0n7r0l
10-07-2006, 21:16
просто съм потресен...ма защо пък въобще не се учудвам се пак се намирам в моита родина България кфо му е чудното някфа 15 годишна да легне с някой дядо-че тфа си е нормално бееее хора

gangbang
10-08-2006, 09:10
Бих се запознал с майката на авторката :)

alfred
10-08-2006, 10:18
Ей,не спите спокойно,ако не обсъждате другите?Ти каква приятелка си и изобщо не те знам.Може би не иска да е с 16-17 годишни, защото са пиклиовци/пикли като тебе?С кого спи си е нейна работа. Теб къде ти бърка това?

10-08-2006, 12:44
не виждам нищо лошо в това, че ходи с голям мъж \:D/

SINDEL
10-08-2006, 12:57
E dobre de. I kvo kato hodi. I az sum hodila s po-golqm (dosta) ot men i be6e hubavo po mnogo pri4ini - po-golemite sa seriozni i zreli i moje6 da raz4ita6 na tqh za mnogo ne6ta. Taka 4e ne vijdam ni6to lo6o.

broken_dreams
10-08-2006, 13:12
Мисля, че всеки си има права но избор и никой друг не може да съди когото и да било. Всеки си решава кое е най-доброто за него. Щом и майка и позволява и е щастлива нека да прави каквото си знае. И аз съм имала по-голямо гадже, но разликата беше 4 години. Иначе аз ако има 16 годишна дъщеря няма да съм съгласна да излиза с някой +30, можещ да и е баща. Като цяло мисля, че един зрял мъж не може да намери много неща в едно дете. Иначе е нормално момичето да си пада по батковци и чичовци, защото различното все пак е по интересно. Но аз не искам да ги съдя. Както написах всеки си решава за себе си, а и не мисля, че е задължително една такава връзка е с цел някакви материални облаги. Може и хората да си се обичат. За любовта все пак няма граници. А понякога и един по-зрял мъж може да даде много, но не зная обаче едно дете какво би могло да даде. Може би съм малко скептично настроена защото преди време една 15 годишна приятелка се беше хванала с 37 годишен. Той спа с нея и я заряза. Естествено тя се чувстваше много гадно после и страдаше. Може и да е истинска любов, но и много мъже ги правят тези неща само за да задоволят егото си и да могат да кажат на себе си "гледай какъв съм пич щом мога да забия 16 годишна". Незнам ама е много кофти да те използват такива мъже.

teenfenka93
10-08-2006, 13:57
16 godi6nite nikak ne sa deca [-X
ako ne vqrvate se setete vie - "golemite" kato bqhte na 16 za deca li se imahte?
na 16 e mlada jena i e normalno da si haresva maje vsako normalno momi4e e taka

broken_dreams
10-08-2006, 14:24
16 godi6nite nikak ne sa deca [-X
ako ne vqrvate se setete vie - "golemite" kato bqhte na 16 za deca li se imahte?
na 16 e mlada jena i e normalno da si haresva maje vsako normalno momi4e e taka
Аз мисля че една 16 годишна през очите на 40 годишен си е дете. Аз лично на 16 не съм се чувствала никак голяма. Дори сега не се чувствам

ддд
10-08-2006, 14:48
пак моита история е подобна само дет мъжа е на 40г и заразя една негова приятелка дет му беше като жена и ся е задно с 16годи6ната и си живеят ората и маика и няма също ни6то против :-s

krasivata_luvica
10-08-2006, 18:51
Ае ти като някоя клюкарка ко ми се възмущаваш и караш хората да бъдат обсъдени, чак във форумите!!!
Майка ми и баща ми имат 12 години разлика и за заедно малко повече от 20 години..!!! Ае стига сте се възмущавали. Разликата при майка ми е, че с баща ми ги е деляло 400км и баба ми и дядо ми са били твърдо против тая любов. Ако наистина се обичат да са си заедно!!!!!!!!! a taka za lubovta nqma vuzrast :wink:

10-09-2006, 09:39
пак моита история е подобна само дет мъжа е на 40г и заразя една негова приятелка дет му беше като жена и ся е задно с 16годи6ната и си живеят ората и маика и няма също ни6то против :-s

за съжаление има много извратени майки, имам и пример с такава дето ходи полугола когато се събират в тях децата и с приятелите си.

noobari
10-09-2006, 12:49
Ако има оби4 с поголям с 5-до10години разлика защо не,но с 2-пъти по голям не си е работа просто тоя може да и е бащта бе.А пак майкаи да е неква луда незнам просто нямам обяснение за тая лудница... :-k :-k :-k :-k :-k

N.C.L
10-09-2006, 17:49
Вече не се учудвам от такива работи. Често се случват.
Е наистина това е малко прекалено. Той все едно и е баща.
Пък знае ли се той може да има и парички.

Какво да се чудиш всички видове хора има ^^

Pepon
10-15-2006, 08:19
Ае ти като някоя клюкарка ко ми се възмущаваш и караш хората да бъдат обсъдени, чак във форумите!!!
Майка ми и баща ми имат 12 години разлика и за заедно малко повече от 20 години..!!! Ае стига сте се възмущавали. Разликата при майка ми е, че с баща ми ги е деляло 400км и баба ми и дядо ми са били твърдо против тая любов. Ако наистина се обичат да са си заедно!!!!!!!!!
и наще се с 12 години разлика,и на майка ми родителите са бойкотирали сватбата!Обаче бих казал,че една много голяма част от българските семейства може само да завижда на взаимоотношенията им!